Thajská párová masáž dle výběru v délce 60-120 minut od rodilých Thajek na Praze 5 poblíž metra Anděl

899 Kč 2 176 Kč

Ukončeno dne 19.12.2018 42×

Vynikající
4.9

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 1468 zákazníků.

Výborné Veronika 23. 01. 2019

Diskuze (0)

Varianty voucheru (5)

1
60min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-14:00
899 Kč 2 176 Kč
2
60min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-20:00
999 Kč 2 176 Kč
3
90min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-14:00
1 299 Kč 2 776 Kč
4
90min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-20:00
1 399 Kč 2 776 Kč
5
120min. masáž - využití: Po-Ne 11:00-20:00
1 899 Kč 3 776 Kč
Zobrazit další 2 varianty

Platnost voucheru

Do 31. 12. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu je neomezen
 • Rezervaci provádějte ideálně 14 dní předem minimálně 7 dní před návštěvou, nejpozději však 3 týdny před koncem platnosti voucheru na tel.: +420 792 220 588
 • Zrušení rezervace max. 48 hodin předem, jinak voucher propadá
 • V pravých thajských salonech je zdvořilé nechávat masérkám spropitné jako symbolické poděkování
 • Masérka je automatický přidělená na místě (nelze si vybrat)
 • Neposkytujeme služby erotického, intimního nebo sexuálního charakteru

Kde uplatnit vouchery

Asian SPA - thajské a čínské masáže
Kováků 788/10
Praha 5, 150 00
Tel.: +420 792 220 588
E-mail: rezervace@asianspa.cz
http://www.asianspa.cz/

Důležité informace

 • Thajská párová masáž nedaleko metra Anděl
 • Masáž dle výběru tradiční nebo olejová
 • Na výběr z různých esencí: růže, levandule, bez esence, kokosová, aloe vera, jasmínová, skořicová, vanilková, citrusová, čokoládová
 • Na výběr 60, 90 nebo 120 minut
 • Masáž provádí rodilé Thajky

Užijte si dokonalý odpočinek ve dvou díky uvolňující thajské masáži

Párová masážAsian SPA Asian SPA

Thajské olejové masáže

Thajská aroma relaxační olejová masáž

Thajská olejová masáž je o něco mírnější než klasická thajská masáž protože se zde vyvíjí menší tlak. Masérka používá 100% přírodní oleje zahřáté na příjemnou teplotu, které vám použitím táhlých a pomalých hmatů kombinovaný s akupresurou vmasíruje do kůže a jejich vonné esence vás uklidní a uvolní vaši mysl. Složení olejů také velice prospívá pleti a pokožce a jsou k ní také velice šetrné. Dalšími blahodárnými účinky je také výborný vliv na cévní, krevní i lymfatický oběh, dále redukuje otoky, posiluje imunitu a dává odpočinout tělu, mysli i duši. Celá procedura je doprovázena relaxační hudbou, která vám zážitek ještě více zpříjemní.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – kokosová

Kokosová masáž patří do hluboce relaxačních, regeneračních a ozdravujících masáží. Jde o komplexní péči celého vašeho těla, během které dojde k opětnému navození vaší vnitřní harmonie a duševní rovnováhy. Dále je tato masáž velice prospěšná pro vaši pokožku. Kokosový olej je známý svými blahodárnými účinky a vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů. Pleť nejen zjemňuje, ale také omlazuje a hydratuje. A navíc vás během masáže bude doprovázet příjemná vůně kokosu a relaxační hudba.

Asian SPA - thajské a čínské masáže

Thajská aroma relaxační olejová masáž – aloe vera

Jedná se o celotělovou relaxační masáž při které se používají speciální techniky, které jemně vmasíruje olej s výtažky z Aloe Vera do svalů. Aloe Vera a jeho blahodárné účinky všichni jistě známe. Aloe Vera obsahuje vysoké množství potřebných vitaminů, aminokyselin a minerálů, celkově detoxikuje tělo, ulevuje od bolestí svalů a pomáhá k jejich následné regeneraci. Velice zajímavé je také, že snižuje hladinu krevního cukru, a tak je vhodná i pro diabetiky (nutná doporučení vašeho lékaře dle typu Diabetes). Dále má velice unikátní účinky na pokožku. Používá se i na ošetření problematické a citlivé pleti. Pokožku zanechává jemnou, hydratovanou a pružnou.

Asian SPA

Thajská aroma relaxační olejová masáž – jasmínová

Jasmínová masáž patří k jedněm z nejluxusnějších masáží, která vám přináší unikátní péči o obličej a pokožku. Omamná vůně jasmínu má blahodárné účinky na nervovou soustavu a celkově na přetížení a vyčerpání vašeho těla. Jasmínový olej se řadí mezi známá afrodiziaka, je bohatý na vitamín A a E, uvolňuje smysly, působí antidepresivně a pomáhá při vnitřním neklidu či únavě. Velice prospívá suché pokožce, jelikož ji hydratuje, vyživuje a zanechává ji vláčnou a pružnou. Nechte se hýčkat jasmínovou vůní a okuste vše, co tato masáž nabízí. Zaručeně vám zlepší náladu a dodá sebedůvěru.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – skořicová

Skořicová masáž je velice účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy a přispívá také k odbourávání tuků a vody ve tkáních. Samotná skořice je unikátní svou schopností prohřívat a prokrvovat. Rozšiřuje cévy, a tím zvyšuje odbourávání tuků, zlepšuje kloubní pohyblivost a tím zmírňuje bolesti. Skořicový olej uvolňuje křeče a svalové napětí a pomáhá odstranit škodliviny z těla díky antiseptickému účinku. Jemné skořicové aroma působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh. Je vhodná před sportovními výkony či námahou prací.

Asian SPA

Thajská aroma relaxační olejová masáž – vanilková

Vanilková masáž je jedna z mnoha vyhledávaných relaxačních celotělových masáží. Vanilka je jedna z nejoblíbenějších vůní jak žen, tak i mužů. Pozitivně působí na vaši nervovou soustavu, čímž ve vás vzbudí pocit klidu a pohody. Jemná vůně vanilkového aroma pomáhá při nespavosti, dodává optimismus, pocit radosti a euforie. Pokožce dodá opět vitalitu, svěžest a vláhu. Také skvěle působí jako antidepresivum a zahání stres a napětí. Nechte se hýčkat vanilkou, u které nesmíme zapomínat i na její afrodiziakální účinky.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – citrusová

Thajská citrusová masáž patří k těm mírnějším formám thajských masáží. Masérka u této masáže stejně jako u olejové stimuluje reflexní body za použití pomerančového nebo citronového oleje. Nejdříve se začíná tradiční thajskou masáží pro zahřátí a uvolnění celého těla a poté se aplikuje citrusový, který je známý svými blahodárnými účinky. Citrusové výtažky zanechávají pokožku hedvábně jemnou, pružnou a hlavně zdravou. Masáž doporučujeme nejen při bolestech svalů či kloubů, ale i jako způsob odreagování a hloubkové relaxace. Po celou dobu procedury vás bude doprovázet relaxační hudba, příjemná vůně citrusových plodů a postupné jemné masírování od hlavy až k patě.

Thajská aroma relaxační olejová masáž – čokoládová

Thajská čokoládová masáž patří též k mírnějším masážím. Jedná se hlavně o relaxační masáž, která vám dodá dobrou náladu po celý den, protože podporuje tvorbu tzv. „hormonu štěstí“ a napomáhá lepšímu prokrvení celého organismu. Kromě její báječné chuti má čokoláda i své blahodárné účinky. Pomocí antioxidantů působí proti celulitidě, striím, vráskám, odumřelým buňkám a její vůně zahání depresi. Navíc pokožku hydratuje, vyživuje, čistí, změkčuje a zabraňuje stárnutí. Doporučujeme také při bolestech zad či hlavy.

Asian SPA - thajské a čínské masáže

Asian SPA - thajské a čínské masáže

Dopřejte si nevšední zážitek v podobě originálních thajských masáží v Praze, kousek od metra Anděl, které dokáží ulevit od bolesti i stresu, a to vše v příjemném prostředí. Od nás budete odcházet odpočinutí, s pocitem duševní harmonie a rovnováhy. Naše masérky jsou rodilé Thajky s mnohaletými zkušenostmi.

Asian SPA

Můžete si vybrat z tradičních thajských, jemných olejových, antistresových a relaxačních masáží. Využijte možnosti masáže v páru – naše nejobjednávanější masáž. Dojedeme za vámi na pracoviště, kanceláře, ale i domů. Vyzkoušet můžete i tradiční čínskou masáž Tuina.

Pokud se vám u nás bude líbit, můžete se stát členy klubu Asian Spa Club a okamžitě čerpat klubových výhod v podobě slev na naše thajské masáže.

V žádném případě neposkytujeme služby erotického, intimního nebo sexuálního charakteru.

Služby thajského masážního salonu Asian SPA si oblíbilo mnoho známých osobností. Jednou z nich je i známý český herec, komik, scénarista a režisér Luděk Sobota. Jeho nejslavnější role si můžeme připomenout ve filmech: Jáchyme, hoď ho do stroje, Jen ho nechte, ať se bojí, Zítra to roztočíme drahoušku nebo z oblíbeného seriálu z fotbalového prostředí Okresní přebor.

„Asian Spa je místem, kde se člověk odreaguje a zapomene na všechny své starosti. Rád sem chodím nejen relaxovat a nabírat novou energii, ale i zažít kvalitní a důkladnou thajskou masáž. Vždy si najdu i přes svůj hodně nabitý program čas navštívit tento skvělý salon“ říká Luděk Sobota.

Asian SPA

Kontraindikace

 • těhotenství a šestinedělí, při menstruaci
 • při nadměrném užití alkoholu, omamných látek či tišících léků
 • osteoporóza a jiná vážná onemocnění kostí
 • umělé končetiny a kloubní náhrady
 • vážné potíže se srdcem nebo neléčený tlak
 • onemocnění cév, žilní trombóza, ateroskleróza
 • lupénka
 • závažné potíže s křečovými žílami
 • onkologická onemocnění (konzultace s lékařem)
 • horečka
 • infekční či zánětlivé onemocnění (včetně kožních)
 • dobírání antibiotik
 • pooperační a poúrazové stavy
 • při implantovaném kardiostimulátoru 

Asian SPA

Asian SPA - thajské a čínské masáže
Kováků 788/10
Praha 5, 150 00
Tel.: +420 792 220 588
E-mail: rezervace@asianspa.cz
http://www.asianspa.cz/

logo.jpg (2017-12-12 08:56:40)

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 899 Kč

Ukončeno dne 19.12.2018 42×

1
60min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-14:00
59 % | 2 176 Kč| 14 zákazníků
Koupit za 899 Kč
2
60min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-20:00
54 % | 2 176 Kč| 16 zákazníků
Koupit za 999 Kč
3
90min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-14:00
53 % | 2 776 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 1 299 Kč
4
90min. masáž - využití: Po-Pá 11:00-20:00
50 % | 2 776 Kč| 8 zákazníků
Koupit za 1 399 Kč
5
120min. masáž - využití: Po-Ne 11:00-20:00
50 % | 3 776 Kč| 4 zákazníků
Koupit za 1 899 Kč