SLEVA 80%

45min. hubnoucí procedura: radiofrekvenční lipolýza v Praze - 1 nebo 4 ošetření vybrané partie

999 Kč 4 999 Kč

Ukončeno dne 09.05.2018

Vynikající
4.4

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 13178 zákazníků.

S ošetřením pleti jsem byla velice spokojená.Plet je i po dvou dnech jemná.Personál je ochotný a příjemný. Včetně prostředí do kterého vstupujete.Za sebe dávám 5 hvězdiček. Alena 24. 01. 2019

Diskuze (0)

Varianty voucheru (2)

1
1× radiofrekvenční lipolýza
999 Kč 4 999 Kč
2
4× radiofrekvenční lipolýza
3 499 Kč 19 996 Kč

Platnost voucheru

Do 30. 8. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat pouze na e-mailu: info@towell.cz
 • Telefonická rezervace není možná
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem

Kde uplatnit vouchery

The One Wellness Club
Masarykovo nábřeží 12
Praha 1, 110 00
E-mail: info@towell.cz
http://www.towell.cz

Otevírací doba
Po–Pá: 8:00 – 19:00

Důležité informace

 • Radiofrekvenční lipolýza vybrané partie na Praze 1
 • Na výběr 1 nebo 4 ošetření (dle varianty)
 • Délka procedury: 45 minut

Vyzkoušejte revoluční metodu v redukci přebytečných tuků s pozitivním vlivem na vaši kůži

Hubnutí

Ošetření vybrané partie:

 • Břicho a boky
 • Záda a oblast pod podprsenkou
 • Hýždě
 • Zadní a vnější strana stehen (ideální pro ošetření celulitidy)
 • Po dobu jedné procedury nelze partie jinak kombinovat

Radiofrekvenční lipolýza

Včera bylo řešení zdlouhavé, nebo bolestivé. Dnes přicházíme s nejmodernější technologií s výbornými výsledky. Selektivní radiofrekvenční lipolýza je skok v technologii odbourávání tuků. Nejen, že postačí pouze malý počet ošetření, ale díky velkoplošné hlavici je možné ošetřit nebývale velkou oblast při jednom ošetření. Ve srovnání s klasickými metodami tato procedura dosahuje mimořádně viditelnějších výsledků. A nejen to. Tato technologie navíc zpevní a vypne pokožku.

Hubnutí

Vynechali jste bílou mouku i mlsání, snažíte se hýbat, chodíte cvičit, co to čas dovolí a stejně to jde pomalu? Když nezabírá omezení jídla a nemáte čas se denně věnovat aerobnímu cvičení, zkuste se bezbolestně a rychle zbavit přebytečného tuku s tou nejmodernější neinvazivní technologií! Selektivní radiofrekvenční lipolýza je řešením právě pro vás.

Radiofrekvenční lipolýza

Princip ošetření a popis technologie

Jedná se o technologii neinvazivního odstranění tuku. Hubnutí je zcela nenásilné, pro tělo přirozené a bezpečné. Metoda velice účinně podporuje redukci tukových buněk.

Hlavním principem ošetření je koncentrace velkého množství energie na ošetřovaném místě, kde dochází k vyprazdňování obsahu z tukových buněk. Jako benefit dochází ke zpevňování kolagenních vláken a tím k vypnutí pokožky.

Při proceduře budete cítit prohřátí pokožky v ošetřované partii. Ošetření je příjemné a naprosto bezbolestné. Pokožka po ošetření může být mírně začervenalá a to podle citlivosti pokožky klienta. Toto začervenání do několika hodin po ošetření zmizí.

Radiofrekvenční lipolýza

Selektivní pole radiofrekvenční lipolýzy působí přímo na tukovou tkáň. Teplota v tukové tkání je výrazně vyšší než v ostatních tkáních, proto je metoda nazývána selektivní. Už během jednoho ošetření dochází k buněčné smrti, takzvané apoptóze. Systém transportu radiofrekvence je natolik přesný, že výsledný termální efekt je zacílen přímo do tukové tkáně. Chrání tak okolní tkáň.

Díky velkoplošné hlavici je možné při jednom ošetření zacílit výrazně větší oblast, než je obvyklé u liposukčních procedur. Můžeme ošetřit bříško i boky zároveň, nebo zadeček a boky, případně celou oblast stehen, což pomáhá redukovat celulitidu.

Hubnutí

Při jednom ošetření je možné zničit až 50 % tukových buněk v ošetřované oblasti. Metoda je vhodná pro muže i ženy ve věku 18-70 let. Ošetření je zcela bezpečné. V případě dodržení kontraindikací nehrozí žádné nežádoucí vedlejší efekty.

Radiofrekvenční lipolýza

Jak často proceduru opakovat a po jak dlouhé době

Velice záleží na velikosti tukové vrstvy, popř. požadované figuře. Nejlepších výsledků dosáhnete po 3 – 6 návštěvách v závislosti na míře tukové vrstvy. Maximální interval opakování procedury je 1× týdně (rozestup mezi ošetřeními musí být minimálně 6 dní). Délka jednoho ošetření je 45 minut, což je i maximální délka ošetření za jeden den.

Hubnutí

Jak redukci tuků podpořit

V průběhu absolvování procedur a ještě minimálně 2 týdny po ukončení všech ošetření je nutné dodržovat pitný režim. Optimální množství tekutin, které byste měli během jednoho dne vypít, je 2-3 litry (ideálně čisté vody pokojové teploty). Omezit tučná a přeslazená jídla, jíst méně, ale pravidelně - nejlépe 5-6× za den.

Dále také doporučujeme chodit v průběhu ošetření na lymfodrenáže či si ošetřovaná místa 2-3× denně alespoň 3 minuty mírně masírovat, za účelem uvolnění lymfatického systému, který se nachází přímo v podkoží, a odvodu tukových buněk z těla ven. V neposlední řadě bychom vám k podpoření redukce doporučovali zvýšenou fyzickou aktivitu.

Hubnutí

Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, kovové nitroděložní tělísko, či kovové implantáty, kardiostimulátor, implantovaný regulátor bolesti, aplikátor inzulinu, defibrilátor, myasthenia gravis, krvácení, hypertyreóza, onemocnění nadledvin, ledvin a jater, akutní virové onemocnění, zhoubné nádory a onemocnění, psychóza, záchvatové neurologické onemocnění, závažné mykotické onemocnění, závažné aterosklerotické cévní onemocnění, silná menstruace, léky na bolest.

Hubnutí

The One Wellness Club

Zaměření je zde zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízíme nejlepší produkty v jednotlivých oborech.

Naleznete nás v samém centru Prahy, kde jsme upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

The One Wellness Club The One Wellness Club

The One Wellness Club
Masarykovo nábřeží 12 1407917278.jpg (2018-03-08 12:50:58)
Praha 1, 110 00
E-mail: info@towell.cz
http://www.towell.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 999 Kč

Ukončeno dne 09.05.2018

1
1× radiofrekvenční lipolýza
80 % | 4 999 Kč| 7 zákazníků
Koupit za 999 Kč
2
4× radiofrekvenční lipolýza
83 % | 19 996 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 3 499 Kč