Pobyt na Vysočině v jedné velké nebo třech malých vybavených chatkách na 3 až 5 dní až pro 7 osob

1 690 Kč 2 450 Kč

Ukončeno dne 05.03.2019 36×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 25 zákazníků.

Diskuze (2)

Varianty voucheru (6)

1
Velká chatka (max.7 osob) - pobyt na 3 dny/2 noci
1 690 Kč 2 450 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování ve velké chatce (max.7 osob) na 3 dny/2 noci
 • Dřevo do krbové vložky na příděl
2
Velká chatka (max.7 osob) - pobyt na 4 dny/3 noci
2 490 Kč 3 690 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování ve velké chatce (max.7 osob) na 4 dny/3 noci
 • Dřevo do krbové vložky na příděl
3
Velká chatka (max.7 osob) - pobyt na 5 dní/4 noci
3 090 Kč 4 900 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování ve velké chatce (max.7 osob) na 5 dní/4 noci
 • Dřevo do krbové vložky na příděl
4
Malá chatka (max.5 osob) - pobyt na 3 dny/2 noci
1 440 Kč 2 050 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování v malé chatce (max.5 osob) na 3 dny/2 noci
5
Malá chatka (max.5 osob) - pobyt na 4 dny/3 noci
1 990 Kč 3 090 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování v malé chatce (max.5 osob) na 4 dny/3 noci
6
Malá chatka (max.5 osob) - pobyt na 5 dní/4 noci
2 490 Kč 4 100 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování v malé chatce (max.5 osob) na 5 dní/4 noci
Zobrazit další 3 varianty

Platnost voucheru

Do 30. 8. 2019

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Před zakoupením voucheru je nutné ověřit si dostupnost vámi vybraného termínu na tel.: +420 777 609 591
 • Rezervace termínu předem na e-mailu: ubytovani@chatkynastudnich.cz
 • Uveďte jméno, příjmení, telefonní číslo a číslo voucheru
 • Check-in od 16:00, check-out do 10:00

Další informace

wifi

Zdarma

Parkování

Zdarma

Rekreační poplatek

Zahrnuty v ceně

Zvířata

Po předchozí domluvě

Lokalita

Tři Studně 125, Fryšava pod Žákovou Horou, 592 04

Kde uplatnit vouchery

Chatky "Na studních"
Tři Studně 125
Fryšava pod Žákovou Horou, 592 04
Tel.: +420 777 609 591
E-mail: ubytovani@chatkynastudnich.cz
www.chatkynastudnich.cz 

Důležité informace

 • Rodinný pobyt v chatkách "Na studních" na Vysočině - CHKO Žďárské vrchy
 • Ubytování na 3 až 5 dní v chatkách pro 5 až 7 osob
 • Chatky jsou vybaveny topením a provozovány celoročně 
 • 1 velká chatka pro maximálně 7 osob, 3 malé chatky pro maximálně 5 osob
 • Chatky jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou
 • V každé chatce je vybavená kuchyňka

Užijte si pobyt v chatkách obklopených čistou přírodou chráněné krajinné oblasti

VysočinaVelká chatka Rodina

Chatky "Na studních"

Leží přímo v srdci Českomoravské vysočiny nedaleko rybníka Sykovec, který je vzdálen cca 250m. Chatky se nachází na vlastním pozemku, na kterém je možno bezplatně parkovat. V chatkách a na pozemku je ubytovaným hostům k dispozici bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Malá chatka Malá chatkaZasněžená krajina

Ubytování

1× velká chatka - 7 lůžek

Předsíň. Obytná místnost je vybavena jídelním a kuchyňským koutem a krbem; vstup na malou terasu. Na chatě je rádio a TV s digitálním pozemním vysíláním. DVB-T přijímač umí také nahrávat na USB flash disk nebo externí HDD. Dále umí přehrávat formáty MP3, JPEG, MPEG-1/2. Koupelna se sprchovým koutem, WC a teplou i studenou vodou. V patře se nacházejí 2 ložnice: jedna se 4 lůžky, ve které jsou dvě patrové postele a druhá se 3 lůžky - s jednou patrovou postelí a samostatným lůžkem. Na pozemku je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Chatka je vybavená plynovým topením a provozována celoročně. V suterénu je navíc větší místnost vhodná pro posezení. Povlečení je v ceně. Ručníky, utěrky a prostředky na nádobí je nutno vzít s sebou.

Velká chatka interiér Velká chatka interiér Velká chatka interiér

3× malá chatka - každá 5 lůžek

Menší chatky jsou dřevěné konstrukce a všechny jsou zatepleny. Jsou zde k dispozici 3 lůžka - jedna patrová postel a jedno samostatné lůžko a 2 rozkládací sedačky. Předsíň. V obytné místnosti se nachází kuchyňský kout a vstup na malou terasu. Koupelna se sprchovým koutem, WC a teplou i studenou vodou. Obytná místnost je vybavena dvěma rozkládacími sedačkami, konferenčním stolkem a křesly. Z obytné místnosti je vstup do dvou ložnic: jedna se 2 lůžky, druhá s 1 lůžkem. Všechny malé chatky jsou vybaveny plynovým topením a jsou provozovány celoročně. Povlečení je v ceně. Ručníky, utěrky a prostředky na nádobí je nutno vzít sebou.

Malá chatka interiér Malá chatka interiér Malá chatka interiér

Stravování

Stravování během pobytu si zajišťujete sami. Velká chatka je vybavena jídelním a kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici elektrický vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, a elektrická konvice. Dále jídelní servis, skleničky a hrnky pro 7 osob. Malé chatky jsou vybaveny kuchyňským koutem, ve kterém je k dispozici elektrický vařič (2 plotýnky), lednička a elektrická konvice. Dále jídelní servis, skleničky a hrnky pro 5 osob. Všechny chatky jsou vybaveny mikrovlnnou troubou. Stravu je také možné zajistit v okolních restauracích nebo hotelech.

Velká chatka jídelní kout Malá chatka jídelní a kuchyňský kout

Okolí Třech Studní a tipy na výlety

Klidné prostředí Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy je zárukou dobrého a klidného odpočinku s možností sportovního vyžití. V létě jsou v okolí Třech Studní příznivé podmínky pro pěší turistiku. V okolí je velké množství značených pěších tras. Také další a velice využívaná je možnost cykloturistiky. Je zde několik cyklotras, které jsou také samozřejmě značeny ve všech turistických mapách. V létě je možné hrát tenis na kurtech v nedaleké Fryšavě.

 Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

V zimním období je oblast Českomoravské vysočiny a speciálně Tři Studně rájem lyžařů. Hlavní vyžití zde najdou milovníci běžeckého lyžování. Běžecké tratě v okolí hotelu Ski jsou velice známé, protože se na nich jezdí seriál světového poháru v biathlonu i v klasickém lyžování, ale ani sjezdové lyžování nepřichází zkrátka neboť sjezdovka je od Třech Studní vzdálena 8 km a v zimě je v provozu každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Kolem Vysočina Arény se strojově upravuje zhruba 85 km běžeckých tras. Další možností je lyžování přímo v Aréně - v případě nedostatku sněhu. Mají tam každoročně upraven okruh cca 3 km, kde jsou i hodiny pro veřejnost, včetně večerního lyžování při umělém osvětlení. Další možností jsou sjezdovky. Nejbližší je Ski Harusák na Harusově kopci u Nového Města na Moravě v těsné blízkosti Vysočina Arény. Měří 500 m a je tam jediná sedačková lanovka na Vysočině. Mají tam umělé zasněžování, takže je v provozu prakticky celou zimu bez ohledu na počasí.

Cyklistický výlet

Žďár nad Sázavou a okolí

Na horním toku řeky Sázavy, v samém srdci Českomoravské vysočiny, leží v překrásné přírodní scenérii chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy město Žďár nad Sázavou. Původní tržní osada založená na staré zemské stezce je ve svých počátcích úzce spjata se založením zdejšího kláštera řádu cisterciáků v roce 1252. Ovšem teprve roku 1607 bylo městečko povýšeno na město. Současný Žďár nad Sázavou je hostitelem hudebních koncertů (Concentus Moraviae a České sny). Turistům nabízí díky své výhodné poloze celou řadu nejrůznějších druhů aktivního odpočinku s využitím mnoha cykloturistických tras.

Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře 

Stavba poutního kostela sv. Jana Nepomuckého nedaleko Žďárského kláštera se realizovala díky letité, úzké a nesmírně plodné spolupráci dvou výjimečných lidí. Podnět vyšel od opata žďárského kláštera cisterciáků Václava Vejmluvy, který byl zcela prokazatelně ctitelem Jana Nepomuckého ještě před blahoslavením a posléze kanonizací této osobnosti. Příprava projektu je datována do období od konce měsíce dubna do počátku měsíce srpna roku 1719 a je považována za bezprostřední reakci opata na nález zachované tkáně v hrobě Jana Nepomuckého ve Svatovítské katedrále dne 15. dubna 1719. Projektem stavby byl pověřen slavný architekt Jan Blažej Santini - Aichel, kterému měl opat Vejmluva prezentovat své představy o podobě nového svatostánku a použitých symbolech, což bylo plně v souladu s požadavkem církve: “Zadání patří otcům, provedení umělci“.

Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Z tohoto nástinu pak architekt vycházel při své práci. Santini pojal projekt zcela individuálně, bez ohledu na dobové zvyklosti v oblasti tvarů církevních staveb, akceptoval pouze soudobé hledisko na skladbu poutního areálu. Představu stavebníka o chrámu, kde měl mít hlavní úlohu obrazec hvězdy, přetavil architekt do mimořádně působivé podoby, kterou dokázala ocenit až moderní doba, a to ještě ne vždy. Ještě v roce 1886 se o kostele jako o „zjevu výtvarně záhadném“ vyjádřil člen Centrální komise architekt Friedrich Radnitzký. Projekt byl proveden nezvykle rychle, ale to nebylo pro Santiniho nic neobvyklého. Navíc spolu zadavatel i architekt spolupracovali dlouhá léta a v oblasti symboliky a kabalistické nauky, která se v návrhu uplatnila ve velké míře, byli oba velmi zběhlí. Santini velmi dobře věděl, co se po něm žádá. Výsledná architektura tak byla jistě kladně ovlivněna i atmosférou oboustranného porozumění. Definitivní podoba stavby se příliš neliší od prvního plánu a bylo přistoupeno pouze k dílčím změnám.

Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Ski region Žďársko 

Tento region je určený pro vyznavače běžeckého lyžování, jehož přirozeným centrem je město Žďár nad Sázavou, které významným způsobem podporuje úpravu tratí. Dalšími obcemi, který tento region zahrnuje, a které se na úpravě stop podílejí jsou Hamry nad Sázavou, Velká Losenice, Subregion Velké Dářko a Nové Veselí. Tratě na žďársku se vymykají republikovým zvyklostem. Slouží především obyvatelům Žďáru nad Sázavou a přilehlých obcí - kopírují území obcí tak, aby co největší počet z téměř 30.000 stálých obyvatel regionu měl tratě nadosah. Svojí polohou, profilem a pravidelnou údržbou si získaly stovky příznivců lyžování nejen z Vysočiny, ale z celé republiky. Velkou předností našich tratí je možnost lyžování oběma technikami - klasicky i bruslením - po celé délce 50 km upravených tratí. Celkem upravujeme téměř 80 km tratí.

Běžecká trať

Veselý kopec - soubor lidových staveb Vysočina

Veselý Kopec je půvabné místo na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů. Právě sem byly od sedmdesátých let 20. století přenášeny objekty z části oblasti zvané České Horácko. První expozice si mohli návštěvníci prohlédnout v roce 1972. Jediná usedlost stojící na původním místě je Pilnovo stavení čp. 4, které patří k nejstarším dokladům lidového stavitelství v oblasti Železných hor. Zdejší roubenky přinášejí svědectví o bydlení a hospodaření drobných zemědělců od poloviny 19. století do poloviny 20. století. Expozice jsou bohatě vybaveny předměty vytvářejícími atmosféru, která vás přenese do minulosti. Nejstarší interiér naleznete v usedlosti z Lezníku u Poličky. Nejmladší – datovaný do padesátých let 20. století naleznete ve statku z Mokré Lhoty u Nových Hradů.

Veselý kopec

Na Veselém Kopci je soustředěna jedinečná kolekce technických památek na vodní pohon. Patří k nim mlýn s varnou povidel, stupník na tříslo, olejna a pila. Tyto stavby jsou postaveny kolem původního náhonu, který byl na Veselém Kopci zbudován již v 16. století. K unikátním stavbám patří také čtrnáctiboká – tzv. polygonální – stodola přenesená ze Sádku u Poličky. Na původním místě byla postavena v roce 1684. Muzeum v přírodě Veselý Kopec je místem konání mnoha programů přibližujících různé oblasti lidové kultury. K oblíbeným pořadům patří ukázky lidových obyčejů (masopustní obchůzka, jarní a vánoční obyčeje), ukázky řemesel nebo lidové stravy a další. Konají se zde i speciální programy určené rodinám s dětmi. Všichni návštěvníci se mohou při návštěvě Veselého Kopce radovat z původního krajinného prostředí, které se na tomto místě zachovalo, činnost muzea v přírodě jej dále rozvíjí.

Veselý kopec

Hrad Pernštejn 

Jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů je hrad Pernštejn, který láká turisty ze širokého okolí. Na skále nad městysem Nedvědice se tyčí bezmála osm století a za celou svoji historii nebyl nikdy dobyt.

Hrad Pernštejn

Chatky "Na studních" Logo
Tři Studně 125
Fryšava pod Žákovou Horou, 592 04
Tel.: +420 777 609 591
E-mail: ubytovani@chatkynastudnich.cz
www.chatkynastudnich.cz 

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 690 Kč

Ukončeno dne 05.03.2019 36×

1
Velká chatka (max.7 osob) - pobyt na 3 dny/2 noci
31 % | 2 450 Kč| 11 zákazníků
Koupit za 1 690 Kč
2
Velká chatka (max.7 osob) - pobyt na 4 dny/3 noci
33 % | 3 690 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 2 490 Kč
3
Velká chatka (max.7 osob) - pobyt na 5 dní/4 noci
37 % | 4 900 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 3 090 Kč
4
Malá chatka (max.5 osob) - pobyt na 3 dny/2 noci
30 % | 2 050 Kč| 5 zákazníků
Koupit za 1 440 Kč
5
Malá chatka (max.5 osob) - pobyt na 4 dny/3 noci
36 % | 3 090 Kč| 4 zákazníků
Koupit za 1 990 Kč
6
Malá chatka (max.5 osob) - pobyt na 5 dní/4 noci
39 % | 4 100 Kč| 10 zákazníků
Koupit za 2 490 Kč