Co o nás říkají naši klienti
ADRIALAND s.r.o.
ADRIALAND s.r.o.
Obrat: 56 796 218 Kč
Prodaných voucherů: 14098 ks

“Spolupráce s portálem Hyperslevy je zcela bezproblémová. Profesionální přístup, rychlé a efektivní řešení případných problémů je samozřejmostí. A tím nejdůležitějším v této spolupráci je pro nás neustálý příliv nových klientů.”

Bc. Nikola Jedličková
Product manager
AQUADROM MOST
AQUADROM MOST
Obrat: 4 230 522 Kč
Prodaných voucherů: 8478 ks

“Díky propagaci na HyperSlevy.cz jsme přilákali do našeho města spousty nových návštěvníků. Akce předčila naše očekávání a ve srovnání s minulými akcemi, které jsme realizovali u jiných portálů, dosáhla výrazně lepšího výsledku. Dočkali jsme se profesionálního, vstřícného a rychlého jednání. Dle reakcí na sociálních sítích, webu i tisku je zjevné, že Aquadrom Most díky akci dostává velkou šanci na navýšení počtu nových návštěvníků a to i z okolních měst, které doposud toto zařízení nenavštívili.”

Ing. Marek Hrvol
Náměstek primátora města Mostu
TopFly s.r.o.
TopFly s.r.o.
Obrat: 19 598 416 Kč
Prodaných voucherů: 1883 ks

“Velice úspěšná spolupráce s portálem Hyperslevy.cz probíhá již 4. rokem bez sebemenších problémů a jsme rádi, že nám jejich profesionální tým pomohl získat již tisíce spokojených klientů, kteří se k nám stále vracejí.”

Jaroslav Melc
Executive Manager
El Pueblo, s.r.o.
El Pueblo, s.r.o.
Obrat: 7 139 194 Kč
Prodaných voucherů: 25158 ks

“Úspěšná spolupráce s HyperSlevy.cz probíhá již od roku 2011. Za ta léta nám přivedli tisíce nových zákazníků, z nichž se většina stále vrací, proto plánujeme ve spolupráci i nadále pokračovat a doporučujeme to i jiným firmám.”

Oldřich Čech
The One Wellness s.r.o.
The One Wellness s.r.o.
Obrat: 6 305 896 Kč
Prodaných voucherů: 13516 ks

“Slevový portál HyperSlevy.cz nám denně přivede i několik desítek klientů a jsou pro nás jedním z nejsilnějších partnerů na trhu slevových portálů v oblasti kosmetiky, jsme jim za to moc vděční a děkujeme za několikaletou spolupráci.”

Vladimír Žitný
Lety balonem s.r.o.
Lety balonem s.r.o.
Obrat: 5 861 696 Kč
Prodaných voucherů: 2085 ks

“S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již 3 roky k oboustranné spokojenosti. Spojení s dalšími servery HyperMedia nám přináší další reklamu a podporuje tak balonové létání v Čechách a na Moravě. Vlivem změn počasí dochází ke změnám termínů letů a díky pružné spolupráci vždy nalezneme společné řešení jak vyjít klientům vstříc. HyperSlevy patří mezi největší portály se zázemím stabilní společnosti HyperMedia, a.s. a vyúčtování probíhá vždy dle stanovených termínů. ”

Mgr. Pavel Božoň
Jednatel, Lety balonem s.r.o.
COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.
COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.
Obrat: 4 422 568 Kč
Prodaných voucherů: 19542 ks

“Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz hodnotíme velice kladně, přivedli nám velké množství nových zákazníků a nikdy jsme nemuseli řešit žádné nepříjemnosti, jelikož jednání ze strany HyperSlevy.cz je vždy na vysoké profesionální úrovni. Ze slevových portálů můžeme HyperSlevy.cz jen doporučit.”

Jiří Hasoň
POČERNICKÝ PIVOVAR s.r.o.
Obrat: 2 073 647 Kč
Prodaných voucherů: 9737 ks

“Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz probíhá exkluzivně již od roku 2010, každý rok spouštíme akci na pečenou kachnu a jsme vždy spokojeni. Klienti se nám vrací.”

David Karoch
PRO visage - laser clinic
PRO visage - laser clinic
Obrat: 3 408 410 Kč
Prodaných voucherů: 3640 ks

“Již více než 3 roky využíváme služeb slevového portálu HyperSlevy.cz a s kvalitou spolupráce jsme maximálně spokojeni. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.”

Martina Drahošová
Mořský svět
Mořský svět
Obrat: 2 836 059 Kč
Prodaných voucherů: 7491 ks

“S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme od roku 2011 Spolupráce nám vyhovuje a přináší nám nové zákazníky.”

Pavel Outlý
PF MARKET s.r.o.
PF MARKET s.r.o.
Obrat: 3 501 766 Kč
Prodaných voucherů: 905 ks

“Se společností HyperMedia spolupracujeme již minimálně 3 roky. Za tuto dobu portál HyperSlevy.cz přivedl do našeho resortu několik stovek nových hostů. Spolupráce probíhala vždy k oboustranné spokojenosti zejména díky vstřícnému jednání obchodních zástupců a editorů připravujících reklamní kampaň. ”

Pavla Tománková
Manažerka hotelu Podlesí a Pohádkové vesničky
Showcars s.r.o.
Showcars s.r.o.
Obrat: 1 879 674 Kč
Prodaných voucherů: 1313 ks

“S portálem Hyperslevy máme dlouholetou spolupráci se kterou jsme spokojeni. Díky tomuto portálu se nám podařilo splnit přání ve formě zážitku jízdy ve sportovním voze již několika tisícům spokojených zákazníků. Doufáme, že naše spolupráce potrvá i nadále ke spokojenosti všech. ”

Ing. Robert Čihák
Národní cirkus originál Berousek
Národní cirkus originál Berousek
Obrat: 3 341 563 Kč
Prodaných voucherů: 21843 ks

“S portálem Hyperslevy.cz spolupracujeme již třetím rokem, ceníme si rychlého a vstřícného jednání, a hlavně včasného proplacení závazků. Je to portál který má pro nás výhodné podmínky a hlavně vysokou kvalitu. Spolupráci vřele doporučujeme. ”

Jiří Berousek
Grabneta s.r.o.
Grabneta s.r.o.
Obrat: 1 539 360 Kč
Prodaných voucherů: 12520 ks

“Ve spolupráci s HyperSlevy.cz si vždy mimo hlavní sezónu zaplníme volné kapacity a zákazníci se k nám rádi vrací.”

David Karoch
Vinné sklepy Skalák
Vinné sklepy Skalák
Obrat: 1 828 050 Kč
Prodaných voucherů: 435 ks

“Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz probíhá již 3 roky. Spolupráci hodnotíme jako velmi kladnou a úspěšnou. Ceníme si profesionálního přístupu, velmi kvalitního PR a včasných plateb. Portál doporučujeme i ostatním zájemcům!”

Lukáš Pilát
Vedoucí provozu
BOMBAYERE s.r.o
BOMBAYERE s.r.o
Obrat: 2 806 259 Kč
Prodaných voucherů: 7861 ks

“Spolupráce s portálem Hyperslevy nám přinesla mnoho nových zákazníků a jsme s ní spokojeni.”

Martin Legnavský
BON TON, s.r.o.
BON TON, s.r.o.
Obrat: 1 771 377 Kč
Prodaných voucherů: 412 ks

“Spolupráci s Hyperslevami musím pochválit. Kromě toho, že komunikace probíhala vždy velmi pružně, tak i případné nepřesnosti byly vždy velmi rychle vyřešeny. Prodej přes slevový portál jsme opravdu zvažovali, ale již první spolupráce nás přesvědčila o tom, že se jedná o vhodný marketingový prostředek pro prodej těch zájezdů, které by se jinými cestami prodávaly hůře.”

Ing. Petr Kraus
Ředitel
Chateau Zbiroh s.r.o.
Chateau Zbiroh s.r.o.
Obrat: 600 616 Kč
Prodaných voucherů: 137 ks

“Slevový portál Hyperslevy.cz nás nikdy nezklamal ohledně slibu přísunu dalších a dalších klientů, úspěšně spolupracujeme již déle než tři roky. Komunikace a vstřícnost společně s rychlostí a ochotou týmu spolupracovníků tohoto portálu dokazuje profesionalitu na vysoké úrovni ke které se jako obchodní partneři vždy rádi a s důvěrou vracíme. Těšíme se na další roky úspěšné spolupráce.”

Marta Štěpánková
Sales manager