Kompletní lifting HIFU Ultheralift či CPT Thermage vybrané partie nebo celého obličeje vč. horní části krku

1 499 Kč 10 000 Kč

Vyprší za 87 hodin 37 minut 21×

Vynikající
4.5

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 13399 zákazníků.

Velmi příjemné prostředí, velmi milá obsluha...dávám velké plus za nabídku nápojů zdarma... jediné, co mně zarazilo je, že před lymfodrenáží nebylo provedeno ruční uvolnění uzlin...toto by mělo být nezbytnou součástí procedury... Hln 17. 05. 2019

Diskuze (0)

Varianty voucheru (5)

1
CPT Thermage vybrané obličejové partie (do 30 minut)
1 499 Kč 10 000 Kč
2
HIFU Ultheralift vybrané obličejové partie (do 30 minut)
1 599 Kč 10 000 Kč
3
CPT Thermage - ošetření celého obličeje vč. vrchní části krku (do 60 minut)
2 699 Kč 20 000 Kč
4
HIFU Ultheralift – ošetření celého obličeje vč. vrchní části krku (do 60 minut)
2 999 Kč 20 000 Kč
5
CPT Thermage celého obličeje vč. krku a dekoltu (90 minut)
3 499 Kč 30 000 Kč
Zobrazit další 2 varianty

Platnost voucheru

Do 30. 10. 2019

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se objednat předem on-line na webových stránkách nebo na e-mailu: klinika@towell.cz
 • Objednat se telefonicky není možné
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem
 • Všechny procedury jsou prováděny pouze osobám starším 18 let
 • Je doporučena včasná rezervace termínu

Kde uplatnit vouchery

Estetické centrum To Well
Masarykovo nábřeží 12
Praha 1 - Nové Město, 101 00
E-mail: klinika@towell.cz 
www.towell.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 8:00-19:00

Důležité informace

 • Omlazující procedury v luxusním Estetickém centru To Well na Praze 1
 • Ošetření vybrané partie nebo celého obličeje (včetně horní části krku)
 • Délka ošetření: 15-90 minut (dle varianty)

Vzepřete se času a dejte sbohem povadlé pokožce

 Estetické centrum To Well

Ošetření vybrané partie zahrnuje:

 • Oční okolí + čelo
 • Oční okolí + nosoretní vráska
 • Nosoretní vráska + tváře
 • Oční okolí + tváře
 • Tváře + horní ret
 • Vrchní část krku + spodní ovál obličeje
 • Spodní čelist + spodní ovál obličeje
 • Krk
 • Dekolt
 • Případně další kombinace dle domluvy a doporučení ošetřujícím

Ošetření celého obličeje zahrnuje:

Čelo, oční okolí, tváře, nosoretní vráska, spodní ovál obličeje, vrchní část krku, kontury obličeje

Ošetření celého obličeje včetně dekoltu:

Čelo, oční okolí, tváře, nosoretní vráska, spodní ovál obličeje, vrchní část krku, kontury obličeje, krk a dekolt

HIFU Ultheralift

HIFU Ultheralift

Představujeme vám zbrusu nový revoluční neinvazivní přístroj HIFU Ultheralift, který byl vyvinut ve spolupráci s americkými klinikami. Princip tohoto stroje funguje na bázi zaměření frakční ultrazvukové sondy na konkrétní bod. Tato sonda vysílá vlny, přesně cílené impulzy do hloubky 4-5 mm pod pokožku.

Ta reaguje stažením a díky tomu se v ní začne vytvářet nový kolagen a pleť se viditelně vypíná a zpevňuje. HIFU tedy neřeší problém zvenku, ale zevnitř. Výhodou ošetření je, že tvorba kolagenu probíhá nadále po zákroku po dobu až 5 let. Je tedy se srovnáním chirurgického zákroku stejně účinná.

Ošetření lze použít na celý obličej, tedy obočí, vrásky kolem úst, ale i dekolt a také na zpevnění tělesných partií, jakou jsou oblasti kolen, paží či povadlého břicha. Ošetření je k vašemu organismu šetrné, a tak se provádí pouze ambulantně, tedy bez nutnosti hospitalizace.

HIFU Ultheralift HIFU Ultheralift

Průběh zákroku

Na požadovanou partii se přiloží hlavice sondy, která detailně zkoumá přesnou část pokožky. Ultrazvukovou hlavicí následně ošetřující vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky 4-5 mm podpůrné tkáně - dosahují se tu nejlepší liftingové výsledky. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

HIFU Ultheralift - před HIFU Ultheralift - po
Během ošetření zaznamenaly 2 % klientek nepříjemné pocity, které jsou ale výsledkem správně zacíleného ultrazvuku. Při těchto pocitech se může klientka domluvit s ošetřujícím na zmenšení intenzity.

Zákrok je prováděn neoperativně, tudíž nebezpečí je takřka nulové a velmi šetrné. Přesto většina klientek pozoruje viditelné změny ihned po ošetření.

HIFU Ultheralift - před HIFU Ultheralift - po

Jediné viditelné nežádoucí změny, které se můžou u některých klientek objevit, jsou začervenání a mírně oteklá pokožka, což během dne odezní. Celkový výsledek je možno vidět 3-6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný až 5 let.

Redukce vrásek a povadlé pokožky

Kdy a kdo může ošetření podstoupit?

Ošetření lze provádět během celého roku a není nijak omezující, je tedy možné pokračovat ve svých běžných aktivitách.

Podstoupit ho může každý, kdo na sobě pozoruje povolenou a ochabující pleť. Viditelné výsledky jsou již po jednom ošetření. Délka celého ošetření trvá přibližně 30-60 minut, dle ošetřované partie.

Indikace: Hloubkové vypínání pokožky a její znovuobnovení, neinvazivní lifting.

Kdo ošetření provádí? Ošetření je prováděno vyškoleným certifikovaným personálem.

Kontraindikace: aktivní implantáty (např. srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče), diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící klientky, tetování v oblasti ošetření.

Vystrizek.jpg (2017-10-11 15:32:55) Estetické centrum To Well

CPT Thermage

CPT Thermage nabízí převratnou novinku v oblasti omlazování. Je to první neinvazivní způsob omlazení pleti s výsledkem srovnatelným s chirurgickým zákrokem, a to bez injekcí, jakkoli narušené pokožky, bez lokálních anestetik. Vypnutí, konturování a rozzáření pokožky proběhne během jediného ošetření.

CPT Thermage - před CPT Thermage - po

Jedná se o metodu hloubkového radioliftingu. Ta spočívá v ošetření kůže a podkoží. Monopolární radiofrekvenční energie, která proniká hluboko do podkoží, působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. CPT Thermage tyto buňky stimuluje a následně dochází k tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření. Dochází tak k restartování a oživení tvorby kolagenu a pokožka opět získává mladistvý vzhled přirozenou cestou a obnovuje svou pevnost a pružnost.

Zásadní výhoda této metody je, že obnova tvorby těchto vláken není jednorázová a nekončí po oněch čtyřech týdnech. K tvorbě dochází dál po období půl roku až rok po zákroku. Mladistvější výraz ošetřené pokožky trvá několik let.

Další výhodou je, že po zákroku není povrch pokožky nijak poškozen a klient může prakticky ihned pokračovat v normálním běžném životě, bez zásadních omezení. K tomuto restartu dochází již po jediném ošetření.

CPT Thermage - před CPT Thermage - po

Účinky

Pokožka získá zpět pevnost, mladistvější barevný tón a pružnost. Klienti, kteří podstoupili tuto metodu, svou ošetřenou pokožku charakterizují jako mladistvou a zdravou. Bezprostředně po výkonu je pokožka na povrchu jemnější a pevnější na dotek. K zásadnějšímu a hlubšímu zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Celkový výsledek je možno vidět 3 až 6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný několik let.

CPT Thermage - před CPT Thermage - po

Efektivní oblasti ošetření

Tato metoda je velmi efektivní pro všechny typy pleti i pokožky. Nejčastěji se využívá pro omlazení a vypnutí obličeje, dekoltu a oblasti v okolí lícních kostí. Velmi často je také vyžadována pro zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje. Je velmi vhodná také pro korekce vrásek v okolí rtů, omlazení očního okolí, zjemnění nosoretní rýhy či zpevnění kůže v oblasti víček a zmenšení váčků. Pomáhá také při odstranění tzv. pokleslých víček.

Metoda CPT Thermage je vhodná ale pro omlazení celého těla. Velmi hojně je využívána k zamezení projevů celulitidy. Vhodná je i pro zpevnění šíje nebo pro vypnutí kůže na břiše u žen po porodu a lze ji úspěšně aplikovat i po velké ztrátě hmotnosti. Pomáhá řešit i projevy stárnutí a vypnutí vnitřní strany paží, předloktí a stehen.

Estetické centrum To Well

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Délka celého ošetření je přímo závislá na velikosti ošetřované plochy, 15-90 minut. Pro správný účinek postačí jediné ošetření. Benefitem je, že výsledek není krátkodobý, ale je dlouhotrvající.

Průběh ošetření a jak se na něj připravit?

Podstoupení tohoto ošetření nevyžaduje žádné vyšetření ani laboratorní analýzy. Na proceduru není nutné přijít odlíčená. Náš personál vás na místě odlíčí a připraví pleť k ošetření. Při ošetření může klient cítit drobné štípnutí. Jeho intenzita záleží na citlivosti pokožky, ale v žádném případě se nejedná o bolestivé ošetření vyžadující pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla. Může dojít k drobnému zarudnutí, které je ale krátkodobé.

Kontraindikace

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící zákaznice, dále tetování v oblasti ošetření; jakkoli zanícená nebo poškozená pokožka.

Estetické centrum To Well

Je zaměřeno zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízí nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Naleznete nás v samém centru Prahy, kde jsme upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni.

Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

Estetické centrum To Well Estetické centrum To Well

Estetické centrum To WellEstetické centrum To Well
Masarykovo nábřeží 12 
Praha 1 - Nové Město, 101 00
E-mail: klinika@towell.cz 
www.towell.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 499 Kč

Vyprší za 87 hodin 37 minut 21×

1
CPT Thermage vybrané obličejové partie (do 30 minut)
85 % | 10 000 Kč| 8 zákazníků
Koupit za 1 499 Kč
2
HIFU Ultheralift vybrané obličejové partie (do 30 minut)
84 % | 10 000 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 1 599 Kč
3
CPT Thermage - ošetření celého obličeje vč. vrchní části krku (do 60 minut)
87 % | 20 000 Kč| 1 zákazníků
Koupit za 2 699 Kč
4
HIFU Ultheralift – ošetření celého obličeje vč. vrchní části krku (do 60 minut)
85 % | 20 000 Kč| 4 zákazníků
Koupit za 2 999 Kč
5
CPT Thermage celého obličeje vč. krku a dekoltu (90 minut)
88 % | 30 000 Kč| 8 zákazníků
Koupit za 3 499 Kč