Jedinečný balíček 4 druhů luxusních RAW dezertů plných vitamínů a bohaté chuti - osobní odběr v Praze

349 Kč 440 Kč

Ukončeno dne 05.09.2018 12×

Vynikající
5.0

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 25 zákazníků.

Raw výrobky opravdu výborné.Doporučuji. Jana 10. 01. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 20. 12. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • Voucher zakoupíte zde na hyperslevy.cz
  • Přípravu vašeho balíčku si prosím předem domluvte na tel. čísle +420 602 305 965 a s vytisknutým voucherem si následně přijďte ochutnávkový balíček osobně vyzvednout na provozovnu Raw Planet na adrese: Štorchova 5, Praha 8 - dům se zahrádkou a zelenou střechou, přímo pod Libeňským mostem, 2 minuty od zastávky tramvaje

Kde uplatnit vouchery

Raw Planet s.r.o.
Štorchova 5
Praha 8, 180 00
Tel.: +420 602 305 965
E-mail: info@rawplanet.cz
https://rawplanet.cz/

Otevírací doba:
Po–Pá: 9:00-17:00

Důležité informace

  • Ochutnávkový balíček ze 4 kusů raw dezertů
  • V balíčku: dezerty čoko-fík, jahoda, malina a borůvka (jeden kus 80 g)
  • Raw dezerty, které se chuťově řadí ke špičce dezertních žebříčků
  • Bez lepku, vajec, laktózy, bez barviv, konzervantů, éček a rafinovaného cukru
  • Vhodné pro děti, maminky, dospělé, důchodce a aktivní sportovce

Zahřešte si bez pocitu viny, navíc zdravě, díky raw dortíkům plných tělu prospěšných látek

Fíkovo-čokoládový raw dortJahodový raw dort Malinový dort raw dort Borůvkový dort raw dort

Živí kluci z Raw Planet

Pouze ve světě raw stravy si můžete pochutnat na vyjímečných dezertech a spolu s tím do těla přijmout množství živin a zdraví prospěšných látek. Krása této kuchyně spočívá v kombinaci energie a lahodnosti, které sebou použité suroviny přinášejí. Stačí si jen vybrat váš oblíbený.


Raw dezerty

V naší kuchyni pro vás připravujeme dezerty, které jsou zcela jedinečné. Jejich krása začíná samotným principem živé stravy, ve kterém si všechny použité suroviny uchovávají svůj životodárný potenciál darovaný přírodou. Pokračuje naší kontrolou a výběrem těchto surovin pro zajištění jejich nekompromisní kvality a čerstvosti. Následuje šetrný způsob zpracování, který je u nás dán výhradně ruční formou výroby.

Zvláštní péče je nakonec věnována i zdobení a vzhledu všech našich produktů. Výsledkem je dokonalost. Raw dezerty, které se chuťově řadí ke špičce dezertních žebříčků. Raw dezerty, přirozeně bez lepku, vajec, laktózy, bez barviv, konzervantů, éček a bez rafinovaného cukru. Raw dezerty, vhodné pro děti, maminky, dospělé, důchodce či aktivní sportovce. Vítejte v Raw Planet!

Fíkovo-čokoládový dort

Fíkovo-čokoládový dort je krémovým potěšením, které plně uspokojí každého milovníka čokolády a kakaa. Sladká chuť sušených fíků tvoří se zbytkem ingrediencí v jemné náplni dokonalý svazek. Křupavé brazilské para ořechy si v korpusu krásně notují se slaďoučkými organickými hrozinkami.

Fíkovo-čokoládový raw dort

INFO: nepražené čisté kakao má povzbuzující účinky, pomáhá snižovat krevní tlak a psychické napětí, navozuje pocity uvolnění a funguje jako přírodní afrodiziakum.

SLOŽENÍ: sušené fíky, kešu ořechy, para ořechy, hrozinky, panenský kokosový olej, nepražené kakao, raw agáve sirup, raw čokoláda, špetka lásky.

Fíkovo-čokoládový raw dort

Jahodový dort

Jahody jsou symbolem léta a slunce, známé již od dob starověkého Říma. Pro svou lahodnost byly jahody považovány za královské ovoce a plody lásky. V případě raw dortu neztrácí jahody nic ze svých výživových hodnot nebo chuti. Jsou podány ve sladkém krémovém závoji, který nenechá na pochybách žádného milovníka ovocných dezertů.

Jahodový raw dort

INFO: jahody pomáhají tvorbě a oběhu krve, růstu a pevnosti kostí, mají silné antioxidační účinky, vyživují nervovou soustavu a podporují sexuální touhu mužů i žen.

SLOŽENÍ: jahody, kešu ořechy, mandle, datle, kokos, panenský kokosový olej, nepražené kakao, raw agáve sirup, špetka lásky.

Jahodový raw dort

Malinový dort

Maliny patří mezi nejstarší známé druhy ovoce. Pěstovat a šlechtit je začali až v 16. století především mniši v klášterních zahradách. Maliny jsou nejen chutné a voňavé, ale vzhledem k mnoha vitamínům a dalším složkám i velmi zdravé. V našem raw dortu si je můžete plně vychutnat v jejich krémové podobě, bohatě zdobené tmavou raw čokoládou.

malina-02-raw-planet.jpg (2017-10-26 15:13:57)

INFO: maliny zvyšují imunitu, mají silné antioxidační a antibakteriální účinky, působí proti stresu a migréně, zlepšují zrak, tlumí menstruační bolesti a zklidňují průběh porodu.

SLOŽENÍ: maliny, kešu ořechy, mandle, datle, kokos, panenský kokosový olej, nepražené kakao, raw agáve sirup, špetka lásky.

Malinový dort raw dort

Borůvkový dort

Borůvka je královnou lesních plodů. Obsahem cenných živin, antioxidantů a zdraví prospěšných látek se řadí k našemu nejcennějšímu ovoci. Použít tento jedinečný dar přírody při výrobě raw zákusku byla pro nás téměř povinnost. Na tomto vznešeném plese sladkých chutí borůvek a datlí, za doprovodu osvěžujících tónů citrónu, si spolu vesele zatančí všechny vaše chuťové pohárky.

Borůvkový dort raw dort

INFO: borůvky zvyšují imunitu, odstraňují únavu, zlepšují zrak, harmonizují střevní pochody, snižují krevní tlak, zbavují tělo škodlivin a působí jako prevence proti rakovině.

SLOŽENÍ: lesní borůvky, kešu ořechy, mandle, datle, kokos, panenský kokosový olej, raw agáve sirup, citron, špetka lásky.

Borůvkový dort raw dort

Ochutnávkový balíček

Ochutnávkový balíček ze 4 kusů raw dezertůOchutnávkový balíček ze 4 kusů raw dezertů Ochutnávkový balíček ze 4 kusů raw dezertů

Raw Planet s.r.o.logo.jpg (2017-10-26 15:22:43)
Štorchova 5
Praha 8, 180 00
Tel.: +420 602 305 965
E-mail: info@rawplanet.cz
https://rawplanet.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 349 Kč

Ukončeno dne 05.09.2018 12×