SLEVA 67%

90minutová relaxace pro 2 osoby: masáž + aroma lázeň na nohy + ovoce zdarma u Václavského náměstí

1 099 Kč 3 296 Kč

Ukončeno dne 19.12.2018 127×

Vynikající
4.4

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 509 zákazníků.

Masáž vynikající, cítili jsme se fakt uvolněně, odpočinutě a zrelaxováni. Spokojenost maximální.Doporučuji! Špatné(možná ještě dobré)hodnocení dávám, protože jsme rádi, že jsme to přežili.Při aroma lázni vytékala voda z lázně na podlahu, asi po 3 minutách lázeň přestala fungovat. Po přivolání obsluhy začala lázeň hořet.Ze spodu lázně byl upálen kabel,který se válel ve vodě na podlaze.Představa, že kdybych se při volání postavil na mokrou podlahu místo do bot mě děsí doteď...Obsluha: tyto stroje nic nevydrží a odcházejí často, ale nikdy nehořely.Pokud se o tom ví, měly by se stroje kontrolovat! Lukáš 15. 12. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 31. 12. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace provádějte předem na e-mailu: recepce2@salonelite.cz nebo na tel.: +420 773 605 705
 • Poslední rezervace doporučujeme nejpozději 10 dní před koncem platnosti voucheru
 • Na masáž se dostavte min. 10 minut před objednaným termínem
 • Vytištěný voucher je nutné přinést s sebou

Kde uplatnit vouchery

Salon Elite
Vodičkova 1935/38
Praha 1 - Nové Město, 110 00
Tel.: +420 775 208 111
E-mail: recepce@salonelite.cz
https://www.salonelite.cz/

Otevírací doba:
Po-Ne: 10:00-21:00

Důležité informace

 • Relaxace pro 2 osoby v délce 180 minut na Praze 1
 • V ceně voucheru: masáž, aroma lázeň na nohy + ovoce
 • Na výběr 5 druhů masáží
 • Masáže provádí profesionální a certifikovaní maséři z Thajska a Filipín

Užijte si společně nerušené chvíle plné příjemných a kouzelných doteků

Salon Elite

V ceně voucheru:

 • 2× 60min. masáž (na výběr 5 masáží)
 • 2× 30min. aroma lázeň na nohy
 • Ovoce

Salon Elite

Masáže na výběr:

Aloe Vera masáž

Všichni jistě známe blahodárné a jedinečné účinky Aloe Vera. Aloe Vera je naprosto unikátní, je výborné pro citlivou pleť, suchou nebo podrážděnou či spálenou pokožku od sluníčka.

Tradiční thajská masáž

Thajská masáž pracuje s energetickými liniemi, v kombinaci s protahováním a akupresurou dochází k navození celkové harmonie. Jedná se o hloubkovou masáž celého těla, která odstraňuje chronickou bolest a revitalizuje organismus. Při masáži se používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla.

Aroma masáž

Jemná, relaxační masáž, která pracuje s přírodními aromaterapeutickými oleji. Použitím jemné techniky vmasíruje oleje do svalů. Zvláště příjemné, je pak promasírování paží, nohou včetně jednotlivých prstů.

Na výběr nabízíme z několika různých vůní - například relaxační levanduli, citrus, zelený čaj, skořici, eukalyptus nebo panenské oleje (kokosový) atd.

Salon Elite

Masáž zad a šíje

Olejová masáž zad je velmi prospěšná a oblíbená v případě, že trávíte většinu času v kanceláři a trápí Vás strnulost a bolesti svalů. Při masáži je použit speciální olej, který má hřejivé účinky, tlumí bolesti svalů, zklidňuje, napomáhá hojení a odstraňuje nervové napětí. Masáž zad a šíje zároveň působí protistresově.

Mátová osvěžující masáž

Masáž je určena pro zákazníky, kteří mají rádi celotělové hydratační osvěžující masáže. Masáž vás zcela jistě okouzlí a to díky úžasné kombinaci 2 luxusních technik, jako jsou aroma olejová relaxační masáž a masáž Lomi-Lomi.

Masáž začíná masáží Lomi-Lomi osvěžujícím mátovým olejíčkem na zadní straně těla, k této technice se poté přidává relaxační aroma olejová masáž, která tuto techniku prokládá. Těšit se můžete i na důkladnou masáž prstů, dlaní a rukou... V dalším kroku vás bude masérka hýčkat celotělovou masáží z přední strany těla. Na závěr Vás čeká masáž dekoltu, hlavy a na vaše přání můžete mít i lehkou masku na obličej.

Salon Elite

Účinky masáže:

 • Antistresová terapie, zklidňující účinky
 • Kombinace 2 relaxačních technik - uvolnění svalů
 • Aktivace metabolismu, aktivace lymfy
 • Odvodnění, anticelulitidní masáž
 • Na bolest hlavy, odstranění bolestivosti svalů a kloubů
 • Osvěžující masáž

Salon Elite

Salon Elite

Salon Elite Praha zahájil provoz v září roku 2012. Na začátku měl Salon pouze 5 zaměstnanců, ale za to jasnou koncepci, vizi a cíl. Nabídnout všem zákazníkům špičkové a nadstandardní služby, individuální přístup a rozmanitou nabídku masáží a relaxačních procedur a ohledem na aktuální trendy a požadavky zákazníků a to vše z rukou profesionálních masérů a špičkově vyškoleného personálu.

Pečlivě vybíráme všechny naše zaměstnance podle předem striktně daných požadavků, představ a pravidel. V našem Salonu pracují pouze certifikovaní maséři z Thajska a Filipín, kteří procházejí náročným výběrovým řízením a výcvikem v zemi svého původu, kde máme vlastního HR specialistu, které také zajišťuje vyřízení potřebných dokumentů a povolení pro práci v ČR.

Vždy se snažíme o to, aby byl každý náš zákazník během své návštěvy spokojený s nabízenými službami a přístupem personálu a věříme, že právě pouze spokojený zákazník se bude rád a pravidelně vracet. Díky vysokým standardům kvality a poskytovaných služeb. Také spolupracujeme s množstvím prestižních českých i zahraničních firem a také nás často navštěvují známé osobnosti z řad zpěváků, herců ale i politiky.

Salon Elite

Salon Elitelogo.jpg (2018-06-14 10:06:48)
Vodičkova 1935/38
Praha 1 - Nové Město, 110 00
Tel.: +420 775 208 111
E-mail: recepce@salonelite.cz
https://www.salonelite.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 099 Kč

Ukončeno dne 19.12.2018 127×