Relaxace v salonu Thai Sun v délce 100 minut: masáž těla i nohou a aroma lázeň + maska na obličej zdarma

499 Kč 1 399 Kč

Ukončeno dne 19.12.2018 48×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 46 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 12. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat na e-mail: info@thaisun.cz nebo na tel.: +420 722 600 509
 • Vytištěný voucher je nutné přinést s sebou

Kde uplatnit vouchery

Thai Sun - Thai Massage Prague
Spálená 29
Praha 1, 110 00
Tel.: +420 722 600 509
E-mail: info@thaisun.cz
https://www.thaisun.cz/

Provozní doba:
Po-Ne: 10:00-21:00

Důležité informace

 • Relaxace v salonu Thai Sun v centru Prahy
 • 60min. masáž těla i nohou + 30min. aroma lázeň nohou
 • Masáže na výběr: aroma olejová, masáž z růží a mandlí, tradiční thajská nebo levandulová
 • Maska na obličej zdarma

Užijte si luxusní hýčkání v podobě masáže a aroma lázně v centru Prahy

Thai Sun - Thai Massage Prague

Na výběr z masáží:

 • aroma olejová
 • masáž z růží a mandlí
 • tradiční thajská
 • levandulová

Thai Sun - Thai Massage Prague

Co nabízíme

Thai Sun se v prvních letech fungování zaměřoval především na klasické masáže, ale postupem času s ohledem na požadavky a přání zákazníků se nabídka služeb rozšířila o desítky atraktivních masáží a relaxačních procedur, které svou koncepcí v rámci ČR nemají obdobu ani konkurenci.

Velmi oblíbené jsou tzv. limitované edice, kdy mají klienti možnost si zakoupit v rámci omezené nabídky vouchery za speciálních podmínek.

Thai Sun - Thai Massage Prague

Celá koncepce poskytování služeb je nastavena tak, aby si ze široké nabídky vybral i ten nejnáročnější zákazníky a také lze vždy veškeré procedury a masáže přizpůsobovat dle přání jednotlivých klientů v různých cenových hladinách.

Hlavní prioritou salonu je individuální přístup ke všem klientům a ohledem na jejich zdravotní stav a především maximální spokojenost. Jen spokojený klient se bude rád a pravidelně vracet.

Salon také poskytuje také služby firemním klientům formou zajištění služeb na teambuildingových akcích, turnajích, party, oslavách, narozeninách atd. Salon poskytuje rozmanité služby a snaží se flexibilně reagovat na požadavky klientů.

Thai Sun - Thai Massage Prague

Tradiční thajská masáž

Spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.

Tradiční thajská masáž je pověstné umění, které se předává z generace na generaci a jehož kořeny sahají do starověku, do doby před 2 500 lety, tzv. doby Buddhy. Dříve se umění thajské masáže věnovali především lékaři, protože vyžaduje dokonalou znalost těla, ale v dnešní době existují v Thajsku speciální masážní centra, která navštěvují vhodné uchazečky, které po zdárném absolvování dostávají certifikát. K nejvyhledávanějším a zároveň k nejprestižnějším patří chrám Wat Po, ve kterém se umění thajské masáže učili i naše masérky.

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii. Optimální doba tradiční thajské masáže je 90-120 minut, ale rovněž 60 minut tradiční thajské masáže celého těla, nebo 30minutová masáž jen nohou a chodidel, nebo zad a šíje, vám přinesou pocit uvolnění.

Thai Sun - Thai Massage Prague

Aroma oil relaxační masáž

S použitím 100% přírodních olejů, do kterých se přidávají vonné esence dovezené z Thajska.

Jedná se o olejovou thajskou masáž s použitím 100% přírodních olejů, do kterých se přidávají vonné esence dovezené z Thajska. Zákazník si může vybrat z několika druhů těchto esencí. Masérka olej zahřeje na příjemnou teplotu a následně aplikuje. Po masáži budete odcházet s pocitem, že jste právě navštívili dalekou exotickou krajinu.

Thai Sun - Thai Massage Prague

Levandulová masáž

Relaxační levandulová masáž je obzvláště vhodná pro relaxaci po náročném dni a před spaním.

Relaxační levandulová masáž je vhodná nejen pro milovníky levandule, ale působí velmi pozitivně i při psychických a citových problémech, stresu, depresích a nespavosti. Je velmi účinná i při kožních problémech. Přináší úlevu při bolesti hlavy či bolestivé menstruaci a uvolňuje svalové napětí. Relaxační levandulová masáž je obzvláště vhodná pro relaxaci po náročném dni a před spaním, abyste mohli náročný den nechat za sebou.

Prvním krokem masáže je masáž nohou, neboť na ploskách nohou se nachází nejvíce akupresurních a akupunkturních bodů, poté následuje celotělová masáž se zaměřením na záda. Dalším krokem levandulové masáže jsou parou nahřáté měšce naplněné solí z Himalájí a magnetickými kamínky. Měšce zahřáté parou jsou pokládány na tělo, na bolestivá místa a místa s napětím. Naše kůže vstřebává aktivní látky, které okamžitě působí. Teplo napomáhá uvolnění a odbourání stresu.

Účinky masáže: působí pozitivně při stresu a psychických problémech, uulevuje od bolesti hlavy, výborná na nespavost, uvolňuje svalové napětí

Thai Sun - Thai Massage Prague

Masáž z růží a mandlí

Celotělová masáž začínající mandlovým peelingem a masáží plosek nohou se stala velmi oblíbenou právě pro dámy, které se rády nechávají hýčkat.

Celotělová masáž začínající mandlovým peelingem a masáží plosek nohou se stala velmi oblíbenou právě pro dámy, které se rády nechávají hýčkat. Následující celotělová masáž nahřátým olejíčkem z bulharských růží vás dokonale uvolní a zrelaxuje. Růžový olej neodolatelně voní, je velmi vhodný pro citlivou pokožku a má velmi výrazné uklidňující účinky. Na závěr se můžete těšit na prohřátí dekoltu a obličeje a jejich následnou masáž anti-age krémem.

Thai Sun - Thai Massage Prague

Thai Sun - Thai Massage Praguelogo.jpg (2018-06-11 10:09:49)
Spálená 29
Praha 1, 110 00
Tel.: +420 722 600 509
E-mail: info@thaisun.cz
https://www.thaisun.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 499 Kč

Ukončeno dne 19.12.2018 48×