Hubnutí ve Vacushape - 1 vstup nebo permanentka na 12 či 24 vstupů v délce 30 minut na Praze 4

98 Kč 150 Kč

Ukončeno dne 31.10.2018 12×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 15 zákazníků.

Diskuze (1)

Varianty voucheru (3)

1
1 vstup
98 Kč 150 Kč
2
12 vstupů
999 Kč 1 500 Kč
3
24 vstupů
1 799 Kč 2 700 Kč

Platnost voucheru

Do 31. 12. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • První lekci si rezervujte na tel.: +420 734 450 764 nebo na e-mailu: praha-krc@expreska.cz
  • Permanentka po uplatnění nejpozději však do 31. 12. 2018 platí další 3 měsíce
  • Při první lekci vyměníte na recepci fitness centra voucher za permanentku
  • Voucher lze uplatnit pouze ve fitness centru Expreska Praha Krč
  • Permanentka není přenosná

Kde uplatnit vouchery

Expreska Praha Krč
Štúrova 1284/20
Praha - Krč, 142 00
Tel.: +420 733 677 287
E-mail: praha-krc@expreska.cz
http://www.expreska.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:30-20:00
So: 9:00-14:00
Ne: 14:00-20:00

Důležité informace

  • Hubnutí ve Vacushape 
  • 1 vstup či permanentka
  • Délka procedury: 30 minut

Odstraňte celulitidu pomocí pohybu v podtlaku moderním bezbolestným způsobem

Hubnutí

Co se děje uvnitř VacuShape?

VacuShape funguje stejně jako normální běžecký pás až na to, že je klient při 30minutové chůzi uzavřený od pasu dolů v komoře. Zvláštním rysem této komory je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Krevní a lymfatické kapiláry jsou v podkoží a tukové tkáni vakuem uvolněny a činností svalů je krev a lymfa vháněna do pokožky a do tukových vrstev. To dovoluje koncentrované spalování tuku a jeho redukci přesně v oblasti boků, břicha, stehen a zadečku. Každý si to může ověřit na sobě. Při normálním cvičení se dotkněte pokožky na vašem pase, zadečku a stehnech hřbetem ruky. Pokud je teplota všude rovnoměrná, pak jste jeden ze šťastných lidí obdařených dobrou dispozicí. Pokud je však pokožka na horní části vašeho těla teplá, ale stehna a hýždě jsou chladnější, pak jste náchylný v rozvoji pomerančové kůže a hromadění tuku. Jak se tělo pokouší spálit tuk jako zdroj energie, nejdříve spaluje snadno dostupné zásoby, zejména kolem hrudníku.

Vacushape

Výsledek je, že ženy cvičí, aby si zlepšily svou postavu, nicméně hubnou zejména kolem ňader, paží ramen a obličeje, aniž by ztrácely tuk v dolních částech těla, tj. přesně tam, odkud ho chtějí odstranit. Kvůli zajištění optimálního spalování tuku, monitoruje VacuShape vaši tepovou frekvenci, aby byla vždy pod vaší maximální hodnotou, jež je v rozmezí 100 až 135 tepů za minutu, v závislosti na vašem věku a fyzické kondici.

Proč je VacuShape tak účinný ve spalování tuků?

Konstrukce přístroje je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nutný pohyb, tkáně musí být dostatečně prokrveny a že nejhůře postiženými oblastmi jsou břicho, boky, hýždě a stehna. Jako aerobní část byla zvolena chůze coby nejpřirozenější lidský pohyb. Dokonalé prokrvení problémových partií je pak zajištěno střídavým řízeným podtlakem ve vakuové kabině. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku k dolní části těla při cvičení svalů vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků.

Co způsobuje tvorbu pomerančové kůže a tuku?

80 % žen má vážné dispozice k tvorbě pomerančové kůže a nadměrnému ukládání tuku, který se tvrdošíjně akumuluje v partiích boků, břicha, stehen, hýždí, popř. paží. Nejzávažnější ,,vyvolávající“ faktory jsou žilní a hlavně lymfatická nedostatečnost, eventuelně jejich kombinace, dlouhodobější expozice nadbytku hormonu estrogenu, slabost vazivové tkáně, nepříznivé genetické a dědičné dispozice. Akumulace tuku v problémových partiích, následné snížení krevního a lymfatického oběhu v podkožním tukovém vazivu ztěžuje, pokud přímo neznemožňuje, spalovat tuk, ať se ženy snaží sebevíce.

Pomerančová kůže

Proč je odstraňování celulitidy a tuku tak obtížné?

Při snaze odstranit pomerančovou kůži a tukové rezervy je, společně s dodržováním pitného režimu, správným jídelníčkem, lymfatickými masážemi a krémy, nejdůležitější cvičení. Je velmi důležité pochopit souvislost mezi krevním a lymfatickým oběhem, ztrátou tuku a cvičením.

Během cvičení se tělesná teplota postižených partií v dolní části těla snižuje, protože krev proudí pryč z podkoží do svalové tkáně. Horní část těla má na druhé straně normální oběh a teplota se zvyšuje, s tím, jak se cvičení stupňuje. Pracující svaly vyžadují přísun energie, jež je čerpána z tukových zásob z míst, kde je k dispozici dostatek krve jako přepravního média. To vede k tomu, že se tuk spaluje v nežádoucích partiích horní části těla a nikoli tam, kde bychom chtěli (stehna, hýždě, boky, břicho). Tato vazba mezi krevním oběhem, ztrátou tuku a cvičením je velmi důležitá. Ženy s ložisky tuku kolem boků, stehen a hýždí nedokážou efektivně zredukovat pomerančovou kůži a tuk pomocí normálního cvičení, ať se snaží sebevíc.

Expreska Praha Krč

Expreska Praha Krč

Expreska Praha Krč vám nabízí špičkově vybavené fitness pouze pro ženy. U fitness se nachází velké parkoviště, takže klidně můžete přijet autem. Nabízíme Kardio zónu zdarma, kruhový trénink, studii Better Belly, nutriční poradenství a sportovní masáže.

Expreska Praha KrčExpreska Praha Krč Expreska Praha Krč

Expreska Praha Krčlogoo.jpg (2017-09-08 13:15:32)
Štúrova 1284/20
Praha - Krč, 142 00
Tel.: +420 733 677 287
E-mail: praha-krc@expreska.cz
http://www.expreska.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 98 Kč

Ukončeno dne 31.10.2018 12×

1
1 vstup
35 % | 150 Kč| 4 zákazníků
Koupit za 98 Kč
2
12 vstupů
33 % | 1 500 Kč| 6 zákazníků
Koupit za 999 Kč
3
24 vstupů
33 % | 2 700 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 1 799 Kč