SLEVA 84%

HIFUtherapy obličeje a krku včetně diamantové mikrodermabraze a aplikace kyseliny hyaluronové

2 990 Kč 19 000 Kč

Ukončeno dne 23.05.2018 12×

Vynikající
4.7

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 3402 zákazníků.

V tomto salonu jsem vždy spokojena, chodím sem opakovaně. Paní kosmetička je příjemná a profesionální. boldim 02. 10. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 8. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat telefonicky: +420 776 020 203
 • Abyste si užila ošetření v plném časovém rozsahu, je nutný včasný příchod (doporučujeme 10 minut předem, čas pro ošetření je předem vyhrazený)
 • Zrušení rezervace je možné nejpozději 48 hod. předem, jinak voucher propadá
 • Zákazník může ošetření přesunout pouze jednou

Kde uplatnit vouchery

PRO visage - laser clinic
Budečská 1
Praha 2 - Vinohrady, 120 00
Tel.: +420 776 020 203
E-mail: provisage@seznam.cz
http://www.provisage.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 8:00-19:00

Důležité informace

 • HIFUtherapy - nejlepší neinvazivní omlazení roku 2015
 • + mikrodermabraze a aplikace kyseliny hyaluronové
 • Vypnutí povadlé pleti a zpevnění kontur
 • Korekce vrásek a vyhlazení pokožky
 • Patří k nejintenzivnějšímu neinvazivnímu ošetření na trhu
 • Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2-3 měsíců
 • Ošetření působí i jako prevence proti dalšímu stárnutí
 • Délka ošetření: 60-80 minut

Navraťte zpět své mladší já a rozlučte se s vráskami díky ošetření amerických hvězd

HIFUtherapy PRO visage - laser clinic

Ošetření zahrnuje:

 • Povrchové čištění a tonizace pleti
 • Diamantová mikrodermabraze celého obličeje – obroušení vrchní vrstvy kůže
 • Aplikace kyseliny hyaluronové
 • HIFUtherapy obličeje včetně očního okolí a krku
 • Nanesení luxusní liftingové masky
 • Závěrečná péče

Neinvazivní omlazení

Diamantová mikrodermabraze

Restartujte pleť do nového života!

Čas od času je vhodné, aby tuto nejmodernější metodu využil každý, kdo skutečně dbá na zdraví a nekompromisní vzhled, neboť na povrchu kůže se neustále hromadí pot, mastnota, prach, zrohovatělá kůže a nečistoty.

Neinvazivní metoda omlazení pletí a čištění pokožky je absolutně bezbolestná, zanechává mnohem menší viditelnost pórů, zmírňuje zánět, vyrovnává barvu a strukturu pleti a celkově prospívá pokožce, pokud jde o zlepšení stavu a kvality.

Efekt je navíc dlouhodobý a vaše pleť tak vypadá čistě, svěže a odpočatě. Při běžném čištění tomu bývá často naopak – pokožka působí mnohdy vyčerpaně.

Dermobraze je mechanické odstranění vrchní vrstvy kůže, nebo jinými slovy řečeno – mechanické obroušení kůže. Je to mechanický peeling obličeje, při němž je horní vrstva pokožky odstraněna a místo ní se objeví nová pleť plná života. Dermobrazí lze odstranit rozličné vrásky v obličeji včetně vrásek mimických. Pleť je po ní hladká a barevně sjednocená bez viditelných žilek. Tento postup je nezřídka využíván i při korekci jizev a vrozených defektů kůže (například u pigmentových skvrn).

Po této proceduře je pleť precizně očištěna a připravena na vstřebávání omlazujících sér, případně na další přístrojová ošetření, jejichž účinek je tak znásoben.

Neinvazivní omlazení

HIFUtherapy - revoluční technologie

Vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byl vyvinut na amerických klinikách, v roce 2011 získal FDA a CE certifikaci. Co do technických parametrů se jedná o přístroj, fungující na bázi fokusovaného ultrazvuku. Ze speciální sondy jsou vysílány jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu.

Metoda je velmi populární a využívají ji i celebrity. Ošetření HIFUtherapy lze použít na kompletní facelifting, ale i na dílčí ošetření v obličeji v oblasti očí, tváří, krku, ale i dekoltu, prostě tam, kde chcete řešit nějaký problém.

HIFUtherapy

Průběh ošetření:

Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. V případě nižší snášenlivosti bolesti je možné před ošetřením aplikovat znecitlivující mast. Po zákroku může být vaše pleť načervenalá, citlivá nebo mírně oteklá, to vše však do druhého dne odezní.

Po několik málo následujících dní po zákroku jsou typické pocity pnutí kůže, její mírná citlivost na dotek a v ojedinělých případech dočasný mírný otok.

Výsledný efekt

 • Vypnutí povadlé pokožky (povislé tváře, podbradek, lícní kosti apod.)
 • Zpevnění kontur
 • Redukce jemných i hlubokých vrásek
 • Korekce vrásek v okolí rtů včetně nosoretní rýhy
 • Odstranění pokleslých víček a váčků pod očima
 • Zpevnění a vyhlazení očního okolí včetně redukce "vějířků" kolem očí
 • Vypnutí a zpevnění povislé kůže na krku
 • Vyhlazení pokožky dekoltu
 • Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2-3 měsíců
 • Aktivuje se tvorba kolagenu, který přetrvává po dobu až 5 let
 • Ošetření působí i jako prevence proti dalšímu stárnutí

Ošetření pleti

Kontraindikace: těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, spálená pokožka, zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku.

HIFU

Dokáže neinvazivně a bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit jakoukoliv hloubku tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů. Tyto body pak bezprostředně po aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s tvorbou nového kolagenu - proteinu zodpovědného za pevnost kůže a její mladistvý vzhled. Tato proliferační fáze následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

Aplikace kyseliny hyaluronové

HIFU příznivě ovlivňuje hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm). Zde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu. Ošetření je velice intenzivní. HIFU vám dodá lift, napne a zpevní pokožku po jediné aplikaci. Navíc odpadá nutnost narkózy, následné hospitalizace a rekonvalescence.

Abychom však pokožku ošetřili ve všech jejích vrstvách, je třeba ošetření zacílit i na svrchní vrstvu kůže. HIFU zajistí vše – aplikuje jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 4,5 mm, 3 mm a 1,5 mm. Během jednoho ošetření tak získáte kompletní péči. Vaše tkáň se díku tomu dokonale vypne a zároveň se obnoví přirozené, ale věkem poničené vrstvy kolagenu a elastinu.

Diamantová mikrodermabraze

Ošetření je tak intenzivní, že není třeba ho opakovat jako u jiných neinvazivních omlazovacích zákroků. Jedná se o jedinou alternativu SMAS face liftingu. (SMAS znamená vypnutí podkožní vazivově-svalové struktury). Neodstraňuje se při něm ale nadbytečná kůže a nehrozí tedy otok, modřiny ani jizvy.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše HIFUtherapy neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř. Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá až po dobu pěti let!

Výsledky po 1 ošetření:

HIFUtherapy obličeje a krku

PRO visage - laser clinic

Jsme luxusní laserová klinika zaměřující se na přístrojová ošetření. Využíváme nejmodernější technologie, které zaručují maximální efekt. Naším cílem je, aby zákazník byl spokojený jak s ošetřením, tak i s přístupem a péčí.

PRO visage - laser clinic
PRO visage - laser clinic
PRO visage - laser clinic

PRO visage - laser clinic
Budečská 1
Praha 2 - Vinohrady, 120 00
Tel.: +420 776 020 203
E-mail: provisage@seznam.cz
http://www.provisage.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 2 990 Kč

Ukončeno dne 23.05.2018 12×