Vážení zákazníci, v pátek 14. prosince proběhne od 13:00 do večerních hodin plánovaná údržbu a aktualizace systému naší zákaznické linky, která tak bude dočasně nedostupná. Na vaše e-maily však rádi odpovíme i v průběhu údržby telefonní linky.

30min. chemický a enzymatický peeling na omlazení pleti a vyhlazení jemných vrásek

339 Kč 1 130 Kč

Ukončeno dne 26.04.2018 34×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 31 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat telefonicky +420 775 568 666

Kde uplatnit vouchery

Dolce Diva
Budějovická 28, Praha 4, 140 00
Grafická 32, Praha 5, 150 00
Tel.: +420 775 568 666
E-mail: doldediva@dolcediva.cz
http://www.dolcediva.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 8:00-20:00
So: 9:00-16:00,  nebo dle dohody
Ne: dle dohody

Důležité informace

 • Chemický a enzymatický peeling v salonu krásy Dolce Diva
 • Sleva 20 % na další návštěvu
 • Peeling pozitivně působí na mastnou pokožku
 • Hloubková obnova a silné omlazení pleti
 • Možnost uplatnění na 2 pobočkách (Praha 4, Praha 5)
 • Délka procedury 30 minut

Zbavte se pigmentových skvrn a nečistot díky chemickému peelingu s okamžitým účinkem

Chemický peeling

Chemický peeling - lifting procedura kyselinami slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Chemický peeling patří k ošetřením s okamžitým účinkem.

Hlavní účinky chemického peelingu

 • Šetrné odstranění vrchní části pleti s odumřelými buňkami
 • Odstranění pigmentových skvrn a nečistot
 • Vyhlazení jemných i hlubších vrásek
 • Vyhlazení jizviček po akné
 • Vypnutí pleti
 • Zmírnění nebo odstranění rozšířených a ucpaných pórů
 • Zpomaluje proces stárnutí

Chemický peeling

Chemický peeling Gerard´s

Na pokožku je aplikována kyselina glykolová (přírodní látka získaná z cukrové třtiny) v koncentraci 30 %. Působením látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat.

Na jakou pleť je ošetření účinné

 • Mastná pleť
 • Akné a jizvy po akné
 • Rozšířené póry
 • Drobné skvrny a vrásky

Chemický peeling

Postup

Ošetření je provedeno rovnoměrným nanesením aktivní látky na pokožku ošetřovaného místa. Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna.

Očišťující mléko tonik 2 v 1 s bělícím účinkem

Očišťující mléko – tonik na pokožku s narušenou pigmentací. Díky svému exkluzivnímu složení se po chvilce kontaktu s pokožkou změní v tonik. Zesvětluje pigmentové skvrny, vyrovnává nerovnosti pokožky a předchází vzniku věkových pigmentových vad. Očišťuje, zklidňuje a chrání pokožku, zanechává pocit svěžesti a jemnosti.

Chemický peeling

Enzymatický peeling

Příjemný a jemný peeling s enzymy, který činí pokožku zářivou. Peeling neobsahuje abraziva, opatrně odstraňuje odumřelé buňky a nedráždí pokožku, má zklidňující a zjemňující účinek. Významně zvyšuje schopnost pokožky vstřebávat výživné látky, což je velmi důležité pro následující výživu pokožky po proceduře očištění.

Exfolight rychle pohlcuje a odstraňuje kožní nečistoty a nenarušuje hydro-lipoidní ochranný plášť. Vhodný na všechny typy pokožky.

Pre-Glycol 10% glykolové kyseliny

Speciální tekutina s alkoholovým základem, na odstranění hydro – lipoidní vrstvy.

Chemický peeling

25 – 30 % glykolové kyseliny

Kosmetický přípravek ve formě želé obsahuje neředěnou glykolovou kyselinu patřící do třídy alfa hydro kyselin. Garantuje odlupování pokožky za několik minut po použití. Zlepšuje obal pokožky, protože gel má vliv na fibroblasty, které jsou v klidu, zmenšuje slepování korneocytů a tak stimuluje obnovu fibroblastů a kolagenu.

Gel také obsahuje novou přísadu se zklidňujícími účinky – molekulu sensikalminu (řetěz aminokyselin se zklidňujícím a protizánětlivým účinkem). Na rozdíl od agresivního peelingu, tento kosmetický přípravek může být použit dokonce na velmi citlivou pokožku. Na obličej pomáhá na vrásčitou pokožku, šrámy, pupínky.

Hydro gel

Neutralizující prostředek na glykolovou kyselinu. Zastavuje účinek glykolové kyseliny, obnovuje normální pH rovnováhu pokožky, obsahuje zvláčňující a zvlhčující přísady. Po léčení glykolovým gelem, je nutné zastavit další působení glykolové kyseliny, nanesením hydro gelu na ošetřené části pokožky. Na obličej pomáhá na vrásčitou pokožku, šrámy, pupínky.

Chemický peeling

Neutralizující glykolový krém

Emulze s vysokým obsahem neutralizované glykolové kyseliny na závěr každého kosmetického sezení s glykolovou kyselinou a jakékoliv kosmetické procedury s alfa-hydro kyselinami. Synergeticky doplňuje glykolový gel, chrání problematické části pokožky. Obsahuje pleurimincyl, látku s vynikajícími obnovujícími vlastnostmi, urychlující buněčný metabolismus a výměnu látek.

Díky obsahujícímu výtažku zeleného čaje má emulze dobrý stimulující účinek. Na obličej pomáhá na vrásčitou pokožku, šrámy, pupínky.

Chemický peeling

Jak často chemický peeling aplikovat

Ošetření chemickým peelingem se obvykle provádí v několika sezeních, přibližně 4 - 6× v závislosti na typu poškození pokožky.

Dolce Diva

Specializujeme se na péči o obličej, ruce, nohy a vizáž. Sledujeme nové trendy a neustále rozšiřujeme služby, stejně jako znalosti a praktické dovednosti našich pracovníků. Klienti chválí zejména profesionalitu skloubenou s velmi příjemnou atmosférou.

Zakládáme si na spokojenosti nejen našich klientů, ale také zaměstnanců (všichni u nás pracují na hlavní pracovní poměr).

DOLCE DIVADOLCE DIVA DOLCE DIVA

Dolce Diva
Budějovická 28, Praha 4, 140 00logo.jpg (2018-02-01 16:49:02)
Grafická 32, Praha 5, 150 00
Tel.: +420 775 568 666
E-mail: doldediva@dolcediva.cz
http://www.dolcediva.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 339 Kč

Ukončeno dne 26.04.2018 34×