Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON + analýza kapky krve, měření tlaku a analýza tuku

1 499 Kč 6 800 Kč

Ukončeno dne 14.06.2018

Vynikající
4.8

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 3408 zákazníků.

Děkuji za profesionální a příjemný přístup, vše mi bylo vysvětleno předem ochotně a každá otázka zodpovězena do podrobností. Petra 07. 02. 2019

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat telefonicky: +420 777 123 456 nebo e-mailem: info@studio-extreme.cz
 • Rezervace termínu: Po-Pá 10:00-16:00
 • Možnost parkování

Kde uplatnit vouchery

Studio estetiky a korektivní péče eXtreme
V Hůrkách 15
Praha 5, 158 00
(v bezprostřední blízkosti metra)
Tel.: +420 777 123 456
E-mail: info@studio-extreme.cz
http://www.studio-extreme.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 08:00-20:00
Ne: 10:00-18:00

Důležité informace

 • Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON + konzultace zjištěných výsledků
 • Analýza kompletního lipidového spektra z kapky krve
 • Měření tlaku + analýza tuku a minerálů přístrojem InBody
 • Nejvyspělejší diagnostika zdravotního stavu včetně 3D skenování
 • Odhalí viry i parazity
 • Vyšetření je bezbolestné a bezpečné
 • Délka vyšetření cca 60 minut

Zjistěte svůj zdravotní stav během hodinky a předejděte případným problémům

Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON

Jak ošetření probíhá?

Diagnostika Metatron nebolí a je bezpečná. Provádíme ji prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků. Vyšetření probíhá vsedě, klient se nesvléká a není prosvěcován, pouze odkládá šperky. Jedná se o biorezonanci, která je nejdříve automaticky spuštěna a poté přechází do manuálního režimu.

Zdravotník poté prochází jednotlivé orgány, které jsou zobrazeny na monitoru a vysvětluje vše klientovi. Klient po celou dobu vyšetření vše sleduje na monitoru před sebou. Na konci vyšetření dostane klient vytištěnou zprávu zobrazenou i graficky.

Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON
 
Jaké výsledky dostanete?

 • Určíme váš zdravotní stav; vyšetření probíhá v automatickém módu a poté přecházíme do manuálního režimu
 • Lokalizujeme patologická ložiska
 • Vyšetříme vás na histologické úrovni (tkáně) i cytologické (buňky)
 • Vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu
 • Upracujeme biochemickou analýzu
 • Určíme problémy s páteří
 • Diagnostikujeme zatížení viry, bakteriemi a parazity 

Jak to funguje?
 
Zařízení je schopno automaticky, bez lidské intervence naladit frekvenci řídících impulsů, samostatně nacházet a korigovat vady a patologie orgánů a tělních buněk. Diagnostika úspěšně a včasně odhalí začínající stadia nejen u onkologického onemocnění, ale také u kardiovaskulárního, trávicího, dýchacího, nervového, pohybového systému a jiných zdravotních potíží. Vyšetření také odpoví na otázku, zda člověku hrozí například infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, astma, poruchy činnosti žláz s vnitřní sekrecí nebo mnohé další z široké škály onemocnění.

Stav orgánu vyhodnocuje tím, že rezonančně zesiluje vyzařovaný signál vyšetřovaného orgánu. Každý orgán a každá buňka má své charakteristické oscilace, které jsou uloženy v programu paměti počítače a mohou být zobrazeny jako formou grafu.

Každý patologický proces má svůj charakteristický graf. Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky dokáže METATRON odhalit i skrytá stadia onemocnění, která ultrazvuk, počítačová tomografie ani magnetická rezonance nemusí rozpoznat. Diagnostika Metatron nenahrazuje klasická lékařská vyšetření, ale je jejich vhodným doplňkem. Znáte-li předem příčinu problému, lze se od začátku zaměřit na jeho zkoumání a diagnostiku tím zacílit a zkrátit.

Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON

Hlavní předností programu Metatron je funkce nazvaná «3D-skenování», která umožňuje automaticky lokalizovat ložisko nádoru, dědičné nemoci atp., a najít příčinu vzniku až na úrovni genomu. Postupně mohou být procházeny histologické řezy, cytologické řezy, sady chromozómů a i hlouběji nacházející se fragmenty šroubovice DNA.

V průběhu analýzy jsou na makro-řezech zobrazeny hrubé změny tkáně a v místech největších patologických změn jsou pak vyšetřeny i histologické řezy. Následně se prohledávají významně změněné buňky, aby byly nalezeny změny na buněčné úrovni. Tento algoritmus jde dále na úroveň sady chromozómů, hledá změny na jednotlivých chromozómech a poté zkoumá šroubovici DNA.  Uživatel může také zkoumat multivariantní topologické obrazy a metastatické nemoci. Je možno hledat metastázy v dalších orgánech. Vyšetření je  prováděno v automatickém módu a je možné jej kdykoliv přerušit a přejít do manuálního režimu. Metatron umí najít původ nemoci až na úrovni genomu.

METATRON je nejen světovou špičkou v diagnostice, ale umožňuje i terapii. Přístroj získal již v 31 zemích světa včetně Německa, Velké Británie a Kanady akreditaci dle normy ISO 9001:2000.

Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON

InBody 230 - rychlá a přesná analýza těla

Představujeme vám jeden z nejnovějších a nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla - InBody 230.

Určení obezity

 • BMI (Body Mass Index ): jeho hodnota ukazuje, zda je vaše hmotnost přiměřená k výšce vašeho těla a věku (avšak tento parametr není vhodný pro všechny osoby, mnohem důležitější je znát poměr tukové hmoty ku hmotě aktivní neboli svalové a také obsah vody v těle)
 • Minimální kalorická potřeba těla (BMR): množství energie v kaloriích, které vaše tělo potřebuje každých 24 hodin pro pouhé zajištění základních životních funkcí jako je dýchání nebo oběh krve

Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON

Složení těla

Dozvíte se, kolik kilogramů z vaší celkové hmotnosti tvoří svalová tkáň, kolik tuková tkáň a jakou hmotnost vašeho těla tvoří voda. Vedle každé hodnoty je zobrazen i referenční interval (neboli rozmezí, ve kterém by se měla konkrétně vaše hodnota nacházet) pro každou veličinu, s ohledem na vaše tělesné parametry.

 • Rozložení svalů a tuků v těle včetně končetin
 • Navrhnutí pohybového plánu
 • Zhodnocení vašeho tělesného složení

Diagnostické vyšetření přístrojem METATRON

Kontraindikace: analyzovat nelze osoby s kardiostimulátorem, inzulínovou pumpou nebo jiným elektronickým zařízením, nebo s kovem těžším než 150 g v těle (kloubní náhrady). Zubní implantáty nevadí. Vyšetření nedoporučujeme těhotným ženám, může mít matoucí výsledky. Ženy v době menstruace nemusí při vyšetření získat 100% přesné údaje.

K čemu vám bude taková analýza dobrá?

Informace zjištěné pomocí InBody ocení lidé všech věkových kategorií. InBody dokáže správně změřit i děti, starší jedince, sportovce a velmi obézní lidi, což u dřívějších přístrojů nebylo možné.

Ať už vedete zdravý životní styl a chcete se jen ujistit, že je vše tak, jak má být, nebo jste se právě rozhodli začít pracovat na své kondici a vizáži, výsledky získané pomocí InBody vám budou cenným vodítkem na vaší cestě ke zdravému způsobu života. InBody ocení též lidé po úrazu či vrcholoví sportovci, jimž mohou být užitečné zvláště informace o rozložení svalů a tuku a vzájemné vyváženosti jednotlivých částí těla.

Zjistíte, s jakou efektivitou pracuje váš metabolismus a tudíž si budete moci odvodit, jak si do budoucna počínat při jídelních zvyklostech a pohybové aktivitě. Procento tělesné vody vám zase řekne, zda náhodou netrpíte spíše otoky, než „kily navíc“ nebo zda vašemu tělu naopak tělesná voda chybí, například z důvodu nedostatečného pitného režimu.

Studio eXtreme

Studio eXtreme

Studio EXTREME je nejlepším specialistou na komplexní neinvazivní  zákroky a ošetření v České republice. Zkrášlujeme a formujeme vaše tělo a pleť bez bolesti, bez skalpelu, bez jizev a bez následků. Náš zdravotnický personál pracuje s nejmodernější přístrojovou certifikovanou technikou, testovanou klinickými studiemi.

Studio eXtreme

Studio estetiky a korektivní péče eXtremeSoubor 2015-03-20 13:00:59
V Hůrkách 15
Praha 5, 158 00
(v bezprostřední blízkosti metra)
Tel.: +420 777 123 456
E-mail: info@studio-extreme.cz
http://www.studio-extreme.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 499 Kč

Ukončeno dne 14.06.2018