Měsíční výživový koučink: jídelníček, konzultace, ukázky cvičení + doživotní přístup do klientské sekce

799 Kč 1 500 Kč

Vyprší za 157 hodin 14 minut 2 / 40

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 1 zákazníků.

Diskuze (1)

Platnost voucheru

Do 31. 5. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu omezen: 1 ks
  • Objednávejte na webu
  • Vyplňte formulář a do zprávy uveďte číslo voucheru, následně vás budeme kontaktovat
  • V případě větší vzdálenosti doplácí klient dopravné

Kde uplatnit vouchery

MUSCLE ENDURANCE ACADEMY
Naardenská 668/15
Praha 6, 162 00
Tel.: +420 739 279 435
E-mail: meacademy.cz@gmail.com
http://www.meacademy.cz

Pracovní doba:
Kdykoliv, po tel. či e-mailové dohodě

Důležité informace

  • Měsíční výživový koučink
  • Osobní a online konzultace
  • Výživový a suplementační plán
  • Doživotní přístup do klientské sekce
  • Ukázky cvičení a stretchingu, přeměření váhou TANITA
  • V ceně i doprava do 30 km od Prahy 6

Objevte cestu racionálního stravování a naučte se chápat problematiku stravování

Výživový koučink

Výživový koučink

Vsadím se, že pokud toto čtete máte už zásadně vykročeno ke změně, a to třeba jen proto, abyste zhubli, nebo kvůli zlepšení vaší zdravotní stránky. Možná jste již vyzkoušeli několik diet, které nikdy nevedli ke kýženým výsledkům, nebo přinejmenším k udržitelným. Možná jste i drželi diety, který mají hlavu a patu, ale i tak s vámi nic nepohnulo, nebo naopak máte problém s tím nabrat svalovou hmotu.

Budeme vám neustále nápomocní, abyste dobře zvládli těžké začátky a zůstali jste motivovaní. Vysvětlíme vám vše, co bude potřeba a společně najdeme cestu zdravého životního stylu, která vám bude vyhovovat.

Neslibujeme, že to bude jednoduchá cesta a že můžete po měsíci očekávat zázraky. Můžeme vám, ale slíbit, že to bude cesta, kterou dojdete k vašemu cíli a budete schopni se takto stravovat již po celý život a regulovat si tak sami vaší tělesnou hmotnost a také se těšit pevnému zdraví.

Změna stravy

Všem klientům, kteří vytrvali a dodrželi základní pravidla, se povedlo regulovat jejich hmotnost dle stanoveného cíle. Cítili se plní energie a zbavili se řady problémů, jako nespavosti, chronické únavy, žaludečních problémů, špatné pleti.

Při navázání spolupráce vám bude zaslán dotazník, který vyplníte a na základě, kterého při osobní konzultaci probereme vaše možnosti, cíle a stav. Také vás můžeme zvážit na váze TANITA pro porovnání s budoucími výsledky.

Následná spolupráce probíhá z velké části v teple vašeho domova přes počítač, kam vám nasdílíme stravovací plán, základní informace, možnou suplementaci, tréninkový plán a další data pro mojí zpětnou vazbu.

Celou dobu s vámi konzultujeme vaše výsledky, pocity a to jakým způsobem vám jídelníček vyhovuje a případně upravíme vše tak, aby to bylo pro vás co nejlepší.

Výživový koučink

Co kdybych vám řekl, že existuje cesta, která vede k vaší vytoužené postavě a zdraví a v žádném případě nemá podobu extrémních redukčních diet a nemusíte při nich převažovat každý gram jídla.

Je to cesta postupné dočasné eliminace určitých potravin, adekvátní suplementace a spolu se správným modelem stravování, který nastartuje vaše tělo ke spalování tuků, nebo anabolickým procesům a dovede vás k tolik chtěným výsledkům. A nejlepší na tom je, že je to způsob, který je udržitelný po celý váš život.

Hubnutí

Stačí si tedy během půl roční spolupráce osvojit základní principy a informace, které vám poskytneme a budete si tak moc už do konce života vše regulovat sami.

Co získáte?

Osobní konzultaci

V rámci voucheru získáte konzultaci zdarma.

Výživový a suplementační plán

Získáte velké množství uchopitelných informací, které vám budou vysvětleny a na základě, kterých postupně změníte své stravovací návyky, které jsou udržitelné po celý život.

Výživový a suplementační plán

Online konzultace

Po celou dobu spolupráce s vámi budeme konzultovat každé jídlo, které sníte a budeme vám neustále k dispozici. (garance reakce do 3 dnů).

Doživotní přístup do klientské sekce

V klientské sekci naleznete veškeré informace, ke spolupráci a také informace, které vám pomohou se ve zdravé stravě lépe orientovat a budou se vám hodit po celý život.

Ukázky cvičení a stretchingu

V rámci spolupráce získáte ukázku univerzálního stretchingu a typy na procvičování vašich problémových partií. To povede k lepší postuře a snížení možných bolestí a disbalancí teď i v budoucnu.

Přeměření váhou TANITA

V rámci konzultace vám budou změřeny vaše tělesné hodnoty jako je svalová hmota, tělesný a viscerální tuk, voda a další informace.

Dieta

MUSCLE ENDURANCE ACADEMY
Naardenská 668/15Vystrizek.jpg (2017-11-27 10:59:50)
Praha 6, 162 00
Tel.: +420 739 279 435
E-mail: meacademy.cz@gmail.com
http://www.meacademy.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 799 Kč

Vyprší za 157 hodin 14 minut 2 / 40