60min. Dornova metoda + uvolňující Breussova masáž: léčebná masáž pohybového aparátu pro zbavení bolesti

389 Kč 650 Kč

Ukončeno dne 18.04.2018 114×

Vynikající
4.4

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 1077 zákazníků.

Linky se moc nepovedly. Když jsem chtěla linky protažené a silnější, kosmetička mi řekla, že mám zaplaceno jen od první k poslední řase a jen mezi řasami, to ovšem v nabídce uvedeno nebylo. A mezi řasy je asi ani udělat neuměla. Na korekci jsem už musela jet až někam do sídliště, protože kosmetička na adrese nabízené v této nabídce skončila.A závěrem jsem si musela zaplatit nové linky u jiné kosmetičky. Miloslava 09. 10. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 4. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • Nutno se předem objednat na tel.: +420 728 899 291
  • Poslední objednávky nejpozději 14 dní před ukončením platnosti voucheru

Kde uplatnit vouchery

Family Fit
Mezilesní 54/9
Praha 4 - Lhotka, 142 00
Tel.: +420 728 899 291
E-mail: lenka.nemecek@seznam.cz
http://www.familyfit.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: dle objednávek

Důležité informace

  • Dornova metoda + Breussova masáž ve Family Fit
  • Zdravotní a léčebná masáž s regeneračními účinky na páteř
  • Obratle a klouby se vrátí do původní přirozené polohy
  • Okamžitá úleva od bolesti
  • Délka masáže: 60 minut

Zbavte se bolesti a získejte zpět ztracenou energii

Dornova metoda

Dornova metoda

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, jako je např. rozdílná délka končetin, zkrácení svalů nebo výrony způsobené nehodami.

Dornova metoda se provádí přirozeným a volným pohybem ošetřované osoby. Terapeut používá jemný tlak palců nebo celé ruky. Používají se pouze volné a přirozené pohyby, ošetřovaná osoba se nemusí bát prudkých a násilných pohybů, kdy by mohlo dojít k úrazu. Metoda je bezbolestná.

Dornova metoda

Vrácení obratlů na původní místo se provádí aktivním pohybem ošetřované osoby. Terapeut zjistí, jakým směrem je obratel vychýlen a ošetřovaná osoba pohybuje protější nohou nebo rukou dopředu a dozadu. Terapeut vytváří protitlak na ošetřovaný obratel, který se sám vrátí na přirozené místo.

Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je individuální, již po dvou ošetřeních se může dostavit úleva. V těžkých případech se však požadovaný efekt může dostavit až za několik měsíců. K tomu, aby byly účinky trvalé, je nutné odstranit nesprávné pohybové návyky.

Dornova metoda

Breussova masáž

Zároveň s Dornovou metodou se často aplikuje i Breussova masáž páteře. Ta je velmi uvolňující a příjemná. Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými hmaty. Někdy se Breussova masáž provádí ještě před aplikací Dornovy metody, aby se uvolnilo napjaté svalstvo.

Breussova masáž

Family Fit

Komplexní klub pro krásu, pohyb a zdraví založený a provozovaný Lenkou Němečkovou. FAMILY FIT je jednoduše a pohodlně dostupný, jak osobními automobily, tak i MHD, v klidné čtvrti rodinných domů na Lhotce v Praze 4. Parkování je naprosto bezproblémové na ulici před domem.

Family Fit Family Fit

Family Fitlogo.jpg (2017-10-26 11:52:06)
Mezilesní 54/9
Praha 4 - Lhotka, 142 00
Tel.: +420 728 899 291
E-mail: lenka.nemecek@seznam.cz
http://www.familyfit.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 389 Kč

Ukončeno dne 18.04.2018 114×