Až 30 hubnoucích procedur v Praze - kosmická loď, lymfodrenáž, kryolipolýza nebo laserová liposukce

1 749 Kč 22 483 Kč

Ukončeno dne 01.12.2017 11×

Vynikající
4.5

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 12993 zákazníků.

Příjemný personál, prostředí a dopravní dostupnost. Samotná lymfodrenáž se mi zdála trošku slabší - doposud jsem nebyla na celotělové přístrojové lymfodrenáži, takže nemůžu až tak dobře hodnotit. Nicméně v oblasti stehen byl tlak velmi nízký, když srovnám s lymfodrenáží nohou, na které jsem byla nedávno.. Andrea 31. 08. 2018

Diskuze (0)

Varianty voucheru (4)

1
17 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
1 749 Kč 22 483 Kč

V ceně varianty

 • 10× 20 min. kosmická loď
 • 6× 50 min. přístrojová lymfodrenáž
 • 1× detoxikační ošetření na přístroji Bicom
2
17 procedur (kryolipolýza, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
1 749 Kč 14 983 Kč

V ceně varianty

 • 5× 50 min. kryolipolýza
 • 10× 50 min. přístrojová lymfodrenáž
 • 2× detoxikační ošetření na přístroji Bicom
3
17 procedur (lipolaserová liposukce, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
1 749 Kč 22 483 Kč

V ceně varianty

 • 10× 20 min. lipolaserová liposukce
 • 6× 50 min. přístrojová lymfodrenáž
 • 1× detoxikační ošetření na přístroji Bicom
4
30 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, lipolaserová liposukce)
2 999 Kč 42 470 Kč

V ceně varianty

 • 10× 20 min. kosmická loď
 • 10× 50 min. přístrojová lymfodrenáž
 • 10× 20 min. lipolaserová liposukce
Zobrazit další 1 varianty

Platnost voucheru

Do 30. 3. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat prostřednictvím online rezervace
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem
 • V případě, že vaše ošetření zahrnuje proceduru v kosmické lodi prosím přineste si vlastní ručník, nebo si ručník můžete půjčit u nás za příplatek 20 Kč
 • Jednorázové kalhoty a svršek do lymfodrenáže je možné zakoupit na pobočce za 50 Kč (pokud si nepřinesete vlastní)

Kde uplatnit vouchery

The One Wellness club
Masarykovo nábřeží 12
Praha 1, 101 00
E-mail: info@towell.cz
http://www.towell.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 8:00-21:00
So, Ne: 9:00-18:00

Důležité informace

 • Hubnoucí procedury pro krásnou postavu
 • Varianty se 17 nebo 30 procedurami (obsah balíčků viz níže v detailu slevy)
 • Kosmická loď, kryolipolýza, lipolaserová liposukce, přístrojová lymfodrenáž, detoxikace na přístroji BICOM

Vyrýsujte si postavičku k dokonalosti pomocí balíčku hubnoucích procedur

Hubnoucí procedury

Varianty:

 • 17 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
  (10× 20 min. kosmická loď, 6× 50 min. přístrojová lymfodrenáž, 1× detoxikační ošetření na přístroji Bicom)
 • 17 procedur ( kryolipolýza, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
  (5× 50 min. kryolipolýza, 10× 50 min. přístrojová lymfodrenáž, 2× detoxikační ošetření na přístroji Bicom)
 • 17 procedur (lipolaserová liposukce, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
  (10× 20 min. lipolaserová liposukce, 6× 50 min. přístrojová lymfodrenáž, 1× detoxikační ošetření na přístroji Bicom)
 • 30 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, lipolaserová liposukce)
  (10× 20 min. kosmická loď, 10× 50 min. přístrojová lymfodrenáž, 10× 20 min. lipolaserová liposukce)

shutterstock-125430785.jpg (2017-10-11 08:47:10)

Laserová liposukce

Nová revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nízkoúrovňového laseru.  Ošetření je prováděno na certifikovaném přístroji LIPOLASER MAXBEAM® V6, který obsahuje 8 velkých hlavic vždy po osmi laserových diodách a 2 malé hlavice vždy se třemi laserovými diodami.

Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle. Přístroj byl vyvinut ve Spojených státech v roce 2001 a od roku 2008 se běžně využívá k bezbolestné liposukci.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, nemoc srdce, ledvin, jater, trombóza, léky na ředění krve, krvácivé stavy, ateroskleróza, diabetes 2. stupně, v těle v místě ošetření, kožní a infekční onemocnění, citlivá pokožka, nedoporučujeme při menstruaci.

Laserová liposukce

Kryolipolýza

Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku.

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření (Apoptózu). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Kontraindikace: akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění.

Kryolipolýza

Kosmická loď

Zeštíhlující a omlazující procedura nového tisíciletí! Ošetření se aplikuje na všechny části těla. Klienti zaznamenávají úbytek na váze 2–5 kg dle fyziologických předpokladů. Procedura se aplikuje na všechny části těla. Toto ošetření využívají ženy zaneprázdněné, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim shodit na určitých problémových částech těla. Ošetření je samozřejmě vhodné i pro muže.

Přístroj je určený především pro:

 • Lipolýzu (rozpouštění tuků), ošetření celulitidy, lymfatickou drenáž, formování postavy, omlazení pokožky, svalovou gymnastiku, ionodynamiku, zpevňování a udržování tonu svalstva a pokožky, snižování nadváhy
 • Účinnost 30 min. záření je srovnatelná s uběhnutím 15 km v závodním tempu. Organismus spálí při této terapii až 2000 kalorií
 • Redukuje objem partie o 1–6 cm a klienti evidují úbytek na váze 2–5 kg dle fyziologických předpokladů. Již od prvního okamžiku ošetření dochází ke spalování tuků

Hubnutí v „kosmické lodi“:

Přístroj je určen pro účinné hubnutí a zpevnění těla pro muže i ženy všech věkových kategorií, ošetření se aplikuje na všechny části těla (vyjma hlavy, která je venku).

Omlazení, regenerace a další účinky „kosmické lodi“:

Příjemné teplo a vlhko uvnitř přístroje zapříčiní prokrvení a cirkulaci, díky které tělo odvádí toxiny z těla, přístroj pomáhá při artritidě a revmatizmu, ulevuje od bolestí zad a zmenšuje záněty, léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra.

Kontraindikace: hnisavé kožní onemocnění, infekční onemocnění kůže, horečnaté onemocnění , osoby se srdečním stimulátorem, bércové vředy, těhotenství, zhoubné nádory kůže.

Kosmická loď

Přístrojová lymfodrenáž

Tato procedura patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu!

Lymfodrenáž se doporučuje:

 • při problémech s celulitidou
 • při problémech s nadváhou
 • při pocitu unavených nohou
 • při otocích nohou
 • jako prevence křečových žil a rozšířených žilek
 • při bolestech zad
 • na tzv. pivní břicho

Je prováděna na přístrojích BTL-6000 Lymphastim 12 Topline nebo BTL-6000 Lymphastim 12 Easy.

Jak lymfodrenáž probíhá?

Lymfodrenáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po drenáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Výsledek po lymfodrenáži je okamžitý! Již po první proceduře v délce 50 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2× týdně.

Kontraindikace: akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění.

Přístrojová lymfodrenáž

Detoxikace na přístroji BICOM 

Aktivuje vlastní regulaci těla a podporuje tak organismus, aby se sám opět dostal do energetické, dynamické rovnováhy. Energetická regulace předchází biochemické změně. Skutečně se odehrávají důležité biochemické reakce. Tento proces je podložen vědeckými studiemi. S pomocí speciální elektroniky  a modulační podložky BICOM lze frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky skrz každou buňku, každý orgán, každou kost a tím vytvářejí mimořádně intenzivní hloubkový účinek. Přes modulační podložku mohou být aplikovány dále dynamické multiimpulzní balíčky (DMI), do kterých je zahrnuta terapie drahokamů. Impulsní balíčky mají podle nastavení přístroje BICOM 2000 výstavbový nebo tlumící účinek.

Hlavní cíle rezonanční terapie BICOM spočívají v tom, že osvobodí tělo od rušivých, patologických vlivů v té míře, jak je to nutné pro opětovné uzdravení a že aktivují regulační síly vlastního těla.

Hubnoucí procedury

The One Wellness club

Zaměření je zde zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízíme nejlepší produkty v jednotlivých oborech.

Naleznete nás v samém centru Prahy, kde jsme upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

1439808282.jpg (2017-10-11 08:28:46) 1439808692.jpg (2017-10-11 08:28:46)

The One Wellness clubSoubor 2014-08-13 10:07:58
Masarykovo nábřeží 12
Praha 1, 101 00
E-mail: info@towell.cz
http://www.towell.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 749 Kč

Ukončeno dne 01.12.2017 11×

1
17 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
92 % | 22 483 Kč| 6 zákazníků
Koupit za 1 749 Kč
2
17 procedur (kryolipolýza, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
88 % | 14 983 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 1 749 Kč
3
17 procedur (lipolaserová liposukce, lymfodrenáž, přístroj Bicom)
92 % | 22 483 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 1 749 Kč
4
30 procedur (kosmická loď, lymfodrenáž, lipolaserová liposukce)
93 % | 42 470 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 2 999 Kč