Kompletní lifting vybraných partií nebo celého obličeje v Plzni

-86 %
+14 fotek

Kompletní lifting vybraných partií nebo celého obličeje v Plzni

Prověřeno
Vyprší za 45 hodin 28 minut
16× koupeno
4.5 / 5

135 hodnocení
Prověřeno
Vyprší za 45 hodin 28 minut 16× koupeno

Varianty voucheru (5)

1
Lifting jednotlivých partií obličeje, krku či dekoltu - Thermage
Platnost voucheru do 30. 5. 2020
1 399 Kč -86% / 9 999 Kč
Lifting jednotlivých partií obličeje, krku či dekoltu - Thermage
- Platnost voucheru do 30. 5. 2020
1 399 Kč -86%
2
HIFU Ultheralift vybrané partie
Platnost voucheru do 30. 5. 2020
1 599 Kč -84% / 9 999 Kč
HIFU Ultheralift vybrané partie
- Platnost voucheru do 30. 5. 2020
1 599 Kč -84%
3
Celoobličejový facelift – thermage (obličej včetně horní části krku)
Platnost voucheru do 30. 5. 2020
2 499 Kč -87% / 19 990 Kč
Celoobličejový facelift – thermage (obličej včetně horní části krku)
- Platnost voucheru do 30. 5. 2020
2 499 Kč -87%
4
Celoobličejový facelift - HIFU Ultheralif (včetně horní části krku)
Platnost voucheru do 30. 5. 2020
2 999 Kč -85% / 19 990 Kč
Celoobličejový facelift - HIFU Ultheralif (včetně horní části krku)
- Platnost voucheru do 30. 5. 2020
2 999 Kč -85%
5
CTP Thermage celého obličeje vč. Krku a dekoltu
Platnost voucheru do 30. 5. 2020
3 299 Kč -89% / 29 989 Kč
CTP Thermage celého obličeje vč. Krku a dekoltu
- Platnost voucheru do 30. 5. 2020
3 299 Kč -89%
zobrazit 2 varianty ▼

V nabídce vás potěší

 • Omlazující procedury HIFU Ulheralift nebo CPT Thermage v Plzni
 • Ošetření vybraných partií nebo celého obličeje (včetně horní části krku)
 • Délka ošetření: do 30 či 90 minut (dle varianty)

Díky moderním technologiím bude vaše pleť vypadat mladě a svěže během pár minut

Mladá a svěží tvář

Ošetření CPT Thermage vybraných partií na 30 minut zahrnuje:

Na výběr:

 • Oční okolí a čelo 
 • Oční okolí, nosoretní vráska a oblast nad horní rtem
 • Oční okolí a tváře 
 • Nosoretní vráska, oblast nad horní rtem a tváře 
 • Nosoretní vráska, oblast nad horní rtem a čelo
 • Spodní ovál obličeje a vrchní část krku 
 • Krk 
 • Dekolt
 • Případně další kombinace dle domluvy a doporučení ošetřujícím
 • Délka ošetření je závislá na velikosti ošetřované plochy cca 15–30 minut

HIFU 30 minut Ultrheralift vybrané obličejové parie zahrnuje:

 • Ošetření vybrané partie obličeje - např. tváří, čela nebo očního okolí atd.
 • Délka ošetření je do 30 minut

CPT Thermage celého obličeje včetně vrchní části krku zahrnuje:

 • Čelo, oční okolí, tváře, nosoretní vráska, spodní ovál obličeje, vrchní část krku, kontury obličeje
 • Délka procedury je do 50–60 minut

Hifu Ulheralift ošetření celého obličeje včetně vrchní části krku zahrnuje:

 • Čelo, oční okolí, tváře, nosoretní vráska, spodní ovál obličeje, vrchní část krku, kontury obličeje
 • Délka ošetření je do 60 minut

Ošetření celého obličeje včetně dekoltu zahrnuje:

 • Čelo, oční okolí, tváře, nosoretní vráska, spodní ovál obličeje, vrchní část krku, kontury obličeje, krk a dekolt
 • Délka ošetření je do 80-90 minut

HIFU Ultheralift

HIFU Ultheralift

Představujeme vám zbrusu nový revoluční neinvazivní přístroj HIFU Ultheralift, který byl vyvinut ve spolupráci s americkými klinikami. Princip tohoto stroje funguje na bázi zaměření frakční ultrazvukové sondy na konkrétní bod. Tato sonda vysílá vlny, přesně cílené impulzy do hloubky 4-5 mm pod pokožku.

Ta reaguje stažením a díky tomu se v ní začne vytvářet nový kolagen, pleť se poté viditelně vypíná a zpevňuje. HIFU tedy neřeší problém zvenku, ale zevnitř. Výhodou ošetření je, že tvorba kolagenu probíhá nadále po zákroku po dobu až 5 let. Je tedy se srovnáním chirurgického zákroku stejně účinná.

Ošetření lze použít na celý obličej, tedy obočí, vrásky kolem úst, ale i dekolt a také na zpevnění tělesných partií, jakou jsou oblasti kolen, paží či povadlého břicha. Ošetření je k vašemu organismu šetrné, a tak se provádí pouze ambulantně, tedy bez nutnosti hospitalizace.

HIFU Ultheralift 

Průběh zákroku

Na požadovanou partii se přiloží hlavice sondy, která detailně zkoumá přesnou část pokožky. Ultrazvukovou hlavicí následně vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky 4-5 mm podpůrné tkáně. Tak se dosahují ty nejlepší liftingové výsledky. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne. Během ošetření zaznamenaly 2 % klientek nepříjemné pocity, které jsou ale výsledkem správně zacíleného ultrazvuku. Při těchto pocitech se může klientka domluvit s ošetřujícím na zmenšení intenzity. Zákrok je prováděn neoperativně, tudíž nebezpečí je takřka nulové a velmi šetrné. Přesto většina klientek pozoruje viditelné změny ihned po ošetření.

Ošetření pleti

Jediná viditelná nežádoucí změna, která se může u některých klientek objevit, je mírně oteklá pokožka, což během dne odezní. Celkový výsledek je možno vidět 3-6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný až 5 let.

omlazení

Kdy a kdo může ošetření podstoupit?

Ošetření lze provádět během celého roku a není nijak omezující, je tedy možné pokračovat ve svých běžných aktivitách. Podstoupit ho může každý, kdo na sobě pozoruje povolenou a ochabující pleť. Viditelné výsledky jsou již po jednom ošetření. Délka celého ošetření trvá přibližně 30-60 minut, dle ošetřované partie.

Indikace: Hloubkové vypínání pokožky a její znovuobnovení, neinvazivní lifting.
Kdo ošetření provádí? Ošetření je prováděno vyškoleným certifikovaným personálem.
Kontraindikace: aktivní implantáty (např. srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče), diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící klientky, tetování v oblasti ošetření.

 Hifu

CPT Thermage

CPT Thermage nabízí převratnou novinku v oblasti omlazování. Je to první neinvazivní způsob omlazení pleti s výsledkem srovnatelným s chirurgickým zákrokem, a to bez injekcí, jakkoli narušené pokožky a bez lokálních anestetik. Vypnutí, konturování a rozzáření pokožky proběhne během jediného ošetření.

Jedná se o metodu hloubkového radioliftingu. Ta spočívá v ošetření kůže a podkoží. Monopolární radiofrekvenční energie, která proniká hluboko do podkoží, působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. CPT Thermage tyto buňky stimuluje a následně dochází k tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření. Zásadní výhoda této metody je ta, že obnova tvorby těchto vláken není jednorázová a nekončí po čtyřech týdnech. K tvorbě dochází dál po období půl roku až rok po zákroku. Mladistvější výraz ošetřené pokožky trvá několik let. Další výhodou je, že po zákroku není povrch pokožky nijak poškozen a klient může prakticky ihned pokračovat v normálním běžném životě, bez zásadních omezení. K tomuto restartu dochází již po jediném ošetření.

Ošetření pleti

Účinky

Pokožka získá zpět pevnost, mladistvější barevný tón a pružnost. Klienti, kteří podstoupili tuto metodu, svou ošetřenou pokožku charakterizují jako mladistvou a zdravou. Bezprostředně po výkonu je pokožka na povrchu jemnější a pevnější na dotek. K zásadnějšímu a hlubšímu zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. Celkový výsledek je možno vidět 3 až 6 měsíců po ošetření a efekt omlazení pokožky je zřetelný několik let.

Ošetření pleti

Efektivní oblasti ošetření

Tato metoda je velmi efektivní pro všechny typy pleti i pokožky. Nejčastěji se využívá pro omlazení a vypnutí obličeje, dekoltu a oblasti v okolí lícních kostí. Velmi často je také vyžadována pro zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje. Je velmi vhodná také pro korekce vrásek v okolí rtů, omlazení očního okolí, zjemnění nosoretní rýhy či zpevnění kůže v oblasti víček a zmenšení váčků. Pomáhá také při odstranění tzv. pokleslých víček.

Metoda CPT Thermage je vhodná ale pro omlazení celého těla. Velmi hojně je využívána k zamezení projevů celulitidy. Vhodná je i pro zpevnění šíje nebo pro vypnutí kůže na břiše u žen po porodu a lze ji úspěšně aplikovat i po velké ztrátě hmotnosti. Pomáhá řešit i projevy stárnutí a vypnutí vnitřní strany paží, předloktí a stehen.

 Krásná tvář

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

Délka celého ošetření je přímo závislá na velikosti ošetřované plochy, tedy 15-90 minut. Pro správný účinek postačí jediné ošetření. Benefitem je, že výsledek není krátkodobý, ale je dlouhotrvající.

Průběh ošetření a jak se na něj připravit?

Podstoupení tohoto ošetření nevyžaduje žádné vyšetření ani laboratorní analýzy. Na proceduru není nutné, aby žena přišla odlíčená. Personál vás na místě odlíčí a připraví pleť k ošetření. Při ošetření může klient cítit drobné štípnutí. Jeho intenzita záleží na citlivosti pokožky, ale v žádném případě se nejedná o bolestivé ošetření vyžadující pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla. Může dojít k drobnému zarudnutí, které je ale krátkodobé.

Kontraindikace

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící zákaznice, dále tetování v oblasti ošetření; jakkoli zanícená nebo poškozená pokožka.

Estetické centrum To Well

Je zaměřeno zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízí nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Jeho snahou je spokojený zákazník, který se k nim rád bude vracet. Profesionálové vám pomohou uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

 Estetické centrum To Well 

Více informací

Jak využít voucher

 • Nutno se objednat předem přes on-line rezervační systém na webových stránkách nebo na e-mailu: plzen@towell.cz
 • Telefonická rezervace není možná
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem
 • Všechny procedury jsou prováděny pouze osobám starším 18 let
 • Je doporučena včasná rezervace termínu


Kde uplatnit vouchery

Estetické centrum To Well
Sady 5. května 32
Plzeň, 301 00
E-mail: plzen@towell.cz
www.towell.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 8:00-19:00

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Prověřeno
Vyprší za 45 hodin 28 minut
16× koupeno
4.5 / 5

135 hodnocení
Prověřeno
Vyprší za 45 hodin 28 minut 16× koupeno

Jak využít voucher

 • Nutno se objednat předem přes on-line rezervační systém na webových stránkách nebo na e-mailu: plzen@towell.cz
 • Telefonická rezervace není možná
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem
 • Všechny procedury jsou prováděny pouze osobám starším 18 let
 • Je doporučena včasná rezervace termínu


Kde uplatnit vouchery

Estetické centrum To Well
Sady 5. května 32
Plzeň, 301 00
E-mail: plzen@towell.cz
www.towell.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 8:00-19:00

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat