SLEVA 93%

Kryolipolýza pro redukci tuku v salonu Glamour: 2× nebo 4× 40min. ošetření certifikovaným přístrojem

489 Kč 7 000 Kč

Ukončeno dne 03.12.2018 16×

Vynikající
5.0

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 347 zákazníků.

Ano ,jsem velice spokojená.Mladá paní perfektní,milá a velice ochotná.Do salonu Glamour jdu ještě jednou a pak se uvidí.Žádné výhrady nemám spokojenost.Foto bohužel nemám a tak ho nemohu zaslat. Jana Bystřická 19. 07. 2017

Diskuze (2)

Varianty voucheru (2)

1
2× ošetření
489 Kč 7 000 Kč
2
4× ošetření
969 Kč 14 000 Kč

Platnost voucheru

Do 31. 3. 2019

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • Rezervace nutné předem telefonicky: +420 722 978 798
  • Nutno přinést voucher s sebou

Kde uplatnit vouchery

Salon Glamour
Dominikánská 5
Plzeň, 301 00
Tel.: +420 722 978 798
E-mail: info@glamourplzen.cz
www.glamourplzen.cz

Otevírací doba:
Po-Ne: dle objednávek

Důležité informace

  • Kryolipolýza pro redukci tuku v salonu Glamour v Plzni
  • Zeštíhlující bezbolestná a nechirurgická procedura
  • 2× nebo 4× ošetření na 40 minut
  • Nejnovější certifikovaný přístroj s nasávacími hlavicemi

Vyzkoušejte kryolipolýzu jako zeštíhlující bezbolestnou proceduru a pošlete tuk k ledu

Kryolipolýza

Kryolipolýza

Velice efektivní metodou k odbourání podkožního tuku je v současné době kryolipolýza. Jedná se o neinvazivní metodu, která má sice stejné účinky jako liposukce, avšak těchto výsledků dosahuje zmražením neboli ochlazováním tukových buněk.

Je to nechirurgická, bezbolestná procedura, která neporušuje celistvost pokožky. To znamená, že u ní nevznikají žádné modřiny, podlitiny, praskliny, ani otoky kůže. Vše funguje na základě ochlazování tukových buněk.

V počátku této procedury aplikujeme hlavici přístroje na ošetřovanou partii a po navolení programu můžete v klidu odpočívat. Přístroj mezitím sám působí v problémovém místě.

Kryolipolýzou lze ošetřovat téměř všechna místa, kde je uložen tukový polštářek. Většinou se jedná o břicho, boky, zadeček, vnitřní a vnější stehna, paže, kolena, lýtka, záda.

Kryolipolýza

Působení kryolipolýzy

Kryolipolýza je jedinou liposukční neinvazivní metodou certifikovanou od americké FDA, při jejíž aplikaci tato technologie působí pouze na tukové buňky, které jsou působením eliminovány.

Díky ní lze dosáhnout redukce tukové vrstvy až o 20-40 %. Samotný zákrok je pohodlný a trvá přibližně 40-60 minut. První výsledky lze zpozorovat již po 3 týdnech, ale finální efekt redukce tuku se projeví zhruba za 2-4 měsíce.

Aby však měla kryolipolýza 100% efekt, musí být použita ochranná membrána s roztokem na ochranu okolní tkáně. Pracovní teplota se pohybuje v rozmezí -10 až +5 °C.

Zeštíhlující procedury

Kryolipolýza přístrojem Freezefat

Při kryolipolýze používáme v našem salonu speciální přístroj Freezefat, který dokáže cíleně odstranit zásoby tuku v konkrétní oblasti, aniž by poškodil okolní tkáň.

Freezefat je vybaven senzory, které kontrolují činnost i tepovou frekvenci klienta. Kryolipolýzou lze ošetřovat téměř všechna místa, kde jsou tukové polštářky. V našem salonu nejčastěji ošetřujeme bříško, boky, zadeček, vnitřní i vnější stranu stehen, paže, kolena, lýtka nebo záda.

Na vybranou část se poté přiloží ochranná nemrznoucí membrána a nasávací hlavice, která začne sát a vtahovat tukový polštářek do aplikátoru. Při aplikaci můžete zpočátku pociťovat lehký tlak a místní pocit chladu, ale to však rychle ustoupí.

Kryolipolýza přístrojem Freezefat

Kontraindikace

Kryolipolýzu nedoporučujeme při: užívání léků na štítnou žlázu a k ředění krve, těhotenství, kojení, epilepsii, při nemoci srdce, ledvin, jater, trombóze, užívání léků na ředění krve, krvácivých stavech, ateroskleróze, diabetu 3. stupně, menstruaci, onkologické léčbě, užívání silných antidepresiv, cirhóze jater, kožních a infekčních onemocnění, při výskytu implantátů z kovu v těle v místě ošetření.

Výsledky při kryolipolýze jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé. Díky velkému záběru tukové tkáně dochází k úbytku až 20-40 % tukových buněk bez operace, řezání a bolesti.

Zeštíhlující procedury

Salon Glamour

Hledáte odpočinek, nevíte si rady s celulitidou nebo vás trápí přebytečná kila a nevíte jak se jich zbavit?

V tom případě vás zveme do našeho salonu v Plzni zkusit jednu nebo více z našich procedur, které vám pomůžou zpevnit, zeštíhlit a vytvarovat tělo. Věříme, že s výsledky budete spokojeni a doufáme, že návštěvu v našem salonu si užijete.

Salon Glamour

Salon Glamour Soubor 2015-05-19 10:54:38
Dominikánská 5
Plzeň, 301 00
Tel.: +420 722 978 798
E-mail: info@glamourplzen.cz
www.glamourplzen.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 489 Kč

Ukončeno dne 03.12.2018 16×

1
2× ošetření
93 % | 7 000 Kč| 11 zákazníků
Koupit za 489 Kč
2
4× ošetření
93 % | 14 000 Kč| 4 zákazníků
Koupit za 969 Kč