Relaxace v egyptských lázních pro dva: infrasauna, hydromasážní vana a bazén v délce 90 minut

1 959 Kč 2 800 Kč

Ukončeno dne 21.06.2018 14×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 4 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • Rezervace telefonicky +420 603 104 140, +420 377 527 426
  • Objednávejte v čase 14:00-22:00
  • Nahlaste číslo voucheru
  • Plavky jsou povinné

Kde uplatnit vouchery

Antické a egyptské lázně
Bolevecká náves 6/7
Plzeň 323 00
Tel.: +420 603 104 140
E-mail: antickelazne@seznam.cz
http://antickelazne.zdenkablechova.cz/

Otevírací doba:
Po-Ne 14:00-22:00

Důležité informace

  • Romantická relaxace v egyptských lázních pro 2 osoby
  • Infrasauna s mořským klimatem a ozónem (Skalní chrám)
  • Hydromasážní vana (Pyramida)
  • Bazén se slanou vodou
  • Délka procedury: 90 minut

Potěšte své tělo i ducha a užijte si příjemnou relaxaci v lázních v egyptském stylu

Egyptské lázně

Infrasauna ve skalním chrámu

Naše infrasauna s mořským klimatem a ozónem je první a jedinečná v celém Plzeňském kraji. Představte si hodinu dýchat čistý kyslík a ještě navíc se solí a dokonale prohřát své klouby do hloubky.

V prostředí skalního chrámu naleznete infrasaunu, jejíž kladné zdravotní účinky jsou doplněny vháněním slaného vzduchu napodobujícího přímořské klima, který je navíc obohacen ozónem (kyslík O2/O3). Terapie, která regeneruje a revitalizuje na buněčné úrovni. Po pobytu v naší infrasauně se budete cítit nabití energií nejen kyslíku, ale i iontů ze soli.

Odpočívat můžete v houpacích křeslech pod hvězdným nebem, na němž září jedno z nejdůležitějších souhvězdí starého Egypta - Orion.

Infrasauna ve skalním chrámu

Pyramida

Vana v pyramidě má čtyři masážní lehátka, využít můžete masážní trysky či perličku. Voda zesiluje příznivé účinky energie pyramidy. Hodinový pobyt pod pyramidou přináší regeneraci srovnatelnou se čtyřiadvacetihodinovým spánkem v lese.

Léčí psychická onemocnění, je vhodná při rekonvalescenci, při léčbě všech bolestí hlavy, silné migréně nebo neuralgii.

Hydromasážní vana

Odpočívárně vévodí replika Tutanchamonova křesla obklopeného sochami dvou služebnic Světla a lůžko v egyptském stylu. Zajímavostí je i zlaté WC, umyvadlo a zrcadlo. Budete si připadat jak v jiném světě.

Egyptské lázně

V pyramidě nabíjíme vodu, která má významné účinky na člověka. V pyramidě můžete prožít řadu pocitů a dosud nepozna­ných zážitků. Také čas vám poběží jinak než všem oko­lo. Tělo se zregeneruje a energeticky vyrovná. Pocit klidu v duši se může dostavit již po dvaceti minutách.

Egypt

Bazén

Bazén je sál, který spojuje všechny procedury a kam si můžete přijít protáhnout tělo. Na jeho dně odpočívá královská kobra, která odvážným, kteří se k ní nebojí sestoupit, předá něco ze své síly. V čele sálu na vás z portálu vysílá blahodárné paprsky egyptský kříž života (Ankh), hlídaný dvěma sochami boha Chnuma (bůh vod a Nilu).

Bazén

Plavání si v bazénu můžete ztížit zapnutím protiproudu, či jen odpočívat a nechat se masírovat masážními tryskami nebo perličkou na lavici.

Bazén

Antické a egyptské lázně

V památkově chráněné zóně v Plzni Bolevci se nacházejí naše Antické a egyptské lázně, které jsou součástí čajovny RELAX. Výhodou je parkování na nádvoří starobylého statku. Do lázní si můžete nechat přinést občerstvení, které si objednáte v čajovně (čaj, káva, víno, míchané nápoje, limo i pivo). Zvláště lahodně chutná zázvorový nápoj, který doporučujeme pro lepší prokrvení pokožky. Po návštěvě lázní můžete umocnit svůj dojem posezením na terase čajovny nebo uvnitř.

Antické a egyptské lázně

Už pánové Voskovec a Werich v jedné písničce napsali, že „v římské lázni páni blázní“. Nabídka RELAXU dává tušit, proč asi. Na příchozí tu čeká hydromasážní vana a himálajská solná sauna v egyptském chrámu, klasická sauna se solnými panely a pára s vonnou esencí v prostoru v řeckém stylu.

Nově i hydromasážní vana v pyramidě, či infrasauna s mořským klimatem a kyslíkem ve skalním chrámu. Vše lze propojit s bazénem se slanou vodou, protiproudem, masážními tryskami a lavicí s perličkou.

Antické a egyptské lázně

Antické a egyptské lázně
Bolevecká náves 6/7
Plzeň 323 00
Tel.: +420 603 104 140
E-mail: antickelazne@seznam.cz
http://antickelazne.zdenkablechova.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 959 Kč

Ukončeno dne 21.06.2018 14×