SLEVA 50%

Mokrá pedikúra EXKLUSIV s reflexní masáží plosek nohou: 75 minut relaxace pro unavené nohy

329 Kč 660 Kč

Ukončeno dne 22.10.2016 23×

Vynikající
4.9

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 2810 zákazníků.

Zakoupila jsem si na čtyři procedury a nyní po dvou můžu zdělit, že jsem velmi spokojena .Mám 2 roky vyměněné koleno, které do doby než jsem šla do kosmické lodi otékala noha. A nyní opravdu otoky odpadly. Mohu vřele doporučit !!!! Iva 17. 12. 2017

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Podmínky slevy

 • Platnost voucheru do 31.12.2016
 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Objednávky na tel: +420 607 450 863
 • Objednané termíny jsou závazné, rušte prosím své termíny nejpozději 24 hodin předem, rádi vám nabídneme jiný termín
 • V případě nedostavení se a včasné omluvy voucher propadá

Kde uplatnit vouchery

RK STUDIO
Relax & Krása
Hálkova 48 (Okna - Dürr)
301 00 Plzeň - Jižní předměstí
Tel.: +420 607 450 863
Email: rkstudiopm@gmail.com
http://www.rkstudiopm.cz

 

Otevírací doba Po - Pá dle objednávek

Důležité informace

 • Mokrá pedikúra EXKLUSIV s reflexní masáží plosek nohou
 • Skvělý relax v délce 75 minut
 • Možnost parkování přímo u studia

Chcete mít krásné nožky za každé situace?

Vsaďte na exkluzivní pedikúru a reflexní masáž

plosek nohou prověřenou staletími.

Soubor 2015-10-16 09:50:07Soubor 2014-05-16 13:56:37

Pedikúra

je péče o nehty zahrnující speciální koupele, změkčení kůže, stříhání a úprava nehtů, odstranění ztvrdlé kůže pat a nehtů, masáže.  Je možné provádět speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů či odstraňování kuřích ok.
U pedikúry jde především o zdraví nohou a estetický vzhled nelze také zanedbat. Včasnou péčí o nohy lze předejít různým pozdějším nepříjemným komplikacím.

Pedikúra EXKLUSIV zahrnuje:

 • ošetření silně popraskaných pat
 • ošetření nehtové ploténky
 • relaxační koupel s přídavkem esenciálních solí — osvěží Vaše nohy a mysl
 • dokonalé a dlouhotrvající odstranění zrohovatělé kůže
 • odstranění kuřího oka
 • desinfekce chodidel
 • odstranění plísní
 • šetrné a precizní stříhání nehtů
 • úprava nehtů a jejich okolí
 • aplikace regenerační a vyživující kosmetiky
 • masáž kosmetikou CALLUSAN
 • relaxační zábal
 • reflexní masáž plosek nohou

 

Průběh pedikúry

Během terapeutické masáže a zábalu chodidel Vám dokážeme odstranit: zatvrdlé či popraskané paty, plísně na nohou, zápach, potivost na chodidlech. Bolesti hlavy, krční páteře, zad, kloubů, poruchy spánku a další.
Vynikající účinky terapie dosáhla v léčbě: neplodnosti, migrény, bolestí zad, bolestí kloubů, poruchy spánku, poúrazových stavů, zažívacích potíží, podporuje funkci orgánů, pomáhá odstranit stres, uvolňuje celé tělo, dodává energii.

Soubor 2015-10-16 09:52:32

Reflexní masáž 

Účinek reflexní masáže objevily již starověké čínské, egyptské a indické kultury před 4000 lety. Předpokládá se, že se tato metoda rozšířila do ostatních částí světa z Egypta za vlády římského impéria. Zájem o reflexní masáže dnes celosvětově roste, především v oblasti alternativních terapií, které pečují o tělo, mysl i ducha. Dnes je reflexologie nohy obzvláště populární pro jižní národy východní Asie, které již dávno přijali tradice léčitelství. Reflexologie nohy se běžně používá na Bali, kde poměrně rychle tyto různé léčebné postupy přijali. Některé z nich se používaly po celá staletí, zatímco jiné jsou založeny na moderním wellness přesvědčení.

Technika a účinek reflexologie

Reflexní masáž je kompresní technikou. Jednotlivé zóny a reflexní body na chodidlech odpovídají specifickým žlázám a orgánům v těle. Přímo pod kůží je sít' nervových zakončení, které přijímají a předávají impulsy do a z tělesných orgánů. Nohy jsou považovány za složitou mapu celého těla. Reflexní masáž využívá tlaku prsty či palci na různé reflexní body na nohou. Správná jejich stimulace může pomoci zmírnění mnoha zdravotních problémů bez použití léku. Reflexní masáž stimuluje nervy a optimalizuje krevní oběh, což také vede k posílení imunitního systému, stejně jako k oživení a udržení zdravé rovnováhy mezi myslí a tělem.

Soubor 2015-10-16 09:50:08

Víte, že vaše nohy během průměrného života nachodí přes 40000km? Každá noha se skládá z 26 kostí, 19 svalů a 115 úponů. Víte proč je chodidlo tak citlivé a proč je od nepaměti středem pozornosti léčitelů, reflexologů a dalších odborníků, kteří se péčí o nohy zabývají? Obsahuje totiž až 72000 nervových zakončení.

Víte, že problémy s nožním aparátem můžou velmi výrazně souviset s problémy např. i krční páteře nebo bolestmi hlavy? Nezapomínejte tyto problémy řešit a vyhledejte odborníka dřív, než bude pozdě. Téměř všechny deformace nožní klenby lze úspěšně napravovat a léčit. Někdy stačí jednoduchá pomůcka, jindy zase perfektně vytvarovaná vložka. Uvědomte si, že čím později navštívíte odborníka, který Vám pomůže, tím déle náprava bude trvat, bude komplikovanější a samozřejmě celý zákrok (nebo jejich série) finančně náročnější.

Víte, proč cítíte píchnutí, šimrání, nebo teplo na krku, když Vám reflexní terapeut stimuluje body na chodidlech?
Samozřejmě je to tím, že ve Vašem těle je celá soustava reflexních drah, kterými se prostřednictvím nervů přenáší nervové vzruchy do jiných vzdálených partií vašeho těla. Nezapomínejte, že reflexní terapeut dokáže nejen podle citlivosti a zvláštních znaků v konkrétních bodech rozpoznat, „co není v pořádku", ale zároveň dokáže tyto orgány i stimulovat. 

Soubor 2014-05-16 13:56:35

RK Studio

Chcete vypadat a cítit se mladší, vypnout kůži, strie, vrásky a odbourat tuky? Pečujete o sebe, a zjistila jste, že běžné přípravky a pohyb na to nestačí? Hledáte něco, co by váš vzhled a vaši pleť skutečně omladilo? Pokud ano, jste tu správně a my Vám to bez bolesti a nákladných procedur splníme.

Soubor 2014-05-16 13:56:36Soubor 2014-05-16 13:59:58

RK STUDIO
Relax & Krása
Hálkova 48 (Okna - Dürr)
301 00 Plzeň - Jižní předměstí
Tel.: +420 607 450 863
Email: rkstudiopm@gmail.com
http://www.rkstudiopm.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 329 Kč

Ukončeno dne 22.10.2016 23×