SLEVA 50%

Fakírská masáž zad, šíje a hlavy nebo masáž nohou proti celulitidě v délce 50-60 minut v Ostravě

299 Kč 600 Kč

Ukončeno dne 20.10.2018 15×

Vynikající
4.3

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 688 zákazníků.

Masaz se mne moc libila,maserka je velmi ochotna a odborne zdatna,velmi mi pomohla s mojima problemy se zadami.Uz jsem se objednala na dalsi masaz. Sveta 26. 06. 2018

Diskuze (0)

Varianty voucheru (2)

1
Fakírská masáž zad, šíje a hlavy - 60 minut
299 Kč 600 Kč
2
Masáž nohou proti celulitidě - 50 minut
299 Kč 600 Kč

Platnost voucheru

Do 31. 10. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu omezen: 1 ks
  • Je nutné objednat se předem na tel.: +420 737 320 096 (pokud telefon nebude zvednut, stačí napsat SMS s požadovaným termínem nebo 2 termíny na výběr a dostanete odpověď)
  • Rezervovat lze také přes web
  • Pracovní dobu lze přizpůsobit tel. objednávkám, převážně je od 10 do 19 hodin
  • Akce platí pouze pro nové zákazníky
  • V případě zakoupení 2 voucherů je možné objednat párovou masáž

Kde uplatnit vouchery

Studio Rebels 
Stodolní 21
Ostrava, 702 00
Tel.: +420 737 320 096
E-mail: kalifa@email.cz
http://bit.ly/Facebook-masáže

Otevírací doba:
Po-Pá 10:00-19:00
Dále dle dohody

Důležité informace

  • Fakírská masáž nebo masáž nohou v Ostravě
  • Délka masáží: 50-60 minut

Vyzkoušejte, jak příjemně se cítí Fakír na svém koberečku nebo zkuste masáž nohou proti celulitidě

Masáž

Fakírská masáž

Je to masáž s okamžitým efektem na svaly i klouby, hlavu a zatuhlou šíji. Mám velice dobré zkušenosti s mikromasáží hlavy, hrotem vybroušené masážní tyčinky z drahokamu. U této masáže je to umocněno větším množstvím hrotů Fakírské rukavice najednou a pak doladění zbývajícího napětí tyčinkou z drahokamu.

Vhodnými kandidáty pro tuto masáž jsou lidé trpící onemocněním meziobratlových plotének, bolestmi bederní páteře, dále stavy po zlomeninách kostrče, již zahojených, ale ještě bolestivých, bolesti šíje a ramen, blokády krční páteře, bolesti hlavy, migrény, svalové přepětí, aj.

Fakírská masáž

Fakírská masáž funguje na principu zpětné biologické vazby - přes kůži, svaly, cévy, nervová zakončení, míchu, mozek a zpět. Množství malých hrotů, které nejsou tak ostré, aby propíchly kůži, navíc přes jemné pláténko, výrazně zlepšuje adaptační a seberegulační schopnosti organizmu, stimuluje jeho obranné síly.

Ostrá píchavá bolest od jehliček se pociťuje jen zlomek minuty nebo vůbec. Vydržte chvilku!Bolest a ztuhlost svalů ustoupí, a následuje příjemný pocit uvolnění a tepla.

Masáž

Většinou je to jen a jen příjemné. A bolestivá místa doladím rovněž jemnou mikromasáží jednotlivých bodů masážní tyčinkou. Po masáži následuje zábal šungitovým krémem.

Šungitový krém-balzám má výrazné protizánětlivé a hojivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje, zmírňuje bolest, zlepšuje mikrocirkulaci ve tkáních. Používá se při osteochondroze, bolestech zad, bolestech svalů, zánětech míšních nervů, artritidě a artróze různého původu a k masážím kůže. Vedlejší účinky nejsou známé. Nemastí, nešpiní.

Základní složkou šungitového krému je šungit, zázračný nerost, který se používá (když není v krému) k odrušování geopatogenních zón, k odrušování záření z mobilů a počítačů a podobně. Krém obsahuje extrakty bylin: aloe, ženšen, pelyněk, třezalky; mumie, cedrový olej, olej z kličku pšenice, vodu obohacenou o ionty stříbra aj.

Masáž

Průběh masáže:

Lehnete si plochou zad na bodlinky, na 10 min., tuto část lze vynechat. Po tuto dobu provádím masáž vlasaté části hlavy fakírskou rukavicí a mikromasáž obličeje masážní tyčinkou z drahokamu.

Poté si lehnete na břicho, na záda přiložím obklad z přírodních kamenů určený k uvolnění drobných napětí uvolněných bodlinkami a dále se věnuji vlasaté části hlavy zezadu a šíji Fakírskou rukavicí a tyčinkou z drahokamu. Poté sundám obklad z kamenů a nastává samotná Fakírská masáž zad bodlinkami. Prostě nádhera. Bodlinky uvolní zatuhlá místa až ke kosti, jemným příjemným způsobem. Uvolněná záda ještě promasíruji masážním olejem.

Následuje zábal Šungitovým krémem 20 min., po tuto dobu masíruji plosky nohou Fakírskou rukavicí a nohy masážním olejem. Když se pak posadíte a ještě se potřebujete trochu vzpamatovat, uvolním ještě vaše ramena masážní tyčinkou z drahokamu. I málo pohyblivá ramena povolí.

Masáž nohou proti celulitidě

Celulitida, to je strašák moderních žen, proto jsem se rozhodla jim s tím pomoci. Nejdříve uvolním lymfatické cesty na nohách, potom promasíruji masážním přístrojem proti celulitidě a akci zakončím zábalem proti celulitidě. Mám na výběr několik zábalů. A když to bude potřeba, pořádně nohy promasíruji.

Masáž nohou proti celulitidě

O masérce Kamile ve Studiu Rebels

Mojí prioritou je samozřejmě vaše spokojenost. Proto jsem vždy připravena vám poskytnout ty nejlepší služby. Ať už se jedná o zdravotní problém, formování postavy nebo problém psychický, projevený zablokováním tělesných systémů, jsem ochotna pomoci s jeho řešením. Samozřejmostí je individuální a vždy pozitivní přístup.

Studio Rebels

Studio Rebels 
Stodolní 21
Ostrava, 702 00
Tel.: +420 737 320 096
E-mail: kalifa@email.cz
http://bit.ly/Facebook-masáže

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 299 Kč

Ukončeno dne 20.10.2018 15×

1
Fakírská masáž zad, šíje a hlavy - 60 minut
50 % | 600 Kč| 12 zákazníků
Koupit za 299 Kč
2
Masáž nohou proti celulitidě - 50 minut
50 % | 600 Kč| 3 zákazníků
Koupit za 299 Kč