SLEVA 64%

IPL epilace vybrané partie: horní ret, předloktí, podpaží, třísla, lýtka nebo celé nohy v Olomouci

249 Kč 700 Kč

Ukončeno dne 02.07.2018 11×

Vynikající
5.0

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 115 zákazníků.

Voucher jsem již využila a ošetření bylo skvělé, slečna kosmetička je velice příjemná a má zlaté ruce, vřele ji doporucuji, kupuji další voucher... Karin 05. 12. 2017

Diskuze (0)

Varianty voucheru (6)

1
Horní ret
249 Kč 700 Kč
2
Předloktí
299 Kč 1 400 Kč
3
Podpaží
499 Kč 1 500 Kč
4
Třísla
499 Kč 1 250 Kč
5
Lýtka
499 Kč 1 800 Kč
6
Celé nohy
999 Kč 3 100 Kč
Zobrazit další 3 varianty

Platnost voucheru

Do 30. 10. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • Nutno se předem objednat telefonicky: +420 773 130 494

Kde uplatnit vouchery

Studio Proměn
Mariánská 4
Olomouc, 772 00
Tel.: +420 773 130 494
E-mail: studiopromen@seznam.cz
http://www.studiopromen.com/

Otevírací doba
Po-Pá: 8:00-20:00

Důležité informace

  • Epilace na léto bez zbytečné bolesti
  • Partie dle vašeho výběru
  • Na výběr: horní ret, předloktí, podpaží, třísla, lýtka, celé nohy

Už vás nebaví pořád dokola odstraňovat chloupky klasickými metodami? Vyzkoušejte IPL epilaci

Epilace

Nebo vás trápí estetický problém ochlupení kdekoliv na těle? IPL epilace je určena právě pro vás. Jedná se o nejmodernější epilaci intenzivním pulzním světlem.

Jaké jsou výhody fotodepilace pomocí IPL?

  • Bezpečnost
  • Neinvazivní metoda, téměř bezbolestná, vedlejší účinky jsou minimální
  • Účinnost, přizpůsobivost, pohodlnost, rychlost
  • Trvalé odstranění chloupků pomocí přístroje IPL- intenzivní pulsní světlo je nejmodernější metoda epilace

Proč fotoepilační ošetření?

Technologie IPL – umožňuje zničení vlasového folikulu prostřednictvím selektivní fototermolýzy, který pomocí IPL záblesků odstraní chloupky včetně kořínků a již po několika aplikacích omezí jejich růst a způsobí trvalé odumření chloupkové folikuly.

Co je fototermolýza – laicky řečeno proměna světelného impulsu v teplo. Odborně – termín se skládá z řeckého slova „foto“ – světlo, „termo“ – teplo, „lysis“ – zničení a „selektiv“ působící pouze místně, což je pouze na aplikovanou oblast.

Jak dochází k zničení folikuly chloupku – značnou roli hraje obsah melaninu ve folikule chloupku, ALE NE rozhodující. Melanin je barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Dovede absorbovat svazek paprsků z proměnlivého pulsního světla tak, že dojde k zahřátí chloupku až do kořínku, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Zvýšení teploty umožní zničení buněk a z folikulu již nemůže vyrůst chloupek.

Epilace

Které části těla mohou být ošetřovány?

Fotoepilaci s IPL je možné provádět na všech částech těla (nohy, třísla, záda, prsa, podpaží) a obličeje (horní ret, mezi obočím, vousy). Tato epilační metoda je efektivní jak u mužů, tak u žen. Při brazilské depilaci se osvěcuje kůže, nikoli sliznice. IPL umožňuje ošetřovat ochlupení černé barvy, ale i hnědé a dokonce i tmavě blond. Za pomoci IPL obvykle jde při několikanásobném opakování odstranit i šedivé chloupky (je to velmi náročné).

Jaký je ideální počet návštěv?

V průměru bývá zapotřebí 5 – 6 návštěv. Ochlupení roste v cyklech (existují období růstu a období klidu). IPL působí na chloupky v růstové (anagenní) fázi. Frekvence sezení je od 4 do 8 týdnů. Úspěšnost závisí také na hormonální hladině klienta a na tom, zda užívá hormonální léky (antikoncepci, substituci, kortikoidy apod.) – ty úspěšnost snižují a bývá zapotřebí větší počet návštěv.

Epilace

Jak se provádí ošetření IPL?

Před depilací se doporučuje pleť neopalovat a chloupky neodstraňovat depilací teplým voskem či cukrovou pastou. Chloupky asi 3 dny před ošetřením IPL oholíme, aby v den ošetření byly asi 0,5 – 1 mm dlouhé. Depilovaná oblast se dezinfikuje a poté postupně osvěcuje. Doba ošetření i cena +- závisí na velikosti ošetřované oblasti. Na závěr se aplikuje zklidňující přípravek. Po několika dnech odumřelé chloupky přirozeně vypadají, nedoporučuje se je vytrhávat minimálně 1 týden.

Epilace

Doporučuje se před a po ošetření zvláštní opatrnost?

Jeden měsíc před a po epilaci se doporučuje pleť neopalovat v soláriu a nepoužívat samoopalovací přípravky. Chloupky není vhodné odstraňovat jakoukoli metodou vytrhávání (vosk, cukrová pasta, orientální depilace, pinzeta, depilační strojek).

Po ošetření se pokožka nesmí opalovat v soláriu ani na slunci, případně je nutno ji chránit krémy s nejvyššími UV filtry, tzv. slunečními blokátory. V letních měsících po fotoepilaci chraňte epilované části těla opalovacími přípravky s minimálně 20 UV filtrem.

Je ošetření IPL bezpečné?

Jedná se o zcela bezpečné ošetření. Systém IPL umožňuje ochlazení pokožky díky přestávkám mezi světelnými mikroimpulsy, a tak pokožka nebývá spálená, jak se někdy stává u laseru. Intenzita IPL záblesků se sama reguluje podle toho, které místo na vašem těle epilujeme. Náš IPL Epilátor je totiž vybaven unikátním senzorem pleti, který pozná, zda epilujeme světlou kůži v podpaží, na tříslech a nebo opálenou kůži jiných částí těla. Podle toho přizpůsobuje intenzitu záblesků tak, aby byla epilace co nejúčinnější.

Ošetření se nedoporučuje v těchto případech: epilepsie, diabetes, herpes, tetování, čerstvé opálení, u osob užívajících léky na ředění krve a které užívají léky způsobující přecitlivělost na světlo, u osob, kterým vznikla kožní vyrážka v minulosti jako reakce na světlo.

Epilace

Jsou výsledky epilace definitivní?

Epilace s IPL je považována za trvalou nebo dlouhodobou. V průměru se podaří odstranit 85 % chloupků. Zbylé chloupky budou světlé a jemné, téměř nepostřehnutelné. Epilace je závislá na hormonálních změnách a užívání léků, které obsahují hormony. Může se proto po určité době jednorázově udržovat. Cena je orientační, závisí na velikosti ošetřované plochy.

Studio Proměn

Soubor 2016-11-25 13:47:23

Studio Proměn
Mariánská 4
Olomouc, 772 00
Tel.: +420 773 130 494
E-mail: studiopromen@seznam.cz
http://www.studiopromen.com/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 249 Kč

Ukončeno dne 02.07.2018 11×

1
Horní ret
64 % | 700 Kč| 10 zákazníků
Koupit za 249 Kč
2
Předloktí
79 % | 1 400 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 299 Kč
3
Podpaží
67 % | 1 500 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 499 Kč
4
Třísla
60 % | 1 250 Kč| 1 zákazníků
Koupit za 499 Kč
5
Lýtka
72 % | 1 800 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 499 Kč
6
Celé nohy
68 % | 3 100 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 999 Kč