100min. omlazující ošetření pleti v meditační hladině Alfa včetně mezoterapie a galvanoterapie

599 Kč 1 509 Kč

Ukončeno dne 18.06.2018 16×

Vynikající
4.9

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 1376 zákazníků.

VSECHNO V POŽADKU OLGA 21. 04. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat na tel.: +420 773 750 642

Kde uplatnit vouchery

Studio Proměn
Mariánská 4
Olomouc, 772 00
Tel.: +420 773 750 642
E-mail: studiopromen@seznam.cz
http://www.studiopromen.com/

Pracovní doba:
Po-Pá 8:00-20:00

Důležité informace

 • Omlazující ošetření pleti v Olomouci
 • + mezoterapie a galvanoterapie
 • Délka ošetření: 100 minut

Vraťte své pleti mladistvý vzhled a svému tělu a duši klid a rovnováhu

Kosmetické ošetření pleti

Ošetření pleti zahrnuje:

 • Čištění pleti (odlíčení, tonizace pleti, peeling obličeje a dekoltu)
 • Napářka pleti (gelové změkčovadlo, hloubkové čištění pleti)
 • Úprava obočí (trhání a barvení obočí)
 • Mezoterapie
 • Masáž (obličeje a dekoltu) - v meditační hladině Alfa
 • Maska (dle typu pleti), oční a retní maska
 • Galvanoterapie
 • Konečné ošetření krémem (dle typu pleti)
 • Celková doba ošetření: 100 minut

Omlazující ošetření pleti

Kosmetické ošetření pleti v meditační hladině Alfa

Základem mé péče o vaši pleť je vždy individuální přístup. Vhodný postup ošetření zvolím po vzájemné dohodě s vámi před samotným ošetřením. Prioritně řeším jako první ten nejdůležitější z problémů, pokud problémy existují. Když žádné problémy nepociťujete, můžete si jen tak užít chvíle pro svůj odpočinek, regeneraci a dobrý pocit v meditačním prostředí.

Omlazující ošetření pleti

Mezoterapie

Mezoterapie, je relativně mladá metoda, která nabízí postup, jak dosáhnout omlazení pleti. Jde o metodu, která vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu, čímž se vyhlazují vrásky a vypíná pokožka
Mezoterapie - zajistí vyšší vstřebatelnost produktů a silnější účinek ošetření.

Mezoterapie.jpg (2018-01-02 14:31:58)

Galvanoterapie

Co bylo nedávno dostupné jen pro vyvolené, je dnes možné pro každého. Galvanic Spa II omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, hluboce čistí pleť. Speciálně vyvinutá technologie společně s patentovaným přístrojem představují revoluční ošetření pleti na poli Anti-Agingu!. Pomocí vhodných sér dochází až k desetinásobnému lepšímu vstřebávání aktivních složek, které mají příznivý vliv na kvalitu a vzhled pleti.

Díky galvanickému proudu dochází k uvolnění svalového napětí a tedy i k vypnutí pokožky, což má za následek vyhlazení mimických vrásek. U nás vám provedeme kompletní ošetření pleti pomocí galvanické žehličky - čištění, hydrataci a zahlazení mimických vrásek najednou.

Galvanoterapie

Účinky galvanické žehličky - při žehlení dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků, sjednocení tonusu pleti, zmírnění tmavých kruhů pod očima, odstranění mimických vrásek, zpevnění a zvýšení pružnosti obličejových svalů výsledky jsou viditelné už po první aplikaci.

Co to je alfa hladina?

Alfa hladina nastupuje už v oblasti vědomí, ale odpovídá snovému stavu, blíží se tak k oblasti podvědomí. V této hladině odpočíváme a nezabýváme se soustředěným myšlením. Je to tedy stav, ve kterém se cítíme uvolněně, naše představy a sny dostávají konkrétní podobu. Naše tělo i mysl necítí žádné napětí, jen pohodu a klid.

Když se náš mozek dostane do tohoto stavu, zpomalí se, je schopen si více pamatovat, vnímat a otevírá se nám cesta do našeho podvědomí. Zde sídlí také všechny negativní myšlenky, zážitky a návyky, které ovlivňují kvalitu našeho života. Ve stavu alfa dochází ke komunikaci s naším podvědomím.

Alfa hladina

Pomocí něj můžeme posilovat imunitu, sebevědomí, intuici, tvořivost, pozitivněji myslet a v neposlední řadě se rychleji uzdravovat, a dokonce předcházet nemocím. Dochází v něm k posílení a regeneraci všech životních funkcí organismu.

V tomto relaxovaném stavu se rychleji učíme, lépe si pamatujeme a soustředíme se. Souvisí s ním i tzv. mimosmyslové vnímání. Jedná se o telepatii, pro nás zní možná přijatelněji „šestý smysl“. Každý z nás nejspíš zažil někdy pocit, že má tušení, co se stane. Výzkumy ukazují, že všichni máme telepatické schopnosti, jen s rozdílným stupněm jejich rozvoje.

Omlazující ošetření pleti

Pokud dokážeme mozek „přeprogramovat“, můžeme se zbavit toho, co ve svém životě nechceme, a naopak do něj lze „přitáhnout“ všechno, co si v něm přejeme. Hladina alfa je k přeprogramování nanejvýš vhodná. Můžeme změnit naše zažité modely chování, situace a spojit se se svým skutečným já.

Omlazující ošetření pleti

V hladině alfa se nacházíme těsně před usínáním, hned po probuzení, když se zahledíme do prázdna, lidově řečeno „zasníme se“, pomocí meditace nebo když se cíleně koncertujeme. Někdy se v tomto stavu nacházíme, aniž bychom si to uvědomovali. Provází nás příjemný pocit nebo prožitek (například při poslechu hudby, četbě, při sledování dobrého filmu, televize či divadelního představení).

Alfa stav je tedy relaxovaný stav těla i mysli, při plné bdělosti vědomí. Mozkové vlny se zpomalí a dochází k propojení obou dvou hemisfér. Důsledkem je, že mozek pracuje efektivněji a naše tělo i psychika se nacházejí v relaxovaném stavu.

Omlazující ošetření pleti

Dobré je vědět, že existují způsoby, jak využít dary, kterými nás všechny obdařila matka příroda. Alfa stav k nim rozhodně patří. Je to nástroj k ovládání svých emocí, myšlenek, zklidnění napětí, zmírnění pocitu únavy a celkově ke zvýšení výkonnosti.

V této hladině cokoliv co uložíte do duše, tak tam zůstane a zrealizuje se. Vaše rušivé myšlenky zmizí a vaše duše se otevře, uvolní a zklidní. Každou řízenou meditaci v hladině Alfa vedu intuitivně, konkrétním přítomným okamžikem.

Studio Proměn

Studio Proměn
Mariánská 4
Olomouc, 772 00
Tel.: +420 773 750 642
E-mail: studiopromen@seznam.cz
http://www.studiopromen.com/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 599 Kč

Ukončeno dne 18.06.2018 16×