Vážení zákazníci, v pátek 14. prosince proběhne od 13:00 do večerních hodin plánovaná údržbu a aktualizace systému naší zákaznické linky, která tak bude dočasně nedostupná. Na vaše e-maily však rádi odpovíme i v průběhu údržby telefonní linky.

Luxusní kosmetické ošetření - ceremoniál císařovny Sissi v Olomouci v délce 220 nebo 300 minut

999 Kč 2 000 Kč

Ukončeno dne 27.04.2018 10×

Vynikající
4.9

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 1376 zákazníků.

VSECHNO V POŽADKU OLGA 21. 04. 2018

Diskuze (0)

Varianty voucheru (2)

1
Pečující ceremoniál císařovny Sissi - 220 minut
999 Kč 2 000 Kč
2
Pečující ceremoniál císařovny Sissi - 300 minut
1 199 Kč 2 300 Kč

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat na tel.: +420 773 750 642

Kde uplatnit vouchery

Studio Proměn
Mariánská 4
Olomouc, 772 00
Tel.: +420 773 750 642
E-mail: studiopromen@seznam.cz
http://www.studiopromen.com/

Pracovní doba:
Po-Pá 8:00-20:00

Důležité informace

 • Luxusní kosmetické ošetření - ceremoniál císařovny Sissi
 • Kompletní péče o váš zevnějšek
 • Maska na ruce, masáž rukou, masáž obličeje, mikromasáž očního okolí, ošetření galvanickou žehličkou a další procedury pro krásu
 • Délka ošetření: 220 nebo 300 minut dle zvolené varianty

Obdarujte vaší milou krásným dárkem, díky kterému si bude připadat jako císařovna Sissi

Kosmetické ošetření

1. varianta:

 • P-shine - 20 minut
 • Maska na ruce - 20 minut
 • Masáž rukou a ramenního pletence + uvolnění šíje - 60 minut
 • Mezoterapie - 20 minut
 • Masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu - 30 minut
 • Mikromasáž očního okolí - 20 minut
 • Galvanická žehlička - 30 minut
 • Ošetření přírodní bio kosmetikou s růžovým olejem - 20 minut
 • Doba trvání: 220 minut

2. varianta:

 • Nehtová modeláž - 100 minut
 • Maska na ruce - 20 minut
 • Masáž rukou a ramenního pletence + uvolnění šíje - 60 minut
 • Mezoterapie - 20 minut
 • masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu - 30 minut
 • Mikromasáž očního okolí - 20 minut
 • Ošetření - Galvanická žehlička - 30 minut
 • Ošetření přírodní bio kosmetikou s růžovým olejem - 20 minut
 • Doba trvání: 300 minut

Kosmetické ošetření

Ceremoniál císařovny Sissi

V 60. letech 18. století byla Alžběta Bavorská – známá pod přezdívkou Sissi považována za nejkrásnější panovnici na světě. Byla nejoblíbenějším dítětem volnomyšlenkářského vévody Maxmiliána Josefa a po něm zdědila velký cit pro přírodu a umění. Ovšem, jak se později ukázalo, ještě jednu důležitou vlastnost měli společnou – byla jí stálá touha po svobodě a volnosti. Vynikala jízdou na koni, držela přísné diety a pravidelně cvičila.

Ceremoniál císařovny Sissi

Věnovala se skládání veršů, učila se novořečtinu a studovala antické dějiny. V mnohém předběhla dobu. Hodně času trávila na Korfu, kde si nechala postavit zámek, kterému dala jméno Achilleion. Povinnostmi rakouské císařovny se příliš nezabývala. Alžběta každodenně pěstila svou pleť mastmi, koupelemi a pleťovými maskami. Její nejoblíbenější kosmetikou byla ta s olejem z růže. Velmi brzy zjistila, že omlazuje pokožku, oživuje ji a regeneruje.

bulharska-ruza.jpg (2018-01-02 11:16:32)

1) Ošetření rukou a nehtů

P-shine

Je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha stoletími.

Tato péče o nehty je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P - Shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do měsíce doplňovat. Hlavními složkami P - Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka.

P - Shine

Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí  se tak její zdravý růst. Nehty se mohou lakovat i odlakovávat, aniž by se P-shine odstranil. Po aplikaci P - Shinu mají nehty vysoký lesk a vypadají skvěle.

Nehtová modeláž

Každá žena bez ohledu na věk či profesi by měla mít upravené nehty. Pokud zvolíte modeláž nehtů - uděláte radost nejen sobě, ale také vašemu okolí. Ruce jsou Vaší vizitkou - jsou vidět vždy a všude. Dopřejte si tedy pocit krásných a upravených rukou. Pokud vám příroda nenadělila krásné nehty, pak je tady pro vás modeláž nehtů a jejich úprava.

VÝŽIVNÁ REGENERAČNÍ INTENZIVNÍ MASKA NA RUCE

Obsahuje biologicky aktivní přírodní rostlinné látky, které pomáhají obnovit vitalitu stimulující buněčnou aktivitu, prokrvení a regeneraci kůže.

SLOŽENÍ: Přírodní enzymy, beta karoten, vitamíny A a E, extrakty z přesličky, kopřiva a klíčkový a arganový olej - který chrání buňky a podporuje jejich obnovu.

Manikúra

2) Masáž rukou a ramenního pletence + uvolnění šíje

Starobylé národy a kultury věděly, že masáž je přirozenou formou léčení lidského těla, ducha a duše. Například v Egyptě, byla masáž součástí osobní hygieny.

Na tuto masáž používám Mandlový olej  s květy citronové trávy který obsahuje: vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík aj. Tento olej se staletí řadí mezi nejluxusnější kosmetické oleje. Je vhodný pro každý typ pleti. Pokožce dodává přirozenou hebkost a vláčnost. Mandlový olej  s květy citronové trávy byl považovaný za velice vzácný artefakt už ve starém Egyptě a jeho zázračné regenerační účinky si mohla užívat jen elita.

Kosmetické ošetření

3) Kosmetické ošetření pleti + Galvanická žehlička a ošetření přírodní bio kosmetikou s růžovým olejem

Aktivuje výživu a zvyšuje tonus pleti, působí dobře na vrásky vzniklé únavou. Podporuje látkovou výměnu a odplavování nežádoucích produktů látkové výměny. Odstraňuje zrohovatělé buňky, zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Působí proti dvojité bradě, pokleslým koutkům, povislým tvářím.

mikromasáž očního okolí.

Mikromasáží se docílí zlepšení vrásek v okolí očí, sníží se nitrooční tlak, zmenší se váčky pod očima, zlepší se zprůchodnění dutin, zrak se zlepší až o 0,5 dioptrie. A co je nejdůležitější - kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá. Jde o jedinečné a ucelené ošetření přizpůsobené potřebám očního okolí a schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což jí umožňuje znovu získat veškerou krásu.

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička

Galvanic Spa II omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, hluboce čistí pleť. Speciálně vyvinutá technologie společně s patentovaným přístrojem představují revoluční ošetření pleti na poli Anti-Agingu!.

Pomocí vhodných sér dochází až k desetinásobnému lepšímu vstřebávání aktivních složek, které mají příznivý vliv na kvalitu a vzhled pleti. Díky galvanickému proudu dochází k uvolnění svalového napětí a tedy i k vypnutí pokožky, což má za následek vyhlazení mimických vrásek.

Účinky galvanické žehličky

 • při žehlení dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků, sjednocení tonusu pleti, zmírnění tmavých kruhů pod očima, odstranění mimických vrásek, zpevnění a zvýšení pružnosti obličejových svalů
 • výsledky jsou viditelné už po první aplikaci

Soubor 2015-01-26 09:38:26 Účinky galvanické žehličky

Ošetření přírodní bio kosmetikou s růžovým olejem

V kosmetickém průmyslu se však nevyužívají všechny druhy růží. Preferuje se konkrétně bulharská a marocká, které mají dlouholetou tradici a používaly se již v hluboké minulosti, kdy se používaly nejdříve kvůli pronikavé výrazné vůni. Později se však objevily i jejich pozitivní účinky na pleť.

Co je největší pozitivum, výtažky z růží mají silně regenerační účinky. Pokožka se po jejich použití výrazně harmonizuje, zmizí flíčky a následně se rychle navrátí přirozeně zdravá barva. Také velmi dobře dezinfikuje. Tinkturou si můžete potřít přímo různé řezné ranky, ale také můžete tonikum použít jako čistící pleťovou vodu.

Ošetření přírodní bio kosmetikou s růžovým olejem

Nejznámějšími výrobky z růží jsou právě růžová voda a růžový olej. Z nich se následně produkují další produkty, které jsou tak oblíbené mezi ženami. Pokud máte problémy se suchou a citlivou pokožkou, vsaďte právě na produkty z růže. Nepochybně obrovským plusem je širokospektrální využití produktů s růžemi. Protože tak jako dobře na ně reaguje citlivá pleť, hodí se i na normální nebo mastnou. Při mastné velmi dobře řeší problémy s akné. Pokud jste je dosud obdivovali růže jen ve váze, rádi vás potěšíme tím, že se s touto úžasnou květinou můžete vydat i za krásou.

V kosmetice se totiž růže využívají již tisíce let a jejich blahodárné účinky je třeba rozhodně vyzkoušet! Už ve starém Egyptě bylo známo příznivé působení výtažků z růží, ví se, že i sama Kleopatra jich bohatě využívala v péči o svou pleť. Dodnes je tento královský květ ceněnou složkou kosmetických přípravků.

Ošetření přírodní bio kosmetikou s růžovým olejem

A čím jsou růže takové unikátní?

Nemluvíme totiž o jediné růži. V kosmetickém průmyslu se využívá hned několik druhů. Jistě jste už slyšeli o výtažcích z bulharské růže. Právě z ní se vyrábí proslulý růžový olej a růžová voda. Věděli jste, že na získání jediného kilogramu přírodního růžového oleje je třeba zpracovat tři tuny květních lupínků? Není divu, že tomu odpovídá i cena.

V případě růžového oleje a vody jde o skutečně jedinečné produkty, které obsahují více než tři sta cenných látek s pozitivním zdravotním účinkem na lidské tělo, přičemž napomáhají při udržování zdravé a zářivé pleti. Růže v kosmetice působí protizánětlivě, antibakteriálně, tonizačně a hydratačně. Regeneruje poškozené buňky a zpomaluje stárnutí pleti.

Ošetření přírodní bio kosmetikou s růžovým olejem

Růžový olej je zdrojem mnoha nenasycených mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Zabraňuje tvorbě vrásek a pravidelné ošetřování pleti ji zregeneruje, zjemní a hydratuje. zklidňující vlastnosti růžové vody jsou využitelné i při očních lázních na "unavené oči" a ochablá víčka.

Růžový olej (rose oil) a růžová voda (rose water) jsou přírodní produkty, které se získávají destilací olejnaté růže Rosa Damascena. Bulharský růžový olej je nejdražší a nejhůře získatelný rostlinný olej v přírodě. Je jedním z nejdůležitějších nástrojů pro ovlivňování podrážděné a stárnoucí kůže tím, že stabilizuje buněčné stěny.

Pokud toužíte po jemnosti a trošce tajemnosti, rozhodně přijďte na ceremoniál císařovny Sissi s kosmetikou z růží.

Studio Proměn

Studio Proměn
Mariánská 4
Olomouc, 772 00
Tel.: +420 773 750 642
E-mail: studiopromen@seznam.cz
http://www.studiopromen.com/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 999 Kč

Ukončeno dne 27.04.2018 10×

1
Pečující ceremoniál císařovny Sissi - 220 minut
50 % | 2 000 Kč| 10 zákazníků
Koupit za 999 Kč
2
Pečující ceremoniál císařovny Sissi - 300 minut
48 % | 2 300 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 1 199 Kč