Přidejte se k 550 000 našich spokojených zákazníků!

Registrujte se na HyperSlevy.cz
a získejte řadu výhod

Proč se registrovat?

50 Kč na první nákup nad 150 Kč

Kredity na další nákupy pro věrné zákazníky

Denně pořádná dávka čerstvých slev

Newslettery na míru podle vašich přání

Informace o exkluzivních akcích

Hyperslevy.cz

Zákaznická podpora

Telefon
296 210 012

Pracovní doba
Po-Pá: 8-18 h.

Co od nás můžete očekávat?

Jsme tu pro Vás! Pevně se držíme zásad férového jednání. To, že je zákazník na prvním místě, pro nás není prázdná fráze. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s jakýmkoliv požadavkem.

Každý je jiný. Pro každého je správné trochu jiné řešení. Proto se na vše snažíme dívat z Vašeho pohledu a požadavky řešit individuálně. Hledáme pro Vás to nejlepší řešení, protože víme, že jen spokojený zákazník se k nám bude rád vracet.

Víme, že když člověk něco řeší, tak ho nebaví na výsledek dlouho čekat. Proto nás zastihnete on-line na chatu a telefonu. Na e-mailové žádosti se snažíme odpovídat do 24 hodin!

Říká se, že člověk by měl spoléhat jen sám na sebe. Pokud ale budete chtít s něčím pomoci od nás, můžete se na nás opravdu spolehnout. Vše řešíme 100% za Vás, průběžně Vás informujeme a nikdy neodcházíme od rozdělané práce. Každý požadavek řešíme od A až po Z.

Otevřenost a pravdivost je pro nás základ. Proto veškeré informace, které od nás uslyšíte, budou pravdivé. Veškerá řešení, která navrhneme, budou férová.

Cestování

Zboží

Gastro

Wellness

TOP 20