Zákaznická podpora

Telefon
296 210 012
E-mail
podpora@hyperslevy.cz
Pracovní doba
Po-Pá: 8:30 - 17 h.

Co od nás můžete očekávat?

Ochotu

Jsme tu pro Vás! Pevně se držíme zásad férového jednání. To, že je zákazník na prvním místě, pro nás není prázdná fráze. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s jakýmkoliv požadavkem.

EMPATII

Každý je jiný. Pro každého je správné trochu jiné řešení. Proto se na vše snažíme dívat z Vašeho pohledu a požadavky řešit individuálně. Hledáme pro Vás to nejlepší řešení, protože víme, že jen spokojený zákazník se k nám bude rád vracet.

RYCHLOST

Víme, že když člověk něco řeší, tak ho nebaví na výsledek dlouho čekat. Proto nás zastihnete on-line na chatu a telefonu. Na e-mailové žádosti se snažíme odpovídat do 24 hodin!

SPOLEHLIVOST

Říká se, že člověk by měl spoléhat jen sám na sebe. Pokud ale budete chtít s něčím pomoci od nás, můžete se na nás opravdu spolehnout. Vše řešíme 100% za Vás, průběžně Vás informujeme a nikdy neodcházíme od rozdělané práce. Každý požadavek řešíme od A až po Z.

POCTIVOST

Otevřenost a pravdivost je pro nás základ. Proto veškeré informace, které od nás uslyšíte, budou pravdivé. Veškerá řešení, která navrhneme, budou férová.