Přidejte se k 550 000 našich spokojených zákazníků!

Registrujte se na HyperSlevy.cz
a získejte řadu výhod

Proč se registrovat?

50 Kč na první nákup nad 150 Kč

Kredity na další nákupy pro věrné zákazníky

Denně pořádná dávka čerstvých slev

Newslettery na míru podle vašich přání

Informace o exkluzivních akcích

Hyperslevy.cz

Jak už jsme pomohli

Milion pro nemocné děti

HyperMedia, a.s., v rámci dlouhodobého partnerství s Nadačním fondem Kapka naděje již pátým rokem realizují projekt „HyperSlevy.cz pro děti“. Jeho cílem je shromažďování finančních prostředků na léčbu a komplexní pomoc dětem s nádorovým onemocněním. Díky příspěvkům zákazníků, partnerů i společnosti se podařilo vybrat již více než 1 000 000 Kč. Děkujeme!

Galakoncert Kapky naděje - Dobrák od kosti

V sobotu 27.8.2016 se uskutečnil benefiční koncert nadačního fondu Kapka naděje a společnost HyperMedia byla u toho. Také díky vám, kteří jste přispěli, jsme mohli zakoupit nemocniční přístroje a vybavení v celkové hodnotě 300 000 Kč. Děkujeme.

HyperSlevy pomohly nemocným dětem v Nymburce

Společnost HyperMedia, a. s. společně s Nadačním fondem Kapka naděje mají za cíl finančně podporovat léčbu vážně nemocných dětí. V rámci této spolupráce společnost HyperMedia, a.s., prostřednictvím svého slevového portálu HyperSlevy.cz významně přispěla k zakoupení resuscitační sady Neopuff pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Přístroj v hodnotě 75 000 Kč slouží k resuscitaci novorozenců se zdravotními potížemi.

HyperSlevy partnerem nadačního fondu Kapka Naděje

Nadační fond Kapka naděje a HyperSlevy.cz uzavřely dlouhodobé partnerství a společně realizují kampaň „HyperSlevy.cz pro děti“. Nadační fond Kapka Naděje byl zřízen za účelem shromažďování finančních prostředků určených zejména k zajištění léčebných, školních, kulturních a sociálních potřeb nemocných dětí, a to především těch postižených nádorovým onemocněním.

Čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie

V roce 2014 jsme zakoupili čtyři čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie ve FN Motol. V předvánočním čase je společně s Vendulou Svobodovou, zakladatelkou a prezidentkou nadace Kapka Naděje, předal za společnost HyperMedia, a.s. výkonný ředitel Petr Beneš s personalistka Barbora Ortová.

Pomohli jsme s Kapkou naděje Všeobecné fakultní nemocnici v Praze

V červenci 2015 jsme předali Klinice dětského a dorostového lékařství ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze hodnotný dar společně s NF Kapkou naděje a to postýlky Buddy M v hodnotě 29 980 Kč, kojenecké váhy SECA, pulzní oxymetry Nonin 2500A s příslušenstvím v částce 85 499 Kč a v neposlední řadě též ultrazvukové zvlhčovače v ceně 18 858 Kč. Toto vybavení bylo rozděleno mezi oddělení pro kojence a batolata.

Znovuzrození

V roce 2015 jsme se zúčastnili 14. Benefičního koncertu – Znovuzrození, kde jsme Kapce naděje předali finanční dar.

HyperSlevy.cz podpořily Novorozenecké oddělení FNKV

Máme velkou radost, že jsme mohli v rámci projektu HyperSlevy.cz pro děti opět pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují – nemocným dětem. A to díky příspěvkům našich uživatelů, za které Vám ze srdce děkujeme! Tentokrát jsme podpořili Novorozenecké oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kterému jsme darovali přístroje v celkové hodnotě 280 189 Kč, a to vyhřívané lůžko pro novorozence, pulzní oxymetr a odsávačku mléka. Připojte se k nám a podpořte s námi Nadační fond Kapka Naděje.

I díky vám jsme vybrali již 1 090 460 Kč pro Nadační fond Kapka naděje. Děkujeme!

Certifikát Kapky naděje

Nadační fond kapky naděje

Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 312 335
Mobil: +420 721 342 785
E-mail: info@kapkanadeje.cz

www.kapkanadeje.cz
www.facebook.com/kapkanadeje

Cestování

Zboží

Gastro

Wellness

TOP 20