Jak už jsme pomohli

Milion pro nemocné děti

HyperMedia, a.s., v rámci dlouhodobého partnerství s Nadačním fondem Kapka naděje již pátým rokem realizují projekt „HyperSlevy.cz pro děti“. Jeho cílem je shromažďování finančních prostředků na léčbu a komplexní pomoc dětem s nádorovým onemocněním. Díky příspěvkům zákazníků, partnerů i společnosti se podařilo vybrat již více než 1 000 000 Kč. Děkujeme!

Galakoncert Kapky naděje - Dobrák od kosti

V sobotu 27.8.2016 se uskutečnil benefiční koncert nadačního fondu Kapka naděje a společnost HyperMedia byla u toho. Také díky vám, kteří jste přispěli, jsme mohli zakoupit nemocniční přístroje a vybavení v celkové hodnotě 300 000 Kč. Děkujeme.

HyperSlevy pomohly nemocným dětem v Nymburce

Společnost HyperMedia, a. s. společně s Nadačním fondem Kapka naděje mají za cíl finančně podporovat léčbu vážně nemocných dětí. V rámci této spolupráce společnost HyperMedia, a.s., prostřednictvím svého slevového portálu HyperSlevy.cz významně přispěla k zakoupení resuscitační sady Neopuff pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Přístroj v hodnotě 75 000 Kč slouží k resuscitaci novorozenců se zdravotními potížemi.

HyperSlevy partnerem nadačního fondu Kapka Naděje

Nadační fond Kapka naděje a HyperSlevy.cz uzavřely dlouhodobé partnerství a společně realizují kampaň „HyperSlevy.cz pro děti“. Nadační fond Kapka Naděje byl zřízen za účelem shromažďování finančních prostředků určených zejména k zajištění léčebných, školních, kulturních a sociálních potřeb nemocných dětí, a to především těch postižených nádorovým onemocněním.

Čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie

V roce 2014 jsme zakoupili čtyři čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie ve FN Motol. V předvánočním čase je společně s Vendulou Svobodovou, zakladatelkou a prezidentkou nadace Kapka Naděje, předal za společnost HyperMedia, a.s. výkonný ředitel Petr Beneš s personalistka Barbora Ortová.

Pomohli jsme s Kapkou naděje Všeobecné fakultní nemocnici v Praze

V červenci 2015 jsme předali Klinice dětského a dorostového lékařství ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze hodnotný dar společně s NF Kapkou naděje a to postýlky Buddy M v hodnotě 29 980 Kč, kojenecké váhy SECA, pulzní oxymetry Nonin 2500A s příslušenstvím v částce 85 499 Kč a v neposlední řadě též ultrazvukové zvlhčovače v ceně 18 858 Kč. Toto vybavení bylo rozděleno mezi oddělení pro kojence a batolata.

Znovuzrození

V roce 2015 jsme se zúčastnili 14. Benefičního koncertu – Znovuzrození, kde jsme Kapce naděje předali finanční dar.

HyperSlevy.cz podpořily Novorozenecké oddělení FNKV

Máme velkou radost, že jsme mohli v rámci projektu HyperSlevy.cz pro děti opět pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují – nemocným dětem. A to díky příspěvkům našich uživatelů, za které Vám ze srdce děkujeme! Tentokrát jsme podpořili Novorozenecké oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kterému jsme darovali přístroje v celkové hodnotě 280 189 Kč, a to vyhřívané lůžko pro novorozence, pulzní oxymetr a odsávačku mléka. Připojte se k nám a podpořte s námi Nadační fond Kapka Naděje.

I díky vám jsme vybrali již 1 376 160 Kč pro Nadační fond Kapka naděje. Děkujeme!

Nadační fond kapky naděje

Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 312 335
Mobil: +420 721 342 785
E-mail: info@kapkanadeje.cz

www.kapkanadeje.cz
www.facebook.com/kapkanadeje