SLEVA 41%

1× nebo 6× 90min. ošetření na podporu hubnutí a proti celulitidě pomocí přístrojů Corpo, Lymfoven, Iono-care

249 Kč 420 Kč

Ukončeno dne 27.06.2019 18×

Vynikající
4.4

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 1103 zákazníků.

Přístroj Bodyter mě velice mile překvapil.Umístění provozovny je však trochu méně vhodné. Marcela 26. 09. 2018

Diskuze (0)

Varianty voucheru (2)

1
1× 90min. ošetření: Corpo-02 + Lymfoven + Iono-care
249 Kč 420 Kč
2
6× 90min. ošetření: Corpo-02 + Lymfoven + Iono-care
1 399 Kč 1 740 Kč

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2019

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat na tel.: +420 777 882 160
 • Domluvený termín ošetření lze zrušit nejpozději 24 hodin předem

Kde uplatnit vouchery

INFIGUR studio pro štíhlé a zdravé tělo
Riegrova 36
České Budějovice, 370 01
Tel.: +420 777 882 160
E-mail: patkova@infigur.cz
www.infigur.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00-20:00

Důležité informace

 • Procedura na podporu hubnutí a pro krásnou pokožku bez celulitidy
 • Rozklad lokálního tuku a zpevnění svalové hmoty pomocí přístroje Corpo-02
 • Tlaková lymfodrenáž pomocí přístroje Lymfoven
 • Kyslíková terapie pomocí přístroje Iono-care
 • Ná výběr 1 nebo 6 ošetření na 90 minut

Získejte své vysněné křivky a zbavte se celulitidy

Hubnutí

Corpo-02

Stimulace lipolýzy, rozklad lokálního tuku, svalová izometrická stimulace, zvýšení svalové práce a energetické spotřeby, tonizace a zpevnění svalové hmoty a tak dále. CORPO-02 je přístroj polyvalenční elektrické terapie. Využívá se k ošetření obezity, ochablosti, celulitidy, k remodelaci, modelaci a zpevnění poprsí, při oběhových poruchách, nahromadění tuku, pro poporodní ošetření bříška a jiných kosmetických poruchách. Přístroj CORPO-02 využívá moderních počítačem řízených stimulátorů. Stimulátory jsou ovládány speciálně navrženým počítačovým softwarem nabízejícím různé druhy programů, pro různé způsoby využití. Lze se tak zaměřit na pas, boky, stehna, horní polovinu trupu či paže. Zahrnuje také programy jako: elektrolipolýzu, slabé a silné působení svalové gymnastiky, intervalový trénink, vypínání kůže, hluboká masáž a další. Ve všech těchto případech počítač reguluje intenzitu programů k zajištění správné aktivace pro každou klientku zvlášť

Hubnutí

Jak dochází k hubnutí? Po zapnutí přístroje, vznikajícím elektrickým polem postupně dochází k rozrušení tukových buněk i vazivových přepážek mezi tukovými lalůčky. Dojde k masivnímu zvýšení metabolické aktivity v podkožní tukové tkáni, některé látky vzniklé rozpadem tukových buněk potom společně se zbytkovými metabolity odcházejí mízním a krevním řečištěm do moči a pryč z těla, ostatní se spotřebují na energii. K dokonalé postavě však nestačí jen odbourat tuk, je potřeba zpevnit svaly a vypnout pokožku. Po elektrolipolýze využíváme programy na modelaci těla, které stimulují svaly působením slabých či silných proudů pro svalovou gymnastiku. Zpevněné břicho či hýždě pak doladíme programem, který podporuje obnovení elasticity pokožky a pak dochází k dokonalému vymodelování problémové partie.

Corpo-02 Corpo-02 Lymfoven

Lymfoven

Lymfodrenáž pomocí tlakových vln. Mechanická lymfodrenáž se neprovádí ani elektřinou ani teplem ale tlakem. Kolem nohou, boků, břicha se umístí manžety, na mnoha místech propojené hadičkami s přístrojem, který jimi pumpuje do manžet vzduch. Manžety se plní nejprve na vzdálenějších částech končetin a potom postupně směrem k tělu a tímto způsobem stlačují kůži. Jedná se o kúru proti celulitidě, na zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou, detoxikaci organismu a podporu imunitního systému. Tato metoda byla odvozena z fyziologického principu svalové pumpy a ruční lymfodrenáže - lymfatické cévy v nohou, bocích, břiše jsou zvnějšku stlačovány vzduchem v komorách manžet právě takovým tlakem, aby odváděly mízní tekutinu a odpadní látky.

Lymfodrenáž

Během terapie zákazník zůstává oblečený a leží pohodlně na lehátku. Sezení trvá 30 minut, opakuje se dvakrát až třikrát týdně a je nutné celkem 18 až 24 sezení, aby se i u celulitidy ve třetím stadiu dosáhlo optimálního výsledku. Již po první proceduře v trvání cca 30 minut jsou výsledky patrné a chcete-li i měřitelné. Zdá se, jakoby vám boty byly o jedno číslo větší a v nohou máte pocit lehkosti. Tato metoda, která je známá i pod názvem "masáž postupnými vlnami" nebo "slide- styling", se tedy také optimálně hodí k léčbě pomerančové kůže. Byla současně vyvinuta i v klinické oblasti pro léčbu edémů a osvědčila se i v medicíně.

Hubnutí

Iono-Care

Iono-Care – urychlené spalování tuků. Inhalujte energii! Kyslík nám dělá dobře. Když dvakrát týdně natankujete nadbytek aktivního (ionizovaného) kyslíku, donutíte Váš organismus k rychlejšímu spalování tuků, urychlíte látkovou výměnu, zvýšíte váš bazální metabolismus. Zákazník se přímo po použití Iono-Care cítí fit a čerstvě posílen. Je známé, že sportovci dokáží daleko lépe hospodařit a využívat kyslík než tělo netrénovaného jedince. Vědeckými výzkumy se zjistilo, že stejného efektu lze dosáhnout inhalací vzduchu, kde je kyslík obohacen o záporně nabité ionty. Veškeré buňky, tkáně i vnitřní orgány, včetně mozku, daleko lépe pracují, takže tělo jako celek při stejné činnosti spotřebovává podstatně více energie, což vede k výraznějšímu úbytku tělesné hmotnosti.

Kyslíková terapie

INFIGUR studio pro štíhlé a zdravé tělo

V našem studiu pro štíhlé a zdravé tělo vám představíme nové metody se speciálně vypracovanými programy pro individuální péči.

Metody jsou zaměřeny zejména na

 • redukci nadváhy a celulitidy
 • odbourávání tukových zásob
 • zpevnění uvolněného a ochablého svalstva a kůže
 • pročištění lymfatického systému
 • správnou výživu a péči o pokožku
 • celkovou regeneraci organismu

INFIGUR studio pro štíhlé a zdravé tělo INFIGUR studio pro štíhlé a zdravé tělo

INFIGUR studio pro štíhlé a zdravé tělo Logo
Riegrova 36
České Budějovice, 370 01
Tel.: +420 777 882 160
E-mail: patkova@infigur.cz
www.infigur.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 249 Kč

Ukončeno dne 27.06.2019 18×

1
1× 90min. ošetření: Corpo-02 + Lymfoven + Iono-care
41 % | 420 Kč| 16 zákazníků
Koupit za 249 Kč
2
6× 90min. ošetření: Corpo-02 + Lymfoven + Iono-care
20 % | 1 740 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 1 399 Kč