Ke každému nákupu od nás dostanete dárek! Rozdáváme 10 000 voucherů do masážního salonu Thajský ráj na relaxační program Garra Rufa.

-37 %
+41 fotek

Wellness pobyt v přepychové chatě v srdci Beskyd

Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 75 hodin 49 minut
Koupeno 3 / 10
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 75 hodin 49 minut Koupeno 3 / 10

Varianty voucheru (1)

1
Medvědí skála až pro 10 osob vč. dětí (neděle–čtvrtek)
Platnost voucheru do 31. 5. 2020
19 999 Kč -37% / 31 800 Kč
Medvědí skála až pro 10 osob vč. dětí (neděle–čtvrtek)
- Platnost voucheru do 31. 5. 2020
19 999 Kč -37%

Podmínky slevy

 • Voucher nelze využít v termínu: 20. 12. 2019 – 3. 1. 2020,  2. 2. – 15. 3. 2020 a 9. 4. – 13. 4. 2020
 • Možno využít pouze ve všedních dnech neděle – čtvrtek
 • Před zakoupením voucheru si ověřte dostupnost termínů
 • Pobyt je nutno si předem rezervovat na tel.: +420 777 247 574 nebo na e-mailu: tyralikova@seznam.cz
 • Rezervovaný termín je závazný, pokud klient nenastoupí, voucher propadá
 • V ceně voucheru není zahrnuta cena za spotřebu elektrické energie (individuální, v rozmezí cca od 1000 Kč) + závěrečný úklid 1000 Kč
 • Při nástupu se skládá vratná kauce 10000 Kč a podepisuje se smlouva o užívání objektu
 • Check-in 14:00, check-out 10:00

Dodatečné informace

 • Děti a další osoby: Děti bydlí v rámci voucheru
 • Wi-Fi: Zdarma
 • Parkování: Zdarma
 • Poplatky: 15 Kč/osoba/den
 • Zvířata: Nejsou povolena

Důležité informace

 • Pronájem 5* chaty Medvědí skála v Beskydech
 • Ubytování na 5 dní/4 noci (neděle-čtvrtek) pro 10 osob včetně dětí
 • Atraktivní dřevěné chaty u lesa v obci Pstruží
 • Vybavená kuchyně, koupelna, obývací pokoj, veranda a terasa s posezením
 • Dále sauna, jacuzzi, air hokej atd.
 • Vhodné prostředí pro turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití

Užijte si společné chvíle v jedné z přepychových chat v panenských Beskydech

Medvědí skála

5 dní/4 noci až pro 10 osob - Medvědí skála

 • Luxusní kuchyně s indukční deskou, troubou, mikrovlnkou, americkou lednicí, vinotékou, myčkou, varnou konvicí, espressem a dalšími spotřebiči
 • Obývací pokoj s air hokejem, domácím kinem, konzolemi Xbox a Playstation a krbem
 • Jídelna s LCD televizorem
 • Venkovní zastřešené sezení s krbem
 • Úžasné wellness centrum s jacuzzi a saunou
 • Terasa, další posezení s krbem a udírnou
 • WiFi k dispozici v celém objektu 
 • V ceně voucheru není zahrnuta cena za spotřebu elektrické energie (individuální, v rozmezí cca od 1000 Kč) + závěrečný úklid 1000 Kč
 • Při nástupu se skládá vratná kauce 10000 Kč a podepisuje se smlouva o užívání objektu
 • Rekreační poplatek: 15 Kč/osoba/den (neplatí pro děti do 6 let a důchodce)
 • Check-in 14:00, check-out 10:00

Medvědí skála

Chata Medvědí skála*****

Medvědí skála je luxusní a velmi atraktivní dřevěná chata u lesa v obci Pstruží. Vhodná pro velmi náročné klienty. Kapacita 10 osob./včetně dětí. Je vhodnou volbou pro lidi, kteří si chtějí příjemně odpočinout, ale také pro aktivní lidi, kteří mají rádi turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití.

Medvědí skála

Vybavení

V přízemí se nachází kuchyně vybavena indukční deskou, troubou, mikrovlnkou, americkou lednicí, vinotékou, myčkou, varnou konvicí, espresso a jiné domácí spotřebiče. V obývacím pokoji je umístěn air hokej. Jídelna je vybavena televizorem. Kuchyně je spojena spolu s obývacím pokojem, kde se nachází domácí kino, Xbox, Playstation, příjemnou atmosféru navodí krb. V přízemí se nachází WC.

Medvědí skála

V prvním patře jsou umístěny 3 dvoulůžkové pokoje, všechny mají vlastní televizi a na patře se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC. Ve druhém patře jsou dva dvoulůžkové pokoje s balkony, taktéž s televizorem a Xboxem. V patře je koupelna s masážní vanou a WC.

Medvědí skála

Venku se nachází zastřešené sezení s krbem a venkovní fotbálek. Úžasný relax můžete zažít ve wellness centru, kde je k dispozici jacuzzi a sauna. Při vstupu z prvního patra na terasu je k dispozici ještě jedno sezení spolu s krbem a udírnou. WiFi je k dispozici v celém objektu. Po dohodě možnost pronájmu vinného sklípku nebo grillhousu.

Medvědí skála

Okolí a tipy na výlety

Členitost a pestrost beskydského pohoří od Těšínských Beskyd přes Moravskoslezské Beskydy po Vsetínské vrchy a Javorníky na Valašsku čítají kilometry značených stezek, které se odmění dalekými výhledy z výšek nebo naopak pohledy do výšek z krásných údolí.

Turistika a cykloturistika

V Beskydech je vyznačeno několik desítek Naučných stezek spojených například s význačnými osobnostmi jako Leoš Janáček, Jan Karafiát, T. G. Masaryk nebo František Palacký. Jedinečnou stezkou je Naučná stezka Mionší, která vede v Dolní Lomné okrajovými partiemi tzv. pralesa Mionší. Další naučné stezky vedou za přírodními zajímavostmi Beskyd jako například Čertův mlýn, Jahodná, Palkovické hůrky. Po stopách pohanského boha Radegasta vás provede stejnojmenná stezka, která vám odkryje tajemství místa jeho sídla. K novým stezkám patří NS Prameny řeky Morávky, která vás zavede k prameni jedné nejznámějších beskydských řek a naučná stezka Lysá hora, s kterou vystoupáte až na vrchol nejvyšší hory Beskyd.

Mohyla Ivančena (4 km)

Je kamenná mohyla, která stojí v Beskydech pod vrcholem Lysé Hory nedaleko obce Malenovice v České republice. Nachází se v nadmořské výšce 925 m.n.m. Byla založena 6. října 1946. Je vysoká cca 4 m a široká 5,5 m a byla postavena z kamenů přinesených z různých míst světa. Mezi kameny se nachází i kamínek z Měsíce od amerického astronauta Neila Armstronga. Přístup z Malenovic po modré značce.

Lysá hora (5 km)

S nadmořskou výškou 1323 m.n.m je nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd. Na vrcholu hory se nachází meteorologická stanice, televizní vysílač, horské chaty s ubytováním a restaurací. Lysá hora se rozkládá na rozhraní obcí Ostravice, Malenovice, Staré Hamry a Krásná. Když je pěkné počasí, nabízí Lysá hora krásný výhled nejen na celé Beskydy, ale také na Malou Fatru a někdy dokonce na Západní Tatry. 

Lysá hora

Hrad Hukvaldy (13 km)

Je zřícenina gotického hradu nacházející se u obce Hukvaldy nedaleko města Frýdek-Místek. Hrad pravděpodobně vznikl mezi lety 1257 až 1285. V roce 1762 zde propukl velký požár a z mohutného hradu se stala zřícenina. Často se zde procházel při svých návštěvách hukvaldský rodák, hudební skladatel Leoš Janáček. Hrad je otevřen duben a říjen o víkendech, květen až září denně mimo pondělí.

Pustevny (14 km) - horské sedlo (1018 m)

Mezi vrcholy Tanečnice a Radhošť v Moravskoslezských Beskydech. Byly pojmenovány podle poustevníků kteří v okolních jeskyních žili v 18. a 19. století. První dřevěné stavby tady vznikly už v roce 1894. Od roku 1996 jsou oba objekty národní kulturní památkou a byly zrekonstruovány podle nalezených plánů. Skoro pohádkový komplex budov doplňuje i původní dřevěná zvonička a nedaleký vyhlídkový altán. Najdeme zde i další turistické objekty a restaurace. Na Pustevny se dostanete jednak sedačkovou lanovkou (z Trojanovic-Ráztoky) a nebo po silnici z Rožnova pod Radhošťem.

Kaple svatého Cyrila a Metoděje (Radhošť)

ZOO Ostrava

Ostravská ZOO patří k předním v rámci České Republiky. Na více než 100ha s volně žijícími zvířaty, otevřenými výběhy s nízkými bariérami budete mít vše jako na dlani. Od Aguti přes slony a tygry až po Žirafu včetně ohrožených druhů zvířat. Možnost objednání zážitkového program.

Dinopark Ostrava

Období před stovkami milionů let lidi stále fascinuje. Snad každého z nás v mládí fascinoval film “Cesta do pravěku”. Dinopark vám na ploše 35 ha přichystal více než 30 scén se 70 modely druhohorních zvířat v životních velikostech. Unikátním projektem je poutavá prezentace artefaktů z období starohor, prvohor a druhohor. Jedná se o skutečné nálezy na území ČR. Navštívit můžete také 3D kino. 

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se může pochlubit tím, že je největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě. Nyní je v něm k vidění stovka typických valašských staveb. Nejvýraznějším rysem současného dění v muzeu je cílevědomé úsilí o oživení zapomenutých tradičních technik, lidového umění a obyčejů i o rekonstrukci společenského života, obchodu i zábavy našich předků.

Rožnov pod Radhoštěm - skanzen

Více informací

Kde uplatnit vouchery

Chata Medvědí skála
Pstruží 164
Pstruží, 739 11
Tel.: +420 777 247 574
E-mail: tyralikova@seznam.cz
www.chaticka.eu

Vybavení a služby

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 75 hodin 49 minut
Koupeno 3 / 10
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 75 hodin 49 minut Koupeno 3 / 10

Kde uplatnit vouchery

Chata Medvědí skála
Pstruží 164
Pstruží, 739 11
Tel.: +420 777 247 574
E-mail: tyralikova@seznam.cz
www.chaticka.eu

Vybavení a služby

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat