Ke každému nákupu od nás dostanete dárek! Rozdáváme 10 000 voucherů do masážního salonu Thajský ráj na relaxační program Garra Rufa.

-37 %
+33 fotek

Pronájem luxusní wellness chaty v Beskydech

Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 05 hodin 30 minut
Koupeno 2 / 10
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 05 hodin 30 minut Koupeno 2 / 10

Varianty voucheru (1)

1
Vlčí doupě až pro 8 osob vč. dětí (neděle–čtvrtek)
Platnost voucheru do 31. 5. 2020
14 999 Kč -37% / 23 800 Kč
Vlčí doupě až pro 8 osob vč. dětí (neděle–čtvrtek)
- Platnost voucheru do 31. 5. 2020
14 999 Kč -37%

Podmínky slevy

 • Voucher nelze využít v termínu 20. 12. 2019 – 3. 1. 2020,  2. 2. – 15. 3. 2020 a 9. 4.–13. 4. 2020.
 • Možno využít pouze ve všedních dnech neděle – čtvrtek
 • Před zakoupením voucheru si ověřte dostupnost termínů
 • Pobyt je nutno si předem rezervovat na tel.: +420 777 247 574 nebo na e-mailu: tyralikova@seznam.cz
 • Rezervovaný termín je závazný, pokud klient nenastoupí, voucher propadá
 • V ceně voucheru není zahrnuta cena za spotřebu elektrické energie (individuální, v rozmezí cca od 1000 Kč) + závěrečný úklid 700 Kč/
 • Při nástupu se skládá vratná kauce 10000 Kč a podepisuje se smlouva o užívání objektu
 • Check-in 14:00, check-out 10:00

Dodatečné informace

 • Děti a další osoby: Děti jsou v ceně voucheru
 • Wi-Fi: Zdarma
 • Parkování: Zdarma
 • Poplatky: 15 Kč/osoba/den
 • Zvířata: Nejsou povolena

Důležité informace

 • Pronájem 5* chaty Vlčí doupě v Beskydech
 • Ubytování na 5 dní/4 noci (neděle-čtvrtek) pro 8 včetně dětí
 • Atraktivní dřevěné chaty u lesa v obci Pstruží
 • Vybavená kuchyně, koupelna, obývací pokoj, veranda s posezením
 • Dále wellness místnost s kamenným obložením, masážní bazén, sauna, vířivka atd.
 • Je k dispozici také dětský koutek a hřiště
 • Vhodné prostředí pro turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití

Užijte si společné chvíle v jedné z přepychových chat v panenských Beskydech

Vlčí doupě

5 dní/4 noci až pro 8 osob - Vlčí doupě

 • Plně vybavená kuchyňská linka s troubou, ledničkou, mikrovlnnou troubou,
  myčkou nádobí, kávovarem a pressovačem a rychlovarnou konvicí
 • V obývacím pokoji je k dispozici domácí kino, krb a elektrické šipky
 • V koupelně si užijete masážní vanu a masážní sprchovací kout
 • Wellness místnost s kamenným obložením, masážním bazénem s teplotou vody
  až 40 °C, boxem na šampaňské a repro hudbou a kombinovanou saunou pro osm osob
 • Venku je pro vás připraveno stylové zastřešené posezení s kamenným zahradním krbem, odkládacím pultem a stolním fotbalem a herna s foukacím hokejem
 • Velký pozemek je oplocený a parkovat můžete u chaty
 • Při nástupu se skládá vratná kauce 10 000 Kč a je podepsána smlouva o užívání objektu.
 • V ceně voucheru není účtovaná spotřeba elektrické energie, která je individuální (může být v rozmezí cca od 1000 Kč).
 • Rekreační poplatek: 15 Kč/osoba/den (neplatí pro děti do 6 let a důchodce)
 • Závěrečný úklid: 700 Kč

Chata Vlčí doupě*****

Chata Vlčí doupě*****

Luxusní, mimořádně atraktivní chata
s masážním bazénem SPA a saunou ve svahu na velkém pozemku na samotě nad obcí Pstruží, pod Lysou horou, 15 km od Frýdku-Místku v Moravskoslezských Beskydech. Je vhodnou volbou pro lidi, kteří si chtějí příjemně odpočinout, ale také pro aktivní lidi, kteří mají rádi turistiku, cykloturistiku a sportovní vyžití. Chata je vhodná pro 8 osob.

8.jpg (2019-11-14 13:20:27)

Vybavení

WiFi připojení, sauna, vířivá vana, LCD TV, satelitní televize, ubytování pro 8 lidí, sprcha a rohová vana, krb. Plně vybavená kuchyňská linka (trouba, lednička, mikrovlnná trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar + presso, rychlovarná konvice).

27.jpg (2019-11-14 13:20:33)

V obývacím pokoji s LCD-SAT-DVD-domácím kinem, krbem a el. šipkami, 4 ložnice (4/2) - každá s LCD, 1× koupelna s masážní vanou a masážním sprchovacím koutem, 1× koupelna s vanou, sprchou a WC, 1× samostatné WC, topení kombinované (krb, elektrické).

Vlčí doupě

Samostatná stylová wellness místnost s kamenným obložením, masážním bazénem SPA (teplota vody až 40 °C, speciální trysky, osvětlení) s repro hudbou, kombinovanou saunou (parní, infra, finská) pro 8 osob a dřevěným vědrem na osvěžení.

Vlčí doupě

Stylové venkovní posezení s velkým kamenným zahradním krbem, zastřešené venkovní posezení s velkým otevřeným krbem (grilem), odkládacím pultem a stolním fotbalem, herna s foukacím hokejem. Velký oplocený pozemek. Parkování u objektu. V objektu WiFi připojení. Pouze po dohodě s majitelem možnost pronájmu vinného sklípku!

Vlčí doupě

Okolí a tipy na výlety

Členitost a pestrost beskydského pohoří od Těšínských Beskyd přes Moravskoslezské Beskydy po Vsetínské vrchy a Javorníky na Valašsku čítají kilometry značených stezek, které se odmění dalekými výhledy z výšek nebo naopak pohledy do výšek z krásných údolí.

Turistika a cykloturistika

V Beskydech je vyznačeno několik desítek Naučných stezek spojených například s význačnými osobnostmi jako Leoš Janáček, Jan Karafiát, T. G. Masaryk nebo František Palacký. Jedinečnou stezkou je Naučná stezka Mionší, která vede v Dolní Lomné okrajovými partiemi tzv. pralesa Mionší. Další naučné stezky vedou za přírodními zajímavostmi Beskyd jako například Čertův mlýn, Jahodná, Palkovické hůrky. Po stopách pohanského boha Radegasta vás provede stejnojmenná stezka, která vám odkryje tajemství místa jeho sídla. K novým stezkám patří NS Prameny řeky Morávky, která vás zavede k prameni jedné nejznámějších beskydských řek a naučná stezka Lysá hora, s kterou vystoupáte až na vrchol nejvyšší hory Beskyd.

Mohyla Ivančena (4 km)

Je kamenná mohyla, která stojí v Beskydech pod vrcholem Lysé Hory nedaleko obce Malenovice v České republice. Nachází se v nadmořské výšce 925 m.n.m. Byla založena 6. října 1946. Je vysoká cca 4 m a široká 5,5 m a byla postavena z kamenů přinesených z různých míst světa. Mezi kameny se nachází i kamínek z Měsíce od amerického astronauta Neila Armstronga. Přístup z Malenovic po modré značce.

Lysá hora (5 km)

S nadmořskou výškou 1323 m.n.m je nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd. Na vrcholu hory se nachází meteorologická stanice, televizní vysílač, horské chaty s ubytováním a restaurací. Lysá hora se rozkládá na rozhraní obcí Ostravice, Malenovice, Staré Hamry a Krásná. Když je pěkné počasí, nabízí Lysá hora krásný výhled nejen na celé Beskydy, ale také na Malou Fatru a někdy dokonce na Západní Tatry. 

Lysá hora

Hrad Hukvaldy (13 km)

Je zřícenina gotického hradu nacházející se u obce Hukvaldy nedaleko města Frýdek-Místek. Hrad pravděpodobně vznikl mezi lety 1257 až 1285. V roce 1762 zde propukl velký požár a z mohutného hradu se stala zřícenina. Často se zde procházel při svých návštěvách hukvaldský rodák, hudební skladatel Leoš Janáček. Hrad je otevřen duben a říjen o víkendech, květen až září denně mimo pondělí.

Pustevny (14 km) - horské sedlo (1018 m)

Mezi vrcholy Tanečnice a Radhošť v Moravskoslezských Beskydech. Byly pojmenovány podle poustevníků kteří v okolních jeskyních žili v 18. a 19. století. První dřevěné stavby tady vznikly už v roce 1894. Od roku 1996 jsou oba objekty národní kulturní památkou a byly zrekonstruovány podle nalezených plánů. Skoro pohádkový komplex budov doplňuje i původní dřevěná zvonička a nedaleký vyhlídkový altán. Najdeme zde i další turistické objekty a restaurace. Na Pustevny se dostanete jednak sedačkovou lanovkou (z Trojanovic-Ráztoky) a nebo po silnici z Rožnova pod Radhošťem.

Kaple svatého Cyrila a Metoděje (Radhošť)

ZOO Ostrava

Ostravská ZOO patří k předním v rámci České Republiky. Na více než 100ha s volně žijícími zvířaty, otevřenými výběhy s nízkými bariérami budete mít vše jako na dlani. Od Aguti přes slony a tygry až po Žirafu včetně ohrožených druhů zvířat. Možnost objednání zážitkového program.

Dinopark Ostrava

Období před stovkami milionů let lidi stále fascinuje. Snad každého z nás v mládí fascinoval film “Cesta do pravěku”. Dinopark vám na ploše 35 ha přichystal více než 30 scén se 70 modely druhohorních zvířat v životních velikostech. Unikátním projektem je poutavá prezentace artefaktů z období starohor, prvohor a druhohor. Jedná se o skutečné nálezy na území ČR. Navštívit můžete také 3D kino. 

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se může pochlubit tím, že je největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě. Nyní je v něm k vidění stovka typických valašských staveb. Nejvýraznějším rysem současného dění v muzeu je cílevědomé úsilí o oživení zapomenutých tradičních technik, lidového umění a obyčejů i o rekonstrukci společenského života, obchodu i zábavy našich předků.

Rožnov pod Radhoštěm - skanzen

Více informací

Kde uplatnit vouchery

Chata Vlčí doupě
Pstruží 164
Pstruží, 739 11
Tel.: +420 777 247 574
E-mail: tyralikova@seznam.cz
www.chaticka.eu

Vybavení a služby

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 05 hodin 30 minut
Koupeno 2 / 10
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 05 hodin 30 minut Koupeno 2 / 10

Kde uplatnit vouchery

Chata Vlčí doupě
Pstruží 164
Pstruží, 739 11
Tel.: +420 777 247 574
E-mail: tyralikova@seznam.cz
www.chaticka.eu

Vybavení a služby

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat