9denní poznávací zájezd do Bangkoku na termín 17. 3. - 25. 3. 2020

-24 %
+29 fotek

9denní poznávací zájezd do Bangkoku na termín 17. 3. - 25. 3. 2020

Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019
Koupeno 0 / 11
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019 Koupeno 0 / 11

Varianty voucheru (2)

1
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 3 osoby)
Platnost voucheru do 17. 3. 2020
34 990 Kč -24% / 45 990 Kč
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 3 osoby)
- Platnost voucheru do 17. 3. 2020
34 990 Kč -24%

V ceně varianty

 • Letenka Praha - Singapur - Bangkok - Praha6× ubytování na hotelu***Služby průvodceZákonné pojištění CK, DPH
2
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 2 osoby)
Platnost voucheru do 17. 3. 2020
48 990 Kč --23% / 39 990 Kč
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 2 osoby)
- Platnost voucheru do 17. 3. 2020
48 990 Kč --23%

V ceně varianty

 • Letenka Praha - Singapur - Bangkok - Praha
 • 6× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH

V nabídce vás potěší

 • 9denní letecký poznávací zájezd do Bangkoku pro 1 osobu
 • Termín: 17. 3. - 25. 3. 2020 (úterý-středa)
 • Letenka Praha - Singapur - Bangkok - Praha
 • 6× ubytování na hotelu***
 • Bez stravy
 • Služby průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Nechte se okouzlit atmosférou plnou kontrastů, čeká vás však nejen moderní architektura, chrámy a paláce

Bangkok 
Cena zahrnuje:

 • Letenku Praha - Singapur - Bangkok - Praha
 • Velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
 • 6× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje:

 • Poplatky spojené se vstupem na území Bangkoku, tipy, vstupy
 • Poplatky za transfery z letiště a MHD: 1050 bahtů (cca 30 EUR)
 • Místní taxy a pobytové taxy 2400 bahtů (cca 75 EUR)
 • Případný pokojový servis, nápoje a občerstvení v pokojové lednici nebo baru
 • Vstupy do památek a na atrakce
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
 • Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2 500 Kč dle ceníku letecké společnosti

Bangkok

Orientační ceny v Bangkoku:


Orientační kurz 1 Baht (THB) = 0,75 Kč

Orientační ceny v Bahtech: místní Fastfood (foodcourt) 40 THB, restaurace (1 jídlo) 100THB a více, pivo v obchodě 50 THB, Pivo v pivnici 50 – 100 THB, 1,5 l vody za 15 THB, pečivo (toastový chléb) za 15 THB, 1l mléka za 30 THB 1 kg kuřecího masa 100 THB, banány za 10 THB.

Bangkok vstupy: Wat Saket 20 THB, Wat Pho 100 THB, Wat Trimit 40 THB, Královský palác 500 THB. Ayuthaya - 50 THB za vstup. Doprava Bangkok - Ayuthaya cca 350 THB.

Bangkok

Víza, režim vstupu:

Platným cestovním dokladem pro vstup do Bangkoku je cestovní (služební, diplomatický) pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců, kde alespoň 2 stránky v pase musí být volné. Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů. Od 11.8.2011 nepotřebují občané ČR pro vstup a pobyt na území Thajského království do 30 dnů za účelem turistiky víza. Pokud ke vstupu na území Thajska bude použit pozemní přechod, je maximální povolená doba pobytu pouze 15 dnů. Ke vstupu do země je nutné předložit platný cestovní doklad, jehož platnost je v době vstupu více než 6 měsíců, a na vyžádání prokázat finanční prostředky v hotovosti ve výši 20 000 THB na osobu nebo 40 000 THB na rodinu (případně ekvivalentní částku v některé ze světových měn). Povolenou dobu pobytu lze v omezené míře prodloužit. Za tímto účelem je doporučeno obrátit se přímo na příslušný imigrační úřad a nevyužívat služeb soukromých zprostředkovatelů.

Při opakovaném vstupu do země platí, že součet všech pobytů v 6-ti kalendářních měsících nesmí přesáhnout 90 dnů. Při vstupu do země je imigračním úředníkem vyznačena doba povoleného pobytu. Doporučujeme si vždy tento údaj zkontrolovat.

Letenka renomovanou leteckou společností (Air France, Lufthansa, Singapour Airlines ..) v ekonomické třídě je s přestupem (Frankfurt, Paříž, Amsterdam…). Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

Bangkok

Bangkok - město kontrastů, kde se setkává velkolepá historie s moderností, nádherné vznosné stavby paláců a chrámů s ultra moderní architekturou mrakodrapů. Staré rušné tržnice, vodní trhy s kolosálně velkými moderními nákupními centry. Je to místo, kde chudoba kontrastuje bohatství, tradice modernosti. Bangkok je pulzující místo známé rušným denním i nočním životem, se spoustou tradičních trhů. Bangkok je historie, současnost i budoucnost. Bangkok je energie, kterou musíte zažít. 

Bangkok

Program zájezdu:

1. den: Odlet z Prahy s přestupem.

2. den: Přílet do Bangkoku, transfer na hotel, ubytování. Dle časových dispozic možnost večerní procházky. Nocleh.

Bangkok

3. den: Ve čtvrti Ko Ratanakosin ohraničenou řekou Thonburi, která byla v královským centrem města, začneme poznávat Bangkok. Stojí zde významné paláce a chrámy, které svou nádherou a monumentálností ukazují na velkolepou historii země. Navštívíme Velký Palác, který tvoří nádherně architektonicky ztvárněný komplex skládající se z více než sta budov. Toto velkolepé místo bude obrovským zážitkem. Navštívíme také impozantní chrám Wat Phra Kaev, kde je uložena vzácná posvátná soška Smaragdového Buddhy. Uvidíme impozantní chrám Wat Pho – zde budete moci obdivovat 46 m dlouhou a 15 m vysokou sochu Buddhy při vstupu do nirvány. U řeky se nalézá tradiční Tha Tian Market s pravou thajskou atmosférou a produkty. Přívozním trajektem se dostaneme na druhý břeh k dominantní věži chrámu Wat Arun, připomínající mrakodrap. V noci jeho věž září zlatou barvou a je jedním ze symbolů Bangkoku. Spatříme také Ordination Hall, palác Phra Racha Wang Derm, krásně bíle laděný chrám Wat Molilokkayaram. Poté osobní volno. Večer se vydáme na vyhledávaný Khao San Road night market. Nocleh.

Bangkok

4. den: Banglamphu - nejkouzelnější čtvrť Bangkoku, byla kdysi sídelní oblastí šlechty. Uvidíme zde typické kupecké domy, u kterých postávají prodejci s typickými vozíky. Prohlídku začneme u pevnosti Phra Sumen, která je dominantou parku Santichaiprkan a nabízí krásné výhledy. Uvidíme Wat Bowonnniwet – královský klášter jež je sídlem Budhistické univerzity a dochází zde k vysvěcování místních králů. Po širokém bulváru evropského stylu Radchadamnoen Klang se dostaneme k Památníku demokracie. Kolem Queen’s Gallery přijdeme k chrámu Wat Ratchanatdaram Worawihan. Nedaleko se nalézá uměle vytvořený kopec Zlatá Hora.

Bangkok

V chrámu Wat Saket spatříme krásné nástěnné malby. Poté uvidíme chrám Wat Suthat, má nejvyšší postavení mezi královskými chrámy s největší bronzovou sochou Budhy ze sukhothaiského období. Naproti chrámu se nalézá obří houpačka – Sao Ching-Cha, jež sloužila při obřadech konaných na počest boha Šivy. V rámci osobního volna se budete moci věnovat nákupům, jelikož prodejci zde lemují ulice a naučíte se tady i smlouvat. Poté nás čeká procházka čtvrtí Thewet a Dusit s krásnými parky, kde se zeleň kloubí s nádhernými stavbami se směsí místní a Evropské architektury. Uvidíte Trůní sál Abhisek Dusit – jež je kombinací thajské a maurské architektury a Trůní sál Ananta Samakhom, muzeum starobylých tkanin, palác Chitlada. Budete moci navštívit květinový trh pod širým nebem a palác Vimanmek. Nocleh.

Bangkok

5. den: Čeká nás Čínská čtvrť - místo plné pouličních pestrých reklamních neonových nápisů, rachotících autobusů, kde obchod běží na plné obrátky téměř bez přestávky. Centrem je hlavní tepna Th Yaowarat. Podíváme se do chrámů Wat Chakrawatrachawat Woramahawihan nebo Wat Mangkon Kamalawat. Atmosférů trhů budete moci zažít na Sampeng Market či Khlong – s nepřetržitým provozem. Trh Phahurat tvoří bludiště obchůdků v úzkých uličkách s nejrůznějším oblečením od thajských kostýmů, indických oděvů až po současné módní trendy. Poté nás čeká velký zážitek - projížďka lodí po „Řece králů“ – Nam Chao Phraya. Řeka je místem, kolem které Thajci stavěli své domy a budovali na ní svou existenci. Budete moci na vlastní kůži zažít nekonečný rušný život, který řeka se spoustou aktivit přináší. Jezdí zde velké říční remorkéry, malé loďky, vodní taxíky i turistické loďky. Nocleh.

6. den: Tento den se vydáme do čtvrti Siam Square a Pratunamu - „centra Bangkoku“, které tvoří moderní nákupní centra s kancelářskými budovami a mrakodrapy různých společností. Začneme u Bangkok Art and Culture centre na ulici Th Phra Ram, která je lemovaná obchodními domy, z nichž některé se chlubí i více než 500 obhodními jednotkami a stovkami restaurací.Tyto si konkurují nejen velikostí ale i moderní architekturou. Za návštěvu stojí Siam Ocean world - obří akvárium, ve kterém se dostanete doslova o hlubin oceánu. Zajímavá je také návštěva oku lahodících zahrad a domu Jim Thompsona. Osobní volno k užívání si nevázané atmosféry města. Nocleh.

Bangkok

7. den: Vydáme se vlakem do historického Chrámového města Ayuthaya. vzdáleného asi hodinu jízdy. Jedná se o jedinečný komplex památek zařazený do Unesco. Je to místo, jež představuje ty nejslavnější okamžiky a velkou historii původního Siamu, tedy dnešního Thajska. Jsou to místní Pompeje a Forum Romanum, či Benátky v jednom. V tomto starobylém městě bylo vybudováno více než 400 chrámů. Unikátní je návštěva chrámu Wat Phra Mahathat. Kouzelná je věž u chrámu Wat Ratburana. Palác Wat Phra Sri Sanphet – byl sídlem krále. V chrámu Wihan Phra Mongkhon Bopit budeme obdivovat 12 metrů vysokou sochu sedícího Budhy. Když budete přesycení chrámy projížďka na slonu bude příjemným zpestřením. Návrat do Bangkoku. Nocleh.

Chrámové město Ayuthaya

8. den: Osobní volno v rámci časových dispozic před odletem. Transfer na letiště a odlet.

9. den: Návrat do ČR.


Více informací

Jak využít voucher

 • Cena pro dvoulůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami a cena pro třílůžkový pokoj je platná po obsazení 3 osobami
 • Ověřte si v CK předem - ještě před zakoupením voucheru - volná místa na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar
 • Cena pro dvoulůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami
 • Cena pro třílůžkový pokoj je platná po obsazení 3 osobami


Kde uplatnit vouchery

Cestovní kancelář Wisnar
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, + 420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019
Koupeno 0 / 11
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019 Koupeno 0 / 11

Jak využít voucher

 • Cena pro dvoulůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami a cena pro třílůžkový pokoj je platná po obsazení 3 osobami
 • Ověřte si v CK předem - ještě před zakoupením voucheru - volná místa na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar
 • Cena pro dvoulůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami
 • Cena pro třílůžkový pokoj je platná po obsazení 3 osobami


Kde uplatnit vouchery

Cestovní kancelář Wisnar
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, + 420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat