Nejsilnější přírodní superpotraviny tradiční čínské medicíny

-34 %
+10 fotek

Nejsilnější přírodní superpotraviny tradiční čínské medicíny

Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 84 hodin 28 minut
Koupeno 2 / 75
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 84 hodin 28 minut Koupeno 2 / 75

Varianty voucheru (4)

1
Korálovec ježatý - extrakt v prášku 50 g
Platnost voucheru do 31. 3. 2020
259 Kč -34% / 390 Kč
Korálovec ježatý - extrakt v prášku 50 g
- Platnost voucheru do 31. 3. 2020
259 Kč -34%
2
Borovicový pyl - prášek 100 g
Platnost voucheru do 31. 3. 2020
299 Kč -33% / 448 Kč
Borovicový pyl - prášek 100 g
- Platnost voucheru do 31. 3. 2020
299 Kč -33%
3
Reishi - spórový prášek 50 g
Platnost voucheru do 31. 3. 2020
399 Kč -32% / 590 Kč
Reishi - spórový prášek 50 g
- Platnost voucheru do 31. 3. 2020
399 Kč -32%
4
Chaga extrakt v prášku 50 g
Platnost voucheru do 31. 3. 2020
459 Kč -33% / 690 Kč
Chaga extrakt v prášku 50 g
- Platnost voucheru do 31. 3. 2020
459 Kč -33%
zobrazit 1 variantu ▼

V nabídce vás potěší

 • Léčivé přírodní doplňky stravy 
 • Jedny z nejsilnějších a nejžádanějších přírodních antioxidantů
 • Extrakty rostlin tradiční čínské medicíny
 • Na výběr ze 4 variant léčivých přírodních extraktů: Korálovec ježatý (posilující mozek), Borovicový pyl (uživánín jako životabudič), Reishi - spórový prášek (nejznámější léčivá houba), Chaga extrakt (nejsilnější přírodní antioxidantům a tonikum)

Podpořte svou imunitu přírodní cestou a poznejte pozitivní účinky léčivých hub a rostlin na lidské zdraví

relax

V jihovýchodní Asii jsou léčivé houby a rostliny využívány po mnohá staletí. Společnost LifeChi Věří této dlouholeté tradici a jsou hrdí na to, že můžou s těmito dary přírody seznámit i vás. Lidé se začali seznamovat s medicinálními houbami, borovicovým pylem a dalšími méně známými bylinami, byli jimi tak fascinováni, že se ponořili do studia těchto ohromujících bylin a měli tak možnost dozvědět se o jejich pozitivním účinku na lidské zdraví

relax

1. Varianta: Korálovec ježatý extrakt v prášku 50 g

Oproti ostatním houbám naprosto vyniká obsahem aminokyselin, a proto je vhodným doplňkem stravy vegetariánů a veganů. V současnosti se zkoumají její pozitivní účinky proti řadě neurodegenerativních onemocnění i pro své nootropické vlastnosti posilovat mozek.

Hericium erinaceus je houba, která má dlouhou historii používání v tradiční čínské medicíně. Celosvětově se tato houba pěstuje jako kulinářská lahůdka i jako lék. Oproti ostatním houbám naprosto vyniká obsahem aminokyselin, a proto je vhodným doplňkem stravy vegetariánů a veganů. V současnosti se zkoumají její pozitivní účinky proti řadě neurodegenerativních onemocnění i pro své nootropické vlastnosti posilovat mozek.

Korálovec ježatý

 • Historie použití: Tradiční přírodní medicína, TČM, doplňky stravy, mykoterapie, alternativní medicína
 • Účinné látky: Polysacharidy, glukany, hericenony, erinaciny, kyselina chagová a betulinová, betulin
 • Souvisí s: Beta-glukany, žaludečním traktem, trávením a zažíváním, polypeptidy, polysacharidy, optimalizací hladiny cholesterolu a srážlivosti krve, pružnosti a průchodnosti cév, prevencí únavy a stresu, depresí, úzkostí, neuroregenerací, neuropatií, demencí, nootropika, “chytré drogy”, Alzheimer, MRSA, Parkinson, alergií, ekzémy, akné apod.

Užívání: Obvykle postačuje u takto koncentrovaného extraktu cca 0,5 g – 1 g extraktu v jedné dávce (jedna orientační odměrka, která je součástí balení). Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně, v mykoterapii až 3x denně. Extrakt má příjemně sladkou chuť, takže je možné odměřenou dávku rozpustit v čaji nebo jiném oblíbeném nápoji (džus, kakao apod.).

hericium


2. Varianta: LifeChi - Borovicový pyl (Pinus massoniana) prášek 100 g

Borovicový pyl je v současnosti jednou z nejžádanějších superpotravin. Je ideálním souputníkem jedinců v andro- a menopauze a sportovců. Svými účinky patří do kategorie adaptogenů. Borovicový pyl je užíván v tradiční čínské medicíně již přes 2000 let jako životabudič.

Pyl z borovice je doslova napěchován zdraví prospěšnými látkami. Obsahuje přes 200 aktivních živin, vitamín D3, všechny esenciální aminokyseliny, kyselinu listovou, komplex proandrogenních fytosterolů, glutathion, vitamíny skupiny B, enzymy a mastné kyseliny. Z minerálů zejména selen, hořčík, železo a zinek. Borovicový pyl je v současnosti jednou z nejžádanějších superpotravin. Je ideálním souputníkem jedinců v andro- a menopauze a sportovců. Svými účinky patří do kategorie adaptogenů.

Borovicový pyl

 • Historie použití: TČM, Ájurvéda, tradiční přírodní medicína, doplňky stravy, fytoterapie, alternativní medicína
 • Účinné látky: fyto-androgeny, vitamíny, minerály, aminokyseliny, omega 3, 6 a 9, vláknina, enzymy, koenzymy, flavonoidy, monosacharidy, superoxid dismutáza (SOD), inositol, polyfenoly, quercetin, rutin, rostlinné steroly
 • Souvisí s: superpotravinami, andro-menopauzou, adaptogeny, bodybuildingem, svalovinou, testosteronem, hormonální rovnováhou, imunitou, vitalitou, speciální výživou, libidem, přírodní kosmetikou, pokožkou, androgeny, fytoandrogeny, superoxid dismutáza (SOD)

Užívání: Borovicového pylu obvykle  užíváme cca 2 g – 3 g prášku v jedné dávce (dvě až tři orientační odměrky, která je součástí balení). Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně, ve fytoterapii až 3x denně. Prášek má  aromatickou mírně nahořklou chuť, je dobré odměřenou dávku rozpustit ve vodě nebo jiném oblíbeném nápoji (džus, smoothie apod.), případně dochutit mlékem a medem. Pozor, nepřidávejte prášek z borovicového pylu do horkých nápojů – mohli by jste tak zničit cenný obsah živin!


borovic

3. Varianta: LifeChi - Reishi (Ganoderma lucidum) spórový prášek 50 g

Houba Reishi pochází z jižní a jihovýchodní Asie, roste však druhotně také v Evropě, Americe a střední Africe. Je nejznámější a nejdéle používanou léčivou houbou. Její spektrum účinků je pozoruhodné. První popisované zmínky o jejich účincích najdeme v lékařských knihách z období čínské dynastie Han (25 př.n.l. – 250 n.l.).

Reishi je kultivována v provincii Zhejiang. Konkrétně jde o druh Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst. Spórový prášek z plodnice Reishi se ručně sbírá a poté zpracovává technologií (low-temperature sporoderm-breaking technology) pro narušení chitinového obalu (skořápky) spór. Chitinový obal je narušen z více jak 98%, například poslední šarže má 99,2%. Jde o čistý spórový prášek z 12ti měsíční houby Reishi.

Reishi

Historie použití: Tradiční přírodní medicína, TČM, doplňky stravy, mykoterapie, alternativní medicína

 • Účinné látky: Polysacharidy, glukany, triterpenoidy, kyselina ganoderminová, esenciální aminokyseliny, mannogalaktoglukan, sacchachitin, lektiny, peptidoglycany – proteoglykan, lanostan, kyselina ganoderová a lucidenová, ganoderan, ganoderiol, lektiny a nukleosidy, mastné kyseliny, zinek, selen, měď, vápník, germanium, vitamíny skupiny B
 • Souvisí s: Beta-glukany, cukry a tuky v krvi, chemoterapií, trombózou, antiviry, detoxikací organismu, posílením jater, afrodiziaky, chronickým únavovým syndromem, chudokrevností, antibakteriemi, alergickými reakcemi, funkcí mozku a nervového systému, nespavostí, imunitním systémem, adaptogeny, probuzením životní energie Qi a Shen
 • Užívání: Spórového prášku z Reishi užíváme cca 1 g – 1,5 g prášku v jedné dávce (dvě až tři orientační odměrky, která je součástí balení). Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně, v mykoterapii až 3x denně. Prášek má příjemnou lehce houbovou chuť. Je dobré odměřenou dávku rozpustit ve vlažné vodě nebo jiném oblíbeném nápoji (džus, kakao apod.), případně dochutit mlékem a medem.

Tradiční čínské medicíně má Reishi nezastupitelnou roli. Je typickým adaptogenem. Spórový prášek z Reishi se sbírá ze semen této houby. Tyto semena se také nazývají výtrusnice a sbírají se při dozrávání houby tzv. DuanWood Red Reishi. Spóry jsou několikanásobně účinnější než samotný prášek z těla rozemleté houby. Pro zvýšení účinků je optimální spóry užívat společně s extraktem z Reishi.

přírodní léčivá houba

4. Varianta: LifeChi-Chaga (Inonotus obliquus) extrakt v prášku 50g

Čaga svými účinky patří k nejsilnějším přírodním antioxidantům a tonikům. Výrazně povzbuzuje enzymatickou činnost a tím lepší fungování organismu na všech úrovních tělesných orgánů.

Houba Chaga nejčastěji roste na břízách, v mírném pásmu severní polokoule, na Sibiři, ale také v jihovýchodní Asii. Užívání Chagy  sahá do doby před několika stoletími. Chaga je užívána především v sibiřské a mongolské lidové medicíně a v tradiční čínské medicíně, v Rusku a ve Finsku. Představuje jednu ze zásadních léčivých “bylin”, kterou lze najít a sklízet i v tuhých zimáchSvými účinky patří k nejsilnějším přírodním antioxidantům a tonikům. Výrazně povzbuzuje enzymatickou činnost a tím lepší fungování organismu na všech úrovních tělesných orgánů.

LIFECHI-CHAGA

 • Historie použití: Tradiční přírodní medicína, TČM, doplňky stravy, mykoterapie, alternativní medicína
 • Účinné látky: Polysacharidy, glukany, triterpenoidy, ianosterol a inotodiol, kyselina chagová a betulinová a betulin, kyselina trametenolová, ergosterol, melanin, vitamíny skupiny B, mangan, germanium, draslík
 • Souvisí s: Befungin, antioxidanty, tonikum, enzymatickou činností, nádorovým onemocněním, prevencí, rakovinnými buňkami, trávicím traktem, plícemi a kůží, zažíváním, střevní kolikou, žaludečními a dvanácterníkovými vředy, Crohnovou nemocí, ulcerózní kolitidou, kůží, vlasy, ekzémy, lupénkou, soustředěním, kognitivními funkcemi mozku, psychickou zátěží, stresem
 • Užívání: Obvykle postačuje u takto koncentrovaného extraktu cca 0,5 g – 1 g extraktu v jedné dávce (jedna orientační odměrka, která je součástí balení). Užívá se jako doplněk stravy 1x až 2x denně, v mykoterapii až 3x denně. Extrakt má nahořklou chuť, takže je dobré odměřenou dávku rozpustit v čaji nebo jiném oblíbeném nápoji (džus, kakao apod), případně dochutit mlékem a medem.

houba chaga

Upozornění ke všem produktům:

 • Není určeno jako náhrada pestré stravy
 • Uchovávejte na suchém a chladném místě, chraňte před sluncem
 • Uchovávejte mimo dosah dětí
 • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování
 • Není vhodné užívat s léky potlačující imunitu (např. po transplantaci)

Borovice

LifeChi

LifeChi je internetový obchod zaměřující se na vzácné adaptogenní rostliny a byliny. Největší pozornost však věnujeme léčivým houbám a extraktům z nich. Díky biologicky aktivním složkám, patří námi nabízené extrakty mezi ty nejsilnější na trhu a mají terapeutický potenciál. Extrakty se pyšní farmaceutickou úrovní kvality, na které je založeno velké množství laboratorních výzkumů. Nemají žádné chemické přísady a jsou tedy 100% přírodní. 

V jihovýchodní Asii jsou léčivé houby a rostliny využívány po mnohá staletí. LifeChi věří této dlouholeté tradici a jsou hrdí na to, že můžeme s těmito dary přírody seznámit právě vás. Seznamujeme s medicinálními houbami, borovicovým pylem a dalšími méně známými bylinami, byli jsem jimi tak fascinováni, že jsem se ponořil do studia těchto ohromujících bylin a měli jsme tak možnost dozvědět se o jejich pozitivním účinku na lidské zdraví. Informací bylo tolik, že pro nás bylo velice obtížné v krátkosti popsat rozdíly různých druhů hub či bylin, jejich účinky, způsob zpracování a užívání. Právě z tohoto důvodu vzniky informační stránky info.lifechi.euborovicovypyl.cz a e-shop lifechi.cz, kde jsou všechny zajímavé informace o této tématice.

relax

Více informací

Jak využít voucher

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Voucher zakoupíte zde na hyperslevy.cz, po jeho obdržení zboží objednávejte na e-mailu: info@lifechi.eu
 • Vždy uveďte číslo voucheru
 • Poštovné není zahrnuto v ceně, nutno si ho zaplatit u objednavatele - Česká pošta: dobírka 81 Kč nebo Zásilkovna: 59 Kč, poštovné na Slovensko: 3 EUR
 • Dodání do 2-3 pracovních dní od vytvoření objednávky u dodavatele
 • Bez možnosti osobního odběru


Kde uplatnit vouchery

LifeChi.cz
Tel.: +420 792 296 150
E-mail: info@lifechi.eu
www.lifechi.cz

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 84 hodin 28 minut
Koupeno 2 / 75
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 84 hodin 28 minut Koupeno 2 / 75

Jak využít voucher

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Voucher zakoupíte zde na hyperslevy.cz, po jeho obdržení zboží objednávejte na e-mailu: info@lifechi.eu
 • Vždy uveďte číslo voucheru
 • Poštovné není zahrnuto v ceně, nutno si ho zaplatit u objednavatele - Česká pošta: dobírka 81 Kč nebo Zásilkovna: 59 Kč, poštovné na Slovensko: 3 EUR
 • Dodání do 2-3 pracovních dní od vytvoření objednávky u dodavatele
 • Bez možnosti osobního odběru


Kde uplatnit vouchery

LifeChi.cz
Tel.: +420 792 296 150
E-mail: info@lifechi.eu
www.lifechi.cz

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat