Ke každému nákupu od nás dostanete dárek! Rozdáváme 10 000 voucherů do masážního salonu Thajský ráj na relaxační program Garra Rufa.

-24 %
+53 fotek

7denní poznávací zájezd do Singapuru na termín 26. 2. - 3. 3. 2020

Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019
Koupeno 1 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019 Koupeno 1 / 9

Varianty voucheru (2)

1
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 3 osoby)
Platnost voucheru do 10. 2. 2020
31 990 Kč -24% / 41 990 Kč
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 3 osoby)
- Platnost voucheru do 10. 2. 2020
31 990 Kč -24%

V ceně varianty

 • Letenka Praha - Singapur - Praha
 • 4× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH
2
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 2 osoby)
Platnost voucheru do 10. 2. 2020
33 990 Kč -23% / 43 990 Kč
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 2 osoby)
- Platnost voucheru do 10. 2. 2020
33 990 Kč -23%

V ceně varianty

 • Letenka Praha - Singapur - Praha
 • 4× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH

Podmínky slevy

 • Cena pro dvoulůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami a cena pro třílůžkový pokoj je platná po obsazení 3 osobami
 • Ověřte si v CK předem - ještě před zakoupením voucheru - volná místa na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar

Dodatečné informace

 • Děti a další osoby: Plná cena voucheru
 • Zvířata: Nejsou povolena

Důležité informace

 • 7denní letecký poznávací zájezd do Singapuru pro 1 osobu
 • Termín: 26. 2. - 3. 3. 2020 (středa-úterý)
 • Letenka Praha - Singapur - Praha
 • 4× ubytování na hotelu***
 • Bez stravy
 • Služby průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Nechte se pohltit naprosto jedinečnou atmosférou významného asijského futuristického velkoměsta

SingapurSingapur Singapur

Cena zahrnuje:

 • Letenku Praha - Singapur - Praha
 • Velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
 • 4× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje:

 • Poplatky spojené se vstupem na území Singapuru, tipy, vstupy
 • Poplatky za transfery z letiště, přesuny metrem, MHD: 30$ (Singapurský dolar)
 • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 80$ (Singapurský dolar)
 • Případný pokojový servis, nápoje a občerstvení v pokoji
 • Vstupy do památek a na atrakce
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sedadel v rámci turistické třídy
 • Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2 500 Kč dle ceníku a předpisů letecké společnosti

Informace k letu:

Odlet z Prahy může být realizován již ve večerních hodinách dne předcházejícímu dni odletu. V takovém případě bude přílet do Singapuru dříve a klienti zde budou mít více času.

Singapur

Víza, režim vstupu:

Platným cestovním dokladem pro vstup do Singapuru je cestovní (služební, diplomatický) pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců, kde alespoň 2 stránky v pase musí být volné. Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů.

Při příjezdu je vyžadováno vyplnění imigrační karty (tzv. Disembarkation/Embarkation Card). Její polovina je odebrána při vstupu, druhou pečlivě uschovejte a odevzdejte při odjezdu ze země. Formulář obsahuje kromě běžných údajů o cestujícím také délku a místo pobytu v Singapuru. Jiná přihlašovací povinnost neexistuje.

Orgány pasové kontroly mohou vyžadovat potvrzenou zpáteční letenku (je součástí ceny zájezdu). Poslední podmínkou pro vstup je zajištění dostatečných finančních prostředků pro pobyt, jejichž výše však není přesně stanovena. Je vhodné mít platební kartu na jméno cestujícího.

Letenka v ekonomické třídě je s přestupem (Frankfurt, Paříž, Londýn, Amsterdam…).

K přesunu z letiště na hotel a zpět je využívána mhd (metro).

SingapurSingapur Singapur Singapur

V menší skupině s česky mluvícím průvodce zažijete Singapur – unikátní město v jihovýchodní Asii, kterému se díky zdejším milionářům a miliardářům říká Monaco Asie, pro jeho kulinářské zázemí Paříž Asie, a pro jeho kosmopolitní atmosféru také New York Asie. Přirovnání je hodně, protože Singapur je unikátní, dynamický, plný kontrastů a svou specifickou krásou omámí každého. Celým městem se prolínají okouzlující tropické parky, Indicko – Čínsko – Malajská kultura se zde mísí v pestrých stavbách a kombinace klasické a moderní architektury vytváří výjimečné spojení. Poznejte lví město, které se stalo ekonomickým zázrakem posledních desetiletí!

Singapur

Program zájezdu:

1. den: Odlet z Prahy s přestupem.

Singapur Singapur

2. den: Přílet do Singapuru, transfer na hotel, ubytování. Seznámení se s okolím hotelu, se stravovacími možnostmi. Návštěva budhistického a čínského chrámu. Nocleh.

Singapur

3. den: Vydáme se poznat Colonial District – Downtow. Uvidíte symbol Singapuru - sochu Merlion, znázorňující mořského lva, z jehož úst tryská voda. Parkem Esplanade se dostaneme ke katedrále St. Andrews. Poté se ocitneme v atmosféře Little Barma. Zastavíme se u neslavnějšího koloniálního hotelu Raffles. Shlédnete City Hall, známou Raffle Avenue a Singapore Flyer – obrovské ruské kolo. Po unikátním mostu Helix Bridge přejdeme zátoku k třem mrakodrapům spojeným obrovskou vyhlídkovou terasou, vyhlášenému rezortu Marina Bay Sands.

Singapur SingapurSingapur

Nejkrásnější co vás tento den čeká je Gardens by the Bay – botanická zahrada budoucnosti, svět fantazie a 101 hektarů jedinečné tropické zeleně. Ve skleněném dómu Cloud Forest naleznete uměle vybudovaný skalnatý útes představující deštný prales s vegetací horských tropických oblastí a ve Flower dome pestrobarevné květy středomoří a tropických oblastí. Unikátní jsou také Supertrees and Scuptures představující gigantické stromy, do kterých je vysázeno 162 900 rostlin vytvářejících neuvěřitelný vizuální zážitek. Vycházková cesta – OCBC Skyway vede 22 m nad zemí a nabízí dechberoucí pohledy na tropické zahrady. Večer uvidíte noční světelnou a hudební show - Garden Rhapsody. Byl by hřích nedát si drink v 57 patře vyhlídkové terasy Sands Skypark a vychutnat si impozantní výhled na tmou zahalený Singapur z výšky 200 m nad zemí. Nocleh.  

Singapur SingapurSingapur

4. den: Navštívíme Chinatown, čtvrť pestré architektury kloubící tradici s moderností. Ponoříme se do živého světa čínského trhu, obchodů a chrámů. Zastavíme se u Chinatown Heritage Centre, barevného a pestrého Sri Mariamman Temple, budete obdivovat majestátní Buddha Tooth Relic Temple. Zavítáme také na Chinatown Wet Market a Tiong Shian Porridge Center s čínskými specialitami a na Tai Chong Kok, kde nabízí čínské sladkosti. Poté se vydáme poznávat Little India a Kam-pong Glam, pestrobarevná živá místa plná lidí a temperamentu. Uvidíte chrámy Sri Veeramakaliamman Temple a Hood Cho Temple a obdivovat budete impozantní Sultan Mosque. Nocleh.

Singapur SingapurSingapur Singapur

5. den: Navštívíme National Botanic Garden, o které se říká, že je jednou z nejkrásnějších botanických zahrad na světě. Ocitnete se v oáze zeleně přímo v centru města. Kromě herbária, pečlivě udržovaných zahrad a jezírek je zde zachován i původní prales, který dříve pokrýval celý ostrov. Součástí zahrad je také vyhlášená Orchid Garden, kde se setkáte s nádherným světem pestrobarevných orchidejí.

Singapur Singapur Singapur

Poté se zájemci mohou vrhnout do světa nakupování na Orchard Road. Poznáte ultramoderní svět obchodní architektury v designech, které berou dech. Pokud budete mít sílu můžete se v osobním volnu vydat na procházku po Southern Ridges klenoucí se nad korunami stromů tropické džungle nad návršími Mont Faber a West Coast Park. Večer se projdeme po toku řeky Singapore River kolem vyhlášených nábřeží známých jako Quay, kde se žije, baví, nakupuje, popíjí a jí ve dne v noci. Nocleh.

SingapurSingapur

6. den: Osobní volno dle časových dispozic před odletem. Můžete se vydat na Santosa Island – kde na vás čeká moře, kouzelné pláže lemované kokosovými palmami, oáza odpočinku, ale také zábava. Užijte si lenošení na zdejších plážích a koupání v Indickém oceánu. Nebo navštivte S.E.A. Aquarium – jedno z největších akvárií na světě, kde na vás čekají ohromná prosklená akvária. Je to také místo zábavních parků jako jsou např. Universal Studios. Transfer na letiště, odlet ze Singapuru.

Singapur

7. den: Návrat do Prahy.

Singapur

Cestovní kancelář Wisnar Logo
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502 nebo + 420 603 564 598
E-maiL: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

Více informací

Kde uplatnit vouchery

Cestovní kancelář Wisnar
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, + 420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019
Koupeno 1 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019 Koupeno 1 / 9

Kde uplatnit vouchery

Cestovní kancelář Wisnar
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, + 420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat