-24 %
+60 fotek

9denní poznávací zájezd do Singapuru na termín 26. 2. - 5. 3. 2020

Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019
Koupeno 2 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019 Koupeno 2 / 9

Varianty voucheru (2)

1
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 3 osoby)
Platnost voucheru do 26. 2. 2020
34 990 Kč -24% / 45 990 Kč
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 3 osoby)
- Platnost voucheru do 26. 2. 2020
34 990 Kč -24%

V ceně varianty

 • Letenka Praha - Singapur - Praha
 • 6× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH
2
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 2 osoby)
Platnost voucheru do 26. 2. 2020
36 990 Kč -24% / 48 990 Kč
Zájezd pro 1 osobu (na pokoji pro 2 osoby)
- Platnost voucheru do 26. 2. 2020
36 990 Kč -24%

V ceně varianty

 • Letenka Praha - Singapur - Praha
 • 6× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH

V nabídce vás potěší

 • 9denní letecký poznávací zájezd do Singapuru pro 1 osobu
 • Termín: 26. 2. - 5. 3. 2020 (středa-čtvrtek)
 • Letenka Praha - Singapur - Praha
 • 6× ubytování na hotelu***
 • Bez stravy
 • Služby průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Vydejte se za poznáním naprosto unikátní, barevné, chutěmi a vůněmi prosycené, futuristické perly Asie

Singapur 

Cena zahrnuje:

 • Letenku Praha - Singapur - Praha
 • Velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
 • 6× ubytování na hotelu***
 • Služby průvodce
 • Zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje:

 • Poplatky spojené se vstupem na území Singapuru, tipy, vstupy
 • Poplatky za transfery z letiště, přesuny metrem, MHD: 40$ (Singapurský dolar)
 • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 100$ (Singapurský dolar)
 • Případný pokojový servis, nápoje a občerstvení v pokoji
 • Vstupy do památek a na atrakce
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sedadel v rámci turistické třídy
 • Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2 500 Kč dle ceníku a předpisů letecké společnosti

Singapur

Víza, režim vstupu:

Platným cestovním dokladem pro vstup do Singapuru je cestovní (služební, diplomatický) pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců, kde alespoň 2 stránky v pase musí být volné. Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů.

Při příjezdu je vyžadováno vyplnění imigrační karty (tzv. Disembarkation/Embarkation Card). Její polovina je odebrána při vstupu, druhou pečlivě uschovejte a odevzdejte při odjezdu ze země. Formulář obsahuje kromě běžných údajů o cestujícím také délku a místo pobytu v Singapuru. Jiná přihlašovací povinnost neexistuje. Orgány pasové kontroly mohou vyžadovat potvrzenou zpáteční letenku (je součástí ceny zájezdu). Poslední podmínkou pro vstup je zajištění dostatečných finančních prostředků pro pobyt, jejichž výše však není přesně stanovena. Je vhodné mít platební kartu na jméno cestujícího. Letenka v ekonomické třídě je s přestupem (Frankfurt, Paříž, Londýn, Amsterdam…).K přesunu z letiště na hotel a zpět je využívána mhd (metro).

Singapur

Zveme vás poznat - a to v menší skupině s česky mluvícím průvodcem - tropický ráj nalézající se téměř u rovníku, na jižní výspě Malajského poloostrova. Díky ultramoderní architektuře si zde budete připadat jako ve futuristickém snu. Modernost, která je synonymem tohoto města je zakomponována všude kam se dostanete. V jeho centru, zahradách a parcích, kde se můžete procházet po vysutých lávkách nad tropickou džunglí a obdivovat unikátní architektonické tvary. Jedinečnost těchto míst vám bude brát dech. Je to město budoucnosti, kde se se potkává celý svět. Singapur patří mezi asijské tygry s pozicí jedné z nejbohatších zemí světa - patří mezi nejvyspělejší ekonomiky, je finančním, obchodním a dopravním centrem světového významu.

Singapur

Je nejvýznamnějším asijským centrem celosvětově působících korporací, jejichž přítomnost s sebou přináší nekonečné kapitálové možnosti. Tato země se vyznačuje výjimečnou kvalitou života, dle výzkumu od The Economist Inteligence Unit je Singapur považován za zemi s vůbec nejvyšší kvalitou života na naší planetě. Prolíná se zde Britská koloniální kultura s kulturou Indicko – Čínsko – Malajskou, které se zde mísí v pestrých tradičních stavbách chrámů, domů, jež jsou součástí čtvrtí, kde si vychutnáte atmosféru pravé Asie se vším, co k ní patří. Její kuchyní i tradicemi, a to vše v atmosféře města příštího století. Singapur prostě musíte zažít, abyste pochopili směr, kterým se vydal současný svět…

Singapur

Program zájezdu:

1. den: Odlet z Prahy s přestupem.
 Singapur

2. den: Přílet do Singapuru, transfer na hotel, ubytování. Seznámení se s okolím hotelu, se stravovacími možnostmi. Návštěva budhistického a čínského chrámu. Nocleh.

Singapur

3. den: Město začneme poznávat u sochy Merlion, která je symbolem Singapuru, znázorňuje mýtické zvíře s hlavou lva a tělem ryby z jehož úst tryská voda směrem k místu, kde se řeka Singapore River vlévá do zátoky Marina Bay. Projdeme se kolem romantických zákoutí řeky a vydáme se do Colonial District, který vás oslní typickými koloniálními stavbami z 19. stol., za kterými se zvedá panorama ultramoderního finančního centra, mrakodrapů zrcadlících se ve vodách zátoky. Uvidíme katedrálu St. Andrews v parku Esplenade. Na chvíli se ocitneme v atmosféře Little Barma, jež je centrem komunity Barmů. Shlédneme neslavnější koloniální hotel Raffles i City Hall. Projdeme se známou Raffle Avenue kolem futuristických staveb. Budova opery Esplanade – Theatres on the Bay vás fascinuje svým tvarem připomínající durian. Uvidíme Singapore Flyer – obrovské ruské kolo s výškou téměř 165 m.

Singapur

Po unikátním mostu Helix Bridge přejdeme zátoku k luxusnímu rezortu Marina Bay Sands, jehož sláva hvězd se dotýká. Nejšílenější terasa světa, nejatraktivnější bazén na světě, nejdražší budova planety – všemi těmito názvy označujeme toto velkolepé stavitelské dílo - tři mrakodrapy se spousty služeb a luxusu spojené obrovskou vyhlídkovou plošinou. To nejúchvatnější z celého komplexu je právě 340 m dlouhá terasa Sands Skypark ve výšce 200 m, rozměrů, které se dají srovnat se dvěma fotbalovými hřišti. Zájemci mohou vyjet do 57 patra a pokochat se velkolepou vyhlídkou na město. Nenechte si ujít příležitost vychutnat si tento impozantní výhled na tmou zahalený Singapur, který bude nezapomenutelným zážitkem.

 Singapur

Budova muzea Artscience Museum ve tvaru rozkvetlého lotosového květu okouzlí každého. To nejkrásnější na co se tento den můžete těšit jsou Gardens by the Bay – botanická zahrada budoucnosti, svět fantazie, 101 ha jedinečné tropické zeleně. Součástí zahrad jsou 2 obrovské skleníky Flower dome představující květiny středomoří a tropů a Cloud Forest - s 217 000 rostlin horských tropických oblastí umístěných na uměle vybudovaném skalnatém útesu představující deštný prales, ze kterého padají kaskády vody. Vedou zde vycházkové trasy lemované vegetací dešťového pralesa. Unikátní jsou také Supertrees and Scuptures – unikátní stavby představující gigantické stromy, do kterých je vysázeno 162 900 rostlin vytvářející neuvěřitelný vizuální zážitek. Kolem těchto gigantických „superstromů“ vede vycházková cesta – OCBC Skyway vybudována 22 m nad zemí, nabízí neuvěřitelné pohledy na tropické zahrady. Největší zážitek zde zažijete večer, kdy uvidíte magickou a nezapomenutelnou show - Garden Rhapsody v níž hraje hlavní roli hudba a světlo. Nocleh.

Singapur 

4. den: Tento den poznáme hned několik kultur, navštívíme Čískou čtvrť, Malou Indii i Arab street. Začneme v Chinatown, čtvrti pestré architektury a tradicí. Ponoříme se do živého světa čínského trhu, obchodů a chrámů. Zastavíme se u Chinatown Heritage Centre, barevného a pestrého Sri Mariamman Temple, budete obdivovat majestátní Buddha Tooth Relic Temple a mešitu Masjid Jamae. Zavítáme také na Chinatown Wet Market a Tiong Shian Porridge Center s čínskými specialitami. Na Tai Chong Kok si budete moci zakoupit čínské sladkosti a v čínských lékárnách medicínu snad na všechny neduhy.

Poté se vydáme poznávat Little India plnou barev, koření, orientálních vůní a chutí. Tato pestrobarevná živá místa plná lidí a temperamentu vás vtáhnou do energie zdejšího života. Navštívíme hinduistický chrám Sri Srinivasa Peruhal a mešitu Abdul Gafor. Na konec zavítáme na Kam-pong Glam, projdeme se Arab Street - kouzelnou ulicí plnou tradičních arabských obchodů s barevnými okenicemi, lemovanou palmami a budeme obdivovat impozantní Sultan Mosque, která je největší mešitou v Singapuru. Večer se podíváme na tradiční asijský trh Bugis a zažijeme typický rituál muezína svolávající na modlitbu. Nocleh.

Singapur
   
5. den: Dopoledne naštívíme proslavenou Singapore Botanic Garden National, o které se říká, že je jednou z nejkrásnějších botanických zahrad na světě, mekkou všech botaniků a floristů. Kromě herbária, pečlivě udržovaných zahrad a jezírek je zde zachován i původní prales, který dříve pokrýval celý ostrov. Součástí zahrad je vyhlášená Orchid Garden, kde se setkáte s nádherným světem pestrobarevných orchidejí, které čítají na více než 60 000 rostlin. Od roku 2015 je botanická zahrada zařazena na seznam UNESCO. Odpočati v kouzelném světě zeleně se poté vrhneme do světa nakupování na Orchard Road. O Singapuru se říká, že „shopping“ je národní sport a Orchard Road je jeho olympijskou trénigovou zónou. V minulosti byly ulice lemované tropickou alejí a orchidejemi, dnes je zde ultramoderní svět obchodní architektury v designech, které berou dech. Bude se vám také líbit procházka kolem terasových, koloniálních pestře zbarvených domů známých jako Emerald Hill Road. Nocleh.

Singapur

6. den: Čeká nás Santosa Island - moře, kouzelné pláže lemované kokosovými palmami, oáza odpočinku, ale také zábava. Navštívit můžete S.E.A. Aquarium – jedno z největších akvárií na světě, kde na vás čekají ohromná prosklená akvária s takovými druhy ryb a vodních živočichů, které si nedokážete představit ani v těch nejdivočejších fantaziích. V Universal Studios – můžete se podívat do zákulisí natáčení velkofilmů jako Transformers, Jurský park, Shrek, či Trolové nebo se můžete přenést do dávných dějin Egypta a v Madame Tussauds se vyfotit např. s Charlie Chaplinem. Dalšími atrakcemi jsou Butterfly Park a Insect Kingdom – svět motýlů a hmyzu v obrovském pavilonu. Wave House – svět velkých umělých vln, Wings of Time – svět laserové, zvukové a světelné extravagantnosti a spousta dalších atrakcí. Nebo se můžete oddávat lenošení na zdejších plážích a užívat si koupání v Indickém oceánu. Na výběr máte tři pláže Siloso Beach, Palawan Beach, Tanjong Beach. Nocleh.

Singapur 

7. den: Navštívíme malebné Japonské a Čínské zahrady, které jsou opravdovou oázou klidu a ticha, každého návštěvníka potěší na srdci i na duši. Můžete se těšit na rozkvetlé parky, upravené zahrady, jezírka, bonsaje a skanzen lidové čínské a japonské architektury. Budete mít možnost vidět volně žijící leguány, želvy i vodní ptactvo. Poté nás čeká zajímavá procházka po Southern Ridges – nadzemní uměle vybudovaná stezka klenoucí se nad korunami stromů tropické džungle nad návršími Mont Faber a West Coast Park. Uvidíte spoustu zajímavých rostlin a živočichů, budete obdivovat barevné papoušky a pokud budete mít štěstí i volně žijící opice. Mezi nejkrásnější nadzemní vycházkové chodníky patří Forest Walk a Handerson Waves nalézající se až 70 m nad zemí. Večer se vydáme po toku řeky Singapore River kolem vyhlášených nábřeží známých jako Quay – centra zábavy, nákupů, dobrého jídla, restaurací a hlavně příjemné atmosféry. Nocleh.

Singapur 

8. den: Osobní volno dle časových dispozic před odletem (nákupy, muzea...) Transfer na letiště, odlet ze Singapuru.

Singapur 
9. den: Návrat do Prahy.

Singapur

Více informací

Jak využít voucher

 • Cena pro dvoulůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami a cena pro třílůžkový pokoj je platná po obsazení 3 osobami
 • Ověřte si v CK předem - ještě před zakoupením voucheru - volná místa na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar


Kde uplatnit vouchery

Cestovní kancelář Wisnar
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, + 420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019
Koupeno 2 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 04.12.2019 Koupeno 2 / 9

Jak využít voucher

 • Cena pro dvoulůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami a cena pro třílůžkový pokoj je platná po obsazení 3 osobami
 • Ověřte si v CK předem - ještě před zakoupením voucheru - volná místa na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar


Kde uplatnit vouchery

Cestovní kancelář Wisnar
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, + 420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat