Ke každému nákupu od nás dostanete dárek! Rozdáváme 10 000 voucherů do masážního salonu Thajský ráj na relaxační program Garra Rufa.

Letecký poznávací zájezd do tropického ráje na slunnou Floridu

-26 %
+12 fotek

Letecký poznávací zájezd do tropického ráje na slunnou Floridu

Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 01 hodin 16 minut
Koupeno 0 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 01 hodin 16 minut Koupeno 0 / 9

Varianty voucheru (2)

1
Termín: 4. 2. - 12. 2. 2020 (úterý-středa) pro 1 osobu ve 3lůžkovém pokoji
Platnost voucheru do 4. 2. 2020
33 990 Kč -26% / 45 990 Kč
Termín: 4. 2. - 12. 2. 2020 (úterý-středa) pro 1 osobu ve 3lůžkovém pokoji
- Platnost voucheru do 4. 2. 2020
33 990 Kč -26%
2
Termín: 4. 2. - 12. 2. 2020 (úterý-středa) pro 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji
Platnost voucheru do 4. 2. 2020
35 990 Kč -25% / 47 990 Kč
Termín: 4. 2. - 12. 2. 2020 (úterý-středa) pro 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji
- Platnost voucheru do 4. 2. 2020
35 990 Kč -25%

Podmínky slevy

 • Cena platí pro 1 osobu
 • Cena pro 2lůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami, pro 3lůžkový 3 osobami
 • Ověřte si předem dostupnost termínu na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar
 • Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu

Dodatečné informace

 • Děti a další osoby: Plná cena voucheru
 • Zvířata: Nejsou povolena

Důležité informace

 • Týdenní poznávací zájezd na Floridu do Miami
 • 7× ubytování na 3* hotelu pro 1 osobu ve 2 nebo 3lůžkových pokojích
 • Doprava letecká: Praha - Miami - Praha
 • Služby průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Užijte si s námi nezapomenutelný zájezd do Miami a  poznejte tropický ráj jihu USA! 

MIAMI

Cena zájezdu zahrnuje:

 • Letenku Praha - Miami - Praha, velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
 • 7× ubytování na hotelu***, průvodce v místě pobytu, zákonné pojištění CK, DPH

MIAMI

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA
 • Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: 75$
 • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 100$. Tipy a vstupy
 • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
 • Orientační ceny fakultativních výletů: Everglades 60 $, Orlando 150$, Kennedyho hvězdné centrum 150$, Bahamy od 190$,
 • Orientační vstupy: Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
 • Možnost dokoupit snídani od 10$ na osobu a den
 • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět
 • Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2.500 Kč dle ceníku letecké společnosti

MIAMI

Upozornění: Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám. 

MIAMI

Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

Všichni klienti CK obdrží informace, jak dotazník vyplnit, informace k letu a ubytování s dostatečným časovým předstihem.

V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA.

Letenka s 1 přestupem (obvykle Frankfurt nebo Paříž nebo Londýn). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

MIAMI

Program zájezdu:

1. den:

Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun - 6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.
 
MIAMI

2. den:

Dopoledne volno na koupání a slunění. Odpoledne návštívíme  nejstarší a nejprominentnější část Miami Beach - South Beach a Art Deco Distrikt. Božské klima, palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá. Můžete se těšit na kouzelné palmové parky jako je Lummus Park lemující pláže jižní části Miami Beach. Na nejprosnulejší ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony Hotel a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí. Abyste si tyto místa mohli dokonale užít, čeká Vás osobní volno k nákupům, dobrému jídlu, popíjení vyhlášených koktejlů v barech s karibskými rytmy ale také k odpočinku na bílých písečných plážích, lemovaných kokosovými palmami. Návrat na ubytování ve včerních hodinách nebo individuálně.
plaz.jpg (2019-09-21 13:55:57)
 
3. den: 
 
Vydáme se poznávat magické město Miami, které je nádherné a moderní, ve kterém budete mít pocit, jakoby ho postavili včera. Uviddíte jeho srdce - Miami Downtown, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a všudepřítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projíždce Metromoverem - vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města.  Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu (domov amerického baskedbalového družstva Miami Heat) a Freedom Tower. Uvidíte mrakodrapy Financial Distriktu jako Miami Tower či  Bank of America Tower.

MIAMI

Příjemným osvěžením bude procházka po nábřeží jachetního přístavu a Bayside Marketplace s jeho butiky, bary a okrajem parku Bayfront, kde se nalézá John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v moderním BrickellCity Centre, kde bude příležitost na občerstvení.  Projdeme ultra moderní čtvrtí skleněných mrakodrapů Brickell k místu řečenému Mirador Miami, jež nabízí kouzelné pohledy na centrum města a mořskou zátoku. Pak se vydáme do Litle Havana - kde se budete cítit jako na Kubě, ještě před příchodem Fidela Castra. Uvidíte typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, Domino park, kde kubánští důchodci s oduševněním hrají svou národní hru a také kohouty promenádující se středem ulic.  Vše je tady živé a pestré. Neochutnat pravou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, či pravou  kubánskou zmrzlinu a božskou kávu by byl hřích. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku. Návrat na hotel.

MIAMI

4. den:

Key West  celodenní výlet jež je v ceně zájezdu do nejjižnějšího bodu USA. Pojedeme po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Cesta přes oceán a karibské ostrovy je opravdovým zážitkem. Na Key West, který je perlou všech Floridských ostrovů panuje karibská atmosféra a budete mít dostatek času na jeho poznávání. Vyfotíte se u Southernmost Point  - nejjižnějším bodě USA odkud je to do kubánské Havany pouhých 140 km. Podíváte se na dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a Little White House jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Můžete navštívit okouzlující motýlí sklenník a ocitnout se v obklopení hejn krotkých motýlů. Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě  Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu.  Tato ulice je plná muzeí, pestrých obchodů, kaváren a restaurací  a ústí na  rozlehlé Mallory Square. Budete mít příležitost toulat se místními uličkami plné zeleně a překrásných květů zdobící architektonicky zajímavé domy, vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat  zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer.

MIAMI

5. den:

Možnost zažít klienty velmi vyhledávaný a oblíbený celodenní fakultativní výlet lodí na Bahamské ostrovy. Návrat zpět pozdě večerNebo osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění pro zájemce o nákupy možnost poznání moderní mrakodrapové a rezidenční oblasti Sunny Isles Beach s nákupy v gigantickém shopping Mallu Adventura.
 
MIAMI
 
6. den: 
 
Půldenní fakultativní výlet do jedné z nejznámějích přírodních oblastí v USA národního parku Everglades, nalézající se v jižní části Floridy. NP je tvořen nejrozlehlejší subropickou divočinou v celém USA s  jedinečnou flórou a faunou. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny, kde uvidíte volně žijící  krokodýly, leguány, hady, vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Na závěr navštívíte aligátoří farmu a pro zpestření shlédnete schow s aligátory. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění.  
 
7. den:

Vydáme se poznávat South Point Miami Beach s kouzelným parkem a úchvatnými vyhlídkami na panorama Miami, ostrovy Star, Palm, Fisher Island a na ostrov Key Biscayne. Tento den mohou zájemci také navštívit vyhlášené Miami Seaquarium, které je prosnulé svým velkolepým show s delfíny a kosatkami. Zájemci si mohou zaplavat přímo s delfíny, nebo shlédnout pomořský svět jako potápěči. Odpoledne odpočinek na pláži v Miami Beach a koupání.

MIAMI

8. den:

Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic tranfer na letiště, odlet zpět z Miami.

9. den:

Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

MIAMI

Miami

Miami je tropický ráj jihu USA, místo jež je vstupní branou do slunného Karibiku a zažijte pravé letní dny žhavého slunce v době kdy je v Evropě zima. Zažijte exotiku na bílých plážích MIAMI BEACH - božské klima, kokosové palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá.

Špičková sezóna zde panuje od prosince do března, kdy sem přijíždí americká a evropská elita. Objevte ostrov KEY WEST kam se dopravíte po unikátní cestě Overseas Higway vedoucí nad oceánem, kde se setkává Mexický záliv s vodami Atlantského Oceánu.

Navštivte národní park EVERGLADES s jedinečnou faunou a flórou v jehož v lagunách se budete prohánět na vznášedlech nad hlavami aligátorů. Nechte se unést SOUTH BEACH a barevným Art Deco Districtem, nejprominentnější částí MIAMI BEACH, kde život nekončí ani v nočních hodinách. Okouzlí vás temperament karibské hudby a omámí vyhlášené koktejly.

Poznejte MIAMI DOWTON se svými zrcadlově se třpytícími mrakodrapy a vychutnejte si atmosféru MALÉ HAVANY vonící pravými kubánskými specialitami, vlnící se v rytmu latina a salsy. Navštívit můžete také Orlando a Kennedyho vesmírné centrum, kouzelný svět filmu v Universal Studios, Disney World, unikátní Seaquarium kde můžete zažít koupání s delfíny, Safari ZOO, Opičí džungli nebo poplout na BAHAMY.

MIAMI

WISNAR groupe mondiale s.r.o.Logo
Štefánikova 58
Kopřivnice 742 21
Tel.: +420 739 367 502, +420 603 564 598 
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

Více informací

Kde uplatnit vouchery

WISNAR groupe mondiale s.r.o.
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, +420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 01 hodin 16 minut
Koupeno 0 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 01 hodin 16 minut Koupeno 0 / 9

Kde uplatnit vouchery

WISNAR groupe mondiale s.r.o.
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, +420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat