Ke každému nákupu od nás dostanete dárek! Rozdáváme 10 000 voucherů do masážního salonu Thajský ráj na relaxační program Garra Rufa.

Týdenní tropická dovolená na Floridě s ubytováním v luxusním hotelu

-30 %
+29 fotek

Týdenní tropická dovolená na Floridě s ubytováním v luxusním hotelu

Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 85 hodin 33 minut
Koupeno 0 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 85 hodin 33 minut Koupeno 0 / 9

Varianty voucheru (2)

1
Termín: 4. 2. - 10. 2. 2020 (úterý-čtvrtek) pro 1 osobu ve 3lůžkovém pokoji
Platnost voucheru do 4. 2. 2020
30 990 Kč -30% / 43 990 Kč
Termín: 4. 2. - 10. 2. 2020 (úterý-čtvrtek) pro 1 osobu ve 3lůžkovém pokoji
- Platnost voucheru do 4. 2. 2020
30 990 Kč -30%
2
Termín: 4. 2. - 10. 2. 2020 (úterý-pondělí) pro 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji
Platnost voucheru do 4. 2. 2020
32 990 Kč -28% / 45 990 Kč
Termín: 4. 2. - 10. 2. 2020 (úterý-pondělí) pro 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji
- Platnost voucheru do 4. 2. 2020
32 990 Kč -28%

Podmínky slevy

 • Cena platí pro 1 osobu
 • Cena pro 2lůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami, pro 3lůžkový 3 osobami
 • Ověřte si předem dostupnost termínu na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar
 • Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu

Dodatečné informace

 • Děti a další osoby: Plná cena voucheru
 • Zvířata: Nejsou povolena

Důležité informace

 • Týdenní poznávací zájezd na Floridu do Miami
 • 5× ubytování na 3* hotelu pro 1 osobu ve 2 nebo 3lůžkových pokojích
 • Doprava letecká: Praha - Miami - Praha
 • Služby průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Leťte s námi za sluncem a poznejte tropický ráj na Floridě

MiamiMiami Florida, Miami 

Cena zájezdu zahrnuje:

 • Letenku Praha - Miami - Praha, velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
 • 5× ubytování na hotelu***, průvodce v místě pobytu, zákonné pojištění CK, DPH

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA
 • Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: 60$
 • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 90$. Tipy a vstupy
 • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
 • Orientační ceny fakultativních výletů: Everglades 60 $, Orlando 150$, Kennedyho hvězdné centrum 150$, Bahamy od 190$,
 • Orientační vstupy: Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
 • Možnost dokoupit snídani od 10$ na osobu a den
 • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět
 • Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2.500 Kč dle ceníku letecké společnosti

Florida, Miami

Upozornění: Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

Florida, Miami

Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám.

Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA. Všichni klienti CK obdrží informace, jak dotazník vyplnit, informace k letu a ubytování s dostatečným časovým předstihem.

V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA.

Letenka s 1 přestupem (obvykle Frankfurt nebo Paříž nebo Londýn). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

Florida, Miami

Program zájezdu:

1. den:

Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun - 6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.
 
Florida, Miami

2. den:

Poznáte jednu z nejvyhlášenější části Miami Beach South Beach. Obrovským lákadlem je její historická část Art Deco Distrikt vystavěná ve stylu art deco.Na prosnulé ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen, proslavené v celé řadě filmů. South Beach je jako stvořené pro zábavu, den a noc zde nikdy nekončí. Ulice jsou lemované bary, restauracemi a kabarety. Toto místo si budete moci dokonale užít. Byl by hřích neochutnat legendární limetkový koláč, či sea food jako jsou krevety, homáři, či king crab legs. Můžete se těšit také na kouzelné palmové parky a okusit pláže a moře. Nocleh.
 
Florida, Miami
 
3. den: 
 
Navštívíme magické město Miami, které je bláznivé, výstřední a plné kontrastů. Jeho srdcem je  Miami Downtown se supermoderními mrakodrapy a stavbami, které kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a palmám. Obrovským zážitkem bude jízda vysutou dráhou - Metromoverem vedoucí nad centrem města. Užijete si Bayside Marketplace s jeho obchůdky a bary. V parku Bayfront spatříte John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v BrickellCity Centre a projdeme se ultra moderní čtvrtí skleněných mrakodrapů Brickell Mirador Miami. Pak se vydáme do Litle Havanakde okusíte jak chutná Kuba. Čilý pouliční ruch, všudepřítomná hudba, typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, ve kterých Kubánky předvádí jejich výrobu. A také kohouty promenádující se středem ulic, či Domino park, kde uvidíte starší muže pohroužené do stolových her. V Calle Ocho můžete ochutnat pravou kubánskou kuchyň a božskou kávu. Nocleh.  
 
Florida, Miami

4. den:

Celodenní fakultativní výlet na ostrov Key West, který je perlou Floridských ostrovů, kde panuje karibská atmosféra.Cesta vede přes oceán nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu po unikátní silnici Overseas Highway a nabízí neuvěřitelné zážitky. Čisté průhledné moře, krásné přírodní scenérie, milionové stavby, typické americké domy jako z hollywoodských filmů a nejluxusnější auta.  Na chvíli se vám může zdát, že jste součástí světa, o kterém alespoň občas každý sní. Shlédnete hlavní atrakci Southernmost Point - nejjižnější bod USAodkud je Kubu asi 140 km. Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě Duval Street kolem domů stavěných v karibském stylu. Tato ulice je plná muzeí, pestrých obchodů, pubů, barů a restaurací,  ústící na rozlehlé Mallory Square. Podíváte se na dům Ernesta Hemingwaye a Little White House, který byl residencí amerických prezidentů. Budete mít příležitost vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat na hotel pozdě večer, nocleh.

Florida, Miami

5. den:

Půldenní fakultativní výlet do národního parku Everglades s pověstnými aligátory. Je to nejznámější přírodní oblast v jižní části Floridy, tvořena subtropickou divočinou s jedinečnou flórou a faunou. Na vznášedle se projedete po hladině vodní džungle a můžete obdivovat rozlehlé mokřiny, kde žijí krokodýli, leguáni, hadi, vodní ptáci. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění. Nocleh.  
 
Florida, Miami
 
6. den: 
 
Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic tranfer na letiště, odlet zpět z Miami.
 
7. den:

Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin)
 
Florida, Miami

Miami

Miami je tropický ráj jihu USA, místo jež je vstupní branou do slunného Karibiku a zažijte pravé letní dny žhavého slunce v době kdy je v Evropě zima. Zažijte exotiku na bílých plážích MIAMI BEACH - božské klima, kokosové palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá.

Špičková sezóna zde panuje od prosince do března, kdy sem přijíždí americká a evropská elita. Objevte ostrov KEY WEST kam se dopravíte po unikátní cestě Overseas Higway vedoucí nad oceánem, kde se setkává Mexický záliv s vodami Atlantského Oceánu.

Navštivte národní park EVERGLADES s jedinečnou faunou a flórou v jehož v lagunách se budete prohánět na vznášedlech nad hlavami aligátorů. Nechte se unést SOUTH BEACH a barevným Art Deco Districtem, nejprominentnější částí MIAMI BEACH, kde život nekončí ani v nočních hodinách. Okouzlí vás temperament karibské hudby a omámí vyhlášené koktejly.

Poznejte MIAMI DOWTON se svými zrcadlově se třpytícími mrakodrapy a vychutnejte si atmosféru MALÉ HAVANY vonící pravými kubánskými specialitami, vlnící se v rytmu latina a salsy. Navštívit můžete také Orlando a Kennedyho vesmírné centrum, kouzelný svět filmu v Universal Studios, Disney World, unikátní Seaquarium kde můžete zažít koupání s delfíny, Safari ZOO, Opičí džungli nebo poplout na BAHAMY.

Florida, Miami

Více informací

Kde uplatnit vouchery

WISNAR groupe mondiale s.r.o.
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, +420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 85 hodin 33 minut
Koupeno 0 / 9
Nehodnoceno

Prověřeno
Vyprší za 85 hodin 33 minut Koupeno 0 / 9

Kde uplatnit vouchery

WISNAR groupe mondiale s.r.o.
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, +420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
www.wisnar.cz

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat