Podkrkonoší - Horní Branná: pobyt na 3 dny pro 2 osoby v prostorných apartmánech včetně snídaní, slev a mapy

1 899 Kč 2 798 Kč

Vyprší za 116 hodin 57 minut 6 / 30

Varianty voucheru (2)

1
3 dny/2 noci pro 2 osoby - pobyt v pracovních dnech (od neděle do pátku)
1 899 Kč 2 798 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování
 • Stravování formou bohatých snídaní ze surovin od farmářů
 • 10% sleva na certifikované bio maso a na tříchodovou večeři
 • Turistická mapa Krkonoš zdarma
2
3 dny/2 noci pro 2 osoby - pobyt kdykoliv
1 999 Kč 2 798 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování
 • Stravování formou bohatých snídaní ze surovin od farmářů
 • 10% sleva na certifikované bio maso a na tříchodovou večeři
 • Turistická mapa Krkonoš zdarma

Platnost voucheru

Do 31. 5. 2020

Podmínky slevy

 • Voucher není možné využít v termínu: od 1. 10. 2019 do 29. 2. 2020
 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Před zakoupením voucheru si ověřte volnou kapacitu ve vybraném termínu
 • Rezervaci proveďte co nejdříve po zakoupení voucheru na e‑mailu: booking@penzionpodhajkem.cz nebo na telefonu: +420 910 050 070
 • Vždy uvádějte číslo voucheru
 • Vouchery můžete libovolně sčítat a tím si pobyt prodloužit
 • Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat
 • Při zrušení či změně rezervovaného termínu nejpozději 14 dní předem voucher zůstává v plné platnosti
 • Při zrušení či změně rezervovaného termínu v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat
 • Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí
 • Check-in od 16:00, check-out do 10:00

Další informace

Děti a další osoby

Do 2,99 let: zdarma s rodiči na lůžku (bez dalších služeb); od 3 do 9,99 let: 560 Kč/noc se snídaní; od 10 do 15,99 let, další osoba: 650 Kč/noc se snídaní; dětská postýlka: 150 Kč/noc (nutno předem domluvit s recepcí)

wifi

Zdarma

Parkování

Zdarma

Rekreační poplatek

5 Kč/osoba/noc

Zvířata

100 Kč/noc

Lokalita

Horní Branná

Kde uplatnit vouchery

Biofarma Pod Hájkem
Horní Branná 117
Horní Branná, 512 36
Tel.: +420 910 050 070
E-mail: booking@penzionpodhajkem.cz
www.penzionpodhajkem.cz

Důležité informace

 • Pobyt v Podkrkonoší na Biofarmě Pod Hájkem v Horní Branné
 • Ubytování na 3 dny/2 noci pro 2 osoby v apartmánech
 • Stravování formou bohatých snídaní ze surovin od farmářů
 • 10% sleva na certifikované bio maso a na tříchodovou večeři
 • Turistická mapa Krkonoš zdarma

Užijte si pohodu a ochutnávání dobrot od farmářů během pobytu na biofarmě s krásným okolím

Biofarma Pod HájkemBiofarma Pod Hájkem Krkonoše

Biofarma Pod Hájkem

Penzion Pod Hájkem s farmářskou stravou. Nabízíme kvalitní ubytování v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry - městečkem Jilemnice a Vrchlabí. Celý areál je oplocen. Parkování je zajištěno před penzionem. Děti jsou v penzionu vítány - mají k dispozici dětský koutek, stolní hry, venkovní hřiště s houpačkami a skluzavkou, šlapací káry.

Biofarma Pod HájkemBiofarma Pod Hájkem Biofarma Pod Hájkem

Ubytování 

Penzion disponuje 3 rodinnými apartmány, které jsou umístěny v prvním patře penzionu. Dva apartmánové pokoje mají v hlavní ložnici velké dvoulůžko a 2 samostatná lůžka, v mezonetu dvoulůžko a 1 samostatné lůžko (celkem tedy 7 lůžek). Jeden apartmánový pokoj má v hlavní ložnici velké dvoulůžko a 1 samostatné lůžko, v mezonetu 1 velké dvoulůžko a 1 samostatné lůžko - celkem 6 lůžek. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s WC, šatní skříň, zrcadlo, věšáky, noční stolky, konferenční stolek, taburetky.

Biofarma Pod Hájkem - apartmánBiofarma Pod Hájkem - apartmán Biofarma Pod Hájkem - koupelnaBiofarma Pod Hájkem - apartmán

Stravování

V přízemí je prostorná nekuřácká restaurace, která slouží ke stravování hostů ubytovaných areálu farmy. Jiní hosté nemají do restaurace přístup. V naší kuchyni se v maximální míře snažíme využívat dostupné suroviny z nejbližšího okolí a od spřátelených farem. V žádném případě nepoužíváme polotovary a téměř všechny produkty jsou z naší výroby (pečivo, dezerty, těstoviny, uzeniny). Dále nepoužíváme nakupované maso – vaříme pouze z našeho bio-hovězího, které porážíme přímo na farmě. Proto na našem jídelním lístku nenajdete kuřecí a vepřové maso. Z vlastních zdrojů používáme ještě naše domácí vajíčka, celozrnnou žitnou mouku a některé druhy ovoce (hlavně jablka, hrušky a švestky).

Biofarma Pod Hájkem - restaurace

Horní Branná, okolí a tipy na výlety 

Horní Branná je vesnice v Podkrkonoší, která leží v údolí po obou stranách potoka Sovinky. Dominantou města je z dálky viditelná věž hornobranského kostela sv. Mikuláše. V okolí obce jsou cyklistické, turistické stezky a tratě pro běžkaře. V létě tady můžete využít letní koupaliště s travnatými plochami a atrakcemi pro děti. Z Horní Branné jsou v dosahu všechny významné krkonošské lyžařské areály.

Horní Branná Horní BrannáKrkonoše

Vrchlabí

Vrchlabí je malebné horské město, které často bývá nazýváno vstupní branou do nejvyšších českých hor - Krkonoš. Rozkládá se v údolí řeky Labe. Významnou stavbou je zámek postavený v polovině 16. století (dnes sídlo městského úřadu). V zámeckém parku anglického typu se nachází malá botanická zahrada horské květeny. Ukázkou původní zástavby jsou zachované domy v blízkosti náměstí

Vrchlabí - zámek Vrchlabí - okolí

Město Jilemnice

Město Jilemnice leží v kopcovité krajině západního podhůří Krkonoš. Mezi nejvýznamnější památky města patří zámek hraběcího rodu Harrachů, ve kterém se dnes nachází Krkonošské muzeum. Trochu romantické atmosféry můžete načerpat na jilemnickém náměstí, kde si jistě s chutí vyslechnete odbíjení unikátních opakovacích hodin na věži klasicistní radnice.

Výhodou města je bezesporu poloha. Turistických tras zde najdete velmi mnoho a samozřejmě ani o turistické cíle tu není nouze. Žalý, Zlaté návrší, pramen Labe, Mumlavský vodopád, Labský důl a další. Zdatným cyklistům se pak nabízí místa výše položená jako Horní Mísečky, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Žacléř. Pokud se budete chtít toulat pouze Jilemnicí, využijte 8 km dlouhou naučnou stezku Jilemnice známá neznámá.

Město Jilemnice

Špindlerův mlýn

Špindlerův Mlýn je protkán mnoha značenými turistickými trasami. Velká část z nich vede z města až na vrcholky hor. Hřebenové túry k prameni Labe, putování po hřebenových boudách, až na nejvyšší horu Sněžku, zde všude prochází turisté a návštěvníci a seznamují se s jedinečnými partiemi Krkonošského národního parku.

Špindlerův Mlýn Přehradní nádrž Labská

Pec pod Sněžkou

Pro vyznavače aktivní dovolené nabízí Pec pod Sněžkou pestrou škálu možností, kterým v zimní sezoně dominuje jeden z největších lyžařských areálů v ČR s 11 sjezdovkami, v letní sezoně pak horská turistika. Hlavními atrakcemi jsou bezesporu výhledy - ať už z vrcholu Sněžky či rozhledny na Hnědém vrchu, kam mají návštěvníci možnost vyjet sedačkovými lanovkami, nebo z hřebenů našich nejkrásnějších hor při putování panenskou přírodou.

Pec pod Sněžkou

Stezka korunami stromů Krkonoše

V Krkonošském národním parku – ve městě Janské Lázně – naleznete 45 metrů vysokou věž, na níž vystoupáte po trase dlouhé 1500 metrů. Čekají na Vás tři adrenalinová zákoutí a tři informační zastávky. Cestu dolu si můžete zkrátit díky 80m tobogánu umístěnému ve středu věže. V podzemí pod věží navštivte naučné centrum se zábavnou interaktivní expozicí.

Stezka korunami stromů Krkonoše

Sněžka

Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou Krkonoš a také celé České republiky. Přes její vrchol přechází česko-polská hranice. Ze Sněžky se turistům nabízí překrásné výhledy do české i polské okolní krajiny. Nahoru se můžete dostat několika způsoby. Buď můžete využít novou lanovku z Pece pod Sněžkou s mezistanicí na Růžové hoře. Nebo se vydat pěšky – vycházet lze hned z několika míst – z Horní Malé Úpy, z Pece pod Sněžkou přes Růžovou horu nebo z Pece pod Sněžkou přes Obří důl na Obří sedlo a dále až nahoru.

Na skalnatém vrcholu Sněžky stojí rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, základová deska České boudy, která musela být z důvodu napadení dřevomorkou odstraněna, kamenný trigonometrický obelisk a také nejvýše položená poštovna v České republice – Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

Sněžka

Krkonošský národní park

Park byl vyhlášen v roce 1963 a to pro svou výjimečnost a krajinnou hodnotu. Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou jsou nejvyšším pohořím České republiky a také střední Evropy na sever od Alp. Území oplývající mimořádnou pestrostí krajiny, flóry a fauny je protkáno hustou sítí turistických a také cyklistických tras. Celková délka turistických tras je přibližně 700 km a cyklistických tras přibližně 430 km. Vydat se můžete také na naučné stezky jako například – NS Černohorské rašeliniště, NS Labský důl, NS Krkonošská tundra, NS Živá mrtvá Mumlava nebo NS Krkonošská zvířata.

Pokud vás zajímá minulost, ale i současnost regionu, navštivte muzea pod Správou Krkonošského národního parku – Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, Krkonošské muzeum v Jilemnici, Památník zapadlých vlastenců v Pasekách nad Jizerou, Lesnicko-myslivecká expozice Šindelka v Harrachově nebo Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích.

Krkonoše

Biofarma Pod Hájkem
Horní Branná 117
Horní Branná, 512 36
Tel.: +420 910 050 070
E-mail: booking@penzionpodhajkem.cz
www.penzionpodhajkem.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 899 Kč

Vyprší za 116 hodin 57 minut 6 / 30

1
3 dny/2 noci pro 2 osoby - pobyt v pracovních dnech (od neděle do pátku)
32 % | 2 798 Kč| 6 / 20 zákazníků
Koupit za 1 899 Kč
2
3 dny/2 noci pro 2 osoby - pobyt kdykoliv
29 % | 2 798 Kč| 0 / 10 zákazníků
Koupit za 1 999 Kč