10 g vcelku usušené houby Housenice červené s řadou léčivých účinků používané v tradiční čínské medicíně

499 Kč 799 Kč

Vyprší za 14 hodin 13 minut

Nehodnoceno

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 31. 1. 2020

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Voucher zakoupíte zde na hyperslevy.cz, po jeho obdržení zboží objednávejte na e-mailu: vitalero-cz@vitalero.com
 • Vždy uveďte číslo voucheru
 • Poštovné je již zahrnuto v ceně
 • Dodání do 5 pracovních dní od vytvoření objednávky u dodavatele
 • Bez možnosti osobního odběru

Kde uplatnit vouchery

Vitalero
Tel.: +420 605 069 293
E-mail: vitalero-cz@vitalero.com
https://cs.vitalero.com/

Důležité informace

 • 10 g vcelku usušené Housenice červené
 • Houba používaná v tradiční čínské medicíně s řadou léčivých účinků
 • Pozitivní vliv například na dýchací cesty, trávení, imunitu a spánek
 • Prokázáno, že obsažené látky potlačují rakovinotvorné buňky
 • Datum expirace: 12/2020

Podpořte svou imunitu přírodní cestou za pomoci drobné, ale účinné houbičky

Housenice červená - Cordyceps Militaris

Housenice červená - Cordyceps Militaris

Jedná se o houbu používanou v tradiční čínské medicíně s řadou léčivých účinků, mezi unikátní účinné látky patří cordycepin a adenosine a dále řada polysacharidů a aminokyselin, které mají pozitivní vliv na astma, dýchací cesty, trávení, střevní mikroflóru, imunitu, spánek a je také prokázáno, že obsažené látky potlačují rakovinotvorné buňky a podporují libido!

Dávkování:

1-2 ks houbiček přidejte do svého oblíbeného čaje a zalijte vroucí vodou, nechte louhovat 2-3 minuty a následně po jeho vypití můžete houbičky i sníst. Další možnosti jsou přidat houbičky do ohřáté polévky či si je jednoduše nastříhat do jídla nebo zakoupenou sklenici vylít včelím medem, promíchat a následně nechat týden ve stálé teplotě a nepřímém světle odstát, aby se do medu uvolnily účinné látky - med s houbičkami můžete používat jako sladidlo. Pro více informací navštivte blog: www.eastmedic.com

Housenice červená - Cordyceps Militaris

Vlastnosti a benefity:

Kromě použití jako tradiční tonikum se v posledních letech Cordyceps Militaris široce používá také v moderní medicíně. Výzkumy léčivých účinků Cordyceps Militaris vedly k podpoře současného stavu bylinné léčby stejně tak, jako podpora tradiční medicíny, která je bezpečná a šetrná vůči životnímu prostředí. Bylo prokázáno, že Cordyceps Militaris podporuje léčbu rakoviny a nemocí týkajících se srdce, jater, plic a ledvin, dále má vliv na imunitní systém (stimulace a inhibice imunitního systému), podporuje regulaci hladiny cukru v krvi, kontrolu diabetu, podporuje léčbu sexuální disfunkce, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a také pomáhá při léčbě HIV a AIDS.

Je prokázáno, že Cordyceps Militaris je netoxický a doposud není registrován žádný případ otravy. Vedlejších účinků je velmi málo a jsou spíše vzácné, ovšem při nadměrném užívání se může člověku udělat nevolno (sucho v ústech či průjem, což jsou typické příznaky otravy jakýmkoliv jídlem). Je třeba poznamenat, že ač je Cordyceps Militaris prokazatelně dobrý pro zdraví, děti do 5let, těhotné ženy nebo lidé s alergií na houby by měli způsob jeho užívání nejprve konzultovat s lékařem.

Housenice červená - Cordyceps Militaris

Vitalero

Na podzim 2018 jsme vyrazili s naším rodilým průvodcem poznávat krásy Vietnamu. Zde se zrodil nápad našeho společného projektu a nové životní etapy. Ze Saigonu jsme cestovali na sever do městečka Da Lat, které je díky své neobvyklé poloze ve vysoké nadmořské výšce známé svým chladnějším klimatem, vhodným pro kultivaci okrasných rostlin. Navštívili jsme farmu, kde kultivovali houby s širokým spektrem účinků na lidské zdraví.

Moderní syntetické medicíně se vyhýbáme. Po návratu do Čech jsme začali plánovat, jak provést osvětu Cordycepsu v Evropě. Nyní z Cordycepsu vyrábíme vlastní produkty. Momentálně prodáváme v celku usušený Cordyceps Militaris, ale brzy do našeho portfolia přidáme prémiový čaj s vysokým podílem Cordycepsu a dalších léčivých bylin, želatinové kapsle s drceným podhoubím Housenice a také tinkturu s vysokým podílem účinných látek.

Vitalero Housenice červená - Cordyceps Militaris

Vitalero Logo
Tel.: +420 605 069 293
E-mail: vitalero-cz@vitalero.com
https://cs.vitalero.com/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 499 Kč

Vyprší za 14 hodin 13 minut