Slovensko, Tatranská Štrba: pobyt ve srubu pro 1 osobu, 3 či 4 dny, neomez. bazén + wellness, včetně polopenze

-30 %
+28 fotek

Slovensko, Tatranská Štrba: pobyt ve srubu pro 1 osobu, 3 či 4 dny, neomez. bazén + wellness, včetně polopenze

Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 10.10.2019
koupeno
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 10.10.2019 koupeno

Varianty voucheru (4)

1
3 dny/2 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), všední dny
Platnost voucheru do 21. 12. 2019
2 717 Kč -30% / 3 874 Kč
3 dny/2 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), všední dny
- Platnost voucheru do 21. 12. 2019
2 717 Kč -30%

V ceně varianty

 • Ubytování
 • Polopenze
 • Neomezený vstup do bazénu a wellness centra
2
4 dny/3 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), všední dny
Platnost voucheru do 21. 12. 2019
3 887 Kč -33% / 5 811 Kč
4 dny/3 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), všední dny
- Platnost voucheru do 21. 12. 2019
3 887 Kč -33%

V ceně varianty

 • Ubytování
 • Polopenze
 • Neomezený vstup do bazénu a wellness centra
3
3 dny/2 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), víkendy
Platnost voucheru do 21. 12. 2019
2 977 Kč -23% / 3 874 Kč
3 dny/2 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), víkendy
- Platnost voucheru do 21. 12. 2019
2 977 Kč -23%

V ceně varianty

 • Ubytování
 • Polopenze
 • Neomezený vstup do bazénu a wellness centra
4
4 dny/3 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), víkendy
Platnost voucheru do 21. 12. 2019
4 147 Kč -29% / 5 811 Kč
4 dny/3 noci pro 1 osobu - v mimosezóně (30. 9. - 21. 12. 2019), víkendy
- Platnost voucheru do 21. 12. 2019
4 147 Kč -29%

V ceně varianty

 • Ubytování
 • Polopenze
 • Neomezený vstup do bazénu a wellness centra
zobrazit 1 variantu ▼

V nabídce vás potěší

 • Pobyt v Hotelu Nezábudka v obci Tatranská Štrba ve Vysokých Tatrách
 • Ubytování na 3 nebo 4 dny pro 1 osobu ve dvoupatrovém srubu s vlastním sociálním zařízením, obývákem a vchodem v bezprostřední blízkosti hotelu
 • Polopenze: snídaně, večeře podávány formou bufetu, možno dokoupit obědy
 • Neomezený vstup do wellness centra - vířivka, různé sauny, solná jeskyně
 • Neomezený vstup do bazénu s mořskou vodou a protiproudem
 • Na výběr pobyty ve všední dny či přes víkend
 • Mimosezóna: 30. 9. - 21. 12. 2019
 • Sezóna: 1. 7. - 30. 9. 2019

Nadechněte se čistého vzduchu, odpočiňte si ve vířivce a nechte svou duši léčit mocnou přírodou

Hotel Nezábudka - srubyHotel Nezábudka - sruby - obývací pokoj Pohled na Lomnický štít

V ceně voucheru zahrnuto:

 • Ubytování ve dvoupatrovém srubu s vlastním sociálním zařízením, obývákem a vchodem v bezprostřední blízkosti hotelu pro 1 osobu
 • Snídaně formou bufetu pro 1 osobu
 • Večeře formou bufetu pro 1 osobu (do 20 osob výběr ze 4chodového menu)
 • Neomezený vstup do bazénového světa pro 1 osobu v rámci otvíracích hodin
 • Neomezený vstup do wellness centra (vířivka, finská a bylinková sauna, parní a infrasauna, solná jeskyně) pro 1 osobu v rámci otevíracích hodin

Možné příplatky:

 • Možnost dokoupení obědů (servírované 2chodové menu) za cenu 7,90 €/osoba/oběd

Hotel Nezábudka - wellness Hotel Nezábudka - dětský koutHotel Nezábudka - wellness

Hotel Nezábudka

Hotel Nezábudka - váš domov v Tatrách. Dokonalé spojení komfortu a jedinečné atmosféry horského prostředí Vysokých Tater v resortu Nezábudka. Hotel má k dispozici 30 pokojů včetně apartmánů a srubových domů, wellness, vynikající kuchyni a profesionální personál, který se postará, aby chvíle strávené v hotelu byly výjimečné. Dále hotel nabízí masáže, posezení v lobby baru, venkovní dětské hřiště a Mini ZOO, tenis, biliár a minigolf. Naším hlavním cílem je, abyste se cítili příjemně.

Hotel Nezábudka - srubyHotel Nezábudka - sruby Hotel Nezábudka - lobby bar

Ubytování

V bezprostřední blízkosti hotelu se nacházejí pohádkové rodinné sruby s odděleným vchodem, složené ze dvou pater. V přízemí se nachází obývací místnost vybavena rozkládací sedací soupravou sloužící jako přistýlka (dvojlůžko) a na patře se nachází ložnice s manželskou postelí. Každý srub disponuje samostatným WC, sprchovým koutem a celoročním samostatným topením. Kouzlo tomuto typu ubytování dodává celodřevěný obklad interiéru i exteriéru. Součástí srubů je samostatná část s udržovaným trávníkem.

Hotel Nezábudka - sruby - ložniceHotel Nezábudka - sruby - ložnice Hotel Nezábudka - sruby - obývací pokoj

Stravování

Ve stylově a moderně zařízené hotelové restauraci je pro naše hosty připravena nabídka specialit pravé slovenské kuchyně. Snídaně i večeře se podávají formou bufetových stolů. Kuchyň nabídkou lehkých a nápaditých jídel vyhoví i nejnáročnějšímu hostovi. Skvělá jídla doplňuje široký výběr slovenských i zahraničních vín.

Hotel Nezábudka - restaurace Hotel Nezábudka - restaurace

Wellness svět

Jacuzzi (vířivá vana)

Relax v hydromasážní vaně uvolní vyčerpané tělo, dodá sílu tělu i duši. Posílí váš imunitní systém, zmírní bolesti, uvolní svalstvo a podpoří uzdravení chronických revmatických onemocnění. Vířivka je pro 8 osob.

Finská sauna

Jejím účinkem je především uvolnění svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxací. Vysoká teplota vzduchu napomáhá ke zvýšení pocení těla a tím se organismus zbavuje toxických látek.

Hotel Nezábudka - wellness

Bylinková sauna

Aromaterapie je jednou z metod přírodní medicíny. Aplikací éterických olejů léčí různé onemocnění. Z historických zkušeností je dnes již zřejmé, že jednou z nejúčinnějších metod použití aromaterapie je inhalace, čili vdechování vůní.

Parní (římská) sauna

Výhodou parní sauny, kde teplota dosahuje max. 60 °C při 100% vlhkosti, je její nižší zátěž na organismus. Je nazývána také římská koupel. Vlhký vzduch příznivě působí na pokožku, která se silně prokrvuje a intenzivně čistí.

Infrasauna

Pobyt v infrasauně zajistí intenzivní prokrvení pohybového ústrojí a dalších orgánů, dochází ke správné látkové výměně, což vede k očistě a obnově organismu a také k nastartování imunitního systému.

Hotel Nezábudka - wellness Hotel Nezábudka - wellness

Bazén

Relaxační bazén s mořskou vodou a protiproudem, odpočívacím prostorem a lehátky. S možností využití terasy v letních měsících. Bazén o rozměrech 10 × 4 m a hloubkou vody 1,5 m zpříjemní vaše chvíle odpočinku. Náš bazén se slanou vodou stojí za návštěvu.

Hotel Nezábudka - bazén

Tatranská Štrba a okolí

Tatranská Štrba je součástí obce Štrba. Rozkládá se u nejvýše položené rychlíkové stanice na Slovensku, 4 km na sever od obce Štrba. Svou historii začala psát v roce 1880. Zpočátku se obyvatelé Tatranské Štrby soustředili v okolí železniční stanice - sídliště se svými 11 bytovými domy, občanským vybavením a hotely se dobudovalo v 70. a 80. letech – díky Mistrovství světa v klasickém lyžování v roce 1970. Tatranská Štrba je významným východiskem do západní části Vysokých Tater. Nachází se zde takzvaná zubačka - železnice na Štrbské Pleso. Tato oblast je navštěvovaná turisty po celý rok, jelikož v každé roční době má co nabídnout. Nejmenší velehory v Evropě nabízejí vysokohorskou turistiku, překrásnou přírodu a v zimě široké možnosti sjezdového a běžeckého lyžovaní. Tatranskou Štrbu najdeme v krásném podtatranském prostředí necelých 20 km na západ od Popradu.

Štrbské pleso

Vysoké Tatry jsou ideální destinací nejen pro letní dovolenou. Odpočinout si můžete aktivně při turistice, výletech, na kole či při netradičních aktivitách. Vybrat si můžete i skutečně uvolňující aktivity na koupalištích a naučných výletech. Ve Vysokých Tatrách na vás čeká 600 km značených a upravovaných turistických stezek. Trasy jsou různých obtížností a vybírat si můžete také z množství zážitků. Horskou turistiku si v Tatrách můžete také spojit s výlety na lanovkách. Krásy tatranských hor si pak můžete vychutnat i s nezapomenutelnými výhledy shora.

Malá studená dolinaVysoké Tatry Vysoké Tatry

Tipy na výlety:

 • Štrbské pleso - nejznámější a nejnavštěvovanější tatranské pleso
 • Lomnický Štít – užijte si pohled ze střechy Tater, nejvyšší trvale obývané místo na Slovensku, dostupné lanovkou
 • Dunajec – nádherná přírodní rezervace
 • Kežmarok – spišské město s kulturním životem a jednou z významných městských památkových rezervací s množstvím historických památek
 • Belianská jeskyně - jedna z největších a jediná zpřístupněná vysokohorská krápníková jeskyně v Tatranském národním parku
 • Levoča - historické město na východním Slovensku; leží v Prešovském kraji na hlavní silnici spojující Žilinu a Košice; je velmi cenné především díky zachovalému historickému rázu jeho centra, které bylo v roce 2009 zapsáno do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO
 • Slovenský ráj – neopakovatelný, svérázný, s jedinečnou a kouzelnou faunou i florou, roklinami, lesy, náhorními plošinami a 300 km značených turistických tras

LevočaBelianská jeskyně Belianská jeskyněSlovenský ráj Slovenský ráj

Národní park Nízké Tatry

Jedná se o jeden z devíti národních parků na Slovensku. Nejvyšším bodem je hora Ďumbier. Park je vynikajícím místem pro velké množství sportovních aktivit. Známá střediska například: Jasná, Tále, Demänovská dolina a Čertovica. Nachází se zde také několik veřejnosti zpřístupněných jeskyní: Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Bystrá, Važecká jaskyňa a Jeskyně mrtvých netopýrů.

nizke-tatry-5.jpg (2019-07-17 16:46:57) Nízké TatryNízké Tatry

Termální lázně Vrbov

V areálu se nachází deset bazénů, z toho jsou čtyři dětské. Teplota vody v bazénech je od 26 °C do 38 °C. Koupaliště je otevřeno celoročně. Termální minerální voda má blahodárné účinky na pohybové a nervové ústrojí, dýchací a kardiovaskulární systém.

Termální lázně Vrbov Termální lázně VrbovTermální lázně Vrbov

AquaCity Poprad

Vodní svět pod Vysokými Tatrami je světem zábavy a odpočinku. Součástí Aquaparku je 13 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou o teplotě 28-38°C, tobogány a více než 350 vodních atrakcí. Voda v AquaCity pochází z přírodního podzemního zdroje a přivádí se do areálu.

AquaCity Poprad

Lyžařské areály

 • Greguška SKI Pod Lesom
 • Ski Tatranská Lomnica
 • Ski Jakubkova Lúka
 • Snowpark Lučivná
 • PARK SNOW Štrbské Pleso

Hotel Nezábudka Resort Štrbské PlesoLomnický štít

Hotel Nezábudka Logo
Rekreačná 83
Tatranská Štrba, 059 38
Tel.: +421 944 554 338
E-mail: hadidomova@gmail.com
www.hotel-nezabudka.sk

Více informací

Jak využít voucher

 • Uvedené ceny jsou platné v případě obsazení srubu 2 osobami
 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Před zakoupením voucheru kontaktuje hotel a ověřte si volné kapacity
 • Rezervace termínu nutná předem na tel.: +421 910 623 176 nebo prostřednictvím e-mailu: recepcia@hotel-nezabudka.sk 
 • Vždy uveďte číslo voucheru, jméno, příjmení, termín a kontaktní údaje
 • Platí pouze rezervace, která je hotelem zpětně potvrzena e-mailem
 • Voucher je možné stornovat nejpozději 7 dnů od zakoupení
 • Děti do 15 let mají vstup do wellness centra zakázán
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin


Doplňující informace

 • Děti a další osoby: Mimosezóna (sezóna): od 0 do 4,99 let - zdarma bez nároku na lůžko; od 5 do 11,99 let - 16,50 (19,50) €/osoba/noc - v ceně ubytování a všechny služby; od 12 let - 26,50 (29,50) €/osoba/noc - v ceně ubytování a všechny služby
 • Wi-Fi: Zdarma
 • Parkování: 2 €/noc
 • Poplatky: 0,75 €/osoba/noc
 • Zvířata: 30 €/noc

Kde uplatnit vouchery

Hotel Nezábudka
Rekreačná 83
Tatranská Štrba, 059 38
Tel.: +421 944 554 338
E-mail: hadidomova@gmail.com
www.hotel-nezabudka.sk

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 10.10.2019
koupeno
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 10.10.2019 koupeno

Jak využít voucher

 • Uvedené ceny jsou platné v případě obsazení srubu 2 osobami
 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Před zakoupením voucheru kontaktuje hotel a ověřte si volné kapacity
 • Rezervace termínu nutná předem na tel.: +421 910 623 176 nebo prostřednictvím e-mailu: recepcia@hotel-nezabudka.sk 
 • Vždy uveďte číslo voucheru, jméno, příjmení, termín a kontaktní údaje
 • Platí pouze rezervace, která je hotelem zpětně potvrzena e-mailem
 • Voucher je možné stornovat nejpozději 7 dnů od zakoupení
 • Děti do 15 let mají vstup do wellness centra zakázán
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin


Doplňující informace

 • Děti a další osoby: Mimosezóna (sezóna): od 0 do 4,99 let - zdarma bez nároku na lůžko; od 5 do 11,99 let - 16,50 (19,50) €/osoba/noc - v ceně ubytování a všechny služby; od 12 let - 26,50 (29,50) €/osoba/noc - v ceně ubytování a všechny služby
 • Wi-Fi: Zdarma
 • Parkování: 2 €/noc
 • Poplatky: 0,75 €/osoba/noc
 • Zvířata: 30 €/noc

Kde uplatnit vouchery

Hotel Nezábudka
Rekreačná 83
Tatranská Štrba, 059 38
Tel.: +421 944 554 338
E-mail: hadidomova@gmail.com
www.hotel-nezabudka.sk

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat