Itálie - Benátsko, luxus pro dva na 6 dní v hotelu**** vč. polopenze, neom. wellness, šnorchlování. Platnost 1 rok

Itálie - Benátsko, luxus pro dva na 6 dní v hotelu**** vč. polopenze, neom. wellness, šnorchlování. Platnost 1 rok

Prověřeno
Ukončeno dne 21.01.2019
Koupeno 0 / 1
4.9 / 5

60 hodnocení
Prověřeno
Ukončeno dne 21.01.2019 Koupeno 0 / 1

Varianty voucheru (1)

1
Luxusní wellness pobyt v Hotelu Terme Millepini**** v lázeňském městě Montegrotto Terme
Platnost voucheru do 2.2.2019
12 290 Kč -47% / 22 990 Kč
Luxusní wellness pobyt v Hotelu Terme Millepini**** v lázeňském městě Montegrotto Terme
- Platnost voucheru do 2.2.2019
12 290 Kč -47%

Podmínky slevy

 • Voucher HyperSlevy.cz je nutné do 2. 2. 2019 vyměnit za originální hotelový poukaz zasláním jeho čísla na e-mail, který je uvedený na voucheru
 • Platnost hotelového poukazu (který získáte výměnou za voucher HyperSlevy.cz) je do 18. 12. 2019
 • Hotelový poukaz lze využít v závislosti na obsazenosti hotelu a volných kapacitách určených pro vouchery  s výjimkou 20. 12. – 8. 1., Velikonoc a svátků Agosto
 • Na říjen a listopad jsou rezervace možné nejdříve nejdříve 3 týdny před plánovaným příjezdem.
 • Bez originálního hotelového poukazu není možné vytvořit rezervaci v hotelu!
 • S požadavky na rezervaci se obracejte přímo na hotel, tel.: +39 049 8911766, e-mail: info@millepini.it
 • Při rezervaci je nutné uvést číslo originálního hotelového poukazu
 • Pro období 7. 1. - 31. 3. je možné učinit rezervaci nejdříve 3 týdny před plánovaným příjezdem
 • Své dotazy k nabídce můžete směřovat do diskuze (níže) nebo na e-mail discover.leisure@email.cz
 • Celkový počet voucherů: 1 ks
 • Pro pobyt je možné využít pouze 1 voucher
 • Voucher je volně přenosný, takže může být uplatněn jako dárek pro vaše blízké
 • Příjezdový den: neděle
 • Všeobecné obchodní podmínky společnosti Discover Leisure Ltd. ke stažení ZDE

Důležité informace

 • Luxusní wellness dovolená v Hotelu Terme Millepini**** Benátsko, Itálie
 • Ubytování na 6 dní/5 nocí pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji Comfort
 • Stravování formou bohaté polopenze
 • Prohlídka a 1 hodinu denně plavání/šnorchlování v nejhlubším bazénu na světě
 • Volný vstup do wellness & lázeňského areálu + do termálních bazénů
 • V létě užívání lehátek a slunečníku v zahradě, vypůjčení jízdních kol

Okuste léčivou sílu termálů, magickou sílu luxusu a jedinečné chutě italské kuchyně

Hotel Terme Millepini - wellnessHotel Terme Millepini - pokoj Hotel Terme Millepini - wellness

Pobytový voucher zahrnuje:

 • Ubytování na 6 dní/5 nocí pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji Comfort
 • 5× bohatý snídaňový bufet
 • 5× večeře (4chodové menu na výběr)
 • Prohlídka a 1 hodinu denně plavání nebo šnorchlování v Y 40 - nejhlubším krytém potápěčském bazénu na světě (40 metrů)
 • Využití wellness & lázeňského areálu s potůčkovou jeskyní, Kneippovým areálem a posilovnou
 • Využívání termálních bazénů - 2 vnější a 1 vnitřní
 • Lehátka a slunečníky v zahradě (v letní sezoně)
 • Používání jízdních kol (v závislosti na dostupnosti)

Hotel Terme Millepini - wellness

Hotel Terme Millepini****

Hotel Millepini leží 1,5 km od centra města Montegrotto Terme a nabízí klasicky zařízené pokoje s balkónem a výhledem do svěží zahrady o rozloze 30 000 m² nebo na okolní kopce Euganského pohoří.

Hotel Terme Millepini**** - hala

K dispozici vám bude hotelové wellness a můžete si vyzkoušet potápění v 42 metrů hlubokém bazénu s termální vodou. Hotel Terme Millepini provozuje restauraci podávající tradiční jídla z regionu Veneto. K dispozici jsou také speciální menu pro děti a bezlepková jídla. Hotel leží 5 minut jízdy od dálnice A13. Hotelový personál vám pomůže naplánovat trasy pro cyklistické i pěší výlety v oblasti.

Hotel Terme Millepini****

Ubytování

Vkusně zařízené, plně vybavené a pohodlné hotelové pokoje představují dokonalou kombinaci pohodlí a klidu, ideální pro relaxační pobyt.

Hotel Terme Millepini - pokoj

Vybaveny jsou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, šatní skříní, psacím stolem a židlí, vlastním balkónem, klimatizací, WiFi, trezorem, minibarem, TV. Samozřejmostí je koupelna se sprchou nebo vanou, toaletou a fénem.

Hotel Terme Millepini - pokojHotel Terme Millepini - koupelna

Restaurace

Každé ráno pro vás bude připraven bohatý snídaňový bufet, ve kterém nechybějí ani bezlepkové či bezlaktózové produkty. Vždy vám budou rovněž nabídnuty domácí hotelové koláče a jiné dobroty.

Při podávání 4chodového večerního menu (na výběr) se hotel specializuje na italské speciality s využitím místních produktů.

Hotel Terme Millepini - restaurace

Mezi lobby a bazénem je hotelový bar. Atmosféra je útulná a přátelská, také díky světlu ze zimní zahrady. V nabídce jsou všechny tradiční nápoje, stejně tak bohatý výběr čajů.

Hotel Terme Millepini - restaurace Hotel Terme Millepini - bar

Wellness a lázně

Hotel Terme Millepini má tři termální bazény: krytý bazén přímo napojený na venkovní bazén a další venkovní bazén v zahradě.

Hotel Terme Millepini - wellnessHotel Terme Millepini - wellness Hotel Terme Millepini - wellness

Všechny bazény jsou vybaveny masážními tryskami, vodopádem, vodní masáží pro záda a nohy. Teplota bazénů je v zimě 36-35°C a v létě 34-32°C. Dále můžete relaxovat v Schwitzgrotto, využít fitness centrum a dobít baterie v Kneipp lázni. Župan a osušky jsou k dispozici za poplatek na místě (cca 10 EUR za každou výměnu).

Hotel Terme Millepini - wellness Hotel Terme Millepini - wellnessHotel Terme Millepini - wellness

Y-40®  - „Deep joy“ -  bazén s hloubkou 40 m

Y-40® DEEP JOY  s rekordní hloubkou 40 metrů je nejhlubší plavecký bazén na světě. Jeho vodní plocha je 21 × 18m² a obsahuje 4300 kubických metrů termální vody. Teplota se pohybuje mezi 32° a 34°C. V hloubkách 1,3 m, 5 m, 10 m, 12 m a 15 m se nachází 5 plošin. Navíc Y-40 má 3 jeskyně pro potápění do jeskyní. Y-40 je skvělým místem pro začátečníky k získání zkušeností a pro výuku potápění.

Hotel Terme Millepini – bazén Y-40®Hotel Terme Millepini – bazén Y-40® Hotel Terme Millepini – bazén Y-40®

Golf

Ve zdejších kopcích jsou tři z nejkrásnějších golfových hřišť v regionu Veneto:

 • Golf Club v Padově ve Valsanzibio- 18 jamek, v blízkosti Villa Barbarigo ze 16. století,
 • Frassanelle Golf Club- 18 jamek, v parku Villa Papafava  z 18. století
 • Montecchia Golf Club- 27 jamek, na panství hrabat Emo Capodilista z 16. století, s možností výuky na golfové akademii, kde je jak možnost se naučit své první golfové kroky, tak pod vedením odborníků si zdokonalit svou dosavadní golfovou techniku

Hotel Terme Millepini - golf

Abano/Montegrotto Terme

Abano/Montegrotto Terme jsou dnes jedny z nejznámějších termálních lázní v Evropě. Centrum města je charakteristické velkolepou širokou pěší zónou, která je lemována moderními budovami, velkými hotely, obchody, butiky, restauracemi a kavárnami. Najdeme zde i mnoho historických památek a památníků, protože historie lázní sahá až do dob Julia Caesara.

Montegrotto Terme je okouzlující lázeňské město, ležící na úpatí Colli Euganee, které poskytuje své termální lázně více jak 2000 let, využívajíc radioaktivních termálních pramenů, které dosahují teploty 87°C. Archeologové zde odkryli zbytky římských lázní a divadla. Město s poklidnou atmosférou, které se nachází v bezprostřední blízkosti Padovy, Benátek, Arqua Petrarca.

Abano/Montegrotto Terme

Město, kde každý hotel má bazény s termální vodou a poskytuje lázeňské kůry, a to jak zdravotní, tak i zkrašlovací. Vše v pohodlí hotelu, bez nutnosti opustit jeho prostory. Místo plné pohody, odpočinku a nezapomenutelného relaxu, kam se budete rádi vracet.

V místních lázních se léčí převážně poruchy pohybového ústrojí, zánětlivé nemoci (revmatismus apod.), různé pooperační a bolestivé stavy a v posledních letech byla lékařským výzkumem prokázána i účinnost místního léčivého bahna na léčbu lupénky (psoriasis vulgaris), kde je dosahováno velmi dobrých výsledků. Klasická bahenní terapie je doporučována v týdenní nebo lépe ve čtrnáctidenní kúře při frekvenci 1-2× za rok.

Abano/Montegrotto Terme

Výlety do okolí

Padova

10 km od hotelu vzdálená Padova- starobylé univerzitní, a navíc poutní město si do dnešních dnů uchovalo svůj rušný život a důležitost. Milovníci umění navíc vědí o mimořádné místní vzácnosti: kapli Scrovegni a dalších památkách- Bazilika di Sant' Antonio, Palazzo dalla Ragione nebo náměstí Prato della Valle.

Padova

Padova existovala již ve starověku, svůj vrchol si ale prožila až během století 12. a 13., kdy byla samostatným městským státem, ale i poté, kdy byla v područí Benátek, si uchovala svou důležitost. Ve městě sídlí univerzita založená roku 1222, což z ní činí druhou nejstarší univerzitu v Itálii. Univerzita, ale i městští vládcové učinili z Padovy důležité město, kde působila dlouhá řada význačných umělců. Význam a bohatství městu přinášel také poutní ruch – město bylo a je cílem poutí za svatým Antonínem Paduánským.

Padova

Padova je kouzelná a může se pochlubit velkým starobylým centrem, kde se dá jen tak bezcílně toulat. Téměř všechny ulice jsou krásně upravené a doplňují je četné obchody, kavárny a restaurace. Centrum nabízí nesčíslně atrakcí a památek, které můžete zkoumat a objevovat celý den, a ani tak vše nestihnete. Chceteli důkladnější prohlídku většiny skvostů, měli byste si vyhradit dva či tři dny jen na pobyt v Padově. Padova každého zaujme především svou krásou a životem, který zde všude kvete.

Padova

Benátky

Benátky, vzdálené asi 50 km, tvoří naprosto nejdůležitější turistický cíl, ležící na severním pobřeží Jaderského moře. Svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem lákají statisíce turistů z celého světa. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum. Nachází se zde několik veledůležitých muzeí a galerií celého lidstva. Během roku se zde také odehrává několik velkých slavností a festivalů.

Benátky

Benátky se svými překrásnými mosty, kanály, gondolami, pouličními malíři, romantickými místy a uličkami jsou od Abano/Montegrotto Terme vzdáleny asi 45 km a rozhodně stojí za to je navštívit.
Rovněž další kulturní památky a historická města v okolí by neměla uniknout vaší pozornosti- Vicenza, Treviso, Verona a spousta dalších.

Benátky

Hotel Terme Millepini ****lo.jpg (2018-03-01 10:46:20)
ia Catajo, 42
Montegrotto Terme - Itálie, 350 36
Tel.: +39 049 8911766
E-mail: info@millepini.it
www.millepini.it/ita

Více informací

Kde uplatnit vouchery

Hotel Terme Millepini ****
ia Catajo, 42
Montegrotto Terme - Itálie, 350 36
Tel.: +39 049 8911766
E-mail: info@millepini.it
www.millepini.it/ita

Discover Leisure Limited
6 Bexley Square, Salford
Manchester, M3 6BZ, United Kingdom

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Prověřeno
Ukončeno dne 21.01.2019
Koupeno 0 / 1
4.9 / 5

60 hodnocení
Prověřeno
Ukončeno dne 21.01.2019 Koupeno 0 / 1

Kde uplatnit vouchery

Hotel Terme Millepini ****
ia Catajo, 42
Montegrotto Terme - Itálie, 350 36
Tel.: +39 049 8911766
E-mail: info@millepini.it
www.millepini.it/ita

Discover Leisure Limited
6 Bexley Square, Salford
Manchester, M3 6BZ, United Kingdom

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat