Ke každému nákupu od nás dostanete dárek! Rozdáváme 10 000 voucherů do masážního salonu Thajský ráj na relaxační program Garra Rufa.

Multimediální online kurz cizích jazyků na 3, 6 nebo 12 měsíců, přístup až k 5 jazykům najednou

-79 %
+4 fotky

Multimediální online kurz cizích jazyků na 3, 6 nebo 12 měsíců, přístup až k 5 jazykům najednou

Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 03.07.2019
koupeno
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 03.07.2019 koupeno

Varianty voucheru (3)

1
Jazyková výuka po dobu 3 měsíců
Platnost voucheru do 30. 6. 2019
469 Kč -79% / 2 227 Kč
VYPRODÁNO
Jazyková výuka po dobu 3 měsíců
- Platnost voucheru do 30. 6. 2019
469 Kč -79%
VYPRODÁNO
2
Jazyková výuka po dobu 6 měsíců
Platnost voucheru do 30. 6. 2019
729 Kč -84% / 4 454 Kč
VYPRODÁNO
Jazyková výuka po dobu 6 měsíců
- Platnost voucheru do 30. 6. 2019
729 Kč -84%
VYPRODÁNO
3
Jazyková výuka po dobu 12 měsíců
Platnost voucheru do 30. 6. 2019
949 Kč -89% / 8 908 Kč
VYPRODÁNO
Jazyková výuka po dobu 12 měsíců
- Platnost voucheru do 30. 6. 2019
949 Kč -89%
VYPRODÁNO

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Po obdržení voucheru kontaktujte poskytovatele na adrese: http://lerni.us/aktywacja a zadejte svou e-mailovou adresu, heslo (pro budoucí log-in) a aktivační kód z voucheru
 • Voucher je poté platný 3 měsíce od aktivace na tom webu
 • Zadejte pouze prvních 12 číslic
 • V  případě problémů při přihlašování, kontaktujte nás na následující adrese: kontakt@lerni.us

Důležité informace

 • Multimediální online kurz jazyků
 • Přístup k 5 jazykům najednou: angličtina, obchodní angličtina, němčina, francouzština, španělstina a italština
 • Online kurz na 3, 6 nebo 12 měsíců
 • S námi začnete psát, rozumět, mluvit a myslet v cizím jazyce
 • Na konci každé úrovně obdrží uživatel certifikát

Cestujte bez strachu z neznalosti cizího jazyka

Výuka jazyků

Rádi byste se naučili nový jazyk a rozšířili si tak své jazykové schopnosti? Online kurz od Funmedia vás namotivuje a přemění výuku angličtiny, němčiny nebo francouzštiny v zábavu!

E-learning platform Lernie je skvělým místem pro každého, kdo chce začít nebo pokračovat ve své dobrodružství s cizím jazykem. Šité na míru individuálním potřebám a stupeň obtížnosti samozřejmě pomůže rozvinout jazykové dovednosti a to jak v mluvení, psaní a poslech. V průběhu uživatel může sledovat své pokroky ve statistikách a bodovacího systému, pozice a odznaky pomoci motivovat systematické vzdělávání. To vše pomocí počítače a telefonu, kdykoliv během dne a místo zvolené studentem.

Výuka jazyků

Jazyky:

 • Angličtina
 • Business English (obchodní angličtina)
 • Němčina
 • Francouzština
 • Španělština
 • Italština

Průběh výuky:

 • Angličtina: 320 hodin, 450 aktivit, celkem 4 úrovně, 22 lekní v jednotlivých úrovních
 • Obchodní angličtina: 240 hodin, 360 aktivit, celkem 4 úrovně, 24 lekní v jednotlivých úrovních
 • Němčina: 240 hodin, 360 aktivit, celkem 3 úrovně, 22 lekní v jednotlivých úrovních
 • Španělština: 320 hodin, 450 aktivit, celkem 3 úrovně, 22 lekní v jednotlivých úrovních
 • Italština: 240 hodin, 360 aktivit, celkem 3 úrovně, 22 lekní v jednotlivých úrovních
 • Francouzština: 240 hodin, 450 aktivit, celkem 3 úrovně, 22 lekní v jednotlivých úrovních

Online kurz:

 • Zvládnete všechny jazykové dovednosti: slovní zásobu, poslech, psaní, gramatiku a dokonce i výslovnost
 • Budete se dobře bavit! Zárukou zábavy během kurzu jsou multimediální elementy: hry, HD filmy, písničky a fotolekce
 • Budete se učit s rodilým mluvčím, tudíž se naučíte mluvit s dokonalým přízvukem
 • Budete pracovat individuálně - vy určujete čas a monitorujete své pokroky
 • Učíte se kdykoliv a kdekoliv, stačí vám přístup k internetu

Výuka jazyků

Zahlceni povinnostmi různými způsoby hledáme motivaci k výuce cizích jazyků. Nebylo by lepší hledat místo pobídek řešení, která budou jednodušší?

Výuka jazyků

Tvůrčí tým Funmedia intenzivně hledal ty správné nápady a brzy zjistil, že stačí vytvořit inovační metodu, která mění výuku v zábavu! Rozhodli jsme se prolomit tradiční schéma učení, které je spojeno s trávením dlouhých hodin u stolu a řešením málo zajímavých úkolů. V okamžiku, kdy máte k dispozici moderní nástroje, učení se stává příjemným potěšením a jeho účinky jsou více viditelné.

Výuka jazyků

Kurz rychlého čtení

Naučte se číst alespoň dvakrát rychleji než doposud a získejte zajímavé a cenné znalosti. Tuto dovednost uplatníte každý den při práci či studiu a je také výborným rozšířením životopisu. Získejte inovativní počítačový program, který vám umožní efektivně a snadno číst z obrazovky vašeho počítače. Učte se užitečné taktiky a strategie pro čtení, které vám umožní rychle najít informace, které potřebujete.

Kurz rychlého psaní

Naučte se používat všech deset prstů a pište dokonce třikrát rychleji než doposud. Díky tomu budete schopni výrazně zvýšit efektivitu své práce a ušetřit čas, který můžete věnovat věcem, které opravdu máte rádi. Navíc ušetříte více než 300 hodin ročně. Například při psaní e-mailů, obchodních nabídek nebo článků na blog.

Učte se, jak uspořádat práci a vytvořit optimální, ergonomické podmínky, které usnadní práci na počítači. Zjistěte, které faktory zvyšují vaši motivaci k pravidelnému absolvování kurzu, zlepšete svoje soustředění. Naučíte se, jak efektivně odpočívat, což vede ke zvýšení kvality vaší intelektuální práce.

Kurz vás pobaví a zároveň vám umožní získávat nové a cenné dovednosti.

Výuka jazyků

Co vytvořil tým Funmedia?

Aby se učení stalo lehkou a příjemnou formou výuky tým lingvistů, rodilých mluvčích, metodiků a programátorů vytvořil inovační e-learningové kurzy k výuce cizích jazyků. Všechny tyto kurzy vznikly na základě původní Metody123, která sklízí úspěchy už ve 26 zemích!

Celý kurz byl připraven na základě metody "123", kterou vytvořil mezinárodní tým odborníků: zkušených metodiků a rodilých mluvčích. Metoda "123" vytváří komunikační situace, během kterých se uživatel kurzu učí přirozeným způsobem mluvit a myslet vybraným jazykem.

Kurzy nabízí unikátní, interaktivní modul kontroly výslovnosti. Uživatel kurzu má možnost si sám ověřit správnou výslovnost slov a frází pomocí algoritmu pro kontrolu výslovnosti. K obsluze systému postačí mikrofon a sluchátka.

Výuka jazyků

Angličtina123

English123 je jako jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku angličtiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má proto tři úrovně a je určený pro dospělé, kteří ještě v angličtině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si ji chtějí vylepšit.

Anglicky hovoří ve všech světadílech asi 2 miliardy lidí. Používají tento jazyk nejen jako mateřský, ale angličtina je také nejčastěji voleným cizím jazykem. Díky tomu je hlavním komunikačním nástrojem téměř všech obyvatel světa.

Výuka jazyků

Kurz English123 má 4 úrovně. Tímto je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky.

Dohromady kurz má 450 interaktivních cvičení, což ve výsledku dává 320 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalosti, jako je gramatika, slovní zásoba, poslech, psaní a dokonce i výslovnost.

Výuka jazyků

Němčina123

Němčina123.cz je jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku němčiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má tři úrovně a je určen pro mládež a dospělé, kteří ještě v němčině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si chtějí své komunikační schopnosti vylepšit.

Německy hovoří 128 miliónů lidí. Mezi ně patří přes 105 miliónů rodilých mluvčích. Němčina patří také mezi 10 nejpoužívanějších jazyků na světě. Německy se hovoří nejen v Evropě, ale i v Africe (např. v Namibii). Pro zajímavost - oficiální jazyk Švýcarské gardy ve Vatikánu je právě němčina. Je to také pomocný úřední jazyk na území opolského vojvodství v Polsku.

Kurz Němčina123 má 3 úrovně. Je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky. Dohromady má kurz 66 interaktivních cvičení, což ve výsledku znamená 240 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalostí v oblasti gramatiky, slovní zásoby, poslechu, psaní a dokonce i výslovnosti

Výuka jazyků

Francouzština123

Francouzština123 je jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku francouzštiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má čtyři úrovně a je určen pro mládež a dospělé, kteří ještě ve francouzštině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si chtějí své komunikační schopnosti vylepšit.

Francouzština je mateřským jazykem více než 80 milionů lidí. Francouzsky hovoří 201 milionů lidí. 72 milionů lidí ji používá každodenně v Kanadě, JAR a bývalých francouzských koloniích. Francouzština byla až do konce 20. století po angličtině druhým nejstudovanějším cizím jazykem. Až do 70. let 20. století byla její znalost vnímána jako povinnost pro lidi s lepším vzděláním. Francouzština bývala populární v celé Evropě a Čechy nebyly žádnou výjimkou. Nad čistotou francouzštiny bdí Francouzská Akademie. Hlídá, aby se do francouzštiny nedostaly amerikanismy. I proto Francouzi neříkají "computer" ale "ordinateur".

Kurz Francouzština123 má 4 úrovně. Je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky. Dohromady má kurz 88 interaktivních cvičení, což ve výsledku znamená 320 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalostí v oblasti gramatiky, slovní zásoby, poslechu, psaní a dokonce i výslovnosti.

Výuka jazyků

Rodilí mluvčí

Funmedia je jedničkou v oblasti e-learningu. Jsme mezinárodní a dynamická společnost poskytující moderní e-learningová řešení. Naše portfolio zahrnuje multimediální jazykové a specializované kurzy (mj. Excel123) včetně první e-učebnice angličtiny pro děti, která byla schválena Ministerstvem školství. Kurzy123 jsou přístupné ve 26 zemích (mj. v USA, Austrálii, Rusku a České republice) a nyní je už používá 170 000 uživatelů. Firma Funmedia je dvojnásobným držitelem prestižní ceny European Language Label – ocenění za inovační vzdělávací systém ve výuce cizích jazyků.

Výuka jazyků

Certifikát

Na konci každé úrovně obdrží každý účastník certifikát o dosažení této úrovně podle stupnice Evropské rady (v případě správného provedení více než 80% cvičení). Na konci celého kurzu má uživatel možnost udělat zkoušku a získat certifikát za celý kurz.

Výhody online kurzu:

 • Některé materiály obsahují překlad do češtiny a některé jsou v angličtině – podle metody ponoření se do jazyka
 • Kurz obsahuje nepřeberné množství různých prvků – od fotolekcí, dialogů, gramatiky, k diktátům, hrám, písním a seznamu slovíček
 • Možnost ověřit správnou výslovnost slovíček a frází pomocí algoritmu pro kontrolu výslovnosti (uživatel čte anglicky nahlas, svůj přednes nahrává a systém tuto nahrávku ověřuje; pokud uživatel čte nesprávně, je třeba čtení zopakovat; pokud uživatel přečte větu správně, systém to potvrdí a uživatel pokračuje ve čtení následující věty)
 • Společnost Funmedia obdržela certifikát kvality European Language Label

Výuka jazyků

Lerni sp. z o. o. logo
E-mail: meg@lerni.us
www.lerni.us

Více informací

Kde uplatnit vouchery

Lerni sp. z o. o.
E-mail: meg@lerni.us
www.lerni.us

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 03.07.2019
koupeno
Nehodnoceno

Prověřeno
Ukončeno dne 03.07.2019 koupeno

Kde uplatnit vouchery

Lerni sp. z o. o.
E-mail: meg@lerni.us
www.lerni.us

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat