Relaxace pod horou Říp: 3 dny pro dva včetně snídaní, svařáku, wellness + možné obědové menu o 3 chodech

2 639 Kč 3 300 Kč

Ukončeno dne 02.04.2019 17×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 17 zákazníků.

Diskuze (0)

Varianty voucheru (2)

1
3 dny/2 noci pro 2 osoby
2 639 Kč 3 300 Kč
VYPRODÁNO

V ceně varianty

 • Ubytování na 3 dny/2 noci pro 2 osoby
 • Snídaně
 • Tradiční svařák na zahřátí pro dva
 • 1× 60min. infrasauny se solnou komnatou včetně prostěradel a ručníků pro dva
 • 1× 20 min. v luxusním masážním křesle pro dva
2
3 dny/2 noci pro 2 osoby včetně 3chodového obědového menu
3 219 Kč 4 020 Kč
VYPRODÁNO

V ceně varianty

 • Ubytování na 3 dny/2 noci pro 2 osoby
 • Snídaně
 • 1× 3chodové obědové menu pro dva
 • Tradiční svařák na zahřátí pro dva
 • 1× 60min. infrasauny se solnou komnatou včetně prostěradel a ručníků pro dva
 • 1× 20 min. v luxusním masážním křesle pro dva

Platnost voucheru

Do 31. 3. 2019

Podmínky slevy

 • Voucher lze využít pouze ve všední dny (neděle-pátek)
 • Před zakoupením voucheru si pokoj předběžně zarezervujte na tel.: +420 416 811 114 nebo +420 739 630 743, aby byl ve vámi požadovaném termínu k dispozici
 • Svou rezervaci potvrďte na e-mailu: info@hotel-amalka.cz v co nejkratší době po obdržení voucheru
 • Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat
 • Při zrušení rezervace či změně nejpozději 17 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti
 • Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat
 • Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí
 • Check-in od 14:00 do 22:00, check-out do 10:00

Další informace

Děti a další osoby

Do 5,99 let má pobyt s rodiči na lůžku vč. snídaně: zdarma, od 6–11,9 let na přistýlce vč. snídaně: 250 Kč/noc, od 12 let a další dospělá osoba na přistýlce vč. snídaně: 400 Kč/noc., dětskou postýlku vám půjčí zdarma (rezervujte předem)

wifi

Zdarma

Parkování

Zdarma

Rekreační poplatek

Neplatí se

Zvířata

Nejsou povolena

Lokalita

Hotel Amálka, Straškov-Vodochody

Kde uplatnit vouchery

Hotel Amálka
Straškov-Vodochody 24
Straškov-Vodochody, 411 84
Tel.: +420 416 811 114, +420 739 630 743
E-mail: info@hotel-amalka.cz
www.hotel-amalka.cz

Důležité informace

 • Relaxační pobyt v Hotelu Amálka u hory Říp nedaleko Roudnice nad Labem
 • Ubytování na 3 dny/2 noci pro 2 osoby ve 2lůžkovém pokoji Standard
 • Stravování formou bufetových snídaní + tradiční svařák na zahřátí pro dva
 • 1× 3chodové obědové menu pro dva - pouze u 2. varianty
 • 1× 60min. infrasauny se solnou komnatou včetně prostěradel a ručníků pro dva
 • 1× 20 min. v luxusním masážním křesle pro dva

Obklopte se luxusem a vychutnejte si společné chvíle nerušeného odpočinku v poklidné krajině u hory Říp

Hotel Amálka - wellnessHotel Amálka  Hotel Amálka - pokoj Standard

Hotel Amálka

Hotel Amálka nabízí svým hostům komfortní ubytování ve 21 pokojích se stylovým zařízením. Hotel je vybaven wellness centrem, restaurací i pivnicí.

Hotel AmálkaHotel Amálka

Nově zrekonstruovaná stodola je jako stvořená pro pořádání svateb a jiných společenských či firemních akcí. K aktivnímu odpočinku mohou hosté využít sportovní halu a tenisové kurty.

Hotel Amálka

Ubytování

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD

Ubytovaní budete v designově a vkusně zařízeném pokoji v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro vás bude odpočinkový a velmi relaxační.

Hotel Amálka - pokoj StandardHotel Amálka - pokoj Standard Hotel Amálka - koupelnaHotel Amálka - pokoj Standard

Restaurace

V hotelové restauraci pro vás připravujeme pokrmy tradiční české, ale i mezinárodní kuchyně. Klademe důraz na čerstvost a kvalitu našich surovin. V průběhu roku se můžete těšit na řadu speciálních akcí i sezónní menu.

Hotel Amálka - restauraceHotel Amálka - restaurace 20170503102532-Fu67kp.jpg (2018-05-23 09:51:09)

Pivnice

V naší netradiční pivnici si hosté mohou vychutnat podle své chuti buď pivo 10° nebo 12° v příjemné atmosféře. Naše pivnice je jedna z mála, která pravidelně odebírá speciály ze spilky.

Hotel Amálka - pivniceHotel Amálka - pivnice

Wellness centrum

Nechte se hýčkat v hotelovém wellness centru. Darujte vašemu tělu pár hodin oddechu a vychutnejte si relax v příjemném prostředí původních sklepních prostor. K dispozici je infrasauna, solná komnata či masážní křeslo. Dopřát si můžete i zasloužený relax v hotelovém bazénu nebo si pronajmout privátní vířivku. Relaxační hudba a uklidňující atmosféra vám pomohou načerpat novou energii a sílu. Ceny vstupů do wellness centra naleznete na stránkách hotelu.

Hotel Amálka - wellness

RELAXAČNÍ BAZÉN S VÍŘIVKOU

Svůj pobyt si můžete zpříjemnit relaxací v našem hotelovém bazénu nebo ve vířivé vaně, která je ideální volbou pro uvolnění svalů a napětí. U bazénu je také venkovní balkón s lehátky, kde se můžete slunit v letních měsících.

Hotel Amálka - wellness

PRIVÁTNÍ VÍŘIVKA

Dopřejte si jedinečný relax v soukromí a pronajměte si vířivou vanu privátně. Rádi pro vás zajistíme romantickou atmosféru či drobné občerstvení.

Hotel Amálka - wellness

SAUNOVÝ SVĚT

Vyzkoušejte v našem wellness centru blahodárné účinky sauny na organismus. Pravidelné saunování posiluje obranyschopnost lidského organismu, pomáhá otužovat a regenerovat. Přináší uvolnění svalů, posílení imunity a dobře působí i na psychiku.

Hotel Amálka - wellness

Infrasauna - tento způsob sanování probíhá při teplotách do 60°C a má celou řadu léčivých a blahodárných účinků na organismus. Při procesu dochází k prohřívání pomocí infračerveného záření do hloubky až 2,5 cm a k intenzivnímu pocení, přičemž se uvolňují toxiny a těžké kovy dlouhodobě usazované v těle. Dochází tak k detoxikaci organismu a celkovému uvolnění. Jestliže o klasické sauně hovoříme jako o otužující, tak o infra jako léčivé.

Hotel Amálka - wellness

MASÁŽNÍ KŘESLO

Dopřejte si výjimečný relax na luxusním masážním křesle Profimedica Zero Gravity 38, které promasíruje celé vaše tělo od hlavy až po malíčky v poloze nulové gravitace pro celkové uvolnění. Křeslo klienta nejprve naskenuje, zjistí, jak je vysoký, kde má akupresurní body a dle toho nastaví masáž přímo na míru. Ta se skládá z 5 typů různých masážních technik: Shiatsu, hnětení, krouživé pohyby, poklepání, synchronizované hnětení a technika masáže pomocí jemných krouživých pohybů s roztaženými prsty.

Masážní cyklus trvá 20 minut a odpovídá 60 minutové masáži celého těla od maséra. Pozitivně působí na zmírnění únavy, podporu krevního oběhu, relaxaci namáhaného svalstva, uvolnění napjatého svalstva, zmírnění bolesti nervů, i zmírnění bolesti svalů. Při obtížích se doporučují 4 návštěvy, aby byl problém plně odstraněn. Po celou dobu masáže váš odpočinek zpříjemní také relaxační hudba.

Hotel Amálka - wellness

ODPOČÍVÁRNA

Klenuté cihlové stropy ve sklepních prostorech umocňují pohodovou atmosféru odpočívárny. Posezení na vyhřívaných keramických lavicích a doplňování ztracených tekutin je důležitým cyklem při saunování.

Hotel Amálka - wellness

Sportovní aktivity 

V hotelu Amálka je pro hosty připravené také bohaté sportovní vyžití. Od jara do podzimu jsou v provozu venkovní tenisové kurty, celoročně je možné si pronajmout víceúčelovou halu s kompletním zázemím. V neposlední řadě si mohou hosté zapůjčit dvoukolky segway a prozkoumat na nich okolní podřipskou krajinu. Pravidelně hotel Amálka pořádá sportovní turnaje.

Hotel Amálka

Okolí a tipy na výlety

Hotel Amálka se nachází v turistickém regionu Podřipsko, jehož dominantou je památná hora Říp. V blízkém okolí hotelu se nachází řada historických, kulturních i přírodních památek, které stojí za návštěvu.

Hora Říp s kaplí sv. Jiří

Ideálním cílem pro pěší túru je památná hora Říp, vzdálená 5 km od hotelu. Vyšlápněte si příjemnou procházkou po turisticky značené trase k vrcholu do nadmořské výšky 456 metrů, kde vás okouzlí výhled na České středohoří. Od dubna do října můžete na Řípu absolvovat prohlídku Rotundy sv. Jiří - jedné z nejstarších dochovaných staveb v Česku. Prohlídka trvá cca 30 minut.

Hora Říp s kaplí sv. Jiří

Roudnice nad Labem

Dominantou města Roudnice nad Labem je Roudnický zámek, barokní stavba, která byla přestavěna z původního kamenného hradu. Na náměstí Roudnice se nachází Podřipské muzeum a za vidění stojí i Kapucínský klášter nebo další historicky zajímavé části města Roudnice. Z kulturních akcí lze navštívit např. Roudnický košt či Roudnické vinobraní.

Labská stezka

Pro pěší i cykloturistiku je jako stvořená labská stezka, která vede z Podřipska, přes České středohoří až do Českosaského Švýcarska. Trasa podél řeky Labe nabízí přírodní krásy, historické památky nebo sportovní a kulturní vyžití.

Českosaské Švýcarsko 

Podřipský motoráček

Historický vlak projíždí krajinou pod horou Říp a jeho trasa vede částečně i po zrušené trati, kde je instalována naučná stezka. Výletní linka na trase z Roudnice nad Labem, přes Straškov, Mšené Lázně, Budyni nad Ohří až do Libochovic a opačně jezdí v sobotu, neděli a ve státní svátky. Motořáček staví na vlakové zastávce ve Straškově, která se nachází 900 metrů od hotelu (cca 11 minut pěšky).

Veltruský zámek

Zámek Veltrusy se nachází ve vzdálenosti 20km (asi 30 minut jízdy autem) od hotelu Amálka. Návštěvníkům nabízí klasické prohlídkové okruhy zámeckými prostory i netradiční zážitkové prohlídky, např. projížďku koňským povozem nebo cykloprohlídku. Za návštěvu stojí i veltruský zámecký park.

Veltruský zámek

Terezínský památník

Památník Terezín nabízí expozice na památku obětem nacistické perzekuce v pevnostním městě Terezín, 23 km (22 minut jízdy autem) od Hotelu Amálka. V místě je možné navštívit expozice v Malé pevnosti, v Muzeu ghetta a Magdeburské kasárně, Krematoriu a dalších.

Terezínský památník

Litoměřice

Královské město Litoměřice leží 30 km (25 minut autem) od hotelu Amálka. V historickém centru města se nachází gotický hrad. Mezi další turistické cíle se řadí Katedrála sv. Štěpána, nejstarší měšťanský dům Gotické dvojče, ale i Památník Karla Hynka Máchy a nespočet galerií.

Mělník

Dominantou města Mělník nad soutokem Labe a Vltavy je zámek Mělník, sídlo šlechtického rodu Lobkowicz. Kolem zámku se rozprostírají vinice, historické jádro města a je odsud krásný výhled na soutok i do celého kraje. Dále je ve městě možné navštívit zámecké vinné sklepy, kostnici pod chrámem sv. Petra a Pavla nebo městské podzemí. Do Mělníka je to z hotelu Amálka 21 km (27 minut autem).

Hora Říp s kaplí sv. Jiří

Hotel Amálka1580-logo-LOGOamalka-kopie-.jpg (2018-02-15 14:49:41)
Straškov-Vodochody 24
Straškov-Vodochody, 411 84
Tel.: +420 416 811 114, +420 739 630 743
E-mail: info@hotel-amalka.cz
www.hotel-amalka.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 2 639 Kč

Ukončeno dne 02.04.2019 17×

1
3 dny/2 noci pro 2 osoby
20 % | 3 300 Kč| 11 zákazníků
VYPRODÁNO
2
3 dny/2 noci pro 2 osoby včetně 3chodového obědového menu
20 % | 4 020 Kč| 6 zákazníků
VYPRODÁNO