Foobler Smart míček pro psy i kočky s postupným dávkováním stravy, který promění krmení v zábavu

599 Kč 790 Kč

Ukončeno dne 24.01.2019

Vynikající
5.0

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 97 zákazníků.

Doporučuji. Úžasná vychytávka pro psy i kočky. V noci nádherně svítí dokonce i bliká. Tento obchod je úžasný, skvělá komunikace a rychlost odeslání. Helena 03. 01. 2017

Diskuze (0)

Varianty voucheru (3)

1
Foobler Smart míček pro psy a kočky
799 Kč 990 Kč
2
Foobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočky
1 099 Kč 1 490 Kč
3
Foobler Mini Smart míček pro psy a kočky
599 Kč 790 Kč
VYPRODÁNO

Platnost voucheru

Do 31. 1. 2019

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Voucher zakoupíte zde na hyperslevy.cz a po jeho obdržení
 • Po zakoupení voucheru objednávejte zboží na e-mailu: info@reedog.cz
 • Do e-mailu uveďte jméno a příjmení, doručovací adresu, telefonní kontakt a číslo voucheru
 • Poštovné činí 99 Kč - možnost zaslat až 10 ks na jedno poštovné
 • Dodání do 2 pracovních dní od provedení objednávky u dodavatele
 • Osobní odběr zdarma možný na adrese: Sedmidomky 459/8, Praha 10 - Michle (Po-Pá: 9:00-17:00)

Kde uplatnit vouchery

Showroom Reedog.cz
Sedmidomky 459/8
Praha 10 - Michle, 101 00
Tel.: +420 216 216 106
E-mail: info@reedog.cz
www.reedog.cz

Důležité informace

 • Foobler Smart míček pro psy a kočky, který promění krmení v zábavu
 • Ve zvolený čas míček otevře jeden box s porcí a upozorní zazvoněním
 • Předchází zlobení, prospěje zdravé kondici a procvičí pejskovi smysly
 • Postupné dávkování porcí zajistí zábavu a stravu až na 8 hodin
 • Ideální pomocník pro mazlíčky s nastaveným dietním plánem
 • Princip hry připomíná zvířeti přirozené dobývání kořisti
 • Odolný, omyvatelný a zdravotně nezávadný
 • Foobler funguje na 2 ks AA nebo 3 ks AAA baterií (nejsou součástí balení)

Ochraňte svého mazlíčka před nudou a nesprávnými stravovacími návyky pomocí smart dávkovacího míčku

Foobler Smart míček

Foobler Smart míček pro psy a kočky

Foobler je chytrý elektronický míček pro psy, který promění krmení v zábavu. Představuje samopohyblivou hračku a dávkovač krmení s volitelnými intervaly v jednom. Foobler funguje na 3 ks AAA baterií (nejsou součástí balení).

Foobler je ideální pomocník s nastavením dietního plánu. Jakým kouzlem? Krmení probíhá podle harmonogramu, který předem nastavíte. Potřebné porce nasypete do 6 malých zásobníků a už jen zvolíte časový interval na integrovaném časovači hračky. Ve zvolený čas míček otevře vždy jeden box s porcí a upozorní na krmení zazvoněním. Během dovádění váš malý chlupáč zjistí, že z otvoru náhodně vypadávají granulky. Po té už jen zapojí vrozenou bystrost i lovecký instinkt a kořist bude pronásledovat a otáčet do patřičné polohy. Optimalizujte stravu hravě a návyky každodenně udržujte.

A proč je vlastně dobré zabývat se aktivitou vašeho mazlíčka? Veterinární kliniky udávají narůstající procento psů nemocných obezitou. K 70 % nemocných pejsků často bohužel dopomohou i takové záležitosti, kterým bychom snadno předešli. Patří mezi ně také nedostatek pohybu či jednorázové a nadbytečné porce. Takovou porci pes může zhltat naráz a potrava mu mu zajistí nadýmání a bolení bříška. Foobler však představuje vcelku praktické řešení otázky. Má váš pejsek rád legraci a dovádění? Nebo dokonce hru s míčem? Potom u svého mazlíčka s chytrým míčkem určitě uspějete. Zvolte velikost poskytovaných porcí a dopřejte pejskovi její postupnou konzumaci. A co víc?

Foobler Smart míček

Foobler Mini Smart míček pro psy a kočky 

6 sestavitelných mini zásobníků kvalitního plastového míčku pokryje i celodenní krmení pro větší psy. Foobler funguje na 3 ks AAA baterií (nejsou součástí balení).

Foobler Smart míček

Hlavní funkce:

 • Míček se sám pohybuje a láká pejska ke hře
 • 6 separovaných miniboxů umožní dodržet jednotlivé porce, které pes potřebuje
 • Menší porce vícekrát za den představují zdravý stravovací návyk psa
 • Funkce zahájíte pouhým stiskem jednoho tlačítka
 • Hraní a zábava vašeho pejska rozptýlí od úzkosti, kterou doma sám může prožívat
 • Snadno jej rozložíte a pohodlně vymyjete
 • Zajistí proces až na celých 8 hodin

Elektronický dávkovač a míček napomáhá zdravé kondici mazlíčka hrou a trpí-li navíc separační úzkostí, Foobler strhne jeho pozornost od úzkosti či zlobení raději k zábavě. Mechanického poškození při hře se zbytečně neobávejte. Polyethylen HDPE shell je plast vysoké hustoty - odolný, omyvatelný a hlavně zdravotně nezávadný.

Princip hry připomíná psům přirozené dobývání kořisti. Plný zásobník míčku odpovídá asi 1/2 šálku krmiva. Naplní tak nutriční plán na celý den i pro velké psy. Plné zásobníky zabezpečí s přehledem zábavné krmení v průběhu až 8 hodin.

Foobler Smart míček Foobler Smart míček

Foobler Smart míček pro psy a kočky

6 sestavitelných mini zásobníků kvalitního plastového míčku pokryje i celodenní krmení pro větší psy. Foobler funguje na 2 ks AA baterií (nejsou součástí balení).

Foobler Smart míček

Hlavní funkce:

 • Samopohyblivá interaktivní hračka láká pejska ke hře
 • 6 separovaných miniboxů pro optimální porce
 • Volitelné intervaly pro krmení pejskovi na míru
 • Rozptýlí mazlíčka od úzkosti a zaměstná jeho bystrost
 • Odolný, zdravotně nezávadný materiál
 • Snadná manipulace a pohodlná údržba
 • Krmný plán až na 8 hodin

Foobler Smart míček

Elektronický chytrý míček napomáhá zdravé kondici mazlíčka a trpíli například separační úzkostí, Foobler strhne jeho pozornost od úzkosti raději k zábavě. Máte starost o výživu vašeho pejska? Optimalizujte stravu hravě a návyky každodenně udržujte. Zdá se to komplikované? Naopak! Bude to doslova hračka.

 Foobler Smart míček

Princip hry připomíná psům přirozené dobývání kořisti. Plný zásobník míčku odpovídá asi 2 šálkům krmiva. Naplní tak nutriční plán na celý den i pro velké psy. Plné zásobníky zabezpečí s přehledem zábavné krmení v průběhu až 8 hodin.

Foobler Smart míček

Foobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočky

Chcete zdravě krmit vašeho psa a zabavit ho na dlouhé chvíle, i když jste v práci? Foobler Bluetooth je automatický dávkovač krmiva a odolný interaktivní míček, který ovládáte na dálku přes váš smartphone prostřednictvím přehledné aplikace. Foobler funguje na 2 ks AA baterií (nejsou součástí balení).

Foobler Smart míček

Hlavní funkce:

 • Foobler Bluetooth umožňuje naplánovat krmení na celý den, nebo i pro kratší časový úsek
 • Zabezpečí krmení po celých 9 hodin
 • 3 možnosti časování: pravidelný interval (1-99 min.), automatické intervaly v rozmezí od - do a čas zadaný pro každou porci zvlášť
 • Manuální ovládání pro zvukový signál a uvolnění dávkovače
 • Monitor aktivity zpřehlední celkovou kondici a zdraví psa
 • Vysoce odolný materiál z pevného, zdravotně nezávadného plastu (bpa free)
 • 4 varianty zvukové signalizace + omezení hlasitosti
 • Ovládání na dálku nápaditou přehlednou aplikací
 • Napomáhá optimálnímu krmení, prospěje fyzické aktivitě a bystří smysly mazlíčka
 • Předchází nevhodnému chování psa bez dozoru

Foobler Smart míček

Aplikaci Foobler stahujte pro iOs i Android (4,3 a výše). 6 zásobníků pro celodenní krmení, bpa free a volitelné intervaly zajistí 100% plán výživy pejskovi na míru. Samopohyblivý míček předchází zlobení, prospěje zdravé kondici a procvičí pejskovi smysly.

Automatický míček signalizuje aktivitu zvukem ve 4 variantách. Po té uvolní vždy jeden zásobník a sám se rozpohybuje. Váš čtyřnohý kamarád brzy zjistí, že z otvorů postupně vypadávají granulky a pustí se do hry. Foobler Bluetooth zajistí hru po 9 hodin bez nutnosti naplnění.

Pomalu dávkovaná strava zaručí, že váš chlupáč nehltá a nepřejí se. 6 zásobníků zajistí krmný plán v menších porcích několikrát během dne. Zásobník pouze naplníte granulemi, vyberete časové intervaly a smart míček zajistí funkce po celých 9 hodin. Start a stop čas můžete pohodlně využít pro automatický plánovač intervalů. Míček s automatickým dávkovačem vám konečně umožní dosáhnout správné výživy, přestože nemůžete na pejska celý den dohlížet.

Foobler Smart míček

OVLÁDÁNÍ POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU

Zvýšený komfort ovládání přes aplikaci umožní dohled na aktivitu i nutriční příjem pejska. Aplikace Foobler je přehledná a vlastní vizuální představa není problém. Dejte prostor vaší osobnosti a vyberte si fotografie, pozadí, a ikony podle svého přání. Chcete-li mazlíčka odměnit nebo vylákat ke hře právě teď, stačí ťuknout a míček se spustí.

6 zásobníků v interaktivním míčku pojme 2 šálky granulí, což vyhoví denní nutriční spotřebě velkého psa. Chceteli nakrmit více čtyřnohých strávníků, postačí jen v aplikaci přidat další zařízení Foobler a pohodlně užívat veškeré funkce.

Foobler Smart míček

Jak poskládat Foobler Smart míček

Pootočením barevně odlišeného víčka odkryjte 6 separátních mini boxů pro naplnění krmivem. Vkládejte pouze suché dobroty maximálně do velikosti 12,5 mm v potřebném množství. Vraťte víčko zpět a pootočte na pozici zamčeno. Stejným způsobem odejměte i víčko na protější straně míčku. Právě odnímatelná část disponuje časovačem pro výběr intervalu krmení.

 

Foobler Smart míček

Před samotným nastavením časovače odšroubujte ještě krytku na spodní části víčka. Vložte 2 ks AA baterií a kryt opět zašroubujte. Pomocí časovače zvolte interval krmení na 15, 30, 60 nebo 90 minut podle vašich požadavků. Díl vložte na původní místo a pootočte zpět do pozice zamčeno. Míček je připraven postupně dávkovat stravu v zadaném intervalu. Stačí jen stisknout spouštěcí tlačítko a Foobler na vašeho pejska včas zazvoní. Zajištění funkcí oznámí zeleně svítící kontrolka.

Jak naučit pejska hru?

Aby pejsek pochopil, co mu interaktviní hračka nabízí, připojte se zpočátku ke hře. Manuální ovládání vám umožní zadávat signály a odměňovat granulkami. Nejprve zapněte signalizaci, a když chlupáč projeví zvídavost, uvolněte mu odměnu. Opakováním procesu pejsek brzy vypátrá souvislost mezi zvukem a dobrotou.

Foobler Smart míček

Showroom Reedog.czSoubor 2016-11-04 08:40:54
Sedmidomky 459/8
Praha 10 - Michle, 101 00
Tel.: +420 216 216 106
E-mail: info@reedog.cz
www.reedog.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 599 Kč

Ukončeno dne 24.01.2019

1
Foobler Smart míček pro psy a kočky
19 % | 990 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 799 Kč
2
Foobler Bluetooth Smart míček pro psy a kočky
26 % | 1 490 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 1 099 Kč
3
Foobler Mini Smart míček pro psy a kočky
24 % | 790 Kč| 8 zákazníků
VYPRODÁNO