Multimediální online kurz cizích jazyků - Aj, Nj a Fj nebo kurz obchodní angličtiny na 6 či 12 měsíců

299 Kč 2 980 Kč

Ukončeno dne 26.06.2019 39×

Vynikající
4.5

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 299 zákazníků.

Trochu slabší,ale jinak si člověk zopakoval pár slovíček. Jitka 21. 11. 2017

Diskuze (0)

Varianty voucheru (3)

1
Půlroční multimediální online kurz cizího jazyka (4 kapitoly) + 1 kurz zdarma
299 Kč 2 980 Kč
2
Roční multimediální online kurz cizího jazyka (4 kapitoly) + 1 kurz zdarma
589 Kč 5 690 Kč
3
Roční online kurz obchodní angličtiny (4 kapitoly) + 1 kurz zdarma
599 Kč 3 299 Kč

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2019

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Po obdržení voucheru kontaktujte poskytovatele s číslem voucheru na e-mailu:
  kupon@fun-media.com, po zpětné vazbě aktivujete voucher pomocí webového formuláře: angličtina, němčina, francouzština, obchodní angličtina
 • Na této stránce zadáte svůj e-mail a jako promoční kód použijete kód voucheru (zadejte pouze prvních 12 číslic)
 • Od této chvíle začíná běžet období 6 nebo 12 měsíců

Kde uplatnit vouchery

Funmedia
E-mail: kontakt@fun-media.com (obecné dotazy)
kupon@fun-media.com (přístupové údaje)
Kurzy AJ: http://english123.cz/
Kurzy NJ: http://nemcina123.cz/
Kurzy FJ: http://francouzstina123.cz/
Obchodní angličtina: http://english123.biz/

Důležité informace

 • Multimediální online kurz na 6 nebo 12 měsíců
 • Na výběr kurz angličtiny, němčiny, francouzštiny či obchodní angličtiny
 • S námi začnete psát, rozumět, mluvit a myslet v cizím jazyce
 • Na konci každé úrovně obdrží uživatel certifikát
 • Akce pouze pro zákazníky Hyperslevy.cz: 1 + 1 kurz zdarma

Cestujte bez strachu z neznalosti cizího jazyka nebo se naučte číst a psát dvakrát rychleji

Kurz cizího jazyka

Rádi byste se naučili nový jazyk a rozšířili si tak své jazykové schopnosti? Online kurz od Funmedia vás namotivuje a přemění výuku angličtiny, němčiny nebo francouzštiny v zábavu!

Kurz cizího jazyka

Online kurz

 • Zvládnete všechny jazykové dovednosti: slovní zásobu, poslech, psaní, gramatiku a dokonce i výslovnost
 • Budete se dobře bavit! Zárukou zábavy během kurzu jsou multimediální elementy: hry, HD filmy, písničky a fotolekce
 • Budete se učit s rodilým mluvčím, tudíž se naučíte mluvit s dokonalým přízvukem
 • Budete pracovat individuálně - vy určujete čas a monitorujete své pokroky
 • Učíte se kdykoliv a kdekoliv, stačí vám přístup k internetu

Kurz cizího jazyka

Zahlceni povinnostmi různými způsoby hledáme motivaci k výuce cizích jazyků. Nebylo by lepší hledat místo pobídek řešení, která budou jednodušší?

Kurz cizího jazyka

Tvůrčí tým Funmedia intenzivně hledal ty správné nápady a brzy zjistil, že stačí vytvořit inovační metodu, která mění výuku v zábavu! Rozhodli jsme se prolomit tradiční schéma učení, které je spojeno s trávením dlouhých hodin u stolu a řešením málo zajímavých úkolů. V okamžiku, kdy máte k dispozici moderní nástroje, učení se stává příjemným potěšením a jeho účinky jsou více viditelné.

Soubor 2014-03-21 11:44:38

Co vytvořil tým Funmedia

Aby se učení stalo lehkou a příjemnou formou výuky tým lingvistů, rodilých mluvčích, metodiků a programátorů vytvořil inovační e-learningové kurzy k výuce cizích jazyků. Všechny tyto kurzy vznikly na základě původní Metody123, která sklízí úspěchy už ve 26 zemích!

Celý kurz byl připraven na základě metody "123", kterou vytvořil mezinárodní tým odborníků: zkušených metodiků a rodilých mluvčích. Metoda "123" vytváří komunikační situace, během kterých se uživatel kurzu učí přirozeným způsobem mluvit a myslet vybraným jazykem.

Kurzy nabízí unikátní, interaktivní modul kontroly výslovnosti. Uživatel kurzu má možnost si sám ověřit správnou výslovnost slov a frází pomocí algoritmu pro kontrolu výslovnosti. K obsluze systému postačí mikrofon a sluchátka.

Kurz cizího jazyka

Angličtina123

English123 je jako jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku angličtiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má proto tři úrovně a je určený pro dospělé, kteří ještě v angličtině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si ji chtějí vylepšit.

Anglicky hovoří ve všech světadílech asi 2 miliardy lidí. Používají tento jazyk nejen jako mateřský, ale angličtina je také nejčastěji voleným cizím jazykem. Díky tomu je hlavním komunikačním nástrojem téměř všech obyvatel světa.

Kurz cizího jazyka

Kurz English123 má 4 úrovně. Tímto je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky.

Dohromady kurz má 450 interaktivních cvičení, což ve výsledku dává 320 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalosti, jako je gramatika, slovní zásoba, poslech, psaní a dokonce i výslovnost.

Kurz cizího jazyka

Němčina123

Němčina123.cz je jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku němčiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má tři úrovně a je určen pro mládež a dospělé, kteří ještě v němčině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si chtějí své komunikační schopnosti vylepšit.

Německy hovoří 128 miliónů lidí. Mezi ně patří přes 105 miliónů rodilých mluvčích. Němčina patří také mezi 10 nejpoužívanějších jazyků na světě. Německy se hovoří nejen v Evropě, ale i v Africe (např. v Namibii). Pro zajímavost - oficiální jazyk Švýcarské gardy ve Vatikánu je právě němčina. Je to také pomocný úřední jazyk na území opolského vojvodství v Polsku.

Kurz Němčina123 má 3 úrovně. Je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky. Dohromady má kurz 66 interaktivních cvičení, což ve výsledku znamená 240 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalostí v oblasti gramatiky, slovní zásoby, poslechu, psaní a dokonce i výslovnosti

Kurz cizího jazyka

Francouzština123

Francouzština123 je jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku francouzštiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má čtyři úrovně a je určen pro mládež a dospělé, kteří ještě ve francouzštině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si chtějí své komunikační schopnosti vylepšit.

Francouzština je mateřským jazykem více než 80 milionů lidí. Francouzsky hovoří 201 milionů lidí. 72 milionů lidí ji používá každodenně v Kanadě, JAR a bývalých francouzských koloniích. Francouzština byla až do konce 20. století po angličtině druhým nejstudovanějším cizím jazykem. Až do 70. let 20. století byla její znalost vnímána jako povinnost pro lidi s lepším vzděláním. Francouzština bývala populární v celé Evropě a Čechy nebyly žádnou výjimkou. Nad čistotou francouzštiny bdí Francouzská Akademie. Hlídá, aby se do francouzštiny nedostaly amerikanismy. I proto Francouzi neříkají "computer" ale "ordinateur".

Kurz Francouzština123 má 4 úrovně. Je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky. Dohromady má kurz 88 interaktivních cvičení, což ve výsledku znamená 320 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalostí v oblasti gramatiky, slovní zásoby, poslechu, psaní a dokonce i výslovnosti.

Kurz cizího jazyka

Rodilí mluvčí

Funmedia je jedničkou v oblasti e-learningu. Jsme mezinárodní a dynamická společnost poskytující moderní e-learningová řešení. Naše portfolio zahrnuje multimediální jazykové a specializované kurzy (mj. Excel123) včetně první e-učebnice angličtiny pro děti, která byla schválena Ministerstvem školství. Kurzy123 jsou přístupné ve 26 zemích (mj. v USA, Austrálii, Rusku a České republice) a nyní je už používá 170 000 uživatelů. Firma Funmedia je dvojnásobným držitelem prestižní ceny European Language Label – ocenění za inovační vzdělávací systém ve výuce cizích jazyků.

Kurz cizího jazyka

Certifikát

Na konci každé úrovně obdrží každý účastník certifikát o dosažení této úrovně podle stupnice Evropské rady (v případě správného provedení více než 80% cvičení). Na konci celého kurzu má uživatel možnost udělat zkoušku a získat certifikát za celý kurz.

Výhody online kurzu

 • Některé materiály obsahují překlad do češtiny a některé jsou v angličtině – podle metody ponoření se do jazyka
 • Kurz obsahuje nepřeberné množství různých prvků – od fotolekcí, dialogů, gramatiky, k diktátům, hrám, písním a seznamu slovíček
 • Možnost ověřit správnou výslovnost slovíček a frází pomocí algoritmu pro kontrolu výslovnosti (uživatel čte anglicky nahlas, svůj přednes nahrává a systém tuto nahrávku ověřuje; pokud uživatel čte nesprávně, je třeba čtení zopakovat; pokud uživatel přečte větu správně, systém to potvrdí a uživatel pokračuje ve čtení následující věty)
 • Společnost Funmedia obdržela certifikát kvality European Language Label

Kurz cizího jazyka

Soubor 2014-07-17 10:02:46Funmedia
E-mail: kontakt@fun-media.comkupon@fun-media.com 
Kurzy AJ: http://english123.cz/
Kurzy NJ: http://nemcina123.cz/
Kurzy FJ: http://francouzstina123.cz/
Obchodní angličtina: http://english123.biz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 299 Kč

Ukončeno dne 26.06.2019 39×

1
Půlroční multimediální online kurz cizího jazyka (4 kapitoly) + 1 kurz zdarma
90 % | 2 980 Kč| 27 zákazníků
Koupit za 299 Kč
2
Roční multimediální online kurz cizího jazyka (4 kapitoly) + 1 kurz zdarma
90 % | 5 690 Kč| 10 zákazníků
Koupit za 589 Kč
3
Roční online kurz obchodní angličtiny (4 kapitoly) + 1 kurz zdarma
82 % | 3 299 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 599 Kč