Last pobyt: Itálie, Spoleto luxusní hotel, snídaně, golf, neomezené wellness, bazén 6 dní pro dva. Platí rok.

5 769 Kč 17 500 Kč

Ukončeno dne 29.10.2018 3 / 7

Vynikající
4.9

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 7762 zákazníků.

Výborné jídlo, krásné prostředí, termální bazény, ochotný personál. Blízkost krásných měst, jako je Padova nebo Ferarra. Prostě skvělé, až na počasí. Jana Kulišová 06. 11. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 10. 11. 2018 nutno uplatnit (pobyt možno čerpat do 26. 9. 2019)

Podmínky slevy

 • Voucher HyperSlevy.cz je nutné do 10. 11. 2018 vyměnit za originální hotelový poukaz zasláním jeho čísla + jména a adresy jednoho cestujícího na e-mail, který je uvedený na voucheru
 • Platnost hotelového poukazu (který získáte výměnou za voucher HyperSlev) je do 26. 9. 2019
 • Hotelový poukaz lze využít v závislosti na obsazenosti hotelu a volných kapacitách určených pro vouchery s výjimkou období 20. 12. - 8. 1., Velikonoc a srpna
 • Bez originálního hotelového poukazu není možné vytvořit rezervaci v hotelu!
 • S požadavky na rezervaci se obracejte přímo na hotel, tel.: +39 0743 252103, e-mail: info@ilbaio.com
 • Při rezervaci je nutné uvést číslo originálního hotelového poukazu
 • Své dotazy k nabídce můžete směřovat do diskuze (níže) nebo na e-mail discover.leisure@email.cz
 • Maximální počet voucherů na osobu: 3 ks
 • Všechny uvedené příplatky jsou pouze orientační, mohou se lišit v závislosti na sezóně
 • Všeobecné obchodní podmínky společnosti Discover Leisure Ltd. ke stažení ZDE

Další informace

Děti a další osoby

Bez slevy

wifi

Není k dispozici

Parkování

Zdarma

Rekreační poplatek

Cca 1-2,5 EUR/osoba/noc

Zvířata

Nejsou dovolena

Destinace

Il Baio Relais & Natural SPA****

Kde uplatnit vouchery

Il Baio Relais & Natural SPA****
Loc. Camporoppolo
Spoleto 06049, Itálie
Tel.: +39 0743 252103
Fax: +39 0743 51198
E-mail: info@ilbaio.com
http://www.ilbaio.com

Discover Leisure Limited
6 Bexley Square, Salford
Manchester, M3 6BZ, United Kingdom

Důležité informace

 • Luxusní pobyt v hotelu Il Baio Relais & Natural SPA**** v italském Spoletu
 • Ubytování na 6 dní/5 nocí pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji „Classic“
 • 5× bohatý snídaňový bufet
 • Volný vstup do hotelového wellness: vyhřívaný vnitřní bazén s whirlpoolem, relaxační zóna, sauna, parní lázeň, zážitkové sprchy a Kneippovy lázně
 • Volný vstup do venkovního bazénu s lehátky (v letní sezóně)
 • Používání golfového hřiště (9 jamek) „Pitch & Putt“
 • 10% sleva na menu v A-la-Carte restauraci

Poznejte krásy Umbrie a užijte si společně šest dní plných přepychového odpočinku a poznávání okolí

Il Baio Relais & Natural SPA - wellnessIl Baio Relais & Natural SPA - bazén Il Baio Relais & Natural SPA - terasa

Il Baio Relais & Natural SPA****

Hledáte stylové místo k relaxaci uprostřed krásné přírody? Odpověď je Il Baio Relais & Natural Spa v srdci malebného města Spoleto v italské Umbrii. Můžete zde relaxovat v luxusních hotelových lázních, užít si jízdu na koni nebo na horském kole. Původní dům a stáje byly kompletně zrekonstruovány a nyní nabízí hotel veškeré vybavení 4* hotelu s moderním designem.

Il Baio Relais & Natural SPA Il Baio Relais & Natural SPA

Hotel má dva venkovní bazény s lehátky a v hotelových lázních je vám k dispozici vyhřívaný bazén s vířivkou, relaxační zóna, sauna, parní lázeň, zážitkové sprchy a Kneippovy lázně. U hotelu se nachází 9jamkové golfové hřiště Pitch & Putt, které mohou hoteloví hosté využívat.

Il Baio Relais & Natural SPA - recepceIl Baio Relais & Natural SPA - bazénIl Baio Relais & Natural SPA - pokoj

Pokoje

Hotel disponuje 27 klimatizovanými pokoji, odpovídajícími nejmodernějšímu standardu 4* hotelu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou, minibarem, SAT TV s plochou obrazovkou, telefonem s přímou volbou, trezorem, psacím stolem.

Il Baio Relais & Natural SPA - pokojIl Baio Relais & Natural SPA - pokojIl Baio Relais & Natural SPA - pokoj Il Baio Relais & Natural SPA - koupelnaIl Baio Relais & Natural SPA - pokoj

Gastronomie

Každé ráno pro vás bude připraven bohatý snídaňový bufet se slanými i sladkými pochoutkami. Oběd a večeři si můžete vychutnat v hotelové A la carte restauraci, ve které jsou připravovány zejména místní speciality s využitím těch nejkvalitnějších regionálních surovin.

Il Baio Relais & Natural SPA - restauraceSoubor 2014-04-07 09:22:40 Soubor 2014-04-07 09:22:44Il Baio Relais & Natural SPA - restaurace

Wellness

Luxusní hotelové wellness vám nabízí: vyhřívaný vnitřní bazén s whirlpoolem, relaxační zónu, saunu, parní lázeň, zážitkové sprchy a Kneippovy lázně.

Il Baio Relais & Natural SPA - wellnessIl Baio Relais & Natural SPA - wellness Il Baio Relais & Natural SPA - wellness
Il Baio Relais & Natural SPA - wellness

Spoleto

Hrad Rocca di Albornoz se tyčí na nejvyšším vrcholku Spoleta a stejně jako ostatní hrady ve střední Itálii byl postaven jako papežský hrad. Podél hradeb vede velmi oblíbená stezka nabízející krásné výhledy na město Spoleto a okolní krajinu.

Spoleto

Středověký most Ponte delle Torri spojuje vrcholek s hradem Rocca di Albornoz s horou Monteluco. Již v antice byla hora Monteluco svatou horou, a proto nebyla nikdy odlesněna, díky čemuž se zde uchoval unikátní dubový prales. K malé obci na vrcholu hory Monteluco vede ze Spoleta městská autobusová linka.

Náměstí Piazza del Mercato s krásnou studnou a pravidelným trhem s čerstvými potravinami je srdcem celého města. Spoleto se také samozřejmě chlubí nádhernou katedrálou s románskými, gotickými a barokními prvky a také překrásnou barevnou freskou znázorňující korunovaci Panny Marie, jejímž autorem je Filippo Lippi.

Spoleto

Umbrie

Italský region Umbrie se díky poloze mezi Toskánskem, Marche a Laziem pyšní velice různorodou krajinou tvořenou mírnými kopci, úrodnými nížinami, bujnými lesy a hlubokými roklinami, které jsou vykrojené řekami.

Umbrie

V Umbrii však kromě přírodních krás naleznete i řadu historických památek a vynikající víno, které soupeří s toskánským. Umbrie vám nabídne prožít příjemnou a relaxační dovolenou s možností konat četné výlety po okolí.

Nachází se ve střední Itálii a jako jediný region ze střední a jižní Itálie nemá moře. Umbrii se také mimo jiné říká zelené srdce Itálie, protože je plná lesů a vodních ploch, které se prolínají s pahorky a horami.

Region byl obydlen již v prehistorii, vykopávky z té doby se nacházejí v místních muzeích. Po pádu Římské říše byla Umbria dlouho rozdrobena na malá území, ale postupem doby se stmelovala a dnes je to region úspěšný v zemědělství, ruční výrobě a také turismu.

Umbrie

Přírodní krásy a rezervace

Do Umbrie jsou turisté přitahováni nejvíce krásnou přírodou. Je zde několik přírodních parků, které stojí za to vidět. Cascate delle Marmore lákají uměle vytvořeným vodopádem. Ten je jeden z nejvyšších v Evropě. Jelikož se voda z vodopádu používá k výrobě elektrické energie, ne vždy je v provozu. Každý den je spouštěn od 12 do 13 a od 16 do 17 hodin.

Ve středu Umbrie se rozkládá Parco della Valnerina, kde je možnost vyjet si na koni nebo na horském kole. V létě se zase můžete vykoupat v jezeře Lago Trasimeno, nebo si loďkou vyjet na prohlídku dvou ostrůvků. Na jednom z nich je dokonce zajímavý klášter, kde se po jistou dobu ukrýval svatý František z Assisi.

Umbrie

Kulturní a architektonické zajímavosti

Umbrie má však také další lákavá historická místa, na která byste neměli zapomenout. Například Alta Valle del Tevere se pyšní bohatým kulturním a uměleckým vlastnictvím. Nachází se zde mnoho krásných paláců, kostelů nebo hradů. Proto se také oblasti někdy říká Valle Museo.

Nejznámější však nejspíš bude oblast Assisi. Pokud při návštěvě Umbrie nenavštívíte toto místo, je to skoro, jako kdybyste v Umbrii vůbec nebyli. Stojí zde bazilika svatého Františka, která patří mezi památky UNESCO.

Umbrie

Tradice a speciality

Ani tím vším, co bylo řečeno, není vyčerpáno kouzlo regionu Umbrie. To totiž spočívá také v místní tradiční kultuře a kuchyni. Pokud chcete opravdu něco typického, pak si dejte čočku z oblasti Castelluccio. Dělají ji podle receptů, které patří mezi nejstarší v Itálii. Chcete-li raději jen něco malého na zub, nepohrdněte tradiční výrobou dobrých sýrů. Velmi chutný je caciotta al tartufo – měkký sýr s příchutí lanýžů nebo místní pecorino – ovčí sýr.

Mají zde i dobré víno, například z oblasti Colli di Trasimeno. Pokud si chcete domu odvézt něco na památku, v Umbrii je dlouhá tradice keramiky. V malých krámcích na venkově i ve městě si budete moci vybrat mezi množstvím různých nádob, ozdob apod.

Umbrie

Soubor 2015-08-07 11:30:11Il Baio Relais & Natural SPA****
Loc. Camporoppolo
Spoleto 06049, Itálie
Tel.: +39 0743 252103
Fax: +39 0743 51198
E-mail: info@ilbaio.com
http://www.ilbaio.com

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 5 769 Kč

Ukončeno dne 29.10.2018 3 / 7