Malířem za víkend - 2denní víkendové kurzy dle vašeho výběru v Praze, Brně, Plzni a dalších městech

1 249 Kč 2 000 Kč

Ukončeno dne 17.02.2019 23×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 230 zákazníků.

Diskuze (3)

Varianty voucheru (4)

1
Křída a rudka – pro pokročilejší
1 249 Kč 2 000 Kč
2
Kurz pastelu snadno a krásně
1 749 Kč 2 500 Kč
3
Tajemství akvarelové malby
1 749 Kč 2 500 Kč
4
Malujeme na plátno - akryl
1 989 Kč 3 500 Kč
Zobrazit další 1 varianty

Platnost voucheru

Do 28. 2. 2019

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace a dotazy na obsazenost na e-mailu: info@ateliermozaika.cz či na tel. +420 725 534 523
 • Na kurz je nutné objednat se předem
 • Termíny a města kurzů na webu
 • Po zakoupení voucheru se e-mailem zaregistrujte. Uveďte termín, o který máte zájem, kód voucheru a datum konce jeho platnosti a mobilní spojení na vás
 • Kurz probíhá dva dny (sobota, neděle) od 09:45 do 18:45 hodin - tedy 18 hodin výuky na rozdíl od konkurenčních nabídek. V poledne je přestávka na oběd
 • S sebou potřebujete pouze kód voucheru a dobrou náladu

Kde uplatnit vouchery

Ateliér Mozaika
Tel.: +420 725 534 523
E-mail: info@ateliermozaika.cz
www.ateliermozaika.cz

Důležité informace

 • 2denní víkendové kurzy kreslení dle výběru pro 1 osobu
 • Na výběr ze 4 kurzů (dle varianty)
 • Kurz probíhá intenzivně dva dny (sobota, neděle) od 9:45 do 18:45 hodin
 • 18 hodin intenzivní výuky
 • Možnost konzultací po skončení kurzu zdarma každý všední den od 10:00 – 17:00 hodin
 • V ceně voucheru není zahrnuto občerstvení

Udělejte první krok do světa umu a kreativity a objevte svůj umělecký talent

Kurz kresleníMalujeme na plátno – akryl Malujeme na plátno – akryl

Křída a rudka – pro pokročilejší

Na tomto kurzu se očekává, že máte již zkušenost s reálnou kresbou a vaše oko je schopné dobře zachytit proporce. Kreslíme výše uvedenými materiály, zdokonalujeme se v technikách jejich použití. Z papírových předloh ustupujeme a pracujeme také se skutečnými modely a objekty. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.

Křída a rudka – pro pokročilejší Křída a rudka – pro pokročilejší

Kurz pastelu – snadno a krásně

Malovat anebo kreslit? Víte jaký je v tom rozdíl? Malba je výtvarnou technikou, kde se barvy nanáší v ploše a dochází k jejich míchání například vodou či olejem. Naopak kresba se soustředí především na linie a v ploše pak více či méně na stínování.

Pastely jsou výjimečné nejen svým vzhledem, ale také tím, že umožňují obojí. Balancují mezi kresbou a malbou, a navíc práce s nimi je velmi hravá a snadná. Kromě palety barev a vhodného papíru potřebujete už jen vaše prsty.

Kurz pastelu – snadno a krásně

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Krása pastelu je dostupná i tomu, kdo vůbec kreslit neumí. Volbou vhodné předlohy vám pomůžeme tvořit krásné obrazy přírodních scenérií. Na své si ovšem přijdou i tací, kteří již s kresbou zkušenosti mají, poněvadž to ve vás z prvních obrázků rozpoznáme a povedeme vás k lepším výsledkům. Vyzkoušíte si rozdíl mezi suchými a olejovými pastely v kvalitní umělecké řadě. Budete mít příležitost pracovat s různými druhy papíru a dozvíte se vše, co byste o pastelech měli vědět.

Kurz pastelu – snadno a krásně Kurz pastelu – snadno a krásněKurz pastelu – snadno a krásně

Pro výuku nepoužíváme cenově nejlevnější materiály typu „škola“, čímž se naše kurzy mohou cenově od ostatních lišit. Klademe důraz především na kvalitu.

Jako bonus a v závislosti na tempu každého jednotlivce, můžete mít také příležitost vyzkoušet si kombinovanou techniku olejového pastelu s akvarelovými barvami, kdy olej vodu odpuzuje a vznikají tak zajímavé efekty či kombinaci pastelu s terpentýnem, kdy obrázkům dodáváme charakter …. A víte co? Nechte se taky trochu překvapit..-))

Kurz pastelu – snadno a krásně

Tajemství akvarelové malby

Akvarel je velmi náročná technika a tak se snadno může stát, že se vám první obrázky nebudou dařit dle vašich představ. V případě malby akvarelem se na procesu práce podílí nejen vize autora, ale také papír a větší množství vody. Což je na jednu stranu krásné, protože vás vždy čeká nějaké vzrušující překvapení. Na stranu druhou to může být společně s nezkušenýma rukama někdy trochu k pláči. A proto jsme tu my, abychom vám ukázali vlastnosti papíru i barev a techniky této malby tak, abychom vám dovolili vyniknout v této nádherné technice plné hravosti a překvapení. Staňte se mistry a podmaňte si papír i barvy tak, aby vás poslouchaly.

Tajemství akvarelové malby Tajemství akvarelové malby

Akvarel je plný náhod a překvapení. Když ale porozumíme vlastnostem papíru a nanášení barev, naučíme se předpokládat, jak se náš materiál v danou chvíli zachová a svou malbu se naučíme ovládat.

Tajemství akvarelové malby

V této technice má autor malbu jen z části pod svou kontrolou. Svou velkou úlohu sehrávají všichni zúčastnění. Tedy i voda, papír a barvy. Akvarelové barvy se vodou ředí a pracuje se s jejím nemalým množstvím. Papír se pod mokrou barvou rozpíná a vlní. V záhybech papíru se hromadí větší množství barvy a z vyvýšených míst naopak barva rychle stéká. Z tohoto důvodu bývá akvarel posuzován jako jedna z nejtěžších technik v malování a v samotném počátku se může zdát zcela nemožné malbu ovládnout a dosáhnout svých představ.

Tajemství akvarelové malby

Seznámíme se s technikami mokré a suché malby. Budeme se seznamovat s tím, jak se barvy míchají a vytvářejí různé jejich odstíny. Když bude čas a venku porostou plody, nějaké barvy si i uvaříme anebo vám alespoň prozradíme, jak si je můžete uvařit doma.

Naprosto se uvolníme a barvy budeme stříkat, cákat, rozpíjet. Naučíme se nechat barvy volně téci nebo vést kontrolovanou kapku.

Tajemství akvarelové malby

Malujeme na plátno – akryl

Během tohoto dvoudenního kurzu zvládneme namalovat čtyři obrázky na plátno 30 × 40 cm a to i přesto, že jste doposud nic podobného nezkusili. Naučíme vás triky špachtlemi i štětci a pod vašimi nástroji se budou doslova sami tvořit hory, sníh, listnaté či jehličnaté stromy, různé druhy kytek, odrazy na vodní hladině a mnoho dalšího.

Malujeme na plátno – akryl

Zjistíte, jak je malba na rozdíl od kresby jednoduchá a v domácím prostředí pak zvládnete jeden takový obraz během dvou hodin. V rámci kurzu většinou malujeme alespoň dvě ze čtyř ročních období, zátiší a také si vyzkoušíte malovat nejen podle předlohy (fotografie), ale i vlastní tvorbu, při které vás budeme částečně provázet.

Malujeme na plátno – akryl Malujeme na plátno – akryl Malujeme na plátno – akryl

Ateliér Mozaika

Ateliér Mozaika poskytuje nejširší nabídku kurzů po celé ČR, například v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Hradci, Plzni a v dalších městech. Aktuálně vypsané termíny naleznete na našich webových stránkách.

Ateliér Mozaika

Ateliér MozaikaSoubor 2017-06-09 10:47:08
Tel.: +420 725 534 523
E-mail: info@ateliermozaika.cz
www.ateliermozaika.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 249 Kč

Ukončeno dne 17.02.2019 23×

1
Křída a rudka – pro pokročilejší
38 % | 2 000 Kč| 9 zákazníků
Koupit za 1 249 Kč
2
Kurz pastelu snadno a krásně
30 % | 2 500 Kč| 4 zákazníků
Koupit za 1 749 Kč
3
Tajemství akvarelové malby
30 % | 2 500 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 1 749 Kč
4
Malujeme na plátno - akryl
43 % | 3 500 Kč| 8 zákazníků
Koupit za 1 989 Kč