Beskydy: luxusní hotel Čeladenka**** dovolená na 3 dny pro dva s polopenzí a bohatým wellness

5 990 Kč 10 860 Kč

Ukončeno dne 28.09.2018 11×

Vynikající
5.0

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 305 zákazníků.

V hotelu je na velmi dobré úrovni organizace, recepční milá, informovaná a vstřícná. Jídlo dostatečné a skladba velmi dobrá. Ubytování na vysoké úrovni. Jediná chba - což není vina hotelu - minimální pokrytí operátory mobilů.Prostě doporučuji Ing. Karel Vejmola 01. 04. 2017

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 30. 9. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Pobyt je možný využít ve všední dny (možný nástup i v neděli)
 • Ověření dostupnosti vámi vybraného termínu je nutné ještě před zakoupením voucheru
 • Rezervace předem na e-mailu: hotel@celadenka.cz nebo na tel.: +420 591 160 160
 • Voucher je nutné vzít vytištěný s sebou
 • O noclehu ve vybavených apartmánových nebo horských domech rozhoduje ubytovatel dle volných kapacit
 • Zrušení či změna rezervace nejpozději 7 dní předem, jinak voucher propadá
 • Check-in od 14:00, check-out do 10:00

Další informace

Děti a další osoby

Do 2,99 let zdarma

wifi

Zdarma

Parkování

Zdarma

Rekreační poplatek

19 Kč/osoba/den

Zvířata

Nejsou povolena

Lokalita

Kde uplatnit vouchery

Horský hotel Čeladenka****
Čeladná 809E
Čeladná, 739 12
Tel.: +420 591 160 160
E-mail: hotel@celadenka.cz
http://www.celadenka.cz/

Důležité informace

 • Wellness pobyt v luxusním Horském hotelu Čeladenka**** v Beskydech
 • Ubytování na 3 dny pro 2 osoby
 • Stravování formou bohaté polopenze
 • 1 hodina wellness v Lesních lázních pro 2 osoby
 • BeskydyCard - výhody a slevy v okolí
 • Volné využití venkovního hotelového bazénu bez omezení a sportovního hřiště
 • Volné využití dětského hřiště
 • Možnost zapůjčení horských kol a vozítek Airwheel
 • Hotel získal ocenění Czech Hotel Awards 2015, 2016, 2017, Best of Realty 2014
 • Hotelová restaurace má ocenění Mauerův výběr 2016, 2017 i 2018

Odpočiňte si v překrásném hotelu Čeladenka a ve stylových Lesních lázních uprostřed Beskyd

Horský hotel Čeladenka****Horský hotel Čeladenka**** - lázně Awards

V ceně voucheru:

 • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby na 2 noci (o ubytování rozhoduje hoteliér – dle obsazenosti)
 • 2× snídaně formou bohatých švédských stolů
 • 2× večeře formou bufetu či servírovaného 3chodového menu (dle obsazenosti hotelové restaurace)
 • 1 hodina wellness v Lesních lázních pro oba (sudová finská sauna, vířivá vana, Kneippův chodník, infrasauna, relax zóna)
 • BeskydyCard – karta plná výhod a slev (100 služeb se slevou od 20 % s možností uplatnění v okolí)

Možné příplatky:

 • Příplatek za víkend 500 Kč/pobyt
 • Možnost dokoupení další noci za exkluzivní cenu na místě
 • Možnost dokoupení stravy v zážitkové restauraci hotelu
 • Volné využití venkovního hotelového bazénu bez omezení
 • Volné využití sportovního hřiště včetně zapůjčení sportovních potřeb
 • Volné využití dětského hřiště
 • Možnost zapůjčení horských kol
 • Možnost zapůjčení vozítek Airwheel

Horský hotel Čeladenka**** - lázně

Horský hotel Čeladenka****

Hotel se nachází v Čeladné, malebné vesnici ležící v samém srdci Beskyd. Naleznete u nás krásnou, člověkem mnohde nedotčenou přírodu a luxus.

 Horský hotel Čeladenka****Horský hotel Čeladenka**** Horský hotel Čeladenka**** ubytování

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy hotelu, hotelových lázní, apartmánových domů a horských domů a má celkovou kapacitu 105 lůžek. Komplex je pojmenován podle říčky Čeladenka, která protéká v blízkosti hotelu. Apartmánové domy a horské domy se nesou názvy jednotlivých vrcholů Beskyd.

Horský hotel Čeladenka****

Ubytování

V hotelové budově se nachází 22 kompletně zrekonstruovaných pokojů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Příjemné barvy dřevěného nábytku spolu s použitými textiliemi a propracovaným designem zanechávají harmonický dojem, ke kterému se hosté velmi rádi vracejí.

Horský hotel Čeladenka****

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. V koupelně je hostům k dispozici hotelová kosmetika a vysoušeč vlasů. Samozřejmostí je telefon, WiFi, TV se satelitem, minibar a trezor pro zajištění bezpečí veškerých vašich cenností.

Horský hotel Čeladenka**** ubytováníHorský hotel Čeladenka**** ubytování

Vybavení pokojů

Ubytuje-li se v hotelu Čeladenka rodina s dětmi, rádi pro vaše děti umístíme do rezervovaného pokoje dětskou postýlku nebo pohodlnou přistýlku.

Část hotelových pokojů nabízí balkón nebo terasu, ze které vidíte celý hotelový resort s nepopsatelnou přírodou a dokážete tak vnímat klidnou atmosféru hotelu.

Díky použití nejmodernějších materiálů jsou všechny pokoje vhodné pro alergiky. Horský hotel Čeladenka rovněž myslí na tělesně handicapované a nabízí tak bezbariérový přístup do hotelové budovy včetně pokoje a jeho vybavení.

Horský hotel Čeladenka**** ubytováníHorský hotel Čeladenka**** ubytování

Restaurace

Hotelová restaurace s kapacitou 56 míst, letní terasa a lobby bar nabízejí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácí zákusky a moučníky. Nabízíme pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program.

Horský hotel Čeladenka**** restauraceHorský hotel Čeladenka**** restaurace

Wellness - Lesní lázně

Samostatné „Lesní lázně“ nabízejí svým hostům nejrůznější relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

Lesní lázně a jejich otevírací doba:

 • Po-Pá 11:00-21:00
 • So, Ne a státní svátky 9:00-21:00

Horský hotel Čeladenka**** - lázně

Wellness procedury

Perličková koupel

Perličková koupel jako taková uklidňuje tělo, osvěžuje a uvolňuje svalstvo. Zlepšuje krevní oběh a v důsledku toho se do tkání dostává nejen více kyslíku, ale také potřebných živin. Svaly se lépe regenerují a dochází k jejich uvolnění a odstranění napětí. Uvolněné svalstvo také výrazně dopomáhá k uvolnění kloubů.

Kneippův chodník

Je jedna z vodoléčebných procedur, kterou objevil německý farář a přírodní léčitel Sebastian Kneipp.
Kneippův chodník se skládá ze dvou bazénků s oblázky. V jedné nádrži je voda teplá cca 38˚C , ve druhé nádrži je voda studená cca 12˚C.

Horský hotel Čeladenka**** - lázně

Infrasauna

Tato sauna pracuje pomocí vyzařování infračervených paprsků, které pronikají hluboko do svalové tkáně, prohřívá ji a prokrvuje organismus. Saunování posiluje imunitní systém, uvolňuje dýchací cesty, uvolňuje namožené svaly, ulevuje při ztuhlosti kloubů, uleví od bolesti zad, snadněji vyplaví toxické látky z těla a také ovlivňuje redukci váhy. Infračervené paprsky pracují s teplotou vzduchu v rozmezí 45 – 60 °C. Délka pobytu v sauně může být 30 – 45 min.

Finská sauna (sudová)

Sauna funguje na principu nepřímého působení tepla. Horká kamna ohřívají vzduch, který posléze ohřívá pokožku, přes kterou se ohřeje tělo. U této sauny se používají cykly, kdy se střídá pobyt v sauně s ochlazením a odpočinkem. Finská sauna pracuje s teplotou v rozmezí 90 – 105˚C. Vlhkost se pohybuje v rozmezí 12 – 40%, podle toho zda poléváme kameny vodou.

Horský hotel Čeladenka**** - lázně

Tělové zábaly

Tělové zábaly jsou oblíbenou lázeňskou procedurou. Zábaly spočívají v přikládání obkladů, nebo aplikací vrstvy přípravku na část těla. Zábaly snižují bolesti kloubů, působí na omlazení pokožky, redukují celulitidu, ovlivňují lymfatický systém a působí relaxačně na naše tělo.

Očista těla (prohřívací zábal) - účinně prokrvuje a prohřívá pokožku. Zábaly jsou oblíbené ke zmírnění projevů celulitidy. Kombinace pohybu a prohřívacího krému efektivně stimuluje odbourávání tuků.
Zábal lze také využít k prohřátí pokožky zad a šíje.

Horský hotel Čeladenka**** - lázně

Rašelinový obklad - je jednou z nejuznávanější tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí. Obklady lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovního zatížení apod.

Parafínová terapie - parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Hluboce hydratuje a přináší rychlou úlevu. Je velmi jemný, měkký a nemastný.

Lymfodrenáž - lymfodrenážní kalhoty zajištují lepší odstranění škodlivých látek z těla a lze je také využít jako příjemnou tlakovou masáž nohou. Lymfodrenáž zajistí zrychlení toku lymfy v organismu.

Horský hotel Čeladenka**** - lázně

BODIZ Spa

BODIZ Spa je moderní nestátní zdravotnické zařízení. Profesionální tým je tvořen odborníky, lékaři a fyzioterapeuty se specializací pro odbornost fyzioterapie, rehabilitace a neurologie. BODIZ Spa nabízí velký rozsah procedur dle potřeb a přání klientů.

Horský hotel Čeladenka**** spa

Beskydy - tipy na výlety a aktivity

Beskydské a valašské hory nabízí množství pečlivě značených výšlapů pro malé i velké návštěvníky a bezpočet neopakovatelných pohledů do nádherné krajiny hor i podhůří. Královnou Beskyd je Lysá hora, na kterou mnozí chodí opakovaně, nejenom proto že sem vede mnoho cest, ale hlavně proto že z Lysé hory se zdá, že nám Beskydy leží u nohou. Podobný zážitek se vám může naplnit také na Pustevnách, mezi malebným Libušínem, posvátným Radegastem a symbolickým Radhoštěm.

Beskydy

Golf Ostravice

Zahrajte si golf na 18jamkovém hřišti s úžasnými výhledy na Lysou horu a údolí řeky Ostravice. K dispozici je driving range s krytými kójemi i cvičné plochy pro krátkou hru.

Golf Ostravice

Lysá hora

Lysá hora měří 1323 metrů a je nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd. Dá se na ni za dobrých sněhových podmínek vyjet na běžkách.

Lysá hora

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm

Soubor staveb původních i rekonstruovaných podle návrhu malíře a grafika Bohumíra Jaroňka. Budován od r. 1925, zahrnuje kopie fojtství z Velkých Karlovic, rekonstrukci dřevěného kostela z Větřkovic, tři původní objekty z rožnovského náměstí a kopii hospody z rožnovského náměstí.

Rožnov pod Radhoštěm

Pustevny

Pojmenované po poustevnících, kteří zde žili a z nichž poslední zemřel roku 1874, jsou význačným turistickým střediskem. Pustevnám dominují dřevěné stavby postavené v lidovém slohu významným slovenským architektem Dušanem Jurkovičem.

Pustevny

Další tipy na výlety a aktivity v okolí:

 • Landek Park s expozicí hornického muzea - Ostrava
 • Lanové centrum Gibon park Rožnov pod Radhoštěm
 • Cyklostezka z Valašského Meziříčí na Horní Bečvu
 • Svět miniatur Ostrava
 • UNESCO památka Štramberk
 • Hrad Hukvaldy
 • Museum TATRA, Kopřivnice
 • Dinopark v Ostravě
 • ZOO Ostrava
 • Aquaparky Olešná a Frenštát pod Radhoštěm

Beskydy Beskydy

Soubor 2016-07-19 13:49:55Horský hotel Čeladenka****
Čeladná 809E
Čeladná, 739 12
Tel.: +420 591 160 160
E-mail: hotel@celadenka.cz
http://www.celadenka.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 5 990 Kč

Ukončeno dne 28.09.2018 11×