Kouzelný last pobyt ve Vrchlabí na 3 až 6 dní pro 2 osoby se snídaněmi v rodinném penzionu

1 890 Kč 2 362 Kč

Ukončeno dne 22.10.2018 11×

Vynikající
5.0

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 257 zákazníků.

Zakoupila jsem si na Vašem portálu voucher 3 dny s poloopenzí v penzionu Holiday. Využijeme v únoru. Skvělá komunikace a ochota pána při domlouvání termínu pobytu v penzionu. Těšíme se a věříme, že pobyt bude stejně super jako komunikace. Pavlína Gavlaszová 30. 11. 2016

Diskuze (0)

Varianty voucheru (3)

1
3 dny/2 noci pro 2 osoby
1 890 Kč 2 362 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování na 3 dny/2 noci pro 2 osoby
 • Snídaně
2
4 dny/3 noci pro 2 osoby
2 490 Kč 3 370 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování na 4 dny/3 noci pro 2 osoby
 • Snídaně
3
6 dní/5 nocí pro 2 osoby
3 590 Kč 4 820 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování na 6 dní/5 nocí pro 2 osoby
 • Snídaně

Platnost voucheru

Do 31. 10. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Dostupnost ubytování nutno ověřit před koupí voucheru na recepci pensionu na tel. +420 603 296 878 nebo na e-mailu: pensionholiday@seznam.cz
 • Nutná rezervace předem na tel.: +420 603 296 878
 • Po potvrzení rezervace se změny a storna řídí stornovacímmi podmínkami penzionu
 • Penzion je nekuřácký, kouření dovoleno pouze na balkonech, pokud jsou součástí tří a vícelůžkových pokojů
 • Vezměte si s sebou, prosím, přezůvky
 • Check-in 15:00-18:00, pozdější příjezd nutno dohodnout předem; otevření recepce pro nástup po 21. hodině je zpoplatněno částkou 100 Kč, check-out do 10:00

Další informace

Děti a další osoby

Do 2,99 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu), od 3 do 9,99 let za 335 Kč/noc včetně snídaně, od 10 let nebo další dospělá osoba za 610 Kč/noc se snídaní, možnost zapůjčit dětskou postýlku za 50 Kč/noc (nutno předobjednat)

wifi

Zdarma

Parkování

Zdarma

Rekreační poplatek

15 Kč/osoba od 15 let/den

Zvířata

Nejsou povolena

Lokalita

Pension Holiday Vrchlabí

Kde uplatnit vouchery

Pension Holiday  
Horská 512
Hořejší Vrchlabí 543 02
Tel.: +420 603 296 878
E-mail: pensionholiday@seznam.cz
http://www.pensionholiday.cz

Důležité informace

 • Dovolená v Krkonoších v Pensionu Holiday ve Vrchlabí
 • Ubytování na 3, 4 nebo 6 dní pro 2 osoby v pokoji s vlastním příslušenstvím
 • Snídaně formou bufetového stolu (káva, čaj, mléko, džus, pečivo, máslo, džemy, med, paštika, zelenina, šunka, salám, sýr, müsli)
 • Večer možnost nápojů a drobného občerstvení
 • Případně se můžete stravovat v blízkých restauracích

Užijte si krásy podzimu na hřebenech Krkonoš nebo při zajímavých výletech v okolí Vrchlabí

KrkonošePension Holiday Vrchlabský zámek

Pension Holiday

Penzion přímo na hlavním tahu Vrchlabí – Špindlerův Mlýn v blízkosti Herlíkovic je ideálním výchozím místem pro návštěvu Krkonoš, ať už jde o hřebenové túry nebo lehkou turistiku v okolí Špindlerova Mlýna, Harrachova, Pece p. Sněžkou, Janských Lázní i v celých Krkonoších.

Pension Holiday

Samotné okolí pensionu Holiday je velmi příjemné svojí polohou a výhled z balkonů pokojů na řeku Labe je skutečně okouzlující.

VIRTUÁLNÍ 3D PROHLÍDKA

Pension Holiday Soubor 2017-03-31 09:24:29

Ubytování

Čeká vás ubytování pro 2 osoby na stanovený počet dní/nocí dle zvolené alternativy, na pokojích s vlastním příslušenstvím – WC a sprchový koutem nebo vanou. Tří a vícelůžkové pokoje mají balkón.

WiFi je v celém objektu zdarma. K dispozici je vám také TV s plochou obrazovkou a satelit.

Pension Holiday - pokojPension Holiday - koupelna Pension Holiday - pokoj

Stravování

Těšit se můžete na bohaté snídaně formou bufetového stolu ( káva, čaj, mléko, džus, pečivo, máslo, džemy, med, paštika, zelenina, šunka, salám, sýr, müsli).

K večeřím je možno využít dvě restaurace v docházkové vzdálenosti a dále navštívit 2 minipivovary v blízkém okolí (Pivovar Hendrych a Pivovarská bašta), zařazené na krkonošské  pivní stezce.

Také nabízíme možnost samoobslužného grilování v krásné zahradě pod skalou u zahradního jezírka. Večer je otevřen bar s nabídkou nápojů a drobného občerstvení, stolním fotbálkem a možností zapůjčit pokerový stůl.

Pension Holiday - restauracePension Holiday - restaurace Pension Holiday - restaurace

Vrchlabí a okolí

Čekají vás překrásné výlety do okolí – hřebenové túry, Špindlerův Mlýn s Aquaparkem, výlet na Sněžku či k prameni Labe, návštěva Krkonošského muzea, skláren Harrachov, Mumlavských vodopádů, sklářských dílen v Poniklé s exkurzí do unikátní výroby vánočních ozdob, vyjíždky na koních na Kněžické farmě, návštěva Safari ZOO Dvůr Králové, zámku Kuks s jedinečnou sbírkou soch a barokní lékárnou, Adršpašské skály nebo výlet do nedalekého Polska, to vše a mnoho dalšího můžete během pobytu absolvovat.

Krkonoše

Vrchlabí se nachází v severní části Královéhradeckého kraje. Říká se mu Vstupní brána Krkonoš. Má zhruba 13 tisíc obyvatel. V minulosti bylo jedním z nejvýznamnějších center varhanářství. Pro cykloturisty je tu otevřená cyklistická „Bikearena Krkonoše“ - terénní cyklotrasy. Pro klidnou procházku či relaxační běh vám poslouží městské parky. Nad městem se vypíná hora Žalý s rozhlednou.

Vrchlabí

Během své dovovolené můžete využít následující služby: bowling, sauna (přímo ve Vrchlabí), čtyřkolky, psí spřežení, paragliding &, tandemparagliding, kurzy paraglidingu, obří houpačku, bungee trampolínu, adventure park, přemostění, paintball, koloběžky, rafting, lukostřelbu, slaňování, lanové centrum, cyklo MTB výlety, segway, jízdu na koni, rybaření, vyhlídkovbé lety.

Krkonoše

Bobová dráha 

Špindlerovská bobovka byla postavena v roce 1997 jako první projekt tohoto druhu v České republice a patří podle názoru špičkového výrobce unikátní technologie z jeho 330 realizací mezi tři nejatraktivnější projekty tohoto druhu na světě! Včetně dopravního zařízení má délku 1400 m a jezdec si při jízdě s průměrným sklonem 7,03 % užije 22 zatáček, 5 jumpů (terénních zlomů) a tři tunely.

Krkonoše - bobová dráha

Opravdu nevšední zážitek z jízdy, jejíž rychlost si každý volí podle svých schopností, umocňuje překrásné okolní panorama Krkonoš. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou jezdit bez problémů všechny věkové generace, děti od 8 let samostatně, do 8 let v doprovodu rodičů. Díky kvalitnímu osvětlení může být v provozu i po setmění.

Aqua Park Špindlerův Mlýn

Rekreační a dětský bazén s atrakcemi v AQUA Parku Špindlerův Mlýn vám nabízí příjemnou relaxaci a odpočinek po náročné horské túře. Zábavu pro vaše děti zajistí 3 tobogány (dlouhé až 72 m) včetně oblíbeného člunového tobogánu, divoká řeka a mnoho dalších vodních atrakcí.

Odpočinete si také ve velké a malé vířivce nebo na perličkových masážních lůžkách, můžete také využít služby Wellness centra přímo v areálu AQUA Parku Špindlerův Mlýn.

Aqua Park Špindlerův Mlýn

Tipy na výlety:

 • Žalý: rozhledna Žalý, kterou nechal postavit již v r. 1890 hrabě Harrach, je unikátní svojí scenérií. Nabízí pohled do kraje (za dobré viditelnosti Hradec Králové, Turnov, dokonce i Praha) i na nejdůležitější majestáty pohoří Krkonoš (Kotel, Sněžka, Luční, Černá Hora ap.).
 • Zlaté návrší
 • Pramen Labe
 • Mumlavský vodopád
 • Hrady a zámky v okolí: Vrchlabský zámek, Hrad Pecka, Zámek Sychrov, Zámek v Horní Branné, Zámek Dětěnice se stylovou staročeskou restaurací
 • Cyklotrasy v okolí penzionu Holiday: Mísečky, Špindlerův Mlýn, Semily, Turnov
 • Zoologické zahrady - Dvůr Králové nad Labem; Liberec

Zámek SychrovZoo Dvůr Králové

Soubor 2016-03-02 16:23:17Pension Holiday  
Horská 512
Hořejší Vrchlabí 543 02
Tel.: +420 603 296 878
E-mail: pensionholiday@seznam.cz
http://www.pensionholiday.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 890 Kč

Ukončeno dne 22.10.2018 11×

1
3 dny/2 noci pro 2 osoby
20 % | 2 362 Kč| 8 zákazníků
Koupit za 1 890 Kč
2
4 dny/3 noci pro 2 osoby
26 % | 3 370 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 2 490 Kč
3
6 dní/5 nocí pro 2 osoby
26 % | 4 820 Kč| 1 zákazníků
Koupit za 3 590 Kč