Itálie, Montegrotto na 6 dní pro dva + snídaně, wellness, termální lázně a fitness neomezeně, platnost 1 rok

9 490 Kč 19 200 Kč

Ukončeno dne 26.07.2018 3 / 10

Vynikající
4.9

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 7785 zákazníků.

Výborné jídlo, krásné prostředí, termální bazény, ochotný personál. Blízkost krásných měst, jako je Padova nebo Ferarra. Prostě skvělé, až na počasí. Jana Kulišová 06. 11. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 27. 7. 2018 nutno uplatnit (pobyt možno čerpat do 11. 6. 2019)

Podmínky slevy

 • Voucher HyperSlevy.cz je nutné do 27. 7. 2018 vyměnit za originální hotelový poukaz zasláním jeho čísla + jména a adresy jednoho cestujícího na e-mail, který je uvedený na voucheru
 • Platnost hotelového poukazu (který získáte výměnou za voucher HyperSlevy.cz) je do 11. 6. 2019
 • Hotelový poukaz lze využít v závislosti na obsazenosti hotelu a volných kapacitách určených pro vouchery s výjimkou Vánoc, silvestra a Velikonoc, období 25. 4. - 5. 5., 11. 8. - 18. 8., svátků a dnů mezi svátky a období festivalů
 • Na měsíc srpen jsou rezervace možné nejdříve 3 týdny před plánovaným příjezdem
 • Kombinace více voucherů není možná, pro jeden pobyt je možno použít jen jeden voucher
 • Bez originálního hotelového poukazu není možné vytvořit rezervaci v hotelu!
 • S požadavky na rezervaci se obracejte přímo na hotel, tel.: +39 049 793333, e-mail: info@bellavistaterme.com
 • Při rezervaci je nutné uvést číslo originálního hotelového poukazu
 • Své dotazy k nabídce můžete směřovat do diskuze (níže) nebo na e-mail discover.leisure@email.cz
 • Počet voucherů na osobu omezen na 3 ks
 • Všechny uvedené příplatky jsou pouze orientační, mohou se lišit v závislosti na sezóně
 • Všeobecné obchodní podmínky společnosti Discover Leisure Ltd. ke stažení ZDE

Další informace

Děti a další osoby

Do 2,99 let: 10 EUR/noc, 3-7,99 let: 30 EUR/noc, 8-11,99 let: 45 EUR/noc, další osoba: 59-64 EUR/noc dle termínu + 25 EUR/pobyt - vstup do 3 termálních bazénů s whirlpoolem, turecké parní lázně, sauny a Kneippových bazénů

wifi

Zdarma

Parkování

Zdarma (dle obsazenosti)

Rekreační poplatek

Cca 1-2,5 EUR/osoba/noc

Zvířata

5 EUR/noc

Destinace

Bellavista Park Hotel Thermal Spa**** Montegrotto

Kde uplatnit vouchery

Bellavista Park Hotel Thermal Spa****
Via Dei Colli 5
Montegrotto 35036, Itálie
Tel.: +39 049 793333
Fax: +39 049 793772
E-mail: info@bellavistaterme.com
http://www.bellavistaterme.com

Discover Leisure Limited
6 Bexley Square, Salford
Manchester, M3 6BZ, United Kingdom

Důležité informace

 • Luxusní relax pobyt v Bellavista Park Hotelu Thermal Spa**** v Itálii
 • Ubytování na 6 dní/5 nocí pro 2 osoby
 • 5× bohatý snídaňový bufet
 • Bohatý wellness program v ceně: spa, lázně, bazény, cvičení
 • Přístup do velkolepého rozsáhlého parku
 • Pestrý zábavní program (program na místě)
 • Půjčovna jízdních kol (podle obsazenosti)

Dopřejte si potřebnou dávku přepychu a hýčkání během lázeňském pobytu na severu Itálie

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - bazénBellavista Park Hotel Thermal Spa - wellness Abano/Montegrotto Terme

Pobytový balíček:

 • Ubytování na 6 dní/5 nocí pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji typu Standard
 • 5× bohatý snídaňový bufet
 • Používání hotelového wellness a termálních lázní se třemi termálními bazény s hydromasážními tryskami (dle otevírací doby)
 • Používání Kneippových bazénů s termální vodou (dle otevírací doby)
 • Vodní aerobic (2× týdně)
 • Používání kompletně vybaveného fitness centra
 • Používání tureckých parních lázní (dle otvírací doby)
 • Přístup do velkolepého rozsáhlého parku
 • Pestrý zábavní program (program na místě)
 • Půjčovna jízdních kol (podle obsazenosti)

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - bazén

Bellavista Park Hotel Thermal Spa****

Klidný a tichý hotel Bellavista**** se nachází v srdci hor Colli Euganee, v dosahu nejkrásnějších kulturních památek kraje Veneto, ve městě Abano/Montegrotto Terme, jednom z nejznámějších termálních lázeňských měst v Evropě, jen 10 km od starobylé Padovy a 50 km od slavných Benátek.

Bellavista Park Hotel Thermal Spa

Tento exkluzivní, elegantní hotel nabízí svým hostům příjemnou a klidnou atmosféru, přesně v duchu lázeňské tradice. Díky rodině Squarcina, která tento hotel již po generace vlastní, prožijete nezapomenutelné dny v luxusním, ale přitom velmi útulném rodinném prostředí.

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - bazénBellavista Park Hotel Thermal Spa - terasa

Pokoje

Pokoje jsou ztělesněním šarmu v exkluzivním prostředí. Hotel disponuje různými pokoji, každý je vybaven koupelnou s WC, telefonem, satelitní televizí, stropním ventilátorem, klimatizací, vysoušečem vlasů, pokojovým sejfem.

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - pokojBellavista Park Hotel Thermal Spa - pokoj

Restaurace Bellevue

V romantické restauraci Bellevue, stejně jako na elegantní zahradní terase, která se rozjasní každý večer světlem svíček, vás bude hýčkat místní šéfkuchař těmi nejlepšími specialitami italské a regionální kuchyně. Prvotřídní produkty, vynikající vína, bohaté švédské stoly a jednou týdně romantická večeře při svíčkách - žádné vaše kulinářské přání nezůstane nevyslyšeno. Můžete si zde vychutnat také nejrůznější druhy zahradního ovoce (fíky, granátová jablka, kaki atd.) zpracované tradičně místními kuchaři. 

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - restaurace

Wellness 

Hotelové lázně a lázeňský „Bellavista salon krásy“ jsou přístupné přímo z pokojů výtahem a napojeny na termální lázně, které tvoří srdce této relaxační oázy. Kromě bahenních kúr, termálních koupelí, inhalací a mnoha dalších procedur jsou zde k dispozici i speciální lázeňské balíčky (za poplatek). Programy k relaxaci, detoxikaci, čištění organismu atd. byly vytvořeny pro ty, kteří chtějí během své dovolené osvěžit své tělo i mysl a oprostit je od stresu každodenního života. Procedury se provádějí s termální vodou z hotelového pramene.

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - wellness

Termální lázně

K dispozici jsou celkem tři nové termální bazény - krytý bazén s vířivkou a venkovní bazén (vzájemně propojené), dále pak hydromasážní Kneippův bazén s termální vodou. K dispozici jsou také turecké parní lázně, kompletně vybavené fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis a jízdní kola.

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - termální lázněBellavista Park Hotel Thermal Spa - termální lázně

Golf

Ve zdejších kopcích jsou tři z nejkrásnějších golfových hřišť v regionu Veneto:

 • Golf Club v Padově ve Valsanzibio - 18 jamek, v blízkosti Villa Barbarigo ze 16. století
 • Frassanelle Golf Club - 18 jamek, v parku Villa Papafava z 18. století
 • Montecchia Golf Club - 27 jamek, na panství hrabat Emo Capodilista z 16. století, s možností výuky na golfové akademii, kde máte možnost udělat své první golfové kroky nebo si pod vedením odborníků zdokonalit svou současnou golfovou techniku

Bellavista Park Hotel Thermal Spa - golf

Abano/Montegrotto Terme

Abano/Montegrotto Terme jsou dnes jedny z nejznámějších termálních lázní v Evropě. Centrum města je charakteristické velkolepou širokou pěší zónou, která je lemována moderními budovami, velkými hotely, obchody, butiky, restauracemi a kavárnami.

Najdeme zde i mnoho historických památek a památníků, protože historie lázní sahá až do dob Julia Caesara. Montegrotto Terme je okouzlující lázeňské město, ležící na úpatí Colli Euganee, které poskytuje své termální lázně více jak 2000 let, využívajíc radioaktivních termálních pramenů, které dosahují teploty 87 °C. Archeologové zde odkryli zbytky římských lázní a divadla. Město s poklidnou atmosférou, které se nachází v bezprostřední blízkosti Padovy, Benátek, Arqua Petrarca.

Abano/Montegrotto Terme

V místních lázních se léčí převážně poruchy pohybového ústrojí, zánětlivé nemoci (revmatismus apod.), různé pooperační a bolestivé stavy a v posledních letech byla lékařským výzkumem prokázána i účinnost místního léčivého bahna na léčbu lupénky (psoriasis vulgaris), kde je dosahováno velmi dobrých výsledků. Klasická bahenní terapie je doporučována v týdenní nebo lépe ve čtrnáctidenní kúře při frekvenci 1-2× za rok.

Abano/Montegrotto Terme

Výlety do okolí

Padova (10 km)

Starobylé univerzitní a navíc poutní město si do dnešních dnů uchovalo svůj rušný život a důležitost. Milovníci umění navíc vědí o mimořádné místní vzácnosti: kapli Scrovegni a také o dalších památkách - Bazilika di Sant' Antonio, Palazzo dalla Ragione nebo náměstí Prato della Valle. Padova existovala již ve starověku, svůj vrchol si ale prožila až během století 12. a 13., kdy byla samostatným městským státem, ale i poté, kdy byla v područí Benátek, si uchovala svou důležitost. Ve městě sídlí univerzita založená roku 1222, což z ní činí druhou nejstarší univerzitu v Itálii. Univerzita, ale i městští vládcové učinili z Padovy důležité město, kde působila dlouhá řada význačných umělců. Význam a bohatství městu přinášel také poutní ruch – město bylo a je cílem poutí za svatým Antonínem Paduánským.

Padova

Padova je kouzelná a může se pochlubit velkým starobylým centrem, kde se dá jen tak bezcílně toulat. Téměř všechny ulice jsou krásně upravené a doplňují je četné obchody, kavárny a restaurace. Centrum nabízí nesčíslně atrakcí a památek, které můžete zkoumat a objevovat celý den, a ani tak vše nestihnete. Chcete-li důkladnější prohlídku většiny skvostů, měli byste si vyhradit dva či tři dny jen na pobyt v Padově. Padova každého zaujme především svou krásou a životem, který zde všude kvete.

Benátky (50 km)

Benátky tvoří naprosto nejdůležitější turistický cíl ležící na severním pobřeží Jaderského moře. Svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem lákají statisíce turistů z celého světa. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum. Nachází se zde několik veledůležitých muzeí a galerií celého lidstva. Během roku se zde také odehrává několik velkých slavností a festivalů.

Benátky

Benátky s jejich překrásnými mosty, kanály, gondolami, pouličními malíři, romantickými místy a uličkami rozhodně stojí za to je navštívit.

Rovněž další kulturní památky a historická města v okolí by neměla uniknout vaší pozornosti - Vicenza, Treviso, Verona… a spousta dalších.

Benátky

Soubor 2016-04-18 12:00:19Bellavista Park Hotel Thermal Spa****
Via Dei Colli 5
Montegrotto 35036, Itálie
Tel.: +39 049 793333
Fax: +39 049 793772
E-mail: info@bellavistaterme.com
http://www.bellavistaterme.com

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 9 490 Kč

Ukončeno dne 26.07.2018 3 / 10