Rakousko, klenoty na Dunaji: 2denní výlet pro 1 osobu včetně dopravy, ubytování a polopenze

3 290 Kč

Ukončeno dne 23.06.2018 3 / 10

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 9 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

V termínu 23. 6. - 24. 6. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace telefonicky +420 371 784 918 nebo e-mailem: ck@interzbiroh.cz
 • Pokyny k odjezdu, které se nepodstatně mohou změnit, zasíláme v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. o cestovních kancelářích cca 14 dnů před odjezdem
 • Cestovní doklady: nezapomeňte platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz se strojově čitelnou zónou, které jsou vydávány od července 2000
 • Tel. na dispečink CK v době odjezdu: +420 602 367 946, možno též použít v případě nesnáze, jako například: ztracení se v průběhu zájezdu, dopravní nehoda a podobně, podstatný nedostatek v průběhu zájezdu, pokud není k dispozici průvodce a podobně

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Důležité informace

 • 2denní výlet na Dunaj do Rakouska pro 1 osobu
 • Termín: 23. 6. - 24. 6. 2018 (sobota-neděle)
 • Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 1× ubytování v 3* hotelu
 • Stravování formou polopenze
 • Průvodce, kompletní „cestovní pojištění“, pojištění, CK proti úpadku
 • Nástupní místa: Praha, Rokycany, Beroun, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Objevte jednu z nejkrásnějších rakouských oblastí - údolí Wachau a staré mocnářství

Dunaj

Klenoty na Dunaji

Víkendový zájezd do malebné vinařské oblasti Dunaje – Wachau mezi Lincem a Kremsem, která byla zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO. Cestou přes údolí Wachau budete míjet středověké hrady, malebná městečka, velkolepé kláštery a upravené vinice. Navštívíme také zámek a místo posledního odpočinku následníka trůnu Ferdinanda d’Este.

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 1× ubytování v hotelu v oblasti Krems – St.Pölten
 • 1× polopenze: kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

Dunaj

Orientační částka na vstupy:

Plavba lodí po Dunaji: 25,00 €, Dürnstein/kostel – vyhlídková terasa/: 3,00 €, klášter Götweig: 7,50 €, klášter Melk: 10,50 €, zámek Artstetten:7,50 €. Ceny vstupů jsou orientační – informativní. Dle svého uvážení vyberte ze vstupů, co vám nabízíme, který objekt máte zájem navštívit a podle vašeho zájmu vyměňte i další Eura, jako kapesné. Doporučujeme též nějaká drobná € na toalety, které jsou zpravidla zpoplatněny.

Dunaj

Program:

1. den:

Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 6:00 hodin) – České Budějovice. (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) Příjezd do Rakouska do údolí Wachau. Tato oblast je chráněna UNESCO. Dürnstein – malebné městečko, které si dodnes zachovalo středověký ráz a nad nímž se tyčí zřícenina hradu z 12. století, kde byl podle pověsti tajně vězněn anglický král Richard Lví srdce. Göttweig – mohutný benediktinský klášter nad Dunajem, který byl založen v r. 1083 pasovským biskupem svatým Altmannem. Byl postaven na hoře, která leží 260 m nad Dunajem na jihovýchodním okraji údolí Wachau.

Název této hory Göttweig (Chotwich, Ketwein) – gottgeweihter Berg znamená Bohu zasvěcená hora. Toto místo bylo osídlené už v 6. stol. před Kristem, kdy bylo keltským kultovním místem. Ve 2. a 3. století po Kristu zde sídlili Římané. Krems – nejstarší město v rakouské části Podunají s velkým množstvím historických památek (měšťanské domy, Steiner Tor, farní kostel sv. Víta, Vinařské muzeum). Večeře a nocleh.

Dunaj

2. den:

Snídaně. Možnost absolvování oblíbené vyhlídkové plavby lodí po Dunaji z Kremse do Melku. Projedeme celým údolím Wachau a z paluby lodě budeme moci obdivovat středověké hrady, malebná městečka a stráně s vinicemi stejně jako budoucí císařovna Sissi při své cestě do Vídně na svou svatbu (znáte z filmu
Sissi). Melk – nejvelkolepější klášter v Rakousku s krásnými interiéry a výhledem na dunajské údolí.

Stavitel Jakob Prandtauer mistrovsky zakomponoval své umělecké dílo do půvabné dunajské krajiny. Po prohlídce interiérů a císařských komnat přejedeme k zámku Artstetten. Prohlídka zámku, který patřil následníkovi trůnu Ferdinandu d’Este. U zámku se nachází i Ferdinandova hrobka, kde je pohřben se svou manželkou. V podvečer odjezd. Návrat do ČR okolo půlnoci.

Dunaj

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem s klimatizací a možností občerstvení (káva, čaj, limonáda, pivo jen do vyčerpání zásob). Konzumace teplých nápojů je možná pouze mimo autobus. Prodej teplých nápojů z kávovaru busu není možný za tmy (v noci). Upozorňujeme, že zájezdový BUS je vybaven bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni používat s odvoláním na platné právní předpisy. Za jízdy není dovolen a chůze po busu.

Trasa: Praha – Plzeň – Folmava, po silnici č. 20 - Burghausen – Freilassing - Salzburg – Villach – Udine – Benátky a dále dle programu a zpět stejnou cestou.

Nástupní místa jsou platná pro klienty tak, jak mají uvedeno na cestovní smlouvě. Pokud budete nastupovat jinde, než máte potvrzeno na cestovní smlouvě a odjezdové místo je výše uvedeno, je to možno pouze po dohodě s CK. Omluvte prosím případné možné zpoždění busu z důvodu nakládání zavazadel, přesto buďte na místech včas.

Dunaj

Kompletní cestovní pojištění: pod číslem: 1360500057 u pojišťovny UNIQA, telefon na asistenční službu: +420 296 333 696 je již v ceně zájezdu a obsahuje zejména: léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, stornopoplatky a další pojištění popsané ve „Všeobecných podmínkách“, a též na: www.interzbiroh.cz. Doklady o sjednaném pojištění jsou vám zaslány elektronicky a lze použít i tento doklad.

Stát se může cokoliv, např. počasí nás mnohdy nepříjemně překvapí a silnice jsou špatně sjízdné. Může dojít k uzavření cest, dočasnému zrušení lanovek, lodí, vlaků a podobně z důvodu nenadálých klimatických změn, které nikdo z nás nemůže ovlivnit. Mohou nastat dopravní zácpy, nebo někdo z klientů zabloudí a bus bude chvíli čekat. Je třeba si uvědomit, že do turistických oblastí míří spousty turistů, a tudíž je vhodné v mnoha ohledech projevit trpělivost, například při vydávání vstupenek, čekání při vstupech a podobně. Věřte, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Dunaj

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 3 290 Kč

Ukončeno dne 23.06.2018 3 / 10